کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-16 ساعت 17:30)siavash64 نوشته:  واسه من همون پیغام قبلی میاد وقتی که مشخصاتم را وارد می کنم به ۱ اکتبر که دوباره قراره قرعه کشی بشه اشاره ای اصلا نکرده؟؟؟

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

دوست عزيز صفحه قبلش نوشته كه تا اكتبر 2013 كانفرميشن نامبر خود رو نگه داريد... اميدوارم اسم شما هم جزو برندگان باشه... Smile
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners ، زری وحدتی
:
(2013-07-16 ساعت 19:18)maryam_a نوشته:  
(2013-07-16 ساعت 14:07)KIMIA2005 نوشته:  اقاقیای عزیز سمتِ جدید رو به شما تبریک میگم ، لیاقت و شایستگی این سمت رو داشتید ..
امیدوارم در پست مدیریت موفق و پیروز باشید ...
با آرزوی بهترین ها برای شما ..

وااااي خداي من... شما آقا هستيد؟؟ من اين همه كيميا جون گفتم خوب چرا سكوت اختيار كردين؟؟ Big Grin شرمنده! Tongue

با اجازه بزرگترها بـ ـ ـلـــ ـــ ـــ ـــ ــــه Big Grin Big Grin
مریم عزیز من و دخترم کیمیاخانوم مشترکا از این ای دی استفاده میکنیم . البته به بزرگی خودتون من رو ببخشید و عفو بفرمایید بایستی زودتر از اینها اعلام میکردم ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: maryam_a ، aghaghia ، noobnoobi ، ghafari88 ، m.sabet ، sejz ، محبت
سلام
یه سوال
ما که انشاء الله ویزا و گرین کارت گرفتیم برای رفت و آمد هنوزم با همون گذرنامه خودمون باید رفت و آمد کنیم یا به ما گذرنامه موقت می دهند
تشکر کنندگان: maryam_a
(2013-07-16 ساعت 19:51)farzadsmile نوشته:  سلام
یه سوال
ما که انشاء الله ویزا و گرین کارت گرفتیم برای رفت و آمد هنوزم با همون گذرنامه خودمون باید رفت و آمد کنیم یا به ما گذرنامه موقت می دهند

دوست عزیز شما تا سیتیزن نشید پاسپورت آ م ر ی ک ا ی ی دریافت نخواهید کرد...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، H Pier ، maziar irani ، محبت ، زری وحدتی
(2013-07-16 ساعت 19:33)KIMIA2005 نوشته:  :
(2013-07-16 ساعت 14:07)KIMIA2005 نوشته:  اقاقیای عزیز سمتِ جدید رو به شما تبریک میگم ، لیاقت و شایستگی این سمت رو داشتید ..

وااااي خداي من... شما آقا هستيد؟؟ من اين همه كيميا جون گفتم خوب چرا سكوت اختيار كردين؟؟ Big Grin شرمنده! Tongue

مریم عزیز من و دخترم کیمیاخانوم مشترکا از این ای دی استفاده میکنیم . البته به بزرگی خودتون من رو ببخشید و عفو بفرمایید بایستی زودتر از اینها اعلام میکردم ..

علی آقا شما چه اعلام می کردین چه اعلام نمی کردین ما ارادت داشتیم و داریم به شما اخوی ! Big Grin
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، maryam_a ، kiana11 ، محبت ، میما
(2013-07-16 ساعت 19:33)KIMIA2005 نوشته:  :

علی آقام بدجوری مساعدِ پستِ مدیریته ها... Smile ایشالا به زودی Wink
تشکر کنندگان: ghafari88 ، himmlisch ، KIMIA2005 ، m.sabet ، aghaghia ، kiana11 ، زری وحدتی
بچه ها توی امضام لینک یه فایل آموزش گرامر زبان ویژه مکالمه گذاشتم که البته خودم از سایت پارس بوک ( کپی رایتش رعایت بشه Tongue ) برداشتم. فکر می کنم به درد دوستان بخوره. اگر دوست داشتید دانلود و استفاده کنید. Smile -- البته خدایی نویسنده اش هم اجازه نشرش رو داده.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: aghaghia ، kiana11 ، maryam_fo ، محبت ، maryam_a ، زری وحدتی
کارنت شدن
خوب حالا وقت بررسی کارنت شدن اولین گروه برندگان 2014 شده است یا نه ؟
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان:
(2013-07-16 ساعت 21:24)saeedshafiee نوشته:  کارنت شدن

نه. انشاالله از 15 آگوست کارنتی ها میاد ( احتمالاً ) .. یعنی حدود یک ماه دیگه. Shy
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: H Pier ، saeedshafiee ، محبت ، maryam_a ، زری وحدتی
(2013-07-16 ساعت 21:26)ghafari88 نوشته:  

نه. انشاالله از 15 آگوست کارنتی ها میاد ( احتمالاً ) .. یعنی حدود یک ماه دیگه. Shy

ميشه يكي منو راهنمايي كنه، چي باعث مسشه يكي كارنت نشه ؟اخه من همش استرس دارم كارنت نميشم Sad
تشکر کنندگان:
همونطور که احتمالا برخی از دوستان در جریان هستند، طبق روال سال های قبل، فایل پی دی افی برای درج مشخصات برندگان و با هدف ارزیابی و آشناتر شدن کیس های نزدیک به هم در حال آماده سازی هست. بررسی ای که انجام می دادم متوجه شدم که هنوز بسیاری از دوستان که برنده شدن در این طرح شرکت نکردن. وقتی داشتم فایل بچه های 2013 رو می دیدم انصافا فایل کاملی داشتند و این خیلی به درد بخور هست. می خواستم از اون دوستانی که اطلاعاتشون رو نداند خواهش کنم به دوست خوبمون خانم زری وحدتی که قبول زحمت کردن و دارن این فایل رو کامل می کنن طی یک پیام خصوصی اطلاعات لازم رو بدن.
براتون بهترین ها رو آرزو دارم دوستان گلم. Wink
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-07-16 ساعت 22:18)Niyousha نوشته:  

ميشه يكي منو راهنمايي كنه، چي باعث مسشه يكي كارنت نشه ؟اخه من همش استرس دارم كارنت نميشم Sad

اگه پیغام دریافت مدارک از kcc رو گرفته باشین و نکات گفته شده اساتید مهاجرسرا رعایت شده باشه ایشالا همه کارنت میشن. استرس نداره این مرحله فقط صبر میخواد نگرانی نداره.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: ghafari88 ، محبت ، زری وحدتی

خانوم نیوشا خانوم ...
خواهر من ...
وقتی فرم هاتون رو با دقت پر کرده باشید و مشکلی توی مدارکتون نداشته باشید دلیلی وجود نداره که دعوت به مصاحبه نشید.
پیشنهاد می کنم اصلا خودتون رو با این تفکرات منفی نکنید.
ایشالا که به مصاحبه که دعوت می شید هیچ؛ ویزا رو هم یه ضرب می گیرید و اینجا بهمون سور می دید! Big Grin
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: H Pier ، محبت ، زری وحدتی
(2013-07-16 ساعت 22:27)ghafari88 نوشته:  

خانوم نیوشا خانوم ...
خواهر من ...
وقتی فرم هاتون رو با دقت پر کرده باشید و مشکلی توی مدارکتون نداشته باشید دلیلی وجود نداره که دعوت به مصاحبه نشید.
پیشنهاد می کنم اصلا خودتون رو با این تفکرات منفی نکنید.
ایشالا که به مصاحبه که دعوت می شید هیچ؛ ویزا رو هم یه ضرب می گیرید و اینجا بهمون سور می دید! Big Grin

ايشالااااا همه با هم يه ضرب ويزا ميگيريم.
تشکر کنندگان: puya2000100 ، محبت ، میما ، azadeh2014 ، زری وحدتی
اقاقیای عزیر پست جدید رو بهت تبریک می گم امیدوارم بازم مثل همیشه دوستان رو راهنمایی کنی
case number:2014AS00002XXX تاریخ رویت قبولی:1می
کارنت شدن:10اکتبر تاریخ تایید رسید فرم ها:16aug سفارت:ایروان
تاریخ مدیکال:هفته دوم دسامبرتاریخ مصاحبه :هفته دوم دسامبر
برگه آبی کلیرنس و همچنان منتظرتاریخ آپدیت:28 فوریه 29 می
کلیرنس:30می
انجام مدیکال جدید:16 جون دریافت ویزا:20 جون

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان