کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-19 ساعت 18:05)aghaghia نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 09:51)shazad نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 01:00)محبت نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 00:13)shazad نوشته:  
(2013-07-18 ساعت 17:47)ghafari88 نوشته:  کجا همچین چیزی نوشته؟
مطمئنید راجع به لاتاری هست؟
لطف می کنید منبعش رو بذارید؟

تو وب سایت سفارت یک فایل PDF گذاشتن که دستورالعمل ویزاهای لاتاری است. در صفحه ۵ این فایل متن زیر نوشته شده است

After your personal application, if your file is complete, your visa will be issued within 10 business days and sent to your address in Turkey by UPS.
Some Turkish applicants and all Iranian applicants require extensive administrarive processing prior to issuance of the visa. This process generally takes 6 months or longer. No visa for these applicants can be issued until the administrative process is complete.
سلام دوست خوبم جای نگرانی نداره این مربوط به کلیر شدن هستش و نه کارنت شدن؛ بدون استرس و موفق باشی

فعلا که چرخ روزگار داره اینطور می چرخه که همه ایرانیها لولو خورخوره شدن.
تو این متن نوشته: همه ایرانیها - ۶ ماه یا بیشتر
من تو یکی از پست ها یادمه خونده بودم این ۶ ماه از زمان ارسال مدارک اولیه مون به KCC شروع می شه، یه همچین چیزی.
انقدر تو این مدت خوندمو خوندمو خوندم که دیگه به هر چیزی شک دارم و از هر چیزی استرس می گیرم. ببخشیدا ولی ترجیه می دم به شما درد دل کنم تا دیگران. بازم ممنونم و برا همه آرزو می کنم هر چی صلاحشون هست همان بشه. انشاءا...
دوست عزیز اینکه این مورد رو فقط واسه ایرانی ها گفتن به خاطر این هست که دسترسی به سوابق و یا موقعیت استعلام در مورد ایرانیان براشون وجود نداره و باید از کانال های خاص خودشون اقدام کنند برای بررسی سوابق افراد، که باعث سخت تر شدن و طولانی شده این پروسه میشه وگرنه به ما هم میگفتن برید یه سوپیشینه بگیرین و بیارین و خیال خودشون رو هم راحت میکردن...

بچه ها، عزیزانه دل
این سوال رو من پرسیدم به این خاطر که ...
آیا این پروسه ۶ ماه از زمان مصاحبه شروع می شه، آخه این یعنی همه ایرانی ها ۶ ماه کلیرنس می خورن ؟؟؟
تشکر کنندگان:
با سلام به تمام دوستان
من امروز با kcc تماس گرفتم در خصوص اینکه تایدیه بگیرم واسه مدارکم که 7 جون به دستشون رسیده،بعدش خانومی که خیلی هم خوش صحبت بود گفت از امروز شروع می کنیم بخ چک کردن مدارکی که هفته اول جون به دستمون رسیده،خواستم به دوستانی که هنوز تاییه مدارکشون مثل من نگرفتن یگم که نگران نباش چون سرشون خیلی شلوغه واسه همین زمان مییره
case number:2014AS00002XXX تاریخ رویت قبولی:1می
کارنت شدن:10اکتبر تاریخ تایید رسید فرم ها:16aug سفارت:ایروان
تاریخ مدیکال:هفته دوم دسامبرتاریخ مصاحبه :هفته دوم دسامبر
برگه آبی کلیرنس و همچنان منتظرتاریخ آپدیت:28 فوریه 29 می
کلیرنس:30می
انجام مدیکال جدید:16 جون دریافت ویزا:20 جون
تشکر کنندگان: ghafari88 ، aghaghia ، azadeh2014 ، محبت ، amin arefi ، nasim
با سلام و خدا قوت
دو تا سوال
1. من کارت معافیت پزشکی دارم و از خدمت سربازی معاف شدم
میدونید تو فرم230_بخش34 که در مورد سربازی هست چی باید بنویسم؟
و باید چطور عمل کنم؟
2. تو فرم 230 بخش 33 نوشته زبانی که میخوانید و صحبت میکنید
میخوام بنویسم فارسی چه جوری باید بنویسم؟
farsi یا persian یا .....
ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-07-20 ساعت 00:03)estreza نوشته:  با سلام و خدا قوت
دو تا سوال
1. من کارت معافیت پزشکی دارم و از خدمت سربازی معاف شدم
میدونید تو فرم230_بخش34 که در مورد سربازی هست چی باید بنویسم؟
و باید چطور عمل کنم؟
2. تو فرم 230 بخش 33 نوشته زبانی که میخوانید و صحبت میکنید
میخوام بنویسم فارسی چه جوری باید بنویسم؟
farsi یا persian یا .....
ممنون

1- شما سربازی نرفتین، پس باید گزینه NO رو تیک بزنید
2- بنویسید Persian

این سوالاتتون مربوط به تاپیک بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230 است. لطفا به دسته بندی سوالاتی که مطرح می کنید دقت کنید دوست عزیزم و ترجیحاً در جای خودش مطرح کنید. Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: ojee ، estreza ، محبت
(2013-07-19 ساعت 23:16)shazad نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 01:00)محبت نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 00:13)shazad نوشته:  تو وب سایت سفارت یک فایل PDF گذاشتن که دستورالعمل ویزاهای لاتاری است. در صفحه ۵ این فایل متن زیر نوشته شده است

After your personal application, if your file is complete, your visa will be issued within 10 business days and sent to your address in Turkey by UPS.
Some Turkish applicants and all Iranian applicants require extensive administrarive processing prior to issuance of the visa. This process generally takes 6 months or longer. No visa for these applicants can be issued until the administrative process is complete.
سلام دوست خوبم جای نگرانی نداره این مربوط به کلیر شدن هستش و نه کارنت شدن؛ بدون استرس و موفق باشی

من تو یکی از پست ها یادمه خونده بودم این ۶ ماه از زمان ارسال مدارک اولیه مون به KCC شروع می شه، یه همچین چیزی.
انقدر تو این مدت خوندمو خوندمو خوندم که دیگه به هر چیزی شک دارم و از هر چیزی استرس می گیرم. ببخشیدا ولی ترجیه می دم به شما درد دل کنم تا دیگران. بازم ممنونم و برا همه آرزو می کنم هر چی صلاحشون هست همان بشه. انشاءا...
دوست عزیز اینکه این مورد رو فقط واسه ایرانی ها گفتن به خاطر این هست که دسترسی به سوابق و یا موقعیت استعلام در مورد ایرانیان براشون وجود نداره و باید از کانال های خاص خودشون اقدام کنند برای بررسی سوابق افراد، که باعث سخت تر شدن و طولانی شده این پروسه میشه وگرنه به ما هم میگفتن برید یه سوپیشینه بگیرین و بیارین و خیال خودشون رو هم راحت میکردن...

بچه ها، عزیزانه دل
آیا این پروسه ۶ ماه از زمان مصاحبه شروع می شه، آخه این یعنی همه ایرانی ها ۶ ماه کلیرنس می خورن ؟؟؟

دوست عزیز من توی این پست قبل جوابتون رو دادم، دلیلی نداره که ذهن خودتون رو مشغول این مسائل کنید، این قضیه کلیرینس خوردن برای 80 تا 90 % کیس ها ایرانی اتفاق میفته، میتونید به تاپیک کلیرینس 2013 ها هم یه سر بزنید و ببینید چه تعداد از دوستان 2013 در اون تاپیک هستند و منتظر کلیر شدن، تعداد زیاد صفخات اون تابیک خودش گویای همه چیز هست و قضیه فقط واسه ما 2014 ای ها نیست ...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، میما ، سيبك ، ghafari88 ، محبت
(2013-07-20 ساعت 00:33)aghaghia نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 23:16)shazad نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 01:00)محبت نوشته:  سلام دوست خوبم جای نگرانی نداره این مربوط به کلیر شدن هستش و نه کارنت شدن؛ بدون استرس و موفق باشی

بچه ها، عزیزانه دل

دوست عزیز من توی این پست قبل جوابتون رو دادم، دلیلی نداره که ذهن خودتون رو مشغول این مسائل کنید، این قضیه کلیرینس خوردن برای 80 تا 90 % کیس ها ایرانی اتفاق میفته، میتونید به تاپیک کلیرینس 2013 ها هم یه سر بزنید و ببینید چه تعداد از دوستان 2013 در اون تاپیک هستند و منتظر کلیر شدن، تعداد زیاد صفخات اون تابیک خودش گویای همه چیز هست و قضیه فقط واسه ما 2014 ای ها نیست ...

سلام به قول این دوستم شما خودت رو با این فکر ها مشغول نکن اگه طبق راه هایی که تو این تایپیک ها گفتن عمل کنی هیچ مشکلی پیش نمی یاد
CN : 2014AS000061##

فرصتی دست داده که زندگی رو جالب تر می کنه
تشکر کنندگان: ghafari88 ، محبت
سلام دوستان من اعتبار گذر نامه ام تموم شده بود تعویضش کردم و الان برام پست شده ولی تو اسمم یه حرف رو اشتباه نوشتن مثلا ( mojgan رو majgan ) نوشتن..حالا به نظرتون مشکلی پیش میاد در آینده و باید برم دوباره عوض اش کنم؟.ممنون
کیس نامبر: 2014AS66XX
سفارت: ایروان
زمان مصاحبه : هفته اول جون
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
با سلام
من حدود دو ماه پیش کارت پایان خدمتمو دادم پ + 10 واسه تعویض (کارت هوشمند ازین جدیدا) , متاسفانه هنوز آماده نشده!
پیگیری که کردم گفتن اصولا باید 2 ماهه آماده می شد ولی مواردی بوده که مثلا 6 ماه طول کشیده حتی هم بیشتر!! (مملکته که داریم!!)
با توجه به اینکه کیس نامبرم پایینه (حدود 1000) چه طوری می تونم این پروسرو سریعترش کنم که کارتمو بگیرم!؟ اگه احیانا کارتم آماده نشد چه اتفاقی می افته؟! می تونم اون برگه که پ+10 داده که کارتم دست اونا هستو ترجمه کنم ؟
ممنون از همه...
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-20 ساعت 11:55)مهدی 2014 نوشته:  با سلام
من حدود دو ماه پیش کارت پایان خدمتمو دادم پ + 10 واسه تعویض (کارت هوشمند ازین جدیدا) , متاسفانه هنوز آماده نشده!
پیگیری که کردم گفتن اصولا باید 2 ماهه آماده می شد ولی مواردی بوده که مثلا 6 ماه طول کشیده حتی هم بیشتر!! (مملکته که داریم!!)
با توجه به اینکه کیس نامبرم پایینه (حدود 1000) چه طوری می تونم این پروسرو سریعترش کنم که کارتمو بگیرم!؟ اگه احیانا کارتم آماده نشد چه اتفاقی می افته؟! می تونم اون برگه که پ+10 داده که کارتم دست اونا هستو ترجمه کنم ؟
ممنون از همه...

پاسخ سوالتون رو اینجا دادم
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: محبت ، مهدی 2014 ، sharifian
ممنون از همه...

سلام دوست عزیز من هم کارت هوشمند سربازی را تازه گرفتم اونم 2 ماه طول کشید برای پیگیری یه سری به پست مرکزی شهرتون بزن شاید تو اداره پست باشه Shy نگران نباش
شماره کیس:**2014AS000051 خودم تنها هستم Cool مصاحبم 23 آپریل ابوظبی >>>> ويزا يك ضررررررررررررب >>>>> به لطف خدا Smile
تشکر کنندگان: ghafari88 ، محبت ، مهدی 2014 ، nasim ، maryam_a
(2013-07-20 ساعت 11:54)cello86 نوشته:  سلام دوستان من اعتبار گذر نامه ام تموم شده بود تعویضش کردم و الان برام پست شده ولی تو اسمم یه حرف رو اشتباه نوشتن مثلا (mojgan رو majgan ) نوشتن..حالا به نظرتون مشکلی پیش میاد در آینده و باید برم دوباره عوض اش کنم؟.ممنون

دوست عزیز ببرین براتون درستش کنند، شما الان اسمتون همه جا mojgan هست و مدارکتون رو هم که ترجمه کنید mojgan مینویسن براتون، حتما در برای تصحیحش اقدام کنید....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، maryam_a ، آنی
سلام به همه دوستان لزومی نداره مدارکتون رو حتما قبل مصاحبه بدید برا تعویض خصوصا کسانی که کیس نامبر پایینی دارن برید مصاحبه و برگردید و بدون استرس انجام بدید مدارک قبلی هیچ مشکلی ایجاد نمیکنن
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: amin arefi ، مهدی 2014 ، nasim ، آنی
(2013-07-20 ساعت 12:17)m_yek نوشته:  
ممنون از همه...

سلام دوست عزیز من هم کارت هوشمند سربازی را تازه گرفتم اونم 2 ماه طول کشید برای پیگیری یه سری به پست مرکزی شهرتون بزن شاید تو اداره پست باشه Shy نگران نباش

ممنونم دوست عزیزم
راستش رفتم پ+10 , اونم تو سیستم چک کرد گفت که هنوز صادر نشده!! مث اینکه اینا دوباره استعلام می گیرند از جایی که خدمت کردی. سیستم آنلاین درست حسابی ندارند که بدبختااا... سربازیش یه جوری اذیتمون کرد حالام که اینجوری...
در هر صورت ممنون , امیدوارم مشکل همه حل بشه و آزاد شیم واقعا...
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: محبت ، m_yek ، sharifian
ممنون از همه...
سلام دوست عزیز برو تو سایت نظام وظیفه قسمت خدمات الکترونیکی کد سخا رابده بعداز چند روز به شما جواب می دهند که کجای کاری برای خانواده من یک ونیم ماهه امد .بابا خیلی وقت داری حتماSmile دستت را خواهد گرفت نگران نباش
تشکر کنندگان: ghafari88 ، مهدی 2014 ، محبت ، KIMIA2005
ممنون از همه...

دقیقا به همین دلیلی که دوستمون فرمودند بنده هم از خیر تعویض کارت پایان خدمتتم فعلاگذشتم .. توی کارتهای هوشمند جدید هم محل خدمت رو نمیزنه گفتم شاید همین هم برا روز مصاحبه واسم دردسر شه ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: محبت ، maryam_a ، آنی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان