کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
من 2 نوبت هپاتیت و قبلا زدم ولی سومیشو نزدم و کارتشم گم کردم رفتم ازمایش انتی بادی و چیه Smile دادم گفتن دیگه نیازی نیست بزنی بالاست چیکار کنم به نظرتون؟
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، behfaza ، ojee
(2013-07-31 ساعت 13:18)mahan L نوشته:  سلام، بچه ها تایپیک ایالت ها کجاست؟

اینجاست دوست عزیز.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: mrbonbon ، زری وحدتی ، behfaza ، noobnoobi ، محبت ، ojee
(2013-07-31 ساعت 13:20)asalasali نوشته:  من 2 نوبت هپاتیت و قبلا زدم ولی سومیشو نزدم و کارتشم گم کردم رفتم ازمایش انتی بادی و چیه Smile دادم گفتن دیگه نیازی نیست بزنی بالاست چیکار کنم به نظرتون؟
همون نتیجۀ آنتی بادی رو ببر باخودت انیستیتو پاستور، اونا میدونن چیکار کنن...
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: asalasali ، behfaza ، محبت ، ojee
(2013-07-31 ساعت 13:28)mrbonbon نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 13:20)asalasali نوشته:  من 2 نوبت هپاتیت و قبلا زدم ولی سومیشو نزدم و کارتشم گم کردم رفتم ازمایش انتی بادی و چیه Smile دادم گفتن دیگه نیازی نیست بزنی بالاست چیکار کنم به نظرتون؟
اخه من شمالم
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: behfaza ، ojee
چرا این سوال رو در تاپیک مربوطه نمینویسید!!!!!!!!!!!!! این تایپک برای اون دسته از سوال هاست که تاپیکی برای اون موضوع وجود نداره !!

اگر واکسن ها رو قبلا زدید . کافیه از جایی که براتون کارت زرد صادر میکنه خواهش کنید با توجه به اینکه تیتر دادید و مصون هستید براتون تاریخ هایی رو که تقریبا یادتونه تو اون زمان زدید رو وارد کنن.چون مصون هستید بعید میدونم قبول نکن.

سوالات و بحث ها و نظراتی و کلا پست هایی که برایشان
تاپیک خاص خودشان
وجود داره رو از این به بعد حذف میکنیم.خواستم قبلش یه اطلاع بدم
باز بعدش نیاید بزنید پست من کو!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: mrbonbon ، aghaghia ، azar1348 ، محبت ، ojee ، NarCssuS ، behfaza ، .YAS
(2013-07-31 ساعت 13:29)asalasali نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 13:28)mrbonbon نوشته:  
اخه من شمالم
ببر هر جایی که بتونه برات کارت زرد بین المللی صادر کنه، فکر کنم هلال احمر هم صادر کنه اما دقیق نمیدونم، در هر صورت شما اگه دیدی اونجا هم صادر نکرد، برو اونجا همۀ واکسنات رو کامل کن ، بعدش یه روز بیا تهران با مدارک واکسنها و برو انیستیتو پاستور برای کارت زرد که همون روز همه رو برات وارد کارت زرد میکنن...
به همین راحتی Big GrinTongueCool
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: asalasali ، behfaza
(2013-07-29 ساعت 14:10)asalasali نوشته:  چند وقته همش استرس دارم و میترسم ایا میتونم اونجا زندگی کنم و از پس خودم بر بیام Sadاگه کار پیدا نکنم چی ؟! الان 1 ماهی میشه کلاس زبانمو شروع کردم شروع کردم

این ها همش نشانه اینکه مهاجرت داره کم کم تو وجودت ریشه می دوونه!!
نگرانی های از این دست مال همه مهاجرانه.چه اونی که چند سال دوندگی کرده که ماهایی که داریم با بخت و اقبالمون میریم امریکا!!
بهترین کار ممکن رو شروع کردی.این کار تنها کاریه که از هر مهاجری که بپرسی بدون چون و چرا بهت میگه انجام بده بقیه کارا و حرفا همش نظر و دیدگاه افراد مختلفه.
به امید موفقیت همگی مان.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: asalasali ، battosai ، ghafari88 ، aghaghia ، azar1348 ، ojee ، saeedshafiee ، maryam_a ، behfaza ، .YAS
(2013-07-31 ساعت 12:49)aghaghia نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 12:38)shiraz_neda نوشته:  سلام

یه سوال دیگه ما هنوز منتظر وقت مصاحبه هستیم. تا اون فرم نیاد که نمی تونیم واکسن هارو شروع کنیم . مثلا واکست هپاتیت سه نوبت زده میشه که 6 ماه وقت لازمه . ما چیکار باید بکنیم. یکبار هم واکسن زدیم هم خودم هم شوهرم ولی کارت هامونو گم کردیم.

کی باید واکسن بزنیم ؟؟ اومدیم واکسن زدیم بعد تاریخ مصاحبه برامون نیومد؟؟

بستگی به کیس نامبرتون داره اگر پایینه از همین الان شروع کنید. در مورد واکسن های چند نوبتی مثل هپاتیت، اگر حتی نوبت 1 و 2 رو هم زده باشین کافیه جون نوبت 3 با فاصله 5 ما از دومی تزریق میشه، حالا اگر مصاحبه شما بین این 5 ماه باشه که دکتر سفارت نمیاد به شما زودتر از موعد واکسن بزنه، این مورد رو براتون علامت میزنه که حتما باید اینجا یا اگر باز زمانش نرسیده بود وقتی رفتین اونور باید دوره رو کامل کنید. شما که زدین هپاتیت رو بهشون بگین براتون تست آنتی بادی تجویز میکنند اگر ایمن باشید که هیچ وگرنه یه واکسن یادآوری براتون تزریق میکنند....
دوست عزیز امضاتون رو درست کنید تا دوستانی که میخوان راهنماییی کنند با توجه به کیس نامبرتون بهتر بتونن جواب بدن.

یعنی چی که امضام و درست کنم؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی فرمایید کدوم قسمت برم و کجا کیس نامبرم و بزنم
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-07-31 ساعت 15:00)shiraz_neda نوشته:  

یه سوال دیگه ما هنوز منتظر وقت مصاحبه هستیم. تا اون فرم نیاد که نمی تونیم واکسن هارو شروع کنیم . مثلا واکست هپاتیت سه نوبت زده میشه که 6 ماه وقت لازمه . ما چیکار باید بکنیم. یکبار هم واکسن زدیم هم خودم هم شوهرم ولی کارت هامونو گم کردیم.

بستگی به کیس نامبرتون داره اگر پایینه از همین الان شروع کنید. در مورد واکسن های چند نوبتی مثل هپاتیت، اگر حتی نوبت 1 و 2 رو هم زده باشین کافیه جون نوبت 3 با فاصله 5 ما از دومی تزریق میشه، حالا اگر مصاحبه شما بین این 5 ماه باشه که دکتر سفارت نمیاد به شما زودتر از موعد واکسن بزنه، این مورد رو براتون علامت میزنه که حتما باید اینجا یا اگر باز زمانش نرسیده بود وقتی رفتین اونور باید دوره رو کامل کنید. شما که زدین هپاتیت رو بهشون بگین براتون تست آنتی بادی تجویز میکنند اگر ایمن باشید که هیچ وگرنه یه واکسن یادآوری براتون تزریق میکنند....
دوست عزیز امضاتون رو درست کنید تا دوستانی که میخوان راهنماییی کنند با توجه به کیس نامبرتون بهتر بتونن جواب بدن.

یعنی چی که امضام و درست کنم؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی فرمایید کدوم قسمت برم و کجا کیس نامبرم و بزنم

بالای صفحه / کنترل پنل کاربر / تغییر امضا
اطلاعات مشابه بقیه بچه ها که نوشتن برای امضات بنویس
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: محبت ، ojee ، behfaza
(2013-07-31 ساعت 15:00)shiraz_neda نوشته:  

بالای صفحات سایت، زیر اسم کاربری تون نوشته کنترل پنل، برید به کنترل پنل، سمت راست گزینه تغییر امضا رو کلیک کنید، صفحه ای باز میشه مثل وقتی که میخواین پست بزارین، اونجا کیس نامبر و اطلاعات دیگه ای رو که دوست دارین میتونید وارد کنید. مثل امضایی که من و یا بقیه دوستان زیر پست هامون داریم...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: محبت ، ojee ، behfaza
(2013-07-30 ساعت 02:41)f215215 نوشته:  
(2013-07-29 ساعت 23:50)ssara نوشته:  
(2013-07-29 ساعت 14:10)asalasali نوشته:  چند وقته همش استرس دارم و میترسم ایا میتونم اونجا زندگی کنم و از پس خودم بر بیام Sadاگه کار پیدا نکنم چی ؟! الان 1 ماهی میشه کلاس زبانمو شروع کردم شروع کردم

خیلی خوبه که کلاس زبانو شروع کردی... اینکه اونجا مشکل زبان نداشته باشیم کلی از استرس هامون کم می کنه...
به هر حال به قول یکی از دوستام می ریم تجربه می کنیم دنیا که به اخر نرسیده اگه واقعا با شرایط اونجا مچ نشدیم بر می گردیم... ریسکی که ما بچه های لاتاری می کنیم در قیاس با کسانی که با هزینه ها و دوندگی زیاد می خوان برن و اقامت آمریکا را بگیرن خیلی ناچیزه...
من هم احساس شما را دارم...ولی فک می کنم شانس در خونمونو زده... و این بلیط بخت ازمایی را ما بردیم...
نگران نباشو فقط زبانتو تقویت کن

خودتو نگران نکن ما پس چی سال دیگه بچمون باید مدرسشو شروع کنه خودمون هم باید قید کارهامونو بزنیم .بیخیال دلمونو بزنیم به دریا

این حس منم هست...تصور جدا شدن از خانواده و رفتن به جایی که حتی یه آشنا ندارم خیلی منو میترسونه...
از ترس این که نرم انجا بیوفتم به کارگری خودمو گذاشتم تو آمپاس واسه گرفتن آیلتس که بتونم انجا ادامه تحصیل بدم Big Grin ... خدا به همون کمک کنه
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: asalasali ، ojee ، saeedshafiee ، maryam_a ، behfaza
بعد از کارنت شدن باید به KCC ایمیل بزنیم تا نامه دوم جایگزین نامه اول بشه؟؟؟؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: noobnoobi ، behfaza
من فرم 230 و 120 رو ایمیل کردم مرحله بعدی چیه و باید پکار کنم ؟ایا باید از kcc با من تماس بگیرن؟
در انتظار قبولی
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، behfaza
(2013-07-31 ساعت 15:28)nedafarsi نوشته:  
(2013-07-30 ساعت 02:41)f215215 نوشته:  
(2013-07-29 ساعت 23:50)ssara نوشته:  

خیلی خوبه که کلاس زبانو شروع کردی... اینکه اونجا مشکل زبان نداشته باشیم کلی از استرس هامون کم می کنه...
به هر حال به قول یکی از دوستام می ریم تجربه می کنیم دنیا که به اخر نرسیده اگه واقعا با شرایط اونجا مچ نشدیم بر می گردیم... ریسکی که ما بچه های لاتاری می کنیم در قیاس با کسانی که با هزینه ها و دوندگی زیاد می خوان برن و اقامت آمریکا را بگیرن خیلی ناچیزه...
من هم احساس شما را دارم...ولی فک می کنم شانس در خونمونو زده... و این بلیط بخت ازمایی را ما بردیم...
نگران نباشو فقط زبانتو تقویت کن

خودتو نگران نکن ما پس چی سال دیگه بچمون باید مدرسشو شروع کنه خودمون هم باید قید کارهامونو بزنیم .بیخیال دلمونو بزنیم به دریا

این حس منم هست...تصور جدا شدن از خانواده و رفتن به جایی که حتی یه آشنا ندارم خیلی منو میترسونه...
از ترس این که نرم انجا بیوفتم به کارگری خودمو گذاشتم تو آمپاس واسه گرفتن آیلتس که بتونم انجا ادامه تحصیل بدم Big Grin ... خدا به همون کمک کنه
خوبه حداقل زبانت خوبه ک میخوای ایلتس بگیری من ک تازه از اول شروع کردم Smile
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
تشکر کنندگان: ojee ، زری وحدتی ، ssara ، behfaza
(2013-07-31 ساعت 16:09)sad_sad نوشته:  من فرم 230 و 120 رو ایمیل کردم مرحله بعدی چیه و باید پکار کنم ؟ایا باید از kcc با من تماس بگیرن؟

بهتر چند روز صبر کنید و بعد از طریق ایمیل با تلفن از رسیدن فرمها به دست آنها مطمئن شید. من خودم ایمیل را ترجیح دادم چون یه چیزی مکتوب دستم می مونه.
تشکر کنندگان: ojee ، زری وحدتی ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان