کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-29 ساعت 15:26)love_everlife نوشته:  
(2013-07-29 ساعت 14:35)shiraz_neda نوشته:  سلام

اگر کسی در اداره دولتی کار میکنه چه جوری میتونه سابقه کارش و بگیره بدون اینکه اونها بفهمند برای کجاست؟؟؟؟؟

شوهر من نمی خواد شرکتی که کار می کنه متوجه برنده شدنش در لاتاری بشه ؟؟ باید چیکار کنه

احتیاجی به سابقه کار نداره همسرتون اگه دیپلم به بالا داره!!! ولی حتما برای گرفتن سابقه کار نباید نام جایی رو بیاره. یه نامه بی نام و بی طرف که توش سابقه کار و عنوان کار درج شده باشه کافیه !

آخه واسه نامه اشتغال به کار باید بگه برای کجا می خواد . از بیمه ها نمی شه سابقه بگیره؟؟؟
تشکر کنندگان: azar1348 ، behfaza ، زری وحدتی
(2013-07-30 ساعت 12:03)shiraz_neda نوشته:  

اگر کسی در اداره دولتی کار میکنه چه جوری میتونه سابقه کارش و بگیره بدون اینکه اونها بفهمند برای کجاست؟؟؟؟؟

شوهر من نمی خواد شرکتی که کار می کنه متوجه برنده شدنش در لاتاری بشه ؟؟ باید چیکار کنه

احتیاجی به سابقه کار نداره همسرتون اگه دیپلم به بالا داره!!! ولی حتما برای گرفتن سابقه کار نباید نام جایی رو بیاره. یه نامه بی نام و بی طرف که توش سابقه کار و عنوان کار درج شده باشه کافیه !

آخه واسه نامه اشتغال به کار باید بگه برای کجا می خواد . از بیمه ها نمی شه سابقه بگیره؟؟؟

اگر بیمه تامین اجتماعی است در سایت سازمان تامین اجتماعی به راحتی میتونه سابقه کارشو پرینت بگیره .کافی نت هم اینکارو میتونه انجام بده.
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان: noobnoobi ، محبت ، ojee ، azar1348 ، زری وحدتی ، behfaza
(2013-07-30 ساعت 12:03)shiraz_neda نوشته:  

سلام
طبق مطالعه تاپیکها مخصوصا سفرنامه ها اصلا نیازی به ارائه نیست اگر مدرک بالای دیپلم دارید اما من قصد دارم گواهی اشتغال بکار بنام وزارت امور خارجه بگیرم البته فعلا زوده
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: ojee ، azar1348 ، زری وحدتی ، behfaza
(2013-07-30 ساعت 11:33)araaaash نوشته:  سلام بچه ها من شمارم 20 هزاره 5 رقمی
یه مدت پیش اینجا چند تا دوستان بودن که مثل من بودن من اسماشون خاطرم نیست اینجا اعلام کنن
سلام
دوست خوبم شما براتون کدوم قاره 2014ASمشخص شده و کدوم کشور توی نامه قبولیت برات مشخص شده

تشکر کنندگان: azar1348 ، زری وحدتی ، behfaza
سلام بچه ها يك سؤال دارم برگه أبي به چه معني هستش ...؟؟؟؟؟
امسال یه خورده به نظرم کیس نامبرها عجیبه..اکثرا تا هشت هزار هستن و تک و توک هم پنج رقمی داریم..پارسال هم از ایران پنج رقمی بوده ؟
کیس نامبر: 2014AS66XX
سفارت: ایروان
زمان مصاحبه : هفته اول جون
تعداد افراد کیس: یک نفر
(2013-07-30 ساعت 14:32)محبت نوشته:  
یه مدت پیش اینجا چند تا دوستان بودن که مثل من بودن من اسماشون خاطرم نیست اینجا اعلام کنن
سلام
دوست خوبم شما براتون کدوم قاره 2014ASمشخص شده و کدوم کشور توی نامه قبولیت برات مشخص شده

داداش من به این سوالا چند بار جواب دادمم
ایران و سفارت هم انکارا
محل تولد هم ایران
سلام منظور از پرینت ثبت نام CSC یعنی همونی ک اولین بار ثبت نام کردیم؟ من که اونو ندارم Sad
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
(2013-07-30 ساعت 15:35)cello86 نوشته:  امسال یه خورده به نظرم کیس نامبرها عجیبه..اکثرا تا هشت هزار هستن و تک و توک هم پنج رقمی داریم..پارسال هم از ایران پنج رقمی بوده ؟
من توی فروم های خارجی افرادی از آسیا را دیدم با کیس نامبرهای 19000 و 20000 بالای 20000...
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: azar1348 ، زری وحدتی ، behfaza ، cello86
(2013-07-30 ساعت 16:19)asalasali نوشته:  سلام منظور از پرینت ثبت نام CSC یعنی همونی ک اولین بار ثبت نام کردیم؟ من که اونو ندارم Sad

نه عزیز .
CSC سیستم جدید تحویل ویزاس که بعد از کارنت شدن باید ثبت نام کنی. به مرور بریم جلو تر با روند کار آشنا میشی .
در حال حاضر ثبت نام CSC فقط برای سفارت ابوظبی و آنکارا لازمه ، اگع ارمنستان رو انتخاب کردی احتیاجی نیست.

(2013-07-30 ساعت 15:14)Pity نوشته:  سلام بچه ها يك سؤال دارم برگه أبي به چه معني هستش ...؟؟؟؟؟

برگه آبی تو سفارتهای مختلف کاراییاشون فرق میکنه.
تشکر کنندگان: asalasali ، azar1348 ، noobnoobi ، زری وحدتی ، behfaza ، nasim
(2013-07-30 ساعت 16:39)love_everlife نوشته:  
(2013-07-30 ساعت 16:19)asalasali نوشته:  سلام منظور از پرینت ثبت نام CSC یعنی همونی ک اولین بار ثبت نام کردیم؟ من که اونو ندارم Sad

نه عزیز .
CSC سیستم جدید تحویل ویزاس که بعد از کارنت شدن باید ثبت نام کنی. به مرور بریم جلو تر با روند کار آشنا میشی .
در حال حاضر ثبت نام CSC فقط برای سفارت ابوظبی و آنکارا لازمه ، اگع ارمنستان رو انتخاب کردی احتیاجی نیست.
Smile از کجا فهمیدین ارمنستان و انتخاب کردم ؟ Smile
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: love_everlife ، behfaza
(2013-07-30 ساعت 16:41)asalasali نوشته:  
(2013-07-30 ساعت 16:39)love_everlife نوشته:  

نه عزیز .
Smile از کجا فهمیدین ارمنستان و انتخاب کردم ؟ Smile

Smile میشه حدس زد. نگران CSC دیگه نباش و احتیاجی بهش نداری
تشکر کنندگان: azar1348 ، KIMIA2005 ، behfaza ، asalasali
(2013-07-30 ساعت 10:04)maryam_fo نوشته:  
(2013-07-30 ساعت 01:31)alirezaghodrat نوشته:  
(2013-07-29 ساعت 23:30)Niyousha نوشته:  تو ترجمه شناسنامه ام اسپلينگ اسم پدر و مادرم يه تفاوت جزئي با اون چيزي كه تو فرمهام نوشتم داره ( البته من از روي پاسپورتشون نوشتم)، به نظرتون بدم دوباره ترجمه كنن؟؟؟

به نظر من این مشکل بزرگی نیست اما به خاطر اینکه استرس نداشته باشی بده دارالترجمه اصلاحش کنند خوشبختانه تایید دادگستریم که نمی خواد فکر نمیکنم هزینه چندانی داشته باشه Shy

من جای شما بودم سعی می کردم هیچ نوع مغایرتی تو مدارکم نباشه و حتما اصلاح می کردم ...

دارالترجمه ها یه کپی از پاسپورت میگیرن که این مشکلات پیش نیاد و اگر مغایرتی بین پاسپورت و ترجمه مدارک باشه ، اشکال از طرف ایشونه و بایستی بدون هزینه اضافه ترجمه ها رو اصلاح کنن . برای ما توی تمام ترجمه های همه مدارک خودم و همسرم تاریخ تولد من را با یک روز اختلاف به اشتباه ترجمه کرده بودند که همه را بدون وجه اضافه و یکروزه درست کردن .
بدین اصلاح کنن حتما
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: noobnoobi ، KIMIA2005 ، Niyousha ، محبت ، زری وحدتی ، behfaza ، f215215
(2013-07-30 ساعت 15:49)araaaash نوشته:  
سلام

ایران و سفارت هم انکارا
محل تولد هم ایران
عزیزی آقا آرش من ندیدم جواب قبلیت رو ما سال گذشته کیس نامبر بالای 10000نداشتیم و کارنتها با سال قبل فرق داشتن اگر امسال مثل سال 2012 باشه سریعتر بچه ها برای مصاحبه دعوت میشن و سری اول تا8000کارنت شدن این یعنی برنامه هامون بهم میریزه کاملا

تشکر کنندگان: زری وحدتی ، behfaza ، sophia
(2013-07-30 ساعت 21:50)محبت نوشته:  
(2013-07-30 ساعت 15:49)araaaash نوشته:  
سلام

ایران و سفارت هم انکارا
محل تولد هم ایران
عزیزی آقا آرش من ندیدم جواب قبلیت رو ما سال گذشته کیس نامبر بالای 10000نداشتیم و کارنتها با سال قبل فرق داشتن اگر امسال مثل سال 2012 باشه سریعتر بچه ها برای مصاحبه دعوت میشن و سری اول تا8000کارنت شدن این یعنی برنامه هامون بهم میریزه کاملا

لطفا کیس نامبرتون رو مثل همه که تو امضاهاشون گذاشتن بذارید دوست گرامی..
تشکر کنندگان: محبت ، behfaza ، sophia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان