کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
اشکالی داره کیس نامبرمون رو به کسی بگیم؟ مثلا به یه وکیل تو کار مهاجرت؟ یا باید سکرت پیش خودمون بمونه؟
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-07-31 ساعت 00:26)NarCssuS نوشته:  اشکالی داره کیس نامبرمون رو به کسی بگیم؟ مثلا به یه وکیل تو کار مهاجرت؟ یا باید سکرت پیش خودمون بمونه؟

دوست عزیز بارها گفته شده که نباید اطلاعات کیستون رو به کسی بدین حتی دوست و آشنا... ولی ایشون اگر انسان درستی باشن مشکلی پیش نمیاد که انشالله همینطوره... در ضمن پروسه لاتاری اونقدرا پیچیده نیست که احتیاجی به وکیل داشته باشه!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: noobnoobi ، NarCssuS ، محبت ، sejz ، behfaza ، زری وحدتی
(2013-07-31 ساعت 00:36)aghaghia نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 00:26)NarCssuS نوشته:  اشکالی داره کیس نامبرمون رو به کسی بگیم؟ مثلا به یه وکیل تو کار مهاجرت؟ یا باید سکرت پیش خودمون بمونه؟

دوست عزیز بارها گفته شده که نباید اطلاعات کیستون رو به کسی بدین حتی دوست و آشنا... ولی ایشون اگر انسان درستی باشن مشکلی پیش نمیاد که انشالله همینطوره... در ضمن پروسه لاتاری اونقدرا پیچیده نیست که احتیاجی به وکیل داشته باشه!
چرا نباید کیس نامبرو به کسی داد؟! مثلا چیکار میتونن بکنن؟
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: azar1348 ، behfaza
(2013-07-31 ساعت 00:53)asalasali نوشته:  

موردی بوده که با استفاده از اطلاعات کیسشون با سفارت و کی سی سی مکاتبه کردن و باعث دردسرِ ایشون شدن، به هر حال ایشون از این قضیه صحیح و سالم اومدن بیرون و تونسته بودن آقیسر رو در مصاحبه دوم راضی کنند که این قضیه از سر دشمنی بوده ولی 1% احتمال بدین که همچین موردی برای کسی پیش بیاد و نتونه آفیسر رو در اون مورد توجیه کنه اونوقت چی پیش میاد رو خودتون بهتر میدونید، به هر حال این قضیه به خودتون بر میگرده و من نمیخوام باعث ایجاد استرس و بدبینیِ شما بشم ولی از قدیم گفتن احتیاط شرط عقله!
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: noobnoobi ، asalasali ، محبت ، azar1348 ، sejz ، masoud z ، behfaza ، زری وحدتی ، NarCssuS
(2013-07-31 ساعت 01:50)aghaghia نوشته:  

موردی بوده که با استفاده از اطلاعات کیسشون با سفارت و کی سی سی مکاتبه کردن و باعث دردسرِ ایشون شدن، به هر حال ایشون از این قضیه صحیح و سالم اومدن بیرون و تونسته بودن آقیسر رو در مصاحبه دوم راضی کنند که این قضیه از سر دشمنی بوده ولی 1% احتمال بدین که همچین موردی برای کسی پیش بیاد و نتونه آفیسر رو در اون مورد توجیه کنه اونوقت چی پیش میاد رو خودتون بهتر میدونید، به هر حال این قضیه به خودتون بر میگرده و من نمیخوام باعث ایجاد استرس و بدبینیِ شما بشم ولی از قدیم گفتن احتیاط شرط عقله!
من روز اولی ک فهمیدم برنده شدم باورم نمیشد اون صفحه رو واسه یکی ک نمیشناختم کپی پیست کردم حالا چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ استرس گرفتم Sad
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: FMANIS ، azar1348 ، behfaza ، زری وحدتی
(2013-07-31 ساعت 02:38)asalasali نوشته:  

من روز اولی ک فهمیدم برنده شدم باورم نمیشد اون صفحه رو واسه یکی ک نمیشناختم کپی پیست کردم حالا چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ استرس گرفتم Sad

هیچی نمیشه. خیالت راحت. اصلا به ذهنشون هم نمیرسه که کاری میتونن بکنن. البته از همه این ها گذشته واقعا هم کاری نمیتونن بکنن. الکی مگه Smile
تشکر کنندگان: asalasali ، محبت ، azar1348 ، kiana11 ، behfaza
(2013-07-31 ساعت 02:54)love_everlife نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 00:36)aghaghia نوشته:  دوست عزیز بارها گفته شده که نباید اطلاعات کیستون رو به کسی بدین حتی دوست و آشنا... ولی ایشون اگر انسان درستی باشن مشکلی پیش نمیاد که انشالله همینطوره... در ضمن پروسه لاتاری اونقدرا پیچیده نیست که احتیاجی به وکیل داشته باشه!

هیچی نمیشه. خیالت راحت. اصلا به ذهنشون هم نمیرسه که کاری میتونن بکنن. البته از همه این ها گذشته واقعا هم کاری نمیتونن بکنن. الکی مگه Smile
با داشتن كيس نامبر هيچ كسهيچ كاري نميتونه بكنه مگراينكه تاريخ تولد شما رو هم داشته باشن
شما وقتي با كي سي سي تماس ميگيري تا تاريخ دقيق تولدتون رو نگين اصلا كيسو نگاه نميكنن
تشکر کنندگان: محبت ، azar1348 ، sejz ، kiana11 ، asalasali ، behfaza ، زری وحدتی ، NarCssuS
(2013-07-29 ساعت 05:19)Omidooo نوشته:  دوستان 2014 ای سلام

این اولین پست من در تاپیک شماهاست.
تبریک بابت قبولی .
چون زمان شامل حال اطلاعات من شده و گویا سیستم ویزا گرفتن دچار تغییرات شده بنابراین نخواستم راهنمایی کرده باشم که از آن مطمئن نبودم. خدا رو شکر دوستان دیگر هستند و کمک رسان.
فقط خواستم بگم که بنده هم با نظر شهلا 1346 عزیز موافقم.

دلیل ها رو هم به خاطر جلوگیری از تکراری شدن و پر شدن صفحات به صورت بیهوده اینجا تکرار نمیکنم. اما میتونید به این لینک مراجعه کنید.

توصیه ی جدی و دوستانه ی من :
در هر سطحی از زبان که هستید الویت اصلی خود را برای تقویت آن بگذارید.

موفق باشید.
من به عنوان كسي كه زبان نخوند و اومد به اميد حرفهاي يه عده كه ميگفتم تو محيط ٦ ماهه راه ميوفتين بهتون بگم شما تا ١٠ مهر كه كلا پروسه مصاحبه تون شروع نميشه پس كاري كه ماها كرديم و به هواي استرس و ... شبانه روز بست نشستيم اينجا و وقت گذرونديمو نكنين چون كارها روال خودشو داره و ما كاره اي نيستيم پس زبانو جدي بگيرن چون واقعاااااااااااا به مشكل ميخورين مگر اينكه تو لسانجلس بخواين زندگي كنين!
تشکر کنندگان: nasim ، ghafari88 ، محبت ، azar1348 ، kiana11 ، aghaghia ، m_yek ، asalasali ، noobnoobi ، behfaza ، زری وحدتی
(2013-07-31 ساعت 06:03)ali_yari5 نوشته:  دوستان مهاجر ، درود
یه سوال، آیا امکان مصاحبه شدن قبل از رسیدن نوبت هستش؟
چون یه جایی تو سایت سفارت ترکیه خوندم اگه مشکل خیلی مهمی پیش بیاد "باتوجه به اینکه منم یه مشکل بزرگ دارم" امکان مصاحبه قبل از رسیدن نوبت هستش...
دوستان قدیمی لطفا راهنمایی..
شما ميتونين يه ايميل به كي سي سي بزنين و مشكلتونو بهشون بگين اگه براشون قانع كننده باشه شايد بشه!! ما ديديم كه عقب بندازن مصاحبه رو ولي جلو انداختنشو نه! ولي امتحانش ضرري نداره
تشکر کنندگان: azar1348 ، kiana11 ، behfaza ، زری وحدتی
(2013-07-31 ساعت 04:57)محمد ٧٧٣٧ نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 00:53)asalasali نوشته:  چرا نباید کیس نامبرو به کسی داد؟! مثلا چیکار میتونن بکنن؟

با داشتن كيس نامبر هيچ كسهيچ كاري نميتونه بكنه مگراينكه تاريخ تولد شما رو هم داشته باشن
شما وقتي با كي سي سي تماس ميگيري تا تاريخ دقيق تولدتون رو نگين اصلا كيسو نگاه نميكنن
اصلا برای اینکه مشکل ساز بشه یه دشمنی قوی باید باهاتون داشته باشه وگرنه فکر نکنم همچین آدم بیکاری پیدا بشه بخواد اذیتتون کنه
تشکر کنندگان: asalasali ، behfaza ، NarCssuS
(2013-07-31 ساعت 12:21)f215215 نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 04:57)محمد ٧٧٣٧ نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 01:50)aghaghia نوشته:  موردی بوده که با استفاده از اطلاعات کیسشون با سفارت و کی سی سی مکاتبه کردن و باعث دردسرِ ایشون شدن، به هر حال ایشون از این قضیه صحیح و سالم اومدن بیرون و تونسته بودن آقیسر رو در مصاحبه دوم راضی کنند که این قضیه از سر دشمنی بوده ولی 1% احتمال بدین که همچین موردی برای کسی پیش بیاد و نتونه آفیسر رو در اون مورد توجیه کنه اونوقت چی پیش میاد رو خودتون بهتر میدونید، به هر حال این قضیه به خودتون بر میگرده و من نمیخوام باعث ایجاد استرس و بدبینیِ شما بشم ولی از قدیم گفتن احتیاط شرط عقله!

اصلا برای اینکه مشکل ساز بشه یه دشمنی قوی باید باهاتون داشته باشه وگرنه فکر نکنم همچین آدم بیکاری پیدا بشه بخواد اذیتتون کنه

البته طبق سفرنامه یکی از دوستان سال های قبل ( که خودم هم خوندمش ) ظاهراً مشکلی تونسته بودن ایجاد بکنن.
از قدیم می گن احتیاط شرط عقله. به نظر من باید بهرحال جانب احتیاط رو همیشه در نظر داشت و از مطرح کردن اطلاعات مهم خودداری کرد.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: azar1348 ، asalasali ، behfaza ، NarCssuS
سلام

یه سوال دیگه ما هنوز منتظر وقت مصاحبه هستیم. تا اون فرم نیاد که نمی تونیم واکسن هارو شروع کنیم . مثلا واکست هپاتیت سه نوبت زده میشه که 6 ماه وقت لازمه . ما چیکار باید بکنیم. یکبار هم واکسن زدیم هم خودم هم شوهرم ولی کارت هامونو گم کردیم.

کی باید واکسن بزنیم ؟؟ اومدیم واکسن زدیم بعد تاریخ مصاحبه برامون نیومد؟؟
تشکر کنندگان: azar1348 ، behfaza
(2013-07-31 ساعت 12:38)shiraz_neda نوشته:  سلام

یه سوال دیگه ما هنوز منتظر وقت مصاحبه هستیم. تا اون فرم نیاد که نمی تونیم واکسن هارو شروع کنیم . مثلا واکست هپاتیت سه نوبت زده میشه که 6 ماه وقت لازمه . ما چیکار باید بکنیم. یکبار هم واکسن زدیم هم خودم هم شوهرم ولی کارت هامونو گم کردیم.

بستگی به کیس نامبرتون داره اگر پایینه از همین الان شروع کنید. در مورد واکسن های چند نوبتی مثل هپاتیت، اگر حتی نوبت 1 و 2 رو هم زده باشین کافیه جون نوبت 3 با فاصله 5 ما از دومی تزریق میشه، حالا اگر مصاحبه شما بین این 5 ماه باشه که دکتر سفارت نمیاد به شما زودتر از موعد واکسن بزنه، این مورد رو براتون علامت میزنه که حتما باید اینجا یا اگر باز زمانش نرسیده بود وقتی رفتین اونور باید دوره رو کامل کنید. شما که زدین هپاتیت رو بهشون بگین براتون تست آنتی بادی تجویز میکنند اگر ایمن باشید که هیچ وگرنه یه واکسن یادآوری براتون تزریق میکنند....
دوست عزیز امضاتون رو درست کنید تا دوستانی که میخوان راهنماییی کنند با توجه به کیس نامبرتون بهتر بتونن جواب بدن.
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، behfaza ، shiraz_neda ، محبت
(2013-07-31 ساعت 12:38)shiraz_neda نوشته:  سلام

کی به شما گفته، باید منتظر بمونین تا وقت مصاحبه بیاد بعدش برین واکسنا رو بزنین ؟؟؟
شما از همین بعد از اینکه این پست رو خوندین برین شروع کنین، تازه اگه واکسنای هپاتیت رو ندین، از همین امروزم وقتتون کمه...
در هر صورت شما تشریف ببرین به انیستیتو پاستور باهر سابقه ای از واکسناتون دارین، اونجا بگین که برگه زرد بین المللی میخواهین، خودشون شما رو کاملاً راهنمایی میکنن...
شما واکسنا رو شروع کنین،بعدش میتونین به مرور تکمیلش کنین، تاریخ مصاحبه هم طبق شماره کیستون براتون میاد. اما در هر صورت این دو هیچ ربطی به هم ندارند دوست عزیز...
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، behfaza ، nasim ، محبت
سلام، بچه ها تایپیک ایالت ها کجاست؟
کیس نام: **69 2014AS0000- رویت قبولی: 11 می - ارسال فرمها: 27 می -دریافت تاییدیه: 5 جون -ابوظبی - 2 نفر- کارنت: آپریل- نامه دوم: 17 آپریل- مصاحبه : 5 جون. رویت درسیس 14 می. آپدیت : 5 جون هر دو ، 6 جون کیس اصلی. 15 جون با ایمیل. 30جون نفر دوم. 8 جولای هر دو. 6آگوست نفر اصلی. 28 آگوست هر دو

خدایا، نگاهم به دستهای توست. مرا مثل همیشه یاری کن.
تشکر کنندگان: behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان