کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دوستان کارنتی ها رو کی اعلام می کنن
تشکر کنندگان:
(2013-08-05 ساعت 13:55)asalasali نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 13:36)noobnoobi نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 13:08)asalasali نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 13:00)cello86 نوشته:  [quote='maryam_fo' pid='387044' dateline='1375688742']
[quote='cello86' pid='387036' dateline='1375688219']
دوستان من این سوالو تو تاپیک ففسا هم پرسیدم ولی کسی جوابمو نداد

اگر کسی با تمکن مالی نسبتا خوب ( 60 هزار دلار برای دو نفر) و یا اسپانسر بره باز هم میتونه از وام ففسا استفاده کنه یا اینکه بهش تعلق نمی گیره؟
ممنون

یه نکته ای به نظرم اومد یا شاید اطلاعات من کامل نباشه .... من فکر نمی کنم 60 هزار دلار برای دونفر تمکن مالی خوبی حساب بشه ... نه این که بد باشه اما حداقل لازم هست ... ممنون می شوم اگر من دارم اشتباه می کنم کسی راهنمایی کنه ...
[/quo
چقدر و شرایتش چجوریه؟ به گرین کارتی ها هم میدن یا حتما باید سیتی زن بشیم؟

منم راستش همین طور فکر می کنم ..ولی خوب در کل منظورم این بود که اگه تمکن مالی خوب باشه و یا اسپانسر داشته باشیم میشه باز وام گرفت یا نه
وام ففسا چیه؟

وامی هست که یه سازمان دولتی در آمریکا به permanent residential که همون سیتیزن ها و یا گرین کارتی ها هست داده میشه.
[/quote
چقدر/ و شرایطش چجوریه؟ یعنی قبل از سیتیزن شدن میشه گرفت؟
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، behfaza
(2013-08-05 ساعت 14:37)رضا صالحی نوشته:  دوستان کارنتی ها رو کی اعلام می کنن

نیمه اگوست اولین سری اعلام میشه.. و به طورکلی نیمه هر ماه میلادی کارنتی ها اعلام میشن.
تشکر کنندگان: behfaza ، محبت
بچه ها کیس نامبر نزدیک به من 35xx ک مصاحبش ایروانه کسی هست؟
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: behfaza
با سلام و عرض ادب
در لینکی که یکی از همسفر ها گذاشته بود ( لینک زیز) هزینه اخذ ویزا برای هر نفر رو 819 دلار ذکر کرده بود .
http://turkey.usembassy.gov/media/pdfs/d...101510.pdf

The special Diversity Immigrant Visa processing fee is $440.00 per person. The fee for an immigrant visa is $305.00 and $74.00 surcharge per person. You will be required to pay the special DV processing fee of $440.00 and the application fee of $305.00 and $74.00 surcharge at the time of your interview (total of $819.00 per person). The payment may be made in cash or by credit card to the consular cashier. Visa, Mastercard, American Express, Novus/Discover and Diners cards are acceptable. Personal checks and credit card numbers provided verbally or in writing are not accepted.
در حالیکه قبلا در سایت مقط مبلغ 440 دلار برای هر نفر در زمان مصاحبه ذکر شده بود
با سلام در لینک ذیل جهت تمکن مالی این جمله عنوان شده است که" FINANCIAL DOCUMENTS: Please see the following pages for evidence which may be presented to meet the public charge provisions of the law. Financial documents must be prepared as one set for each family member."
آیا این بدان معنا است که جهت هریک از اغضای خانواده می بایست گواهی تمکن مالی اخذ کرد و یا اینکه ؟
تشکر کنندگان: banafsh14
با سلام حضور اساتید
یک سئوال بد جوری ذهم منو مشغول کرده
همسرم در بین سن 16 تا 17 سالگی در دبی زندگی می کرده باتوجه به این مطلب که من برنده لاتاری هستم آیا گرفتن گواهی Police Certificate برای ایشون از کشور امارات الزامی است . الان 20 سال از اقمت همسرم در اونجا می گذره

با تشکر
(2013-08-05 ساعت 15:21)mattin نوشته:  با سلام و عرض ادب
در لینکی که یکی از همسفر ها گذاشته بود ( لینک زیز) هزینه اخذ ویزا برای هر نفر رو 819 دلار ذکر کرده بود .

The special Diversity Immigrant Visa processing fee is $440.00 per person. The fee for an immigrant visa is $305.00 and $74.00 surcharge per person. You will be required to pay the special DV processing fee of $440.00 and the application fee of $305.00 and $74.00 surcharge at the time of your interview (total of $819.00 per person). The payment may be made in cash or by credit card to the consular cashier. Visa, Mastercard, American Express, Novus/Discover and Diners cards are acceptable. Personal checks and credit card numbers provided verbally or in writing are not accepted.

قبلاً مبلغش 819 دلار بوده، الان کمتره

(2013-08-05 ساعت 15:45)mattin نوشته:  با سلام حضور اساتید
همسرم در بین سن 16 تا 17 سالگی در دبی زندگی می کرده باتوجه به این مطلب که من برنده لاتاری هستم آیا گرفتن گواهی Police Certificate برای ایشون از کشور امارات الزامی است . الان 20 سال از اقمت همسرم در اونجا می گذره

با تشکر

تا اونجا که من میدونم حتی اگه 6 ماه و یک روز اقامت داشتن باید سوء پیشینه ببرن
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: aghaghia ، noobnoobi ، behfaza ، محبت
(2013-08-05 ساعت 16:27)nedafarsi نوشته:  

با تشکر

بله باید ببرن
(2013-08-05 ساعت 16:27)nedafarsi نوشته:  

سایت رو چک کردم جدول زیر رو جه لاتاری گذاشته بود

Diversity Visa Lottery fee (per person applying as a DV program selectee for a DV category immigrant visa)

$330

Affidavit of Support Review (only when reviewed domestically)

$88

با تشکر

با سلام همسفران عزیز
یک لینک مفید از سفارت آمریکا در ترکیه کلیه مراحل رو قدم به قدم نوشته
امیدوارم مفید واقع بشه
http://turkey.usembassy.gov/diversity_vi...tions.html
تشکر کنندگان: .YAS ، himmlisch ، behfaza ، soruosh ، noobnoobi ، محبت ، mohammad19911991 ، آلیس-1980
دوستان پذيرش گرفتن از دانشگاههاي يو اس به معني درخواست ويزاي دانشجويي هست؟ يا اينكه نه براي ويزاي دانشجويي عملياتش فرق داره و براي سفارت هم درخواست بايد بدي؟
مارو تو شك انداختن كه اگه الان پذيرش بگيري ( مكمل پيش دانشگاهي.ما پيش نداريم) موقع مصاحبه بهت گير ميدن و رد مي كنند و اين دو باهم تناقض داره يكي لطف كنه يه جواب كامل به ما بده
ممنون
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
بچه ها کسی میدونه لاتری 2014 چند نفر از ایران قبول شدند؟
تشکر کنندگان: behfaza ، H Pier
(2013-08-05 ساعت 14:37)رضا صالحی نوشته:  دوستان کارنتی ها رو کی اعلام می کنن

15آگوست
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان: shadi79 ، Tabassomshojaat ، sophia ، behfaza
(2013-08-03 ساعت 13:22)محبت نوشته:  
(2013-08-03 ساعت 10:58)ntb نوشته:  سلام دوستان

من برندهٔ لاتاری ۲۰۱۴ هستم، فرم‌های سریِ اول رو برای خودم و شوهرم پر کردم، حالا شوهرم تصمیمش عوض شده و نمیخواد همراه من بیاد،
آیا این مساله مشکلی‌ برای من ایجاد می‌کنه در زمان مصاحبه؟
متاسفانه این موضوع مهمیه و باعث ریجکت کیس میشه و تمام اعضاء کیس باید در زمان مصاحبه حاضر باشن اما شما اگر نتونستید ایشونو راضی کنید تا مصاحبه همراهیتون کنه و بعد از اطمینان از این موضوع باkcc مکاتبه کنید

مرسی‌ که به سوال‌ام جواب دادین،
لطفا به من بگید چطور باید با کی‌ سی‌ سی‌ مکاتبه کنم،
اگر اطلاع دارید بگید متنِ نامه رو چی‌ باید بنویسم.
لطفا کمکم کنید، خیلی‌ نگران هستم.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان