کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
ممنون از پیگیریتون , دقیقا تو سند طلاقم ذکر شده که دخترم کبیر و حق انتخاب مسکن با خودش هست و انتخاب کرده با مادرش زندگی کنه و من اینو ترجمه کردم در ضمن دخترم پاسپورت جدا هم داره؟ از هر کسی پرسیدم 1جواب گرفتم من فقط میخوام بدونم سفارت فقط همان مدارک واسش کافیه یا باید وکالت محضری یا حضانت بگیرم؟ ممنون
کیس نامبر 2014AS000052XX
تشکر کنندگان: behfaza
می شه یه کم در مورد سوالاتی که روز مصاحبه پرسیده می شه و جوابهایی که مناسب تر هست صحبت کنید، مثلا وقتی می پرسند چرا می خوای بری آمریکا چه جوابی مناسبه؟ و ...
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
(2013-08-05 ساعت 01:03)shazad نوشته:  دوستان عزیزم

چرا کسانیکه هیئت علمی دانشگاه هستند کلیرنس می شوند؟ آیا این شامل دانشگاه پربرکت آزاد هم می شود؟

ببینید این جور کارها نیاز به گزینش داره تو گزینش هم سوالاشون مشخصه چی بوده خوب کسی که اینور گزینش رو قبول شده باشه مورد تایید دولته پس براشون علامت سوال ایجاد میشه
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان: behfaza ، noobnoobi
(2013-08-05 ساعت 11:25)iris نوشته:  می شه یه کم در مورد سوالاتی که روز مصاحبه پرسیده می شه و جوابهایی که مناسب تر هست صحبت کنید، مثلا وقتی می پرسند چرا می خوای بری آمریکا چه جوابی مناسبه؟ و ...

قبلا هم گفته شده بهترین چیز صداقته
ما تو گزینش کار دولتی صداقت به خرج ندادیم حالا تو مصاحبه کلیرنس می خوریمBig Grin
تشکر کنندگان: maryam_fo ، behfaza ، HELIAA ، noobnoobi
(2013-08-05 ساعت 01:36)داودی نوشته:  ممنون از پیگیریتون , دقیقا تو سند طلاقم ذکر شده که دخترم کبیر و حق انتخاب مسکن با خودش هست و انتخاب کرده با مادرش زندگی کنه و من اینو ترجمه کردم در ضمن دخترم پاسپورت جدا هم داره؟ از هر کسی پرسیدم 1جواب گرفتم من فقط میخوام بدونم سفارت فقط همان مدارک واسش کافیه یا باید وکالت محضری یا حضانت بگیرم؟ ممنون
کیس نامبر 2014AS000052XX
شما وقتی پاسپورت دارین دیگه مشکلی نیست وکالت موقعی نیازه که بخواین تازه پاسپورت بگیرین
تشکر کنندگان: behfaza ، محبت
دوستان من این سوالو تو تاپیک ففسا هم پرسیدم ولی کسی جوابمو نداد

اگر کسی با تمکن مالی نسبتا خوب ( 60 هزار دلار برای دو نفر) و یا اسپانسر بره باز هم میتونه از وام ففسا استفاده کنه یا اینکه بهش تعلق نمی گیره؟
ممنون
کیس نامبر: 2014AS66XX
سفارت: ایروان
زمان مصاحبه : هفته اول جون
تعداد افراد کیس: یک نفر
(2013-08-05 ساعت 12:06)cello86 نوشته:  دوستان من این سوالو تو تاپیک ففسا هم پرسیدم ولی کسی جوابمو نداد

اگر کسی با تمکن مالی نسبتا خوب ( 60 هزار دلار برای دو نفر) و یا اسپانسر بره باز هم میتونه از وام ففسا استفاده کنه یا اینکه بهش تعلق نمی گیره؟
ممنون

یه نکته ای به نظرم اومد یا شاید اطلاعات من کامل نباشه .... من فکر نمی کنم 60 هزار دلار برای دونفر تمکن مالی خوبی حساب بشه ... نه این که بد باشه اما حداقل لازم هست ... ممنون می شوم اگر من دارم اشتباه می کنم کسی راهنمایی کنه ...
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: behfaza ، cello86
(2013-08-05 ساعت 12:15)maryam_fo نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 12:06)cello86 نوشته:  دوستان من این سوالو تو تاپیک ففسا هم پرسیدم ولی کسی جوابمو نداد

ممنون

یه نکته ای به نظرم اومد یا شاید اطلاعات من کامل نباشه .... من فکر نمی کنم 60 هزار دلار برای دونفر تمکن مالی خوبی حساب بشه ... نه این که بد باشه اما حداقل لازم هست ... ممنون می شوم اگر من دارم اشتباه می کنم کسی راهنمایی کنه ...

منم راستش همین طور فکر می کنم ..ولی خوب در کل منظورم این بود که اگه تمکن مالی خوب باشه و یا اسپانسر داشته باشیم میشه باز وام گرفت یا نه
کیس نامبر: 2014AS66XX
سفارت: ایروان
زمان مصاحبه : هفته اول جون
تعداد افراد کیس: یک نفر
(2013-08-05 ساعت 13:00)cello86 نوشته:  

ممنون

منم راستش همین طور فکر می کنم ..ولی خوب در کل منظورم این بود که اگه تمکن مالی خوب باشه و یا اسپانسر داشته باشیم میشه باز وام گرفت یا نه
وام ففسا چیه؟
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
(2013-08-05 ساعت 13:08)asalasali نوشته:  

ممنون

وام ففسا چیه؟

وامی هست که یه سازمان دولتی در آمریکا به permanent residential که همون سیتیزن ها و یا گرین کارتی ها هست داده میشه.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: asalasali ، behfaza ، محبت
سلام, یعنی اون قسمت از فرم 230 شماره 10 که در مورد permanent address نوشتم یه آدرس که توی آمریکاست اصلا ربطی نداره که حتما ایشان باید اسپانسر من باشند؟
کیس نامبر : 2014AS000052XX
(2013-08-05 ساعت 13:36)noobnoobi نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 13:08)asalasali نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 12:15)maryam_fo نوشته:  [quote='cello86' pid='387036' dateline='1375688219']
دوستان من این سوالو تو تاپیک ففسا هم پرسیدم ولی کسی جوابمو نداد

ممنون

[/quo
چقدر و شرایتش چجوریه؟ به گرین کارتی ها هم میدن یا حتما باید سیتی زن بشیم؟

وام ففسا چیه؟

وامی هست که یه سازمان دولتی در آمریکا به permanent residential که همون سیتیزن ها و یا گرین کارتی ها هست داده میشه.
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
(2013-08-05 ساعت 13:53)داودی نوشته:  سلام, یعنی اون قسمت از فرم 230 شماره 10 که در مورد permanent address نوشتم یه آدرس که توی آمریکاست اصلا ربطی نداره که حتما ایشان باید اسپانسر من باشند؟

ادرسی که واسه گرین کارتتون میدین هر کسی که بهش اعتماد دارین میتونه باشه حتی اسپانسرتون.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
(2013-08-05 ساعت 13:53)داودی نوشته:  سلام, یعنی اون قسمت از فرم 230 شماره 10 که در مورد permanent address نوشتم یه آدرس که توی آمریکاست اصلا ربطی نداره که حتما ایشان باید اسپانسر من باشند؟

نه دوست عزیز ربطی نداره که اسپانسرتون هستن یا نیستن کافیه دوست یا آشنا و فامیل شما باشن. اگر منظورتون از معرفی اسپانسر این مورد بود باید بگم که سوال 10و 11 ربطی به اسپانسر نداره و هر کسی میتونه باشه که شما بشناسین...
در فرم ها کلا چایی رو برای معرفی اسپانسر در نظر نگرفتن و شما وقتی برای مصاحبه میرین ازتوون میپرسن که تمکن مالی دارین یا اسپانسر و یا میتونین هر 2رو ارائه بدین...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-08-05 ساعت 13:58)noobnoobi نوشته:  

ادرسی که واسه گرین کارتتون میدین هر کسی که بهش اعتماد دارین میتونه باشه حتی اسپانسرتون.
میتونید تو فرودگاه بدین حتی اگه آدرس هتل باشه اگه آدرس مورد اعتماد ندارین بهتر عجله نکنید

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان