کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
من 1 سوال تخصصی دارم انکارا امسال خیلی شورو از مزه به در کرد به نظرتون من سفارتمو عوض کنم؟ از 2نفر پرسیدم 1کی گفت اره 1کی گفت نه!
به نظر دوستان چه کنم چون دیدم خیلیا عوض کردن
تشکر کنندگان: mehdikhosro ، behfaza
(2013-08-04 ساعت 20:18)araaaash نوشته:  من 1 سوال تخصصی دارم انکارا امسال خیلی شورو از مزه به در کرد به نظرتون من سفارتمو عوض کنم؟ از 2نفر پرسیدم 1کی گفت اره 1کی گفت نه!
به نظر دوستان چه کنم چون دیدم خیلیا عوض کردن

هر جور خودتون صلاح میدونین ولی یه مقایسه بین 3 سفارت آنکارا ایروان و ابوظبی شده که میتونین یه نگاهی بهش بندازین:

http://mohajersara.com/thread-6491-post-...#pid344416
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: behfaza
سلام , من اسپانسر تو آمریکا دارم عنوان هم کردم توی فرمها و همچنین حساب مالیم هم خوبه فقط میخواستم بدونم باید کدام فرمها رو برای اسپانسر پر شود وچه مدت قبل ؟؟؟ و آیا چون من برنده هستم و دخترم که با من میاد باید این فرمها وحساب مالی واسه اونم پر بشه اون 16 ساله است؟
کیس نامبر 2014000052xx
تشکر کنندگان: behfaza ، زری وحدتی
(2013-08-04 ساعت 14:54)داودی نوشته:  سلام دوستان من برنده 2014 هستم در تاریخ 17 ژوـن مدارکم که خیلی کامل وا با دقت پر کرده بودم با پست دی-اچ-ال فرستادم الان تقریبا 1ماه ونیم هست مدارکم هم توی سایت پست چک کردم و رسیدن به مقصدش هم دیدم 3بار هم به kcc ایمیل اما فقط یه ایمیل اوتومات جواب گرفتم حتی کارنت شدنم هم جوابی نگرفتم .کسی می دونه چه مدت طول می کشه؟؟
کیس نامبرم 2014AS000052XX

ظاهرا خیلیها فقط همون جواب رو گرفتن فکر نکنم جای نگرانی باشه جواب کارنتها هم از 15 اگوست به بعد میاد
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان: behfaza ، زری وحدتی
(2013-08-04 ساعت 21:13)داودی نوشته:  سلام , من اسپانسر تو آمریکا دارم عنوان هم کردم توی فرمها و همچنین حساب مالیم هم خوبه فقط میخواستم بدونم باید کدام فرمها رو برای اسپانسر پر شود وچه مدت قبل ؟؟؟ و آیا چون من برنده هستم و دخترم که با من میاد باید این فرمها وحساب مالی واسه اونم پر بشه اون 16 ساله است؟
کیس نامبر 2014000052xx

سوالتون رو در تاپیک مربوط به اسپانسر و مدارک مربوط با ان بپرسید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: behfaza ، KIMIA2005 ، زری وحدتی ، noobnoobi
(2013-08-04 ساعت 21:13)داودی نوشته:  سلام , من اسپانسر تو آمریکا دارم عنوان هم کردم توی فرمها و همچنین حساب مالیم هم خوبه فقط میخواستم بدونم باید کدام فرمها رو برای اسپانسر پر شود وچه مدت قبل ؟؟؟ و آیا چون من برنده هستم و دخترم که با من میاد باید این فرمها وحساب مالی واسه اونم پر بشه اون 16 ساله است؟
کیس نامبر 2014000052xx
اگر حساب مالیت خوبه با اسپانسر دنبال دردسر نباش
برای اطلاع بیشتر به تایپک مربوطه رجوع کن
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان: behfaza ، زری وحدتی ، noobnoobi
کیس نامبر 2014000052xx
سلام
برای اسپانسر دو تا فرمI 134و فرم W2 رو باید بدید پر کنن اسپانسرتون که برای بهتر دونستن مطالب اسپانسر رجوع کنید به تاپیک اسپانسر و مدارک مرتبط با آن برندگان 2013کاملتره و برای قبل مصاحبه تون باید با کپی پاسپورت اسپانسر براتون فرستاده شده باشه تمکن مالی فرزندو تا حالا ندیدم نیاز باشه اما کارنت شدنتونم 15آگوست تو سایت بولتن ویزا مشخص میشه
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: Alpha1 ، behfaza ، KIMIA2005 ، kiana11
(2013-08-04 ساعت 19:49)mrbonbon نوشته:  
(2013-08-04 ساعت 19:07)گل نهال نوشته:  
(2013-08-04 ساعت 17:50)mrbonbon نوشته:  
(2013-08-04 ساعت 17:28)mattin نوشته:  با سلام حضور همسفران عزیز
می خواستم بدونم پرینت حساب بانکی رو چقدر مونده به زمان مصاحبه از بانک بگیرم
پیرینت گرفته شده باید شامل چه آیتم هایی باشه ؟
پول حداقل باید چند روز توی حساب بمونه؟
دوست عزیز از کمتر از یکماه مونده شما برو بگیر...
تاریخ افتتحاح حساب، نام صاحب حساب، نوع حساب، گردش یکساله حساب فقط بدهکار و بستانکار و مانده پایان دوره
والله شما اگه امروز پول رو بریزین فردا میتونین برداشت کنین تا به تاریخ دیروز بهتون مانده بدن...
در هرصورت شما به بانک وقتی بگین من یه گواهی تمکن مالی میخوام، اونا خودشون میدونن چی به شما بدن، بعدش اگر بانکتون شعبه ارزی داشت که هیچ در غیر اینصورت ببرید به یک شعبه ارزی تا خودشون برات ترجمه کنند...
راستی یه کاری میتونی بکنی که گردش بدهکاری و بستانکاریت زیاد نشون بده ( البته با توجه به شغل و سنتون ) اینکه حساب اینترنتیتون رو فعال کنین و از یک حساب دیگه تون از طریق اینترنت بریزین تو این حساب و بالعکس... در هفته یکی دوبار بکنین تا در ماه یه مبلغی گردش پیدا کنه.

نه آقا آرش عزيز كاملاً اشتباه ميكنين
ما بانك پارسيان حساب باز كرديم و فقط ١ روز پول گذاشتيم و گواهي تمكن واسه دو نفرمون حدود ٧٠ ميليون برديم و اصلاً اصلاً بدهكار بستانكار و گردش حساب لازم نيست
گل نهال جان
شما اون مدلی بردی و ازت قبول کردن، حالا خدارو شکرBig GrinBig GrinBig Grin، اما این چیزی که من بالا نوشتم درست همون فرمتی هستش که خودشون در قسمت Affidavit of Support از کلیه متقاضیان خواستند...
چون این امکان داره که احیاناً به طرف بگن که شما چرا طبق فرمتی که ازتون خواستیم نیاوردین...
بعدشم اینکه کلیه فرمتهای بانک وقتی بهشون بگین که تمکن مالی میخوام، اونا این شکل که خدمتتون گفتم رتهیه میکنند، اما به خواسته مشتری میتونه عوض بشه...
در رابطه با بانک پارسیان و اکثر بانکهای خصوصی قانون یکروز باید مانده بمونه صدق نمیکنه، اما بانک صادرات، ملی و کلیه بانکهای دولتی تا اونجا که من میدونم یه روز باید در حساب مانده باشه...
اینم مدرک مطالب بالا که نوشتم گل نهال جان
Statement from a senior officer of a bank showing present balance of applicant’s
account, date account was opened, the number and amount of deposits and withdrawals during the
past 12 months, and the average balance during the year (if there have been recent unusually large
deposits, an explanation should be given);
اینم خود لینکش
http://turkey.usembassy.gov/media/pdfs/d...101510.pdf

٩٩٪ بچه هاي ٢٠١٣، حساب يك روزه باز كردن و بردن كه توي سفرنامه هاشون هم اعلام كردن و هيچكدوم هم مشكلي براشون پيش نيومده، پس لطفاً بچه هاي ٢٠١٤ را نترسونيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: H Pier ، aghaghia ، KIMIA2005 ، زری وحدتی ، godot ، .YAS ، nasim ، behfaza ، محبت
(2013-08-04 ساعت 22:35)گل نهال نوشته:  
گل نهال جان
شما اون مدلی بردی و ازت قبول کردن، حالا خدارو شکرBig GrinBig GrinBig Grin، اما این چیزی که من بالا نوشتم درست همون فرمتی هستش که خودشون در قسمت Affidavit of Support از کلیه متقاضیان خواستند...
چون این امکان داره که احیاناً به طرف بگن که شما چرا طبق فرمتی که ازتون خواستیم نیاوردین...
بعدشم اینکه کلیه فرمتهای بانک وقتی بهشون بگین که تمکن مالی میخوام، اونا این شکل که خدمتتون گفتم رتهیه میکنند، اما به خواسته مشتری میتونه عوض بشه...
در رابطه با بانک پارسیان و اکثر بانکهای خصوصی قانون یکروز باید مانده بمونه صدق نمیکنه، اما بانک صادرات، ملی و کلیه بانکهای دولتی تا اونجا که من میدونم یه روز باید در حساب مانده باشه...
Statement from a senior officer of a bank showing present balance of applicant’s
account, date account was opened, the number and amount of deposits and withdrawals during the
past 12 months, and the average balance during the year (if there have been recent unusually large
اینم خود لینکش

٩٩٪ بچه هاي ٢٠١٣، حساب يك روزه باز كردن و بردن كه توي سفرنامه هاشون هم اعلام كردن و هيچكدوم هم مشكلي براشون پيش نيومده، پس لطفاً بچه هاي ٢٠١٤ را نترسونيد
[/quote]
دوست عزیز اگر نوشتن عبارتیکه در خود سایت اصلی مهاجرت ( و سفارتخونه ) که روش تاکید کرده و من اینجا بازگو کردمترسوندنه چشم من دیگه بچه های 2014 رو نمیترسونم
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، محبت ، .YAS
(2013-08-04 ساعت 16:23)noobnoobi نوشته:  
(2013-08-04 ساعت 15:45)amaka747 نوشته:  با سلام خدمت تک تک دوستان و عزیزان..آقا من فرمهای خودم و همسرمو با پست DHL
از اوکراین (دانشجو هستم ) همراه با عکسها در تاریخ ۲۰ JUNE فرستادم به KCC TEAM و توی سایت د اچ ال دیدم که رسیده دستشون و دلیور شده اما متاسفانه هیچ جوابی دال بر این که مدارک رو تحویل گرفتن و یا وقت مصاحبه بعد از حدود این یک ماه ونیم واسم نیومده با این که چند بار ایمیل زدم..
می شه راهنمایی کنید .شاید باس ایمیل میکردم

شما یه ایمیل با متنی که شامل کیس نامبر و اسم و فامیل و سال تولد هست بهشون بزنید و سوالتون رو مطرح کنین ولی با توجه به حجم بالای کار در اداره مهاجرت آمریکا احتمال داره دیر جواب بدن ولی جای نگرانی نیست چون دلیوری رو وقتی میگیرین یعنی دستشون رسیده و باید منتظر کارنت بشین.

برای من دقیقا 2 ماه هست که رسیده با tnt . پست تایید کرده رسیده اما از kcc تایید نگرفتم .... نگران نباشید
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، .YAS ، behfaza
(2013-08-04 ساعت 22:55)mrbonbon نوشته:  
(2013-08-04 ساعت 22:35)گل نهال نوشته:  
گل نهال جان
اینم خود لینکش

دوست عزیز اگر نوشتن عبارتیکه در خود سایت اصلی مهاجرت ( و سفارتخونه ) که روش تاکید کرده و من اینجا بازگو کردمترسوندنه چشم من دیگه بچه های 2014 رو نمیترسونم
[/quote]

دوست عزیز درسته توی سایت اون مطلب هست ولی اکثر دوستان فقط همون موجودی حساب رو بردن و هیچ مشکلی هم پیش نیومده، اصلا لازم نیست سر همچین موضوعی بحث بشه، مهم اینه که بچه های 2014 هم همون موجودی حساب رو ببرن که این مسئله گردش حساب باب نشه و کار برای سالهای آینده و دوستانی که نمیتونن گردش حساب نشون بدن سخت نشه...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: گل نهال ، .YAS ، kage.omid ، behfaza ، محبت
(2013-08-04 ساعت 16:23)noobnoobi نوشته:  
(2013-08-04 ساعت 15:45)amaka747 نوشته:  با سلام خدمت تک تک دوستان و عزیزان..آقا من فرمهای خودم و همسرمو با پست DHL
از اوکراین (دانشجو هستم ) همراه با عکسها در تاریخ ۲۰ JUNE فرستادم به KCC TEAM و توی سایت د اچ ال دیدم که رسیده دستشون و دلیور شده اما متاسفانه هیچ جوابی دال بر این که مدارک رو تحویل گرفتن و یا وقت مصاحبه بعد از حدود این یک ماه ونیم واسم نیومده با این که چند بار ایمیل زدم..
می شه راهنمایی کنید .شاید باس ایمیل میکردم

شما یه ایمیل با متنی که شامل کیس نامبر و اسم و فامیل و سال تولد هست بهشون بزنید و سوالتون رو مطرح کنین ولی با توجه به حجم بالای کار در اداره مهاجرت آمریکا احتمال داره دیر جواب بدن ولی جای نگرانی نیست چون دلیوری رو وقتی میگیرین یعنی دستشون رسیده و باید منتظر کارنت بشین.
نه دوست عزیز نگران نباشید با همان یک ایمیل شما پاسخ خواهند داد. اما الان به خاطر بچه های 2013 خیلی سرشون شلوغه اون ها فقط تا 30 سپتامبر وقت دارن که ویزا بگیرن مال ما هنوز یک سال بیشتر وقت هست !!!!
(2013-08-04 ساعت 17:28)mattin نوشته:  با سلام حضور همسفران عزیز
می خواستم بدونم پرینت حساب بانکی رو چقدر مونده به زمان مصاحبه از بانک بگیرم
پیرینت گرفته شده باید شامل چه آیتم هایی باشه ؟
پول حداقل باید چند روز توی حساب بمونه؟
لطفا سوال تون رو در تاپیک مربوطه مطرح کنید.تاپیک مربوط به گرفتن تمکن مالی
(2013-08-04 ساعت 19:25)aghaghia نوشته:  
(2013-08-04 ساعت 19:19)داودی نوشته:  سلام ممنون از جوابتون , من تو یه شرکت خصوصی مهندس معمار هستم و همانطور که گفتم من یه خانم تنها با دخترم هستم فکر کنم ایشالا ویزای یکضرب بگیرم فقط میخوام بدونم سابقه کار چند سالی که کار میکنم کافی هست واسه ترجمه ,یا اینکه باید قرارداد سالیانه این مدت رو هم ترجمه کنم؟ یه سوال دیگه آیا چون دخترم با من زندگی میکنه آیا احتیاج به وکالت از طرف پدرش هست یا نه البته تو سندDIVORCE ذکر شده که با من زندگی میکنه,ممنون میشم جواب بدین
کیس نامبر 2014AS000052XX
دوست عزیز براشون فرق نمیکنه شما چند سال سابقه کار داشته باشید و ازتون گواهی بیمه یا اشتغال به کار نمیخوان برای بُعدِ مادی قضیه شما احتیاج به تمکن مالی مناسب دارید همین.... ولی بعضی دوستان برای محکم کاری گواهی اشتغال میگیرن که شما هم میتونید این کار رو بکنید همون کافیه احتیاجی به سابقه و بیمه و این چیزا نیست...
قسمت دوم سوالتون رو مطمئن نیستم ولی اگر شما بتونید برای دخترتون پاسپورت بگیرین دیگه فکر نمی کنم به اون اجازه نامه یا وکالت نامه احتیاج باشه...
به نظر من برای اطمینان از جریان به پلیس گذرنامه مراجعه کنید.ان ها دقیقا پاسخ شما را خواهند داد. (پلیس +10 نه ها !! پلیس گذرنامه)
اما دوست عزیز من بخش دوم سوال شما رو از همسرم که اشنا به حقوق هستند پرسیدم ایشون معتقد اند که برای خروج از کشور دخترتون باید پدرشون اجازه محضری باشه حتی اگر شما جدا شدید و ایشون رضایت دادن که دخترتون با شما زندگی کنند.مگر اینکه در اون رضایت نامه اولیه ویا در طلاق نامه ذکر شده باشه که با شما زندگی کنند و همچنین اجازه داره دخترتون که از کشور خارج بشه. اگر این مورد دوم باشه نیازی به اجازه محضری پدر نیست.
اما باز هم همسرم گفتند که چون خودشون ندیدند و نخوندند اون متنی که شما میفرمایید ،نمیتونند نظر قظعی بدن. و حتما شما باید با فرد دیگری هم مشورت کنید.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: kiana11 ، aghaghia ، noobnoobi ، .YAS ، behfaza ، محبت
ممنون از جوابتون یعنی شما میگن با اینکه زمانی که من فرم 230 و123 رو پر کردم و اسپانسر معرفی کردم الان نیاز نیست که اونها هیچ مدرکی بدهند فقط حساب مالی خودم کافی هست؟ یعنی مغایرت پیدا نمی کنه؟ و اینکه با توجه به کیس نامبرم زمان مصاحبه من اوایل اسفند هست از الان واکسنهای اولیه رو شروع کنم؟
کیس نامبر:2014AS000052XX
(2013-08-05 ساعت 00:06)داودی نوشته:  ممنون از جوابتون یعنی شما میگن با اینکه زمانی که من فرم 230 و123 رو پر کردم و اسپانسر معرفی کردم الان نیاز نیست که اونها هیچ مدرکی بدهند فقط حساب مالی خودم کافی هست؟ یعنی مغایرت پیدا نمی کنه؟ و اینکه با توجه به کیس نامبرم زمان مصاحبه من اوایل اسفند هست از الان واکسنهای اولیه رو شروع کنم؟
کیس نامبر:2014AS000052XX

دوست عزیز شما کجای فرم ها اسپانسر معرفی کردین؟!!
دوستان عزیزم

چرا کسانیکه هیئت علمی دانشگاه هستند کلیرنس می شوند؟ آیا این شامل دانشگاه پربرکت آزاد هم می شود؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان