کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-08-06 ساعت 03:56)bigjust نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 03:41)Danial_4139 نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 02:20)bigjust نوشته:  سلام دوستان عذر میخوام اگر مرتبط نیست با این تاپیک شرمنده
نوبت دوم اعلام اسامی 2014 دقیقا کی هست ؟
و اینکه من چون زبانم خوب نیست چک که کردم برنده نشده بودم پیغامی که داده بود دقیقا چی بود برا دوستانی که اسمشون در نیمده بود ؟
پیشاپیش سپاسگذار

تاریخ دقیقی نداره باید صبر کنید تا زمان معمول ارسال فرم های برندگان 2014 تمام بشه اگر ظرفیت هر منطقه به حد نصاب نرسیده بود مجدد اعلام میکنن .

ممنون از لطفت
این زمان معمول که فرمودی معمولا کی هست ؟ قبل از شروع دوره جدید ؟ معمولا سال های گذشته بیشتر چه وقتی بوده ؟
و یه سوال دیگه اینکه یعنی چی ظرفیت هر منطقه به حد نصاب نرسه ؟ منظورت اینه که کسانی که اسمشون در اومده رد بشن ؟
اونوقت اگر به حد نصاب نرسه دوباره قرعه کشی انجام میشه ؟
یه توضیح دقیق میشه لطف کنی بدی
ممنون

پارسال اوایل آبان بود فکر کنم .
به حد نصاب نرسیدن یعنی افرادی که تو ثبت نام اولیه قبول میشن ولی فرم های ثبت نام دوم رو ارسال نمیکنن ، اکثرا مربوط میشه به افرادی که اصلا نمیفهمن قبول شدن و براشون هم مهم نیست و پیگیری نمیکنن .
عده ای هستن که شرایط مهاجرت رو ندارن یا مشکلاتی براشون به وجود میاد و از خیرش میگذرن .
عده ای هم اشتباهاتی موقع ثبت نام داشتن و ریسک نمیکنن و کنار میکشن و عده ای هم تو مصاحبه رد میشن و جای خالیشون به افراد دیگه داده میشه .

البته هر سال بیشتر از حد نصاب برنده اعلام میکنن که این کمبود ها جبران بشه ولی اگر مثل پارسال ظرفیت خالی زیادتر از حد بشه مرحله دوم رو اعلام میکنن .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: bigjust ، aghaghia ، behfaza ، noobnoobi ، محبت
(2013-08-05 ساعت 22:41)behfaza نوشته:  عمو احسان دلمون تنگ شد ه بود واستون.حتما میدونین که سفارتای یو اس تا یکهفته دیگه آف شدن و دوستان 2013 اونجان بنده خداها.

طبیعتا روند دعوت به مصاحبه سری 2014 دست کم چند روزی عقب میفته .
که البته بهتر از ینه که اونجا باشین و یوهو سفارت تعطیل بشه .

(2013-08-05 ساعت 22:55)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 21:53)ghafari88 نوشته:  جاتون خالی من چند روز مسافرت بودم. Big Grin
چه خبرا بچه ها؟

به به عمو احسان رسیدن بخیر داداش نبودی گفتم شاید کَندی و رفتی یو اس ا ؟؟

ای باباااااااا ... بنده های خدا! Sad ... حالا واسه چی آف شدن؟! ... نکنه اونام مثل من رفتن مسافرت؟! Big Grin

علی آقا ارادت دارم داداش. نه بابا. من به بچه ها سفارت قول دادم قبل از اینکه برم اونور یه سر بهشون بزنم. یه چندتا امانتی دارن ( مثل پاکت و ویزی و اینا! Tongue ) باید ببرم با خودم ! .... Big Grin
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، behfaza ، محبت
سلام دوستان
من خواهرم هنوز تاییدیه ای دریافت نکرده، با توجه به اینکه شماره کیسش پایینه، به نظرتون چکار کنه؟ دوباره ایمیل بزنه؟ 31 جولای فرمها رو ارسال کرده. چون تو مشخصات اسم و فامیل هم اشتباهاتی موقع ثبت نام داشته، نگرانه که نکنه مشکلی پیش بیاد؟ البته به KCC ایمیل زده بود و اعلام کرده بود و فرمها رو هم با اطلاعات صحیح پر کرده.
ممنون میشم که جواب بدین
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان: behfaza
سلام دوستان
من سه ساله برای کبک اقدام کردم . ماه قبل مدیکال کبک بلاخره بعد از دو سال و نیم انتظار رسید و ما پست کردیم . حالا احتمالا تا دو سه ماه دیگه پاس ریکوئست میشیم
این وسط هم لاتاری برنده شدیم که فرمهای اونو پر کردیم و فرستادیم
با توجه به کیس نامبرم احتمالا همون هفته اول دوم باید برم مصاحبه انکارا . بهشون چی بگم ؟ ماجرای کبک رو بگم یا نگم ؟ صد در صد می پرسه میخوای چیکار کنی خب معلومه با سر می پرم میرم امریکا ولی اگه حرفم رو قبول نکنه و ریجکت بزنه چی ؟
یه مساله جالب این وسط اینه که ما وقتی رفتیم مصاحبه کبک ، خودمون رو اماده کرده بودیم که اگه از ما پرسیدن شما تا حالا لاتاری امریکا شرکت کردین یا نه ، یه جواب دندان شکن بدیم و کلی از امریکا بد بگیم که مثلا ایف و اوف و کانادا گل و بلبل Smile)
کیس نامبر : 2014AS000000XX - تعداد اعضا : دو نفر ( همسر) -کنسولگری آنکارا - مقصد : مریلند - ارسال فرمها : June 2013- 23th
(2013-08-06 ساعت 10:55)carpediem نوشته:  سلام دوستان
من سه ساله برای کبک اقدام کردم . ماه قبل مدیکال کبک بلاخره بعد از دو سال و نیم انتظار رسید و ما پست کردیم . حالا احتمالا تا دو سه ماه دیگه پاس ریکوئست میشیم
این وسط هم لاتاری برنده شدیم که فرمهای اونو پر کردیم و فرستادیم
با توجه به کیس نامبرم احتمالا همون هفته اول دوم باید برم مصاحبه انکارا . بهشون چی بگم ؟ ماجرای کبک رو بگم یا نگم ؟ صد در صد می پرسه میخوای چیکار کنی خب معلومه با سر می پرم میرم آمریکا ولی اگه حرفم رو قبول نکنه و ریجکت بزنه چی ؟
یه مساله جالب این وسط اینه که ما وقتی رفتیم مصاحبه کبک ، خودمون رو اماده کرده بودیم که اگه از ما پرسیدن شما تا حالا لاتاری آمریکا شرکت کردین یا نه ، یه جواب دندان شکن بدیم و کلی از آمریکا بد بگیم که مثلا ایف و اوف و کانادا گل و بلبل Smile)

دوست عزیز کسی رو برای این مسئله ریجکت نمیکنن و بودن کسانی که پاس کشور دیگه ای مثلا استرالیا رو هم داشتن و برای لاتاری هم اقدام کردن و مشکلی پیش نیومده. اصلا به این فکر نکنید که در مورد کانادا بهشون نگید چون اگر بپرسن معنیش اینه که خودشون از قبل خبر دارن و فقط میخوان عکس العمل شما رو ببینند...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: behfaza ، noobnoobi ، محبت
(2013-08-06 ساعت 10:13)derakht01 نوشته:  سلام دوستان
من برادرم هنوز تاییدیه ای دریافت نکرده، با توجه به اینکه شماره کیسش پایینه، به نظرتون چکار کنه؟ دوباره ایمیل بزنه؟ 31 جولای فرمها رو ارسال کرده. چون تو مشخصات اسم و فامیل هم اشتباهاتی موقع ثبت نام داشته، نگرانه که نکنه مشکلی پیش بیاد؟ البته به KCC ایمیل زده بود و اعلام کرده بود و فرمها رو هم با اطلاعات صحیح پر کرده.
ممنون میشم که جواب بدین

تماس تلفنی بگیرید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: derakht01 ، behfaza ، محبت
راز تعطیلی سفارتخانه‌های آمریکا لو رفت

تسنیم: روزنامه آمریکایی «نیویورک تایمز» نوشت، تصمیم آمریکا به تعطیلی سفارتخانه هایش در شمال آفریقا و خاورمیانه پس از آن صورت گرفت که مکالمه «ایمن الظواهری» رئیس القاعده را شنود کرد.

رویترز نوشت: روزنامه نیویورک تایمز به نقل از دو مقام آمریکایی نوشت، آمریکا پس از آن تصمیم به تعطیلی سفارتخانه هایش در شمال آفریقا و خاورمیانه گرفت که مکالمه محرمانه ایمن الظواهری با «ناصر الوحیشی» رئیس القاعده در یمن را رهگیری کرد.

این دو مقام آمریکایی که خواستند نامشان فاش نشود، گفتند:« ایمن الظواهری به الوحیشی دستور داده است تا علیه اهداف آمریکا عملیات هایی انجام شود.»

یک مقام آمریکایی هم به خبرگزاری «آسوشیتدپرس» گفته که پیام الظواهری را چند هفته پیش آمریکایی ها به دست آورده بودند و فکر می کردند که یمن محل حمله آنها بوده است.

براساس گفته این منابع، الظواهری قصد اجرای عملیاتی را داشته که بزرگترین عملیات ضد آمریکایی و ضد غربی از زمان حملات یازدهم سپتامبر بوده است.

آمریکا، روز یکشنبه، ۱۹ سفارتخانه و کنسولگری خود را در شمال آفریقا و خاورمیانه تعطیل و اعلام کرد که تعطیلی سفارت خانه هایش، عملی از روی «احتیاط» است.

در دو نشست مطبوعاتی جداگانه، کاخ سفید و وزارت خارجه آمریکا خبر دادند که تهدید‌ها از شبه جزیره عربستان بوده است اما اطلاع بیشتری در این خصوص ندادند.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: kiana11 ، .YAS ، nasim ، behfaza ، noobnoobi ، nedafarsi ، محبت ، H Pier ، hossien_501
(2013-08-06 ساعت 01:13)mohammad19911991 نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 18:18)kage.omid نوشته:  دوستان پذيرش گرفتن از دانشگاههاي يو اس به معني درخواست ويزاي دانشجويي هست؟ يا اينكه نه براي ويزاي دانشجويي عملياتش فرق داره و براي سفارت هم درخواست بايد بدي؟
مارو تو شك انداختن كه اگه الان پذيرش بگيري ( مكمل پيش دانشگاهي.ما پيش نداريم) موقع مصاحبه بهت گير ميدن و رد مي كنند و اين دو باهم تناقض داره يكي لطف كنه يه جواب كامل به ما بده
ممنون

دوست عزیز شما ابتدا باید پذیرش بگیرین و بعد قرار مصاحبه ای تعیین کنین، سر قرار معین حاضر میشین و مدارک مربوطه رو ارائه میدین ، و اونجا تصمیم میگرن که به شما ویزا دانشجویی بدن یا
کافی ریز نمرات مدرک دانشگاهیتونو ارایه بدین تا ثابت کنین که دروس پیش رو گذروندین
و فکر میکنم اینجا جای مطرح کردن همچین سوالی نباشه ...
دوست عزيز شما منظور منو كاملا اشتباه متوجه شدين من اصلا قصد گرفتن ويزاي دانشجويي را ندارم اگر امضاي منو ببينين ميبينيد كه لاتاري برنده شدم و پذيرش رو به عنوان مكمل پيش دانشگاهي ميخوام بگيرم
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
(2013-08-06 ساعت 10:13)derakht01 نوشته:  سلام دوستان
من برادرم هنوز تاییدیه ای دریافت نکرده، با توجه به اینکه شماره کیسش پایینه، به نظرتون چکار کنه؟ دوباره ایمیل بزنه؟ 31 جولای فرمها رو ارسال کرده. چون تو مشخصات اسم و فامیل هم اشتباهاتی موقع ثبت نام داشته، نگرانه که نکنه مشکلی پیش بیاد؟ البته به KCC ایمیل زده بود و اعلام کرده بود و فرمها رو هم با اطلاعات صحیح پر کرده.
ممنون میشم که جواب بدین

تایییدیه خیلیها نیومده جای نگرانی نیست
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان: ghafari88 ، behfaza ، محبت
(2013-08-05 ساعت 15:19)asalasali نوشته:  بچه ها کیس نامبر نزدیک به من 35xx ک مصاحبش ایروانه کسی هست؟

ممممممممممممممممن31xx
case number: 2014As3100000##
yerevan
living in Vegas Smile
تشکر کنندگان: asalasali ، behfaza ، محبت
دوستان یه سوال من کیس نامبر رو بالای تمام ورقه ها ننوشتم . مدارک و با ایمیل فرستادم تاییدیشم اومد . به نظرتون این ایجاد مشکل می کنه !؟ Sad
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
(2013-08-06 ساعت 12:31)nasim نوشته:  دوستان یه سوال من کیس نامبر رو بالای تمام ورقه ها ننوشتم . مدارک و با ایمیل فرستادم تاییدیشم اومد . به نظرتون این ایجاد مشکل می کنه !؟ Sad

نه عزیزم
این چیزیه که ما از خودمون درآوردیم برای احتیاط که اگه روزی روزگاری یه برگی جایی گم شد راحت تر پیداش کنن. اونها هیچ جایی از ما چنین چیزی نخواستن (حتما موارد مفقودی ندارن یا یک در هزار دارن!) ما یاد گرفتیم که همیشه محکم کاری کنیم. از بس این ور از بی احتیاطی کارامون رو خراب کردن که هممون شدیم محتاط.
تشکر کنندگان: nasim ، behfaza ، noobnoobi ، محبت
(2013-08-06 ساعت 12:56)shazad نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 12:31)nasim نوشته:  دوستان یه سوال من کیس نامبر رو بالای تمام ورقه ها ننوشتم . مدارک و با ایمیل فرستادم تاییدیشم اومد . به نظرتون این ایجاد مشکل می کنه !؟ Sad

نه عزیزم
این چیزیه که ما از خودمون درآوردیم برای احتیاط که اگه روزی روزگاری یه برگی جایی گم شد راحت تر پیداش کنن. اونها هیچ جایی از ما چنین چیزی نخواستن (حتما موارد مفقودی ندارن یا یک در هزار دارن!) ما یاد گرفتیم که همیشه محکم کاری کنیم. از بس این ور از بی احتیاطی کارامون رو خراب کردن که هممون شدیم محتاط.
مرسی دوست عزیز
اما توی خود اوون صفحه که اعلام می کنه کانفرمیشن نامبرمون برنده شده پایین نوشته روی تمام برگه ها بالاش شماره کیس نامبرو بنویسین Sad
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: behfaza ، maryam_a ، noobnoobi ، محبت
(2013-08-06 ساعت 04:06)sophia نوشته:  من فکر ميکنم کارنتيهاي امسال خيلي باا سال قبل فرق داشته باشه , حدس من اينه که مثلا ماه اول تا ٣٠٠٠ يا ۴٠٠٠شماره ها کارنت بشن , نظر شما چيه دوستاي عزيز؟؟؟

يعني هيچ کس نظري نداره ؟ آخه به نظر من و طبق شماره کيسهايي که تو جاهاي ديگه ديدم تا شماره ١٩٠٠٠ امسال برا آسيا هست که به اين خاطر من حدس ميزنم با سال قبل فرق داره
تشکر کنندگان: behfaza ، cello86

سلام همونطور که خودتون هم گفتین تو بارکد شیت هم گفتن که کانفرمیشن نامبر رو تمام صفحات فرمتون بنویسید. با کی‌ سی‌ سی‌ در این مورد به نظر من مکاتبه کنید که آیا نیاز هست مجددا فرمرو براشون ارسال کنید
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: nasim ، behfaza ، maryam_a ، noobnoobi ، ghafari88

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان