کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-08-06 ساعت 13:34)5ina نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 12:14)kage.omid نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 01:13)mohammad19911991 نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 18:18)kage.omid نوشته:  دوستان پذيرش گرفتن از دانشگاههاي يو اس به معني درخواست ويزاي دانشجويي هست؟ يا اينكه نه براي ويزاي دانشجويي عملياتش فرق داره و براي سفارت هم درخواست بايد بدي؟
مارو تو شك انداختن كه اگه الان پذيرش بگيري ( مكمل پيش دانشگاهي.ما پيش نداريم) موقع مصاحبه بهت گير ميدن و رد مي كنند و اين دو باهم تناقض داره يكي لطف كنه يه جواب كامل به ما بده
ممنون

دوست عزیز شما ابتدا باید پذیرش بگیرین و بعد قرار مصاحبه ای تعیین کنین، سر قرار معین حاضر میشین و مدارک مربوطه رو ارائه میدین ، و اونجا تصمیم میگرن که به شما ویزا دانشجویی بدن یا
کافی ریز نمرات مدرک دانشگاهیتونو ارایه بدین تا ثابت کنین که دروس پیش رو گذروندین
و فکر میکنم اینجا جای مطرح کردن همچین سوالی نباشه ...
دوست عزيز شما منظور منو كاملا اشتباه متوجه شدين من اصلا قصد گرفتن ويزاي دانشجويي را ندارم اگر امضاي منو ببينين ميبينيد كه لاتاري برنده شدم و پذيرش رو به عنوان مكمل پيش دانشگاهي ميخوام بگيرم

من فکر نمیکنم مکاتبه کردن با دانشگاه تداخلی با ویزا دی وی داشته باشه. کیس شما وقتی ریجکت می‌شه که برای ۲تا ویزا بطور همزمان اقدام کرده باشین. فکر نمیکنم اپلای‌ کردن تداخلی تو کارتون ایجاد کنه. بازم دوستان با تجربه نظر بدن. امید جان به نظر من تنبلی نکن برو پیش دانشگاهی بگیر ۱ساله تحصیلی آزگار شما فرصت دارین. واقعاً این کارا به ریسکش نمی‌ارزه.
ممنون از جوابت فقط ميخواستم مطمئن بشم.دنبال پيش دانشگاهي هم هستم اين پذيرش هم براي احتياط دارم ميگيرم كه يه موقعي اگه پيش دانشگاهي نشد حداقل يه مكمل كنارش داشته باشم.مرسي
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: behfaza
دوستان این سوالهای بی فایده در مورد ترتیب کارنتی ها رو لطف کنید تمام کنید این تاپیک برای این موضوع ساخته نشده و بزودی تاپیک انتظار مصاحبه و دیگر تاپیک های مورد نیاز ایجاد میشه.... همه حرف هایی که الان زده میشه حدس و گمان هست و بر اساس حدس و گمان که نمیشه کاری کرد پس بهتره تا نیمه آگوست منتظر بمونیم و از نگرانی و استرس بی مورد پرهیز کنیم.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ghafari88 ، mrbonbon ، noobnoobi ، kage.omid ، محبت ، kiana11 ، saeedshafiee ، behfaza ، erfan786 ، H Pier ، exxedus ، ojee ، mani.iht
من هم موافقم، در مورد کارنتی ها بعد از 15 آگوست توو تاپیک خودش بحث بشه بهتره
خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری.
به ما که ویزا نرسید.
تشکر کنندگان: aghaghia ، noobnoobi ، ghafari88 ، kiana11 ، behfaza
دوستای عزیز
فکر نکنم مشکلی باشه راجع به هرچی دوستامون سوال میکنن جواب بدیم چون این تایپک تخصصی نیست
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان: sophia ، behfaza ، himmlisch ، araaaash
(2013-08-06 ساعت 01:12)noobnoobi نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 00:26)محبت نوشته:  [quote='Kamyar.A' pid='387383' dateline='1375728232']

مرسی از اطلاعاتتون.
یه برداشت کردم خواستم ببینم درسته یا نه.
تو هر سری که کارنتی جدید اعلام میشه برای 2 ماه رو اعلام میکنن منظروم اینکه مثلا اگه July کارنتیش بیاد هم کارنتی های خود ماه July(جدول سوم) و هم ماه بعدیش َAugust (در جدول چهارم) مشخص هست؟
این برداشتم درسته یا ....؟
خواهش میکنم دوست خوبم
فقط کارنتیا رو اعلام میکنن برنامه ریزی زمان مصاحبه با سفارت مربوطه ست
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: behfaza ، ojee
(2013-08-06 ساعت 13:30)5ina نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 12:31)nasim نوشته:  دوستان یه سوال من کیس نامبر رو بالای تمام ورقه ها ننوشتم . مدارک و با ایمیل فرستادم تاییدیشم اومد . به نظرتون این ایجاد مشکل می کنه !؟ Sad

سلام همونطور که خودتون هم گفتین تو بارکد شیت هم گفتن که کانفرمیشن نامبر رو تمام صفحات فرمتون بنویسید. با کی‌ سی‌ سی‌ در این مورد به نظر من مکاتبه کنید که آیا نیاز هست مجددا فرمرو براشون ارسال کنید
سلام
دوستان عزیزم تصحیح میکنم این اشتباه نگارشی رو کانفرمیشن نامبرتونو نباید بالای فرمهای ارسالی بنویسید کیس نامبرتونو باید بنویسید البته اینم ابداع بچه های وطنه بسکه بی انضباطی و گم کردن مدارک دیدیم و اگر هم ننویسید هیچ ایرادی نداره

تشکر کنندگان: behfaza ، ojee
(2013-08-06 ساعت 20:33).YAS نوشته:  دوستای عزیز
فکر نکنم مشکلی باشه راجع به هرچی دوستامون سوال میکنن جواب بدیم چون این تایپک تخصصی نیست

دوست عزیز شما اگر جواب قطعی دارین بفرمایید جواب بدید والا این تاپیک برای بیان حدسیات ایجاد نشده، برای جواب سوال هایی ایجاد شده که در به موضوع تاپیک های دیگه نمیخوره و همونطور که گفتم تاپیک انتظار مصاحبه برای صحبت در مورد کارنتی ها و زمان دعوت به مصاحبه بزودی ایجاد میشه.
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، behfaza ، KIMIA2005 ، ghafari88 ، himmlisch ، محبت ، noobnoobi ، ojee
(2013-08-06 ساعت 13:44)5ina نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 02:20)bigjust نوشته:  سلام دوستان عذر میخوام اگر مرتبط نیست با این تاپیک شرمنده
نوبت دوم اعلام اسامی 2014 دقیقا کی هست ؟
و اینکه من چون زبانم خوب نیست چک که کردم برنده نشده بودم پیغامی که داده بود دقیقا چی بود برا دوستانی که اسمشون در نیمده بود ؟
پیشاپیش سپاسگذار

سلام، ایشالا شما از برنده‌های سری دوم لاتاری ۲۰۱۴ باشید دوست عزیزم. این ترجمهٔ مطلبی که تو سایت هست در باره احتمال برنده‌های آتی : افرادی که ثبت نام کردن باید کانفرمیشن نامبرشون رو حداقل تا ژوئن ۲۰۱۴ نگاه دارن. یعنی‌ احتمال داره یه سری اکتبر همونطور که اعلام کردن برنده شن یه تعداد احتمال داره مثلا مارچ برنده شن ! میدونید اینا میخوان سالی‌ ۵۵۰۰۰ ویزا رو بدن و بس. واسه همین هرروز ۱بر یا هفته‌ا‌ی ۱بر سایت رو چک کنید.

ممنون دوست عزیز لطف کردی
عذر میخوام تا ژوئن 2014 ؟ یا 2013 ؟ یعنی تا 1 سال و نیم دیگه ؟
بعد اگر تا اونموقع اسممون در بیاد تو همین دوره 2014 اگر ثبت نام دوره های بعد رو مثل 2015 کرده باشیم مشکلی ایجاد نمیکنه /؟
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-08-06 ساعت 21:43)bigjust نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 13:44)5ina نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 02:20)bigjust نوشته:  سلام دوستان عذر میخوام اگر مرتبط نیست با این تاپیک شرمنده
نوبت دوم اعلام اسامی 2014 دقیقا کی هست ؟
و اینکه من چون زبانم خوب نیست چک که کردم برنده نشده بودم پیغامی که داده بود دقیقا چی بود برا دوستانی که اسمشون در نیمده بود ؟
پیشاپیش سپاسگذار

سلام، ایشالا شما از برنده‌های سری دوم لاتاری ۲۰۱۴ باشید دوست عزیزم. این ترجمهٔ مطلبی که تو سایت هست در باره احتمال برنده‌های آتی : افرادی که ثبت نام کردن باید کانفرمیشن نامبرشون رو حداقل تا ژوئن ۲۰۱۴ نگاه دارن. یعنی‌ احتمال داره یه سری اکتبر همونطور که اعلام کردن برنده شن یه تعداد احتمال داره مثلا مارچ برنده شن ! میدونید اینا میخوان سالی‌ ۵۵۰۰۰ ویزا رو بدن و بس. واسه همین هرروز ۱بر یا هفته‌ا‌ی ۱بر سایت رو چک کنید.

ممنون دوست عزیز لطف کردی
عذر میخوام تا ژوئن 2014 ؟ یا 2013 ؟ یعنی تا 1 سال و نیم دیگه ؟
بعد اگر تا اونموقع اسممون در بیاد تو همین دوره 2014 اگر ثبت نام دوره های بعد رو مثل 2015 کرده باشیم مشکلی ایجاد نمیکنه /؟

در سایت زده تا ژوئن 2014، چون خیلیا دیر متوجه قبولیشون میشن...
خیر مشکلی نیست میتونید برای 2015 هم ثبت نام کنید.
تشکر کنندگان: bigjust ، محبت ، ojee ، behfaza
(2013-08-06 ساعت 21:11)محبت نوشته:  سلام احسان جان من تازه برگشتتو دیدم ، خوش اومدی داداش

مخلصم امین جان ...
مرسی از محبتت! Tongue
داداش راستی یه فکری به حال امضات بکن ... فکر کنم تنظیماتش ریخته به هم! Wink
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: محبت ، H Pier ، ojee ، behfaza
اینم یه خبر واسه مشمولان خارج از کشور به درد یه سری میخوره واسه برنامه ریزی
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار موسی کمالی افزود: براساس مصوبه جدید، مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور که حداقل سه سال در خارج از کشور اقامت داشته باشند می‌توانند به مدت سه ماه و حداکثر دو بار در سال بدون تعیین تکلیف سربازی به کشور سفر کنند.

وی یادآورشد: پیش از این مصوبه، افرادی‌که از سال 83 به بعد از کشور خارج شده بودند بدون تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خویش حق تردد به کشور را نداشتند.

سردار کمالی مهلت اجرای این مصوبه را تا پایان سال 96 عنوان کرد و در خصوص نحوه تردد مشمولان مقیم خارج از کشور به ایران گفت: گذرنامه افراد می بایست توسط سفارت یا دفتر نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در آن کشور ممهور به مهر ورود و خروج شود،

همچنین در کشورهایی که فاقد دفتر نمایندگی ایران می باشند افراد می توانند به کشورهای همسایه مراجعه نمایند و یا در صورت انجام هماهنگی های لازم با وزارت امورخارجه، با ورود فرد به ایران، اقدامات لازم از طریق وزارت مذکور صورت پذیرد.

وی اظهار داشت: افرادیکه به صورت قانونی از کشور خارج شده و مشغول تحصیل هستند و یا فرزندان ماموران جمهوری اسلامی ایران از این قاعده مستثنی بوده و طبق قانون مربوط به خودشان می‌توانتد تردد داشته باشند.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: در خصوص اجرای این مصوبه با سازمان وظیفه عمومی و وزارت امور خارجه هماهنگی لازم صورت پذیرفته است.

سردارکمالی از توقف اجرای معافیت ریالی مشمولان مقیم خارج از کشور خبرداد و گفت: بر طبق مقررات معافیت ریالی، ایرانیانی که قبل از سال 82 از کشور خارج شده و حداقل دو سال در آن کشور اقامت داشتند می توانستند با پرداخت 10 میلیون تومان ازاین معافیت بهره‌مند شوند که در حال حاضر این مصوبه متوقف شده است.

وی افزود: آن دسته از واجدین شرایط مصوبه فوق که معافیت آنان در مرحله تشکیل پرونده می‌باشد، به پرونده آنان رسیدگی خواهد شد و از آنجا که قانون عطف به ماسبق نمی‌شود طبق قانون سابق از معافیت بهره مند می‌شوند.

تشکر کنندگان: ghafari88 ، kiana11 ، noobnoobi ، araaaash ، .YAS ، KIMIA2005 ، ojee ، behfaza
(2013-08-06 ساعت 23:04)ali_yari5 نوشته:  سلام دوستان ، عکس خانوم بنده و دخترم (5*5) به شکل زیر دراومده، می خواستم بدونم به نظر شما ایرادی نداره؟ یا دوباره عکس بندازیم؟
ممنون میشم نظراتتون رو بگید.
[عکس: 1375814012691.jpg]

به نظر که بدون مشکل هست.
البته عکس دختر گلتون ظاهرا اسکنی هست. یه مقدار بکش رنگش یک دست نیست. اما کلا فکر نمی کنم مشکل خاصی وجود داشته باشه.
می تونید از ابزار سایت دولت کشور دوست و برادر هم برای این امر استفاده کنید :

http://www.travel.state.gov/_res/flash/c...opper.html
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: H Pier ، ali_yari5 ، noobnoobi ، ojee ، behfaza
(2013-08-06 ساعت 23:12)ghafari88 نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 23:04)ali_yari5 نوشته:  سلام دوستان ، عکس خانوم بنده و دخترم (5*5) به شکل زیر دراومده، می خواستم بدونم به نظر شما ایرادی نداره؟ یا دوباره عکس بندازیم؟
ممنون میشم نظراتتون رو بگید.
[عکس: 1375814012691.jpg]

به نظر که بدون مشکل هست.
البته عکس دختر گلتون ظاهرا اسکنی هست. یه مقدار بکش رنگش یک دست نیست. اما کلا فکر نمی کنم مشکل خاصی وجود داشته باشه.
می تونید از ابزار سایت دولت کشور دوست و برادر هم برای این امر استفاده کنید :

http://www.travel.state.gov/_res/flash/c...opper.html
سلام
دوست عزیز شما نگفتید این عکسا رو برای مدیکال میخواهید یا سفارت یا ثبت نام لاتاری آینده اما خدمتتون بگم عکس خانومتونو اگر به همین شکل بدید که گوشهاشون معلوم نباشه ردش میکنن و حتما بدون روتوش به هر حال دوست عزیزم سایتشو براتون گذاشتن

تشکر کنندگان: ali_yari5 ، ghafari88 ، ojee ، behfaza
بچه ها خواهرم ایمیلی ک تو فرمام داده بود و رمزشو فراموش کرد الان باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ Sad Sad
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza
(2013-08-06 ساعت 23:30)asalasali نوشته:  بچه ها خواهرم ایمیلی ک تو فرمام داده بود و رمزشو فراموش کرد الان باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ Sad Sad

دوست عزیز با استفاده از گزینه Forget password و با دادن یه سری اطلاعات که موقع ساختن اکانت دادن میتونید رمز رو بازیابی کنید خیلی ساده ست.
تشکر کنندگان: asalasali ، محبت ، ojee ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان