کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-11-29 ساعت 23:39)siakhatar666 نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 18:30)ali3875 نوشته:  از مصاحبه آنکارا برگشتم خدا را شکر همه چیز خوب پیش رفت افیسر عالی بود خوشرو و مودب در کمال احترام حرف میزد و امیدوارانه گفت تمام مدارکتون تکمیله شما واجد شرایط اخذ ویزا هستید

سلام دوست عزیز شما لاتاری برنده شده بودید ؟ خواستم بپرسم میدونید افیسر از اونایی که لاتاری برنده میشن تو مصاحبه چی میپرسه؟ مرسی
سلام
اگر سفر نامه ها را بخوانید از همه دوستان سوالاتی درباره کار سربازی یا علت معافیت از ان ،هدف از مهاجرت ،میزان تمکن مالی ، نسبت اسپانسر شهری که قصد اقامت در ان را دارید و..... پرسیده شده البته یکی از دوستان خیلی جامع سوالات را در پست های قبلی نوشته بود
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: محبت ، ffrfar ، siakhatar666 ، manamilad ، nasim ، mehdikhosro ، ramaya
(2013-11-29 ساعت 23:39)siakhatar666 نوشته:  سلام دوست عزیز شما لاتاری برنده شده بودید ؟ خواستم بپرسم میدونید افیسر از اونایی که لاتاری برنده میشن تو مصاحبه چی میپرسه؟ مرسی
سلام
دوست خوبم میشه راجب کیس نامبری که تو امضاتون نوشتی یه توضیح بدی به نظرم عجیب غریبهWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: nasim ، mehdikhosro ، mehdir ، مامان خانم
(2013-11-29 ساعت 19:18)shamim-k نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 18:51)m_yek نوشته:  [quote='ali3875' pid='445803' dateline='1385647206']
از مصاحبه آنکارا برگشتم خدا را شکر همه چیز خوب پیش رفت افیسر عالی بود خوشرو و مودب در کمال احترام حرف میزد و امیدوارانه گفت تمام مدارکتون تکمیله شما واجد شرایط اخذ ویزا هستید

مبارک باشه هووووووووووووووووووووووووووووورا Big Grin
بهتون تبریک میگم.Big Grin شما اسپانسر داشتین؟

سلام بله من اسپانسر داشتم و مصاحبم خیلی راحت بود مصاحبمون کلا 2 دقیقه طول کشید آفیسر هم یک خانوم بسیار خوشرو و خوش برخورد بود
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: mehdikhosro ، nasim
(2013-11-30 ساعت 08:15)ali3875 نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 18:51)m_yek نوشته:  [quote='ali3875' pid='445803' dateline='1385647206']
از مصاحبه آنکارا برگشتم خدا را شکر همه چیز خوب پیش رفت افیسر عالی بود خوشرو و مودب در کمال احترام حرف میزد و امیدوارانه گفت تمام مدارکتون تکمیله شما واجد شرایط اخذ ویزا هستید

سلام بله من اسپانسر داشتم و مصاحبم خیلی راحت بود مصاحبمون کلا 2 دقیقه طول کشید آفیسر هم یک خانوم بسیار خوشرو و خوش برخورد بود
بتون تبریک می گم و براتون آرزوی موفقیت می کنم. فقط من متوجه نشدم شما ویزای یک ضرب گرفتید؟ چون خیلی از دوستان در سفرنامه ها نوشتند که آفیسر این جمله رو گفته اما برگه آبی گرفتند!!!!Sad
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان:
(2013-11-30 ساعت 00:12)مامان خانم نوشته:  
(2013-11-29 ساعت 23:39)siakhatar666 نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 18:30)ali3875 نوشته:  از مصاحبه آنکارا برگشتم خدا را شکر همه چیز خوب پیش رفت افیسر عالی بود خوشرو و مودب در کمال احترام حرف میزد و امیدوارانه گفت تمام مدارکتون تکمیله شما واجد شرایط اخذ ویزا هستید

سلام دوست عزیز شما لاتاری برنده شده بودید ؟ خواستم بپرسم میدونید افیسر از اونایی که لاتاری برنده میشن تو مصاحبه چی میپرسه؟ مرسی
سلام
اگر سفر نامه ها را بخوانید از همه دوستان سوالاتی درباره کار سربازی یا علت معافیت از ان ،هدف از مهاجرت ،میزان تمکن مالی ، نسبت اسپانسر شهری که قصد اقامت در ان را دارید و..... پرسیده شده البته یکی از دوستان خیلی جامع سوالات را در پست های قبلی نوشته بود
موفق باشید
می شه آدرس پستی که سئوالات را نوشتند بگذارید اینجا؟
until being strong
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان:
(2013-11-30 ساعت 10:38)manamilad نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 18:51)m_yek نوشته:  

بتون تبریک می گم و براتون آرزوی موفقیت می کنم. فقط من متوجه نشدم شما ویزای یک ضرب گرفتید؟ چون خیلی از دوستان در سفرنامه ها نوشتند که آفیسر این جمله رو گفته اما برگه آبی گرفتند!!!!Sad
نخیر یک ضرب نگرفتم ولی آفیسر امیدوارانه بهم تبریک گفت و اضافه کرد مدارکتون کامله و واجد شرایط اخذ ویزا هستید این جملش برام خیلی جالب بود تمام استرسو خستگی دلواپسی این چند ماهه از تنم در اومد
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

تشکر کنندگان: manamilad ، nasim
با سلام
من اخیرا نمیتونم وارد سایت dvlottery.state.gov بشم .برام ایمیل اومده تا استاتوسمو چک کنم.لطفا راهنمایی کنید
آدرس سایتو که میزنم secure connection failed میده
تشکر کنندگان:
(2013-11-30 ساعت 13:17)ali_maghrori نوشته:  با سلام
من اخیرا نمیتونم وارد سایت dvlottery.state.gov بشم .برام ایمیل اومده تا استاتوسمو چک کنم.لطفا راهنمایی کنید

با هیلتر شکن امتحان کنید!
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: محبت
(2013-11-30 ساعت 13:24)ghafari88 نوشته:  

سلام دوست عزيز
من همين الان بدون هيچ هيلتر شكني وارد شدم و هيچ مشكلي نداره.
موفق باشيد.
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: محبت
(2013-11-30 ساعت 13:42)melina132 نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 13:24)ghafari88 نوشته:  [quote='ali_maghrori' pid='446148' dateline='1385801240']
با سلام

سلام دوست عزيز
موفق باشيد.
با اینترنت اکسپلورر امتحان کنید
CLAERANCE 201 Days
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
(2013-11-30 ساعت 13:42)melina132 نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 13:24)ghafari88 نوشته:  

با فیلتر شکن امتحان کنید!
سلام دوست عزيز
موفق باشيد.
با سلام
بیشتر مربوط به تنظیمات مرورگر شماست و البته باید مرورگرتون update باشه . همچنین تنظیمات آنتی ویروس هم می تونه تأثیر داشته باشه .
البته من با مشکلی برای ورود مواجه نشدم .(با مرورگر OPERA وارد نمیشه ولی بقیه OK هستنتد )
با ف ی ل ت ر شکن وارد می شه.
موفق باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: ghafari88 ، amohammadiazar ، محبت
(2013-11-30 ساعت 12:54)ali3875 نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 10:38)manamilad نوشته:  
(2013-11-29 ساعت 19:18)shamim-k نوشته:  [quote='m_yek' pid='445804' dateline='1385648507']
[quote='ali3875' pid='445803' dateline='1385647206']

نخیر یک ضرب نگرفتم ولی آفیسر امیدوارانه بهم تبریک گفت و اضافه کرد مدارکتون کامله و واجد شرایط اخذ ویزا هستید این جملش برام خیلی جالب بود تمام استرسو خستگی دلواپسی این چند ماهه از تنم در اومد
امیدوارم هرچه زودتر ویزاتونو بگیرید و هم شما و هم همه مهاجرسرایی ها خبرای خوش داشته باشید. واقعاً روزا خیلی سخت و کند می گذرند!!!Sad
until being strong
تشکر کنندگان: amohammadiazar ، hamedmas ، محبت ، nasim
(2013-11-28 ساعت 03:30)Saeedv13 نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 00:38)rox_ana نوشته:  دوستان من توی فرم اولیه محل اقامت در آمریکا رو پر نکردم و از انجایی که هنوز نمی دونم کدوم شهر و ایالت می خوام برم ایا در فرم های اصلاحی باید این مطلب پر بشه و مقصدمون در آمریکا معلوم باشه؟
شما حداکثر تا روز مصاحبه می تونین این برنامه آدرس ندادن رو عقب بندازین ولی اون روز ازتون آدرس یک فرد حقیقی رو می خوان و تا جایی که من تا حالا دیدم نمیشه آدرس هتل رو بدین. این آدرسی هست که گرین کارت هاتون بهش پست میشه و لزوماً هم همونجایی نیست که قراره اقامت داشته باشین. بنا براین باید نام و نام خانوادگی، آدرس دقیق پستی و تلفن یک نفر رو در آمریکا تا روز مصاحبه داشته باشین. بعد از ورود اگر خواستین می تونین در همون فرودگاه این آدرس رو تغییر بدین. اگر واقعاً هیچ کسی از اقوام یا آشنایان دور در آمریکا ندارین می تونین در تاپیک های "انجمن زندگی در آمریکا" پست بذارین و مشکل رو مطرح کنید. کاربرهای قدیمی و مورد اعتمادی که حاضر بشند مشخصاتشون رو در اختیارتون بذارن زیاد هستند. بهتر هست از تاپیکی شروع کنید که به احتمال زیاد مقصد آینده تون هست. مثلاً اگر می خواین تشریف ببرین لوس آنجلس اول تو اون تاپیک پست بذارین. اینجوری عوض کردن آدرس در سطح همون ایالت انجام میشه. موفق باشید.

عمو سعيد عزيز ،ما در ابوظبي مصاحبه داشتيم ولي افيسر گفتند لازم به پر كردن اين دو فيلد نيست و كلا خيلي براي ما مهم نيست و حتي فرمهاي آپديت شده ما را كه آدرس يكي از دوستان را نوشته بوديم نگرفتند.
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
تشکر کنندگان: محبت ، mahbube ، aghaghia ، peymanmohajer ، Saeedv13
(2013-11-30 ساعت 17:41)artam2 نوشته:  عمو سعيد عزيز ،ما در ابوظبي مصاحبه داشتيم ولي افيسر گفتند لازم به پر كردن اين دو فيلد نيست و كلا خيلي براي ما مهم نيست و حتي فرمهاي آپديت شده ما را كه آدرس يكي از دوستان را نوشته بوديم نگرفتند.

دوست عزیز، شاید چون کلیرینس خوردین فعلا از شما نگرفتن و موقعی که برای گرفتن ویزا تشریف ببرین، ازتون آدرس میخوان، پارسال به یکی از دوستان البته در انکارا ویزا نمیدادن و آدرس آمریکا میخواستن قبل از صدور ویزا، پس بهتره دوستان حتما یک آدرسی همراهشون باشه در هر ایالتی که باشه، بعدا توی فرودگاه میتونن عوضش کنند....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: hamedmas ، KIMIA2005 ، artam2 ، kage.omid ، mahbube ، azadeh2014 ، amin arefi ، Saeedv13
(2013-11-29 ساعت 01:54)majid7 نوشته:  
(2013-11-29 ساعت 01:12)smsk نوشته:  سلام دوستان. من کارت معافیت پزشکی دارم. آیا برای مصاحبه فقط کارت معافیت براشون مهم است یا ذلیل پزشکی اش رو هم می خوان. اگه پرونده پزشکی بخوان من ندارم چون به خیلی وقت پیش بر می گرده. به نظرتون چکار می تونم بکنم.

فقط کارت کافیه ولی دلیل معافیت رو از شما میپرسن.
و اینکه مطمعنا قانون معافیت رو میدونن و روی کارت های قدیمی
که بند معافیت رو نوشته میتونن متوجه بشن.
درباره کار جدید نمیدونم بندش رو نوشته یا نه
دوستان اگه کسی کارت معافیت پزشکی جدید داره بگه.
ولی در هر صورت اگه پرسیدن باید دلیلش رو بگین.
کارت معافیت پزشکی جدید هم بند معافیت رو داره
تشکر کنندگان: majid7 ، shaghayegh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان