کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-11-27 ساعت 17:38)javadi436 نوشته:  دوستان سلام من هفته اینده می رم ترکیه برای دریافت ویزاها ، آیا برای گرفتن پاسپورتها از پست اونجا لازمه از همسرم وکالت نامه داشته باشم یا فقط با ارائه شناسنامه (ترجمه) مدارک رو می دن؟

با تبریک به شما برای اخذ ویزا,حتما حتما باید وکالتنامه از همسرتون ببرید به زبان ترکی ترجمه کنید بانضمام ترجمه شناسنامه وکپی پاسپورت.....لطفا سری به تاپیکهای مربوطه سال 2013 بزنید.
دوستان نشناختن کیس در ceas چقدر اهمیت داره؟ از چه زمانی به بعد کیس را میشناسه؟
2014AS7xx،یک نفر،ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، کلییرنس، آپدیتها: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه،15و30می،26،24،23،20،13،12،5،3 جون و 27 کلییر بعد از 192 روز، دریافت ویزا 11جولای
سفرنامه
تشکر کنندگان: mechanicalengineer
دوستان من توی فرم اولیه محل اقامت در امریکا رو پر نکردم و از انجایی که هنوز نمی دونم کدوم شهر و ایالت می خوام برم ایا در فرم های اصلاحی باید این مطلب پر بشه و مقصدمون در امریکا معلوم باشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-11-28 ساعت 00:38)rox_ana نوشته:  دوستان من توی فرم اولیه محل اقامت در آمریکا رو پر نکردم و از انجایی که هنوز نمی دونم کدوم شهر و ایالت می خوام برم ایا در فرم های اصلاحی باید این مطلب پر بشه و مقصدمون در آمریکا معلوم باشه؟
بله باید بدونید بهمراه تلفنش و نام فردی که اونجا اگه پیششش میمونید
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: mahbube ، ebi1988
(2013-11-27 ساعت 18:02)ffrfar نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 17:38)javadi436 نوشته:  دوستان سلام من هفته اینده می رم ترکیه برای دریافت ویزاها ، آیا برای گرفتن پاسپورتها از پست اونجا لازمه از همسرم وکالت نامه داشته باشم یا فقط با ارائه شناسنامه (ترجمه) مدارک رو می دن؟

با تبریک به شما برای اخذ ویزا,حتما حتما باید وکالتنامه از همسرتون ببرید به زبان ترکی ترجمه کنید بانضمام ترجمه شناسنامه وکپی پاسپورت.....لطفا سری به تاپیکهای مربوطه سال 2013 بزنید.

دوستان این پیک آپ ویزا ک میدن برای ارمنستان و توی فرم آبی گفته باید خودت بیای! آیا قابل اطمینان هست و کسی استفاده کرده ؟ بنظرتون مطمئنه چون هزینش خیلی کمتره
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
تشکر کنندگان: ebi1988
(2013-11-28 ساعت 00:55)mechanicalengineer نوشته:  دوستان این پیک آپ ویزا ک میدن برای ارمنستان و توی فرم آبی گفته باید خودت بیای! آیا قابل اطمینان هست و کسی استفاده کرده ؟ بنظرتون مطمئنه چون هزینش خیلی کمتره

امکان پیکاپ ویزا برای ارمنستان وجود نداره شخصا بایستی برای دریافت ویزا مراجعه کنید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: manamilad ، kage.omid
(2013-11-28 ساعت 00:48)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 00:38)rox_ana نوشته:  دوستان من توی فرم اولیه محل اقامت در آمریکا رو پر نکردم و از انجایی که هنوز نمی دونم کدوم شهر و ایالت می خوام برم ایا در فرم های اصلاحی باید این مطلب پر بشه و مقصدمون در آمریکا معلوم باشه؟
من از دوستان 2013 شنیدم که نوشتن آدرس تو اون فرم خیلی اهمیت نداره و می تونید آدرس رو ذکر نکنید و در محل آدرس not decided بنویسید. آیا شما اطمینان دارید که باید حتما آدرس محل اقامت رو بنویسیم؟(البته منظورم آدرس برای ارسال نامه ها نیست صرفا منظور آدرس محل اقامته)
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: hamedmas ، ebi1988
(2013-11-28 ساعت 01:15)manamilad نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 00:48)mechanicalengineer نوشته:  
من از دوستان 2013 شنیدم که نوشتن آدرس تو اون فرم خیلی اهمیت نداره و می تونید آدرس رو ذکر نکنید و در محل آدرس not decided بنویسید. آیا شما اطمینان دارید که باید حتما آدرس محل اقامت رو بنویسیم؟(البته منظورم آدرس برای ارسال نامه ها نیست صرفا منظور آدرس محل اقامته)
سلام دوست عزیز نه نیازی نیست منم هیچ آدرسی تا به الان که ویزا را گرفتم ندادم ولی مثل اینکه وقتی میرسیم آمریکا باید یه آدرس حتما بدیم که میتونه آدرس هتل هم باشه
تشکر کنندگان: manamilad ، ramaya ، ebi1988 ، artam2
شما حداکثر تا روز مصاحبه می تونین این برنامه آدرس ندادن رو عقب بندازین ولی اون روز ازتون آدرس یک فرد حقیقی رو می خوان و تا جایی که من تا حالا دیدم نمیشه آدرس هتل رو بدین. این آدرسی هست که گرین کارت هاتون بهش پست میشه و لزوماً هم همونجایی نیست که قراره اقامت داشته باشین. بنا براین باید نام و نام خانوادگی، آدرس دقیق پستی و تلفن یک نفر رو در آمریکا تا روز مصاحبه داشته باشین. بعد از ورود اگر خواستین می تونین در همون فرودگاه این آدرس رو تغییر بدین. اگر واقعاً هیچ کسی از اقوام یا آشنایان دور در آمریکا ندارین می تونین در تاپیک های "انجمن زندگی در آمریکا" پست بذارین و مشکل رو مطرح کنید. کاربرهای قدیمی و مورد اعتمادی که حاضر بشند مشخصاتشون رو در اختیارتون بذارن زیاد هستند. بهتر هست از تاپیکی شروع کنید که به احتمال زیاد مقصد آینده تون هست. مثلاً اگر می خواین تشریف ببرین لوس آنجلس اول تو اون تاپیک پست بذارین. اینجوری عوض کردن آدرس در سطح همون ایالت انجام میشه. موفق باشید.
با سلام
دوستان عزیز من یه مشکلی واسم پیش اومده و 11روز دیگه مصاحبه دارم ایا می تونم ایمیل بزنم و تاریخ مصاحبه رو عقب بندازم?اگر کسی متن ایمیل رو داره لطفا برام بنویسه ممنون می شم
case number:2014AS00002XXX تاریخ رویت قبولی:1می
کارنت شدن:10اکتبر تاریخ تایید رسید فرم ها:16aug سفارت:ایروان
تاریخ مدیکال:هفته دوم دسامبرتاریخ مصاحبه :هفته دوم دسامبر
برگه آبی کلیرنس و همچنان منتظرتاریخ آپدیت:28 فوریه 29 می
کلیرنس:30می
انجام مدیکال جدید:16 جون دریافت ویزا:20 جون
تشکر کنندگان:
(2013-11-27 ساعت 09:50)Amin-AK نوشته:  دوستان سلام،
من 11 ماه خدمت کردم و معاف شدم. توی فرم های اولیه زدم که خدمت کردم و اشاره ای به معاف شدنم نکردم. به نظرتون بگم معاف شدم و فرم ها رو اپدیت کنم؟ مشکلی پیش میاد یا نه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
سلام دوست عزیز
مگر شما کارت معافی ندارید و من می دانم که در کارت معافی شما قید نشده که سربازی رفتی پس چه لوزومی داشت که اعلام کنید سربازی رفته اید یکی از دوستان من هم دقیقا مورد شما رو داشت و اعلام نکرد و هیچ مشکلی هم براش پیش نیامد به نظر من شما فرم ها رو اپدیت کنید و بفرستید چون اونها نمی تونن بفهمند که شما سربازی رفتی یا نه و ملاک فقط کارت پایان خدمت و معافی می باشد که شما هم معافی دارید
کیس نامبر:32XX / ارسال مدارک:23 می ،پست آرامکس / تعداد نفرات کیس : فقط خودم / سفارت: آنکارا----> ابوظبی/ کارنت: 9 دسامبر / مصاحبه: هفته چهارم فوریه-برگه آبی و چک کردن بعد چهار ماه
updates:23feb, 24feb, 25feb, 5mar, 9june, 10june
کلیر june10 بعد از 107 روز انتظارCool
ویزا 7 july مقصد ایرواین (هفته آخر اکتبر)Big Grin
تشکر کنندگان: poem ، محبت ، manamilad ، ebi1988
(2013-11-28 ساعت 09:11)naftoonbazoft1 نوشته:  با سلام
دوستان عزیز من یه مشکلی واسم پیش اومده و 11روز دیگه مصاحبه دارم ایا می تونم ایمیل بزنم و تاریخ مصاحبه رو عقب بندازم?اگر کسی متن ایمیل رو داره لطفا برام بنویسه ممنون می شم
Dear sir /madam,
with all due to respect, I have to inform you that I was selected for the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2014???.
Our appointment at the Embassy of Abu Dhabi is on .../.../.... . I respectfully want to ask if it is possible to postpone the interview date to .../.../... for our DV lottery case.
Sincerely yours,

Applicant Name:
Case Number:
Date of Birth:

دوست عزیز فقط بازه بده نه یه روز خاص برای ماصحبه جدید و سفارتتون رو هم درست کن

(2013-11-28 ساعت 00:59)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 00:55)mechanicalengineer نوشته:  دوستان این پیک آپ ویزا ک میدن برای ارمنستان و توی فرم آبی گفته باید خودت بیای! آیا قابل اطمینان هست و کسی استفاده کرده ؟ بنظرتون مطمئنه چون هزینش خیلی کمتره

امکان پیکاپ ویزا برای ارمنستان وجود نداره شخصا بایستی برای دریافت ویزا مراجعه کنید..
ولی اگه تو روزنامه بگردید کلی آزژانس هستن که اینکارو میکنند و خیلیم وارد هستند ! 10 روزه تحویلت میدن کسی امتحان نکرده ؟
تشکر کنندگان: محبت ، ebi1988
از مصاحبه آنکارا برگشتم خدا را شکر همه چیز خوب پیش رفت افیسر عالی بود خوشرو و مودب در کمال احترام حرف میزد و امیدوارانه گفت تمام مدارکتون تکمیله شما واجد شرایط اخذ ویزا هستید
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

(2013-11-28 ساعت 18:30)ali3875 نوشته:  از مصاحبه آنکارا برگشتم خدا را شکر همه چیز خوب پیش رفت افیسر عالی بود خوشرو و مودب در کمال احترام حرف میزد و امیدوارانه گفت تمام مدارکتون تکمیله شما واجد شرایط اخذ ویزا هستید

مبارک باشه هووووووووووووووووووووووووووووورا Big Grin
شماره کیس:**2014AS000051 خودم تنها هستم Cool مصاحبم 23 آپریل ابوظبی >>>> ويزا يك ضررررررررررررب >>>>> به لطف خدا Smile
تشکر کنندگان: ali3875 ، محبت ، قصه گو ، ebi1988 ، arash12 ، mahbube
دوستان کسی آدرس ایمیل سفارت ابوظبی رو میدونه? و آیا به ایمیل جواب میدهند?
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان