کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
با سلام و عرض خسته نباشید
2 تا سوال داشتم ازتون.من مدتی هست مهاجر سرا نبودم ممنون میشم جواب بدید

1-یادم میاد 2013 ییها خیلیاشون ویزا نگرفتنبلخره خاطرعه بدی بود.پدر من هم ویزا بهش نرسید.سوالم اینه که تو این مدت خبر یا متنی نیومده مبنی بر اینکه 2013 ها ارفاقی براشون بشه یا اینکه بعدا ویزا بهشون بدن؟ خیری نیست؟

2-دور دوم برندگان 2014 اعلام شد آیا؟
تشکر کنندگان: 5ina
(2013-12-24 ساعت 19:24)zz24 نوشته:  با سلام و عرض خسته نباشید
2 تا سوال داشتم ازتون.من مدتی هست مهاجر سرا نبودم ممنون میشم جواب بدید

1-یادم میاد 2013 ییها خیلیاشون ویزا نگرفتنبلخره خاطرعه بدی بود.پدر من هم ویزا بهش نرسید.سوالم اینه که تو این مدت خبر یا متنی نیومده مبنی بر اینکه 2013 ها ارفاقی براشون بشه یا اینکه بعدا ویزا بهشون بدن؟ خیری نیست؟

2-دور دوم برندگان 2014 اعلام شد آیا؟

یه تعدادی از ۲۰۱۳یأ متأسفانه موفّق به اخذ ویزا نشدند نه خیلی‌ هاشون..که واقعاً خاطره بدی بود.Sad متأسفانه دیگه خبری از ویزا نخواهد بود از طریق لاتاری برای بازمونده های 2013..منظورتون از ارفاق چیه ؟ و ذور دوم برای ۲۰۱۴ متأسفانه یا خوشبختانه برگزار نکردن..
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: H Pier ، pari pariaaa ، KIMIA2005 ، manamilad ، Sam2014 ، محبت
(2013-12-18 ساعت 20:34)Mohajeeeer نوشته:  سلام ا گر کسی تمایل به تشکیل کلاس زبان داره به پیغام بده.

دوست عزيز پيغام خصوصيتو چك كن
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان: محبت ، 5ina
درود رفقا
آدرس اقامت و دریافت گرین کارت رو قصد دارم عوض کنم ولی تو مصاحبه نمیخوام این قضیه رو بگم آخه ممکنه به خاطر همین قضیه یهو داستان بشه برام.بعد از مصاحبه و دریافت ویزا چجوری باید آدرس رو تغییر بدم؟
2014AS00003$$$ Abu dhabi
خوشا نه اگر رها زیستن,مردن به دریایی
(2013-12-25 ساعت 14:37)hossien_501 نوشته:  درود رفقا
آدرس اقامت و دریافت گرین کارت رو قصد دارم عوض کنم ولی تو مصاحبه نمیخوام این قضیه رو بگم آخه ممکنه به خاطر همین قضیه یهو داستان بشه برام.بعد از مصاحبه و دریافت ویزا چجوری باید آدرس رو تغییر بدم؟

حسین اقا همشهری عزیزانشالله رسیدی امریکا توی فرودگاه میتونی ادرس رو عوض کنی
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: shayesteh ، manamilad ، pv-n ، محبت ، 5ina ، H Pier ، saeedshafiee ، azadeh2014 ، hossien_501
(2013-12-24 ساعت 18:28)farzadsmile نوشته:  
(2013-12-24 ساعت 18:22)ostokhan نوشته:  
(2013-12-24 ساعت 18:00)farzadsmile نوشته:  سلام
دوستان ایمیل سفارت آنکارا رو می خواستم. کسی داره؟ می خواستم مکان مصاحبه رو عوض کنم.
دوست عزیز به نظرتون نباید به kcc ایمیل بزنید برای تغییر سفارت نه خود سفارت؟
تا قبل از آمدن نامه دوم می شه به kcc ایمیل زد ولی بعد از آمدن نامه مصاحبه دیگه با kcc کاری نداریم. ما نامه مصاحبمون اومده. واسه همین ایمیل آنکارا رو می خواستم. دوستان کسی ایمیل آنکارا رو نداره واقعاااااااااااااً؟
سلام
دوست خوبم در 118 مهاجرسرا که در امضای من و تعدادی دوستان لینکش موجوده تما آدرسها و تلفنهای لازم وجود داره .
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: manamilad ، 5ina ، H Pier
چند تا سوال غیر مرتبط Big Grin

گذرنامه رو کی باید امضا کنیم ؟ کپی های گذر نامه باید با امضا باشه حتما؟ کپی گذرنامه باید از همه صفحاتش باشه؟

کپی سایر مدارک با توجه به اینکه یه نسخه کپی کنار ترجمه همشون هست لازمه یا نه ؟

من عکسم ماله حدود ۳ ماه پیشه باید عکس جدید بگیرم؟ کلا از کجا میفهمن که عکس خیلی جدید نیست؟ عکس باید با عینک باشه اگه میزنیم ؟

تشکر کنندگان:
rainboy عزیز
چون شما هم مثل بنده ایروان هستید خدمتتون عرض کنم بنده گذرنامه ها رو هم امضا نکرده بودم و مشکلی هم نبود و با وجودی که از تمام صفحات گذرنامه کپی گرفتم از ما نخواستندفقط چندین کپی از صفحات اول گذرنامه لازمه
ونیازی هم به کپی اضافی از سایر مدارک نیست چون همونطوری که گفتید پیوست ترجمه هستش . از بابت عکس هم اگر واسه 3 ماه پیش هست مشکلی نیست . موفق باشید
تشکر کنندگان: rainyboy ، H Pier ، ghafari88 ، manamilad ، محبت ، azadeh2014 ، amin arefi
سلام دوستان

شاید سوالم یکم کلی باشه ولی میخوام بدونم من که برنده امسال هستم با کیس نامبر 4800 همه مدارکم هم تکمیله تمکن مالی هم دارم امکان داره بریم واسه مصاحبه و تو مصاحبه یه مشکلی پیش بیاد و با ویزامون موافقت نشه؟
(2013-12-25 ساعت 22:51)REZA KARAMI نوشته:  سلام دوستان

شاید سوالم یکم کلی باشه ولی میخوام بدونم من که برنده امسال هستم با کیس نامبر 4800 همه مدارکم هم تکمیله تمکن مالی هم دارم امکان داره بریم واسه مصاحبه و تو مصاحبه یه مشکلی پیش بیاد و با ویزامون موافقت نشه؟

سلام، ضمن تبریک بهتون بابت قبولیتون. تا وقتی که اطلاعات شما مثل اعضای کیستون و سهمیه ای که موقع ثبت نام استفاده کردین با اطلاتی‌ که در فرم‌های ۲۳۰ و ۱۲۲ پر کردین مطابقت کنه کیس شما ریجکت نمی‌شه.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، مامان خانم ، manamilad ، محبت ، amin arefi

دوست عزیز وقتی همه چیز ردیف باشه دیگه چه مشکلی می خوای پیش بیاد امیدوار باش و اصلا استرس نداشته باش و سعی کن اینگونه افکار منفی رو از خودت دور کنی . اونقدر کارها بخوبی و راحت پیش بره که تصورش رو هم نخواهی کرد البته شما شرایط کیستون رو بهتراز هر کسی دیگه ای میدونید . به هر حال امیدوارم امسال همگی دوستان ویزاشون رو بگیرن و کسی جا نمونه موفق باشید ...
تشکر کنندگان: مامان خانم ، manamilad ، poem ، ramaya ، محبت ، azadeh2014 ، amin arefi

دوست من، دقیقا منظورتون از مشکل چیه؟
معمولا به خاطر سربازی یا داشتن شغل دولتی، کلیرنس می خورند که تنها یه پروسه اداریه و بعد بهتون ویزا میدن
Case Number : 2014AS000022XX
تاریخ رویت قبولی : 7may2013
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21may2013
کارنت : 10sep2013
مصاحبه : هفته دوم نوامبر - ایروان
ویزا : یک ضرب Rolleyes

Hold fast to dreams
تشکر کنندگان: مامان خانم ، manamilad ، H Pier ، 5ina ، محبت ، azadeh2014 ، amin arefi
والا مشکل خاصی که نیست فقط یه توهمه که نکنه ویزا بهمون ندن
تشکر کنندگان: 5ina ، محبت
(2013-12-25 ساعت 23:25)REZA KARAMI نوشته:  والا مشکل خاصی که نیست فقط یه توهمه که نکنه ویزا بهمون ندن
کیس نامبر منم 4800 هستش شما مصاحبتون کجاس دوست عزیز؟؟؟؟
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان: ffrfar ، 5ina
آنکارا
تشکر کنندگان: 5ina ، rtt

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان