کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-12-20 ساعت 22:12)ostokhan نوشته:  
(2013-12-20 ساعت 21:21)tina_torabi نوشته:  سلام دوستان من یه سوالی داشتم
لطفا کسی میدونه که کلیر کدوم سفارت سریعتر میاد ؟ آنکارا ایروان یا ابوظبی ؟ کدوم ؟ من میخوام نامه بزنم کی سی سی و محل مصاحبم رو عوض کنم :v
والا دقیقا معلوم نیستش ولی طبق چیزی که سال قبل بوده آنکارا و ابوظبی سریعتر کلیر کردن تا ایروان. شما کدوم سفارت هستید؟ اگه ایروان هستید اگر بر طبق سالهای قبل باشه دیرتر کلیر میشین. هر چند که سال قبل اتفاق بدی افتاد و یک سری از دوستان با کیس نامبر بالا هرگز کلیر نشدن در هر 3 سفارت
البته دوستانی هم بودند که کیس نامبر پایینی داشتند...
این قضیه کلیر شدن ربطی به شماره کیس نداره
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: محبت ، manamilad ، EKAM
لطفا کسی میدونه که کلیر کدوم سفارت سریعتر میاد ؟ آنکارا ایروان یا ابوظبی ؟ کدوم ؟ من میخوام نامه بزنم کی سی سی و محل مصاحبم رو عوض کنم :v
والا دقیقا معلوم نیستش ولی طبق چیزی که سال قبل بوده آنکارا و ابوظبی سریعتر کلیر کردن تا ایروان. شما کدوم سفارت هستید؟ اگه ایروان هستید اگر بر طبق سالهای قبل باشه دیرتر کلیر میشین. هر چند که سال قبل اتفاق بدی افتاد و یک سری از دوستان با کیس نامبر بالا هرگز کلیر نشدن در هر 3 سفارت

دوست عزیزم اگر به منتظرسرای پارسال نگاهی بندازین. ابوظبی و بعد ایروان و بعد آنکارا به ترتیب میانگین زودتر کلیر شدن کیس هارو داشتند.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: kage.omid ، KIMIA2005 ، shayesteh ، محبت ، manamilad ، EKAM ، HodHod Golestani ، taleghani
(2013-12-21 ساعت 01:19)H Pier نوشته:  

دوست عزیزم اگر به منتظرسرای پارسال نگاهی بندازین. ابوظبی و بعد ایروان و بعد آنکارا به ترتیب میانگین زودتر کلیر شدن کیس هارو داشتند.
سلام
هر چند تمام این آمار درسته اما یه نکته رو فراموش نکنید دوستان خوبم اونم اینه که اصلا نمیشه در این پروسه به آمار گذشته استناد کرد و هر لحظه ممکنه تغییرات اساسی صورت بگیره.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

(2013-12-21 ساعت 22:09)آینده روشن نوشته:  سلام به دوستان عزیز مهاجر سرا من هم یه سوالی داشتم ممنون میشم اگر کسی بدونه جواب بده
اگر کسی بعد از اینکه گرین کارتش رو گرفت میتونه بعدش مادرش رو هم با خودش ببره یعنی وقتی که رفت آمریکا با تشکر از دوستان عزیز

در دوره کوتاه مدت خیر. ولی بد از اخذ گرین کارت و سیتیزنی میتونید اقدام کنید. البته اگه اقامت دائم منظورته Big Grin
تشکر کنندگان: 5ina ، hamedmas ، HodHod Golestani ، taleghani
(2013-12-19 ساعت 22:38)Niyousha نوشته:  
(2013-12-19 ساعت 16:06)raihaneh.az90 نوشته:  
(2013-12-19 ساعت 15:08)Niyousha نوشته:  سلام بعد از گرفتن ويزا، كاره خاصي بايد انجام بديم منظورم اينه تو سايتي ثبت نام ميكنيم يا نه؟؟
فقط اون 165 دلار رو که بهتون گفتند رو باید واریز کنید براشون!
به كجا بايد واريز كنيم ، ميشه لينكي كه اين اطلاعات توش توضيح داده شده رو بگين
اول تبریک می گم بخاطر یه ضربیتون و امیدوارم موفقتر باشید
اگر شما رو بعنوان یک ویزا گرفته در منتظرسرا ببینیم خوشحال میشیم
عذرخواهی بنده رو از بابت فضولی بپذیرید
@@CN:2014AS35
ایروان/1نفر/ارسال ایمیل/مصاحبه4wفوریه/منتظر کلير بووودم دیگه نیستم Sad
اسمان همه جا ابی بود داره به سیاهی می زنه آیا؟-زد تموم شد رفت پی کارش-دوباره خودم رنگش می کنم
تشکر کنندگان: manamilad ، HodHod Golestani
(2013-12-19 ساعت 03:28)raihaneh.az90 نوشته:  دوستان این دو تا سایت هم برای یادگیری زبان خیلی خوب و مفید هستند :
1. این سایت برای آموزش انگلیسی : Livemocha.com
2. این سایت هم برای کسانی که انگلیسی بلدند و دنبال زبان سوم هستند : http://www.duolingo.com/
سلام تبریک به خاطر ویزاتون
اگر امکانش باشه در منتظر سرا به عنوان رنگ سبز ببینیمتون خوشحال می شیم
فضولی بنده رو ببخشید
@@CN:2014AS35
ایروان/1نفر/ارسال ایمیل/مصاحبه4wفوریه/منتظر کلير بووودم دیگه نیستم Sad
اسمان همه جا ابی بود داره به سیاهی می زنه آیا؟-زد تموم شد رفت پی کارش-دوباره خودم رنگش می کنم
تشکر کنندگان:
(2013-12-22 ساعت 01:35)NEURON نوشته:  
(2013-12-19 ساعت 03:28)raihaneh.az90 نوشته:  دوستان این دو تا سایت هم برای یادگیری زبان خیلی خوب و مفید هستند :
1. این سایت برای آموزش انگلیسی : Livemocha.com
2. این سایت هم برای کسانی که انگلیسی بلدند و دنبال زبان سوم هستند : http://www.duolingo.com/
سلام تبریک به خاطر ویزاتون
اگر امکانش باشه در منتظر سرا به عنوان رنگ سبز ببینیمتون خوشحال می شیم
فضولی بنده رو ببخشید
دوست عزیز.. ما چون کلیر نخوردیم و ویزامون یک ضرب بود واسه همین تو منتظرسرا نیستیم Smile
Case Number : 2014AS000022XX
تاریخ رویت قبولی : 7may2013
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21may2013
کارنت : 10sep2013
مصاحبه : هفته دوم نوامبر - ایروان
ویزا : یک ضرب Rolleyes

Hold fast to dreams
تشکر کنندگان: amin arefi ، ffrfar ، NEURON ، ramaya
من امروز از اول صبح تا الان نمیتونستم بیام سایت مهاجرسرا
مشکلی پیش اومده بود برای سایت یا سیستم من ایراد داشت؟
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: manamilad
(2013-12-22 ساعت 19:04)ali3875 نوشته:  من امروز از اول صبح تا الان نمیتونستم بیام سایت مهاجرسرا

من هم همین مشکل رو داشتم ..فکر کنم سایت مشکل داشت
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: manamilad ، taleghani
سلام شما هم نمیتونید وارد dvlottery.state.gov بشید ؟ یا مشکل از سیستم منه
تشکر کنندگان:
(2013-12-22 ساعت 19:04)ali3875 نوشته:  من امروز از اول صبح تا الان نمیتونستم بیام سایت مهاجرسرا

وااااای منم نمی تونستم کلافه شدم! گفتم لا مصبا زدنمون!!!!Wink
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: NEURON ، nazanin fatemi
(2013-08-17 ساعت 19:59)saeedshafiee نوشته:  
(2013-08-17 ساعت 19:03)hariri-a نوشته:  
(2013-08-17 ساعت 17:51)آلیس-1980 نوشته:  
(2013-08-17 ساعت 17:43)hariri-a نوشته:  
(2013-08-17 ساعت 15:57)حسن پیری نوشته:  اولین مرحله اینه که سفارتتون رو عوض کنین. و با توجه به اینکه سفارت سنگاپور آفیسر پارسی زبان نداره باید زبان انگلیسیتون خوب باشه.
ذوم اینکه هیچکس نمیتونه ادعا کنه من برات ویزای فلان میگیرم.. پارتی تو اینجور برنامه های مهاجرتی معنی نداره.
با نهایت احترام دوستتون حرف الکی زده.

دوست عزیز با تشکر از توضیحاتتون لازم می دونم بگم که دوست من منظورش این نبود که میتونه یه روزه ویزا بگیره، بلکه گفت خودش که اقدام کرده یه روزه کارش انجام شده
حالا سوال من اینه که آیا انجام این تغییرات واسه حداکثر 4 یا 5 ماه کار در سنگاپور منطقی هست یا خیر؟
دوست عزیز من تو این مدت خیلی مطالعه کردم و الان دقیقا یادم نمیاد که کجا اینو خوندم که گفته شده بود در طول این مدت سفر خارج از کشور نکنید .البته اصلا نمی دونم که چیزی که گفتم درسته یا نه . نظر شخصی من اینه که با توجه به کیس نامبر پایینی که دارین این ریسک رو نکنید و خودتون رو تو دردسر نندازین.

کس دیگه ای هم این مطلبی که دوستمون گفت رو تایید میکنه، یعنی تا زمان مصاحبه نباید پاتو از کشور بیرون بذاری!!!؟

یک راه حل بینابین این هستش که زمان مصاحبه دوباره از سنگاپور به ابوظبی برگردید.

(2013-12-23 ساعت 00:19)manamilad نوشته:  
(2013-12-22 ساعت 23:17)REZAMBI نوشته:  سلام شما هم نمیتونید وارد dvlottery.state.gov بشید ؟ یا مشکل از سیستم منه

تو این چند روز این مشکل خیلی از دوستان بوده اما من راحت و بدون مشکل هر بار رفتم تو این سایت. از ف ی ل ت ر ش ک ن هم استفاده نکردم !
همین الان چک کردم ایت error رو میده
Secure Connection Failed

An error occurred during a connection to www.dvlottery.state.gov. Cannot communicate securely with peer: no common encryption algorithm(s). (Error code: ssl_error_no_cypher_overlap)
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز وگل مهاجر سرا من دوباره سوال داشتم ممنون میشم اگر با سابقه های مهاجر سرا پاسخ بدن
سوال من اینه که کسی که گرین کارت آمریکا رو بگیره میتونه با اون گرین کارت به کشورهای اروپایی هم بره یعنی برای دیدار دوستان و فامیل که تو اروپا هستن
ممنون از پاسخ شما عزیزان
تشکر کنندگان:
(2013-12-23 ساعت 11:54)آینده روشن نوشته:  دوستان عزیز وگل مهاجر سرا من دوباره سوال داشتم ممنون میشم اگر با سابقه های مهاجر سرا پاسخ بدن
سوال من اینه که کسی که گرین کارت آمریکا رو بگیره میتونه با اون گرین کارت به کشورهای اروپایی هم بره یعنی برای دیدار دوستان و فامیل که تو اروپا هستن
ممنون از پاسخ شما عزیزان

دوست عزیز اگر اشتباده نکرده باشم باید عرض کنم که
بعد از گذشت دوره 5 ساله و سیتیزن شدن شخص دارنده گرین کارد ، امکان دریافت پاسپورت فراهم میشود و در این صورت مواردی که مد نظرتان می باشد میسر خواهد شد
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: amin arefi ، H Pier ، HodHod Golestani ، lottery_23
(2013-12-19 ساعت 23:41)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-12-19 ساعت 22:38)Niyousha نوشته:  
(2013-12-19 ساعت 16:06)raihaneh.az90 نوشته:  
(2013-12-19 ساعت 15:08)Niyousha نوشته:  سلام بعد از گرفتن ويزا، كاره خاصي بايد انجام بديم منظورم اينه تو سايتي ثبت نام ميكنيم يا نه؟؟
فقط اون 165 دلار رو که بهتون گفتند رو باید واریز کنید براشون!

به كجا بايد واريز كنيم ، ميشه لينكي كه اين اطلاعات توش توضيح داده شده رو بگين

توضيح كامل پرداخت ١٦٥$ و روند دریافت گرین کارت پس از پرداخت با تشکر از کاوه شیز عزیز
وبرای پرداخت 165 دلار هم می تونید از http://www.tehranpayment.com/ و یاخدمات ایمیگرانجل استفاده کنید..

دوستان اینکه میگن یک هفته مونده به رفتنتون بریزید رو چه حسابیه ؟ و کی بریزیم بهتره که اونجا سریعتر برامون بیاد و در جریان بیفته
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: ghafari88 ، H Pier

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان