کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام دوستان و اساتید عزیز

یه سئوال در مورد گرفتن پاسپورت سفید داشتم
در موردش سرچ کردم در تاپیکهای قبلی اما میخاستم لطف کنید و اطلاعات کامل کامل کامل در این خصوص در اختیارم بذارید

من میخام بعد از گرفتن گرین کارت یه دوسال بعد برم امریکا
1- هیچ راهی وجود نداره که بشه پاسپورت سفید رو از همون سفارتی که مصاحبمون رو انجام میدیم تقاضا کنیم و دیگه نریم امریکا یا حتما باید بریم امریکا گرین کارتو بگیریم بعد تقاضای دو سال مرخصی بکنیم.

2- بعدش اینکه شنیدم که پاسپورت سفیدو به این راحتی نمیدن و باید افسر مربوطه رو متقاعد کنیم . حالا میخاستم بدونم روی چه مواردی پاسپورت سفید راحت تر میشه گرفت ( خودمونی به چه بهونه هایی).

3- و در آخر کلا یه توضیح میدین که برای گرفتن پاسپورت سفید چیکار باید بکنیم و چه مراحلی رو باید طی کرد چه مدارکی میخاد . چه فرمی باید پر بشه . حد اکثر چه مدت میشه مرخصی گرفت. اگه لطف کنید یه توضیح کامل در این خصوص بدید خیلی ازتون ممنون میشم .

خیلی ازتون ممنونم
2014AS000034XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: December 18| مصاحبه: February 11 | کلیر: -- | ویزا: -- | ورود به آمریکا: *
تشکر کنندگان:
بازم سایت منتظر سرا مشکلی براش پیش اومده؟
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
(2013-12-27 ساعت 08:51)ali3875 نوشته:  بازم سایت منتظر سرا مشکلی براش پیش اومده؟

خیر برای من که باز شد، از لینک داخل امضای من استفاده کنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: amin arefi
(2013-12-27 ساعت 09:31)aghaghia نوشته:  [quote='ali3875' pid='452838' dateline='1388118091']
بازم سایت منتظر سرا مشکلی براش پیش اومده؟

خیر برای من که باز شد، از لینک داخل امضای من استفاده کنید...

ممنون اقاقیا جان با لینک شما باز شد
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: aghaghia
(2013-12-27 ساعت 02:55)arshia_danesh نوشته:  سلام دوستان و اساتید عزیز

یه سئوال در مورد گرفتن پاسپورت سفید داشتم
در موردش سرچ کردم در تاپیکهای قبلی اما میخاستم لطف کنید و اطلاعات کامل کامل کامل در این خصوص .........

ارشیای عزیز برای گرفتن اطلاعات کامل کامل در این خصوص بهتره به این تاپیک مراجعه کنید. موفق باشید
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: m_yek ، amin arefi ، arshia_danesh ، محبت
@ manamilad : سلام فامیل Smile

@ arshia_danesh : توی بانک اطلاعات که توی امضامه کاملترین پست که alireza1777 عزیز گذاشته بودن هست چند صفحه قبل و بعدش رو بخونی کارت راه میفتهShy.
اگر هم راهنمای مفصل میخوای برات آپ کردم اینجا میتونی دانلودش کنی
Re Entry Permit Guide
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: H Pier ، manamilad ، arshia_danesh ، محبت ، farshadm999 ، amin arefi
(2013-12-27 ساعت 14:18)azar1348 نوشته:  @ manamilad : سلام فامیل Smile
@ arshia_danesh : توی بانک اطلاعات که توی امضامه کاملترین پست که علیرضا1777 گذاشته بود هست ( البته این پست یلی قسمتاش متاسفانه خراب شده نمیدونم چرا Sad ) ولی چند صفحه قبل و بعدش رو بخونی کارت راه میفتهShy.

سلام فامیل Wink ایشالا هرچه زودتر اونطرف ببینیمتون. با یه دنیا تشکر برای کمک های صمیمانتون. دیدنتون در اینجا واقعاً برا من قوت قلب بزرگیه Shy
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: azar1348 ، 5ina ، محبت ، farshadm999
(2013-12-27 ساعت 02:29)rezahoorjandi نوشته:  
(2013-12-27 ساعت 02:05)مامان خانم نوشته:  
(2013-12-27 ساعت 01:42)farshadm999 نوشته:  
(2013-12-26 ساعت 22:46)Sam2014 نوشته:  
(2013-12-26 ساعت 22:33)ostokhan نوشته:  اصلا علت ثبت نام این افراد چیه؟ من سر در نمیارم. اصلا باید این جور افراد برن داخل لیست افراد ممنوعه که دیگه تا ابد نتونند برن ایالات. یه فرصتی ایده آلی که میتونه گیر افرادی مثل من بیاد این جوری از بین میره. خدا رو خوش میاد Sad Sad گفتن این حرفها البته بیخودیه چون ایرانی جماعت باز هم در آینده از این کارای خبیث میکنه و فرصت سوزی رو برای دیگران
زهی تأسف.
این جماعت دمدمی مزاج واضحاً تو زندگیشون هم همینطورن .
دوستان مطمئن باشید هرکه ویزا بگیره و نره دولت آ م ر ی ک ا دیگه اجازه ورود بهش نمیده ....
خدا وکیلی هرکی یک صدم درصد هم تردید داره اصلاً تو لاتاری نباید شرکت کنه چه برسه به اینکه به مرحله مصاحبه و گرفتن ویزا برسه.

حرف دل‌ من رو زدید ، از روزه اولی‌ که اومدم تو مهاجر سرا می‌خواستم یه هم چین حرفی‌ بزنم ولی‌ پشیمون میشودم هر دفعه و الان دیدم شما اینو گفتید .

یه بد بختی مثل من که اصلا قبل اینکه لاتاری برنده بشیم مهاجرت کرده بودیم به یه کشوره دیگه و ۳ ساله از ایران دوریم ، و تصمیممون رو گرفتیم باید استرس این رو داشته باشیم که خدایا ویزا بهمون برسه مشکلی‌ پیش نیاد ولی‌ متاسفانه افرادی رو میشناسم که تا قبل این لاتاری حتا پاسپورت هم نداشتن! من کسیو میشناسم که برندهٔ ۲۰۱۱ بوده و کل دارو ندارش رو هم ۱۰ میلیون نمی‌شد برنده شد زمینی‌ رفت ترکیه ویزا هم گرفت و نرفت گفت برم چی‌ کار!! ما ایرانیا یاد گرفتیم همه دارن یه کاری می‌کنن ما هم همون کارو بکنیم حالا اینکه اصلا چقدر روش فکر کردیم مهم نیست فقط یه موقع از قافله عقب نیفتیم!

افرادی واقعاً میشناسم حتی تو همین مهاجرسرا هستن میشناسم که مطمئانم از نظره مالی حتی در حدی نیستن که بلیط بخرن ولی‌ دارن حق یک عدّه دیگری ضایع می‌کنن. ( من قصد توهین یا خدایی نکرده جسارت به هیچ کسی رو ندارم ، خواهشا کسی‌ به خودش نگیره ، کور شم اگه بخوام خدایی نکرده به کسی‌ توهین کنم فقط دارم میگم مهاجرت مسافرت نیست )
پیرو حرف شما سال گذشته به بعضی از دوستان ویزا نرسید در حالی که اعضای خانواده ویزا گرفته بودند و منتظر پدر خانواده بودند واقعا چرا حق عده ای را دانسته ضایع کنیم واقعا خوب است قبل از هر تصمیم نگاهی به نوشته های روزهای اخر در تاپیک کلیرنس دوستان سال قبل بیندازیم و ببینیم چطور کسانی جا ماندند که واقعا قصد رفتن داشتند
با سلام
همه حرف واقعيت رو زدند، فقط واسه تاييد و تاكيد عرض كنم كه ما هم خونه و زندگيمونو فروختيم 2 سال رفتيم ولي به در بسته خورديم، وقتي برگشتيم همه چيز n برابر شده بود. تجربه اي گران ولي ارزشمند.

سلام
من با حرف همه دوستان گله مند موافقم ولی نکته ای که هست اینه که نه ایران ایران پارساله و نه آم ر یکا آم ری کای سابق (البته فعلا)!
تشکر کنندگان: farshadm999 ، KIMIA2005 ، ffrfar ، H Pier
یه سوالی الان برام پیش اومد ، من برم مصاحبه و کلیر بخورم اگه خدا خواست کلیر شدم و ویزام آماده شد می‌شه ویزا رو از سفارت آمریکا از یه کشور دیگه گرفت؟ ۲ بار ۲ بار نریم ابوظبی
خوشحالم.
تشکر کنندگان: azar1348
(2013-12-27 ساعت 23:43)farshadm999 نوشته:  یه سوالی الان برام پیش اومد ، من برم مصاحبه و کلیر بخورم اگه خدا خواست کلیر شدم و ویزام آماده شد می‌شه ویزا رو از سفارت آمریکا از یه کشور دیگه گرفت؟ ۲ بار ۲ بار نریم ابوظبی

اصلا امکان پذیر نیست. میتونید وکالت بدید یکی دیگه براتئن بگیره اگه خودتون نمیتونید برید
تشکر کنندگان: azar1348 ، manamilad ، lira
عزیزانی که در این رابطه اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند...برای دریافت عدم سوپیشینه ...ایا باید به اون کشوری که چند سال اونجا بودیم بریم..یا از طریق سفارت اون کشور در اینجا اقدام کنیم....
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: farshadm999 ، azar1348
(2013-12-28 ساعت 00:10)nazanin fatemi نوشته:  عزیزانی که در این رابطه اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند...برای دریافت عدم سوپیشینه ...ایا باید به اون کشوری که چند سال اونجا بودیم بریم..یا از طریق سفارت اون کشور در اینجا اقدام کنیم....

از طریق سفارت اون کشور
تشکر کنندگان: aghaghia ، farshadm999 ، azar1348 ، manamilad ، lira
(2013-12-28 ساعت 00:10)nazanin fatemi نوشته:  عزیزانی که در این رابطه اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند...برای دریافت عدم سوپیشینه ...ایا باید به اون کشوری که چند سال اونجا بودیم بریم..یا از طریق سفارت اون کشور در اینجا اقدام کنیم....

شما کجا تشریف داشتید؟ چون تقریبا ۹۰% کشورهای اروپایی‌ رو اینترنتی درخواست میدید و براتون میفرستن ، در مورد مالزی و امارات و سنگاپور هم همین سیستم هست شما تو گوگل بزنید.

Certificate of Good Conduct Sweden

به جای سوئد کشوری که توش بودید رو بزنید.

اسم سایتی که باید از توش درخواست بدید میاد.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: manamilad
نازنین عزیز
اگر به کشور مورد نظرتون اشاره میکردین بهتر میشد راهنمایی کرد چون یه تفاوت هایی بین قوانین کشورای مختلف هست .
در مورد آلمان مثلا" : شما یه درخواست مینویسین به دادگستری آلمان ، درخواست رو میبرین سفارت امضاتونو تایید میکنه و 20 یورو هم بابت تایید امضا می گیره و این تنها کاریه که سفارت میکنه و بقیش با خودتونه . باید درخواستتون و همینطور فیش پرداخت 13 یورو هزینه صدور سو پیشینه ( این پول رو سفارت نمیگیره و باید به حساب دادگستری آلمان بریزید ) و مدارک دیگه رو پست کنین به دادگستری آلمان . گواهی شما هم به آدرس خودتون میاد ( البته اگه مثلا آدرستون مشکل داره و وسواس دارین که شاید نرسه به دستتون میتونین آدرس سفارت آلمان تو تهران را بدین ) . با توجه به سرعت پست و پروسه اداری اونجا بین یک تا دو ماه طول میکشه و با توجه به کیس نامبرتون بهتره که زودتر اقدام کنین .
ولی قوانین کشورای مختلف متفاوته و به عنوان اولین کار بهتره با سفارت اون کشور تماس بگیرین .
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: nazanin fatemi ، manamilad
(2013-12-28 ساعت 00:27)farshadm999 نوشته:  

شما کجا تشریف داشتید؟ چون تقریبا ۹۰% کشورهای اروپایی‌ رو اینترنتی درخواست میدید و براتون میفرستن ، در مورد مالزی و امارات و سنگاپور هم همین سیستم هست شما تو گوگل بزنید.

Certificate of Good Conduct Sweden

به جای سوئد کشوری که توش بودید رو بزنید.

اسم سایتی که باید از توش درخواست بدید میاد.
ما به سفارت رفتیم ...انها یک فرم دادن که ما اون رو پر کنیم بعد اون رو به nbi clearance اون کشور ارسال کنیم ..به نظرتون این روند طبیعیه ؟
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان