کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
هزینه بیمه در آمریکا
تشکر کنندگان: manamilad ، farshadm999 ، H Pier ، aghaghia ، atriana ، محبت ، shayesteh ، amin arefi ، amir_leo ، lira
(2013-12-18 ساعت 01:29)NEURON نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 21:51)saeedshafiee نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 14:44)niloosin نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 13:59)H Pier نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 13:49)niloosin نوشته:  بچه ها کسی معلم خصوصی خوب واسه زبان سراغ داره؟؟واسه کسی که می خواد از پایه شروع کنه!
از نرم افزار Roseta Stone کمک بگیرین خیلی خیلی بهتون کمک میکنه.
نرم افزارشو از بیرون میتونین تهیه کنین..
حوصله ی یادگیری از نرم افزار رو نداره!!معلم خصوصی براش بهتره!!
این نرم افزار برای کسانی که مشغله زیاد دارند و امکان رفتن به کلاس را ندارند فوق العاده است
روزتا استون برای شروع بسیار عالیه از تلفظ تا ...

دوستان من سی دی های انگلیش تودی را خوندم. اونا هم خیلییییی عالیه. راحت و ساده و کامل توضیح داده
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
لینک قبلی ظاهرا حذف شده .لینک جدید جهت دانلود پی دی اف آشنایی با ایالتهای مختلف آ م ر ی ک ا در برای کسانی که موفق به دانلود نشده اند رو از
این قسمت دانلود کنید
تشکر کنندگان: kage.omid ، مامان خانم ، lighter ، rezahoorjandi ، KIMIA2005 ، amin arefi ، lira
سلام
چند وقت پیش شاید حدودا 3 یا 4 ماه قبل در یکی از قسمتهای مهاجر سرا مطلبی را خواندم که الان متاسفانه یادم نیست تحت چه عنوانی بود تا لینک بگذارم اما مطلبی بسیار مفید بود که دوست دارم شما هم به ان فکر کنید
یکی از دوستان نوشته بود در طول روز تمام مکالماتتان در منزل را یادداشت کنید در طی چند روز بعد از چند روز متوجه می شوید تمام حرف های شما حول یک محور تکراری می چرخد مثلا صد بار برای من اتفاق می افتد که بگویم بنشین شام بخور حرف نزن ساکت باش
سپس این جملات را ترجمه کنید وسعی کنید با تکرار مداوم ان ها را در خاطر بسپارید کاری که ما هنگام اموختن زبان به بچه ها انجام می دهیم
بعد از اموختن این جملات شما تا حدود زیادی می توانید پیشرفت کنید دقت کنید از هر کسی در خیابان بخواهید انگلیسی حرف بزند بدون لحظه ای فکر می گوید hello how are you
پس این جمله در ذهن خیلی از ما نهادینه شده اما حال بخواهید بگوید من اطلاعاتی در مورد مثلا مهاجر سرا می خواهم ان وقت شاید خیلی از دوستان حتی تحصیل کرده باید برای بازسازی جمله ساده ی
I would like some information about Mohajersara
باید تا حدودی فکر کنند که منطقی می باشد اما با مثلا تمرین همین جمله ساده و نهادینه کردنش در ذهن شما می توانید در خیلی از مکانها به اطلاعات مورد نیاز خود برسید مثلا در فرودگاه
I would like some information about your flights to Tehran
یا در مکان های دیگر به طور کلی غرضم از این همه پر حرفی این بود که تمرین روی جملات تکراری همان طور که ان دوست عزیز گفته بود بسیار موثر است امیدوارم برای شما هم کاربردی باشد
ممنون و موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
دوستان امشب یه پست حدود 5000 تا اصطلاح انگلیسی با معنای فارسیش رو براتون میزارم. خودم به شخصه که خیلی بدردم خورد پیشنهاد میکنم شما هم دانلودش کنید . بسیار مفیده. لینکش اینه
http://www.kardoonline.com/%D8%AF%D8%A7%...87-%D8%A7/
تشکر کنندگان: manamilad ، nasim ، hamid.eng ، kage.omid ، aghaghia ، محبت ، KIMIA2005 ، pari pariaaa ، H Pier ، amin arefi ، mrpahlevani ، amir_leo ، lira
(2013-12-29 ساعت 02:55)ostokhan نوشته:  دوستان امشب یه پست حدود 5000 تا اصطلاح انگلیسی با معنای فارسیش رو براتون میزارم. خودم به شخصه که خیلی بدردم خورد پیشنهاد میکنم شما هم دانلودش کنید . بسیار مفیده. لینکش اینه

واقعاً مفبد و کاربردی بود به دوستان توصیه می کنم حتماً یه سر به لینکی که ostokhan عزیز دادن بزنن Smile
اضافه می کنم خیلی خیلی کاربردیه!!! Tongue به غیر از 5000 اصطلاح موارد بسیار زیاد دیگه ای برای دانلود هست نظیر مکالمه و listening و تلفظ صحیح کلمات و گرامر و خلاصه هر چیزی که فکر کنید بهتون کمک می کنه می تونید اینجا پیدا کنید. با تشکر از دوست عزیزمون من که خیلی استفاده کردم
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: hamid.eng ، kage.omid ، محبت ، amin arefi
بچه های کسی نرم افزاری واسه تبلت سراغ نداره که کاملا آفلاین باشه واسه اموزش انگلیسی؟

تشکر کنندگان:
(2013-12-29 ساعت 08:54)manamilad نوشته:  
(2013-12-29 ساعت 02:55)ostokhan نوشته:  دوستان امشب یه پست حدود 5000 تا اصطلاح انگلیسی با معنای فارسیش رو براتون میزارم. خودم به شخصه که خیلی بدردم خورد پیشنهاد میکنم شما هم دانلودش کنید . بسیار مفیده. لینکش اینه

واقعاً مفبد و کاربردی بود به دوستان توصیه می کنم حتماً یه سر به لینکی که ostokhan عزیز دادن بزنن Smile
اضافه می کنم خیلی خیلی کاربردیه!!! Tongue به غیر از 5000 اصطلاح موارد بسیار زیاد دیگه ای برای دانلود هست نظیر مکالمه و listening و تلفظ صحیح کلمات و گرامر و خلاصه هر چیزی که فکر کنید بهتون کمک می کنه می تونید اینجا پیدا کنید. با تشکر از دوست عزیزمون من که خیلی استفاده کردم
لینک جدید دانلودکتاب
تشکر کنندگان: manamilad ، محبت ، amin arefi ، lira
(2013-12-29 ساعت 13:17)rainyboy نوشته:  بچه های کسی نرم افزاری واسه تبلت سراغ نداره که کاملا آفلاین باشه واسه اموزش انگلیسی؟

دوست عزیز من در اینجا آدرس یه نرم افزار آموزش زبان رو گذاشتم (یادم رفت بگم که کاملاً آفلاینه!!!) که خیلی کمک می کنه و یکی از دوستان هم در اینجا لینک خیلی خوبی دادن که من از صبح تا حالا تو این سایت مشغول دانلودم !!!! Tongue
until being strong
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: محبت ، amin arefi
(2013-12-29 ساعت 14:30)manamilad نوشته:  
(2013-12-29 ساعت 13:17)rainyboy نوشته:  بچه های کسی نرم افزاری واسه تبلت سراغ نداره که کاملا آفلاین باشه واسه اموزش انگلیسی؟

دوست عزیز من در اینجا آدرس یه نرم افزار آموزش زبان رو گذاشتم (یادم رفت بگم که کاملاً آفلاینه!!!) که خیلی کمک می کنه و یکی از دوستان هم در اینجا لینک خیلی خوبی دادن که من از صبح تا حالا تو این سایت مشغول دانلودم !!!! Tongue

اینم یه دونه pdf دیگه که از اینجا میتونید دانلود کنید. نظرتئن راجبه کتاب قبلی چی بود؟ Cool
تشکر کنندگان: manamilad ، rezahoorjandi ، محبت ، amin arefi ، lira
(2013-12-29 ساعت 15:00)ostokhan نوشته:  

اینم یه دونه pdf دیگه که از اینجا میتونید دانلود کنید. نظرتئن راجبه کتاب قبلی چی بود؟ Cool

واقعاً عاااااالی. راستشو بخواین من دارم کل این سایتی رو که لینکشو دادین می بلعم!!!Tongue در واقع بی انتهاست و در مورد هر چیزی در رابطه با آموزش زبان مطلب داره. من تا حالا چیزی پیدا نکرده بودم که اینقدر کامل باشه. واقعاً ازتون ممنونم. امیدوارم همه دوستان بتونن استفاده کنن
until being strong
تشکر کنندگان: ostokhan ، محبت
(2013-12-29 ساعت 15:20)manamilad نوشته:  

واقعاً عاااااالی. راستشو بخواین من دارم کل این سایتی رو که لینکشو دادین می بلعم!!!Tongue در واقع بی انتهاست و در مورد هر چیزی در رابطه با آموزش زبان مطلب داره. من تا حالا چیزی پیدا نکرده بودم که اینقدر کامل باشه. واقعاً ازتون ممنونم. امیدوارم همه دوستان بتونن استفاده کنن

من قبلا بلعیدم Smile . ایو وب سایت یکی از سایتهایی است که تمام منابع انگلیسی رو بصورت رایگان در اختیار بقیه میزاره
تشکر کنندگان: محبت ، manamilad ، amin arefi ، lira
(2013-12-29 ساعت 15:23)ostokhan نوشته:  
(2013-12-29 ساعت 15:20)manamilad نوشته:  

من قبلا بلعیدم Smile . ایو وب سایت یکی از سایتهایی است که تمام منابع انگلیسی رو بصورت رایگان در اختیار بقیه میزاره
سلام
بسیار عالی بود از هر دو شما سپاسگزارم و به دوستان توصیه میکنم سری بزنید اما تنها ایرادش سرعت بسیار پایین دانلود مطالبه و فکر کنم شب بهتر باشه برا دانلودSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: ostokhan ، manamilad ، rezahoorjandi ، مامان خانم ، hamid.eng
(2013-12-29 ساعت 15:35)hamid_nazanin نوشته:  سلام
یک سوال داشتم لطفا راهنمایی کنین من کارت ملی‌ رو ترجمه کردم و در ایران هم زندگی‌ نمیکنم حالا شنیدم که باید کارتو عوض کرد و کارت جدید گرفت که بین ۴۰ تا۵۰ روز طول می‌‌کشه و تاریخ کارت ملی‌ قبلی‌ هم تاریخ انقضا کارت تموم شده و برای تعویض مجدد باید خود شخص باشه و در حل حاضر امکان رفتن به ایران رو ندارم باید چی‌ کار کنم

با تشکر

دوست عزیز تمام دوستانی که برای مصاحبه رفتند گفتند که ترجمه کارت ملی رو ازشون نخواستند بعید می دونم نیاز به تهیه ترجمه از کارت ملیتون داشته باشید
until being strong
تشکر کنندگان: محبت
(2013-12-29 ساعت 15:35)hamid_nazanin نوشته:  سلام
یک سوال داشتم لطفا راهنمایی کنین من کارت ملی‌ رو ترجمه کردم و در ایران هم زندگی‌ نمیکنم حالا شنیدم که باید کارتو عوض کرد و کارت جدید گرفت که بین ۴۰ تا۵۰ روز طول می‌‌کشه و تاریخ کارت ملی‌ قبلی‌ هم تاریخ انقضا کارت تموم شده و برای تعویض مجدد باید خود شخص باشه و در حل حاضر امکان رفتن به ایران رو ندارم باید چی‌ کار کنم

با تشکر

اعتبار کارت‌های ملی تا پایان سال 94 تمدید شد

با تصویب هیئت وزیران، اعتبار نخستین کارتهای شناسایی ملی صادره تا پایان ۱۳۹۴ تمدید شد

[align=center][عکس: 635100319241253488.jpg]

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد وزارت کشور و به استناد ماده(6) قانون الزام اختصاص شماره ملی و کدپستی برای کلیه اتباع ایرانی-مصوب 1376- تصویب کرد؛ ماده (9) آیین نامه کاربردی شدن کارت شناسایی ملی و اصلاحات بعدی آن، اصلاح می شود.

بر این اساس، کارتهای شناسایی ملی صادره شده موضوع این آیین نامه، تا زمان صدور کارت هوشمند ملی چند منظوره موضوع بند"د" ماده(46) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و جایگزینی آن بر اساس ترتیبات مقرر در آیین نامه اجرایی بند یاده شده، حداکثر تا پایان سال 1394 اعتبار دارند.
این مصوبه را اسحاق جهانگیری؛ معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ کرده است.
یادآور می شود، بر اساس مصوبه پیشین دولت، اعتبار اولین کارتهای شناسایی ملی صادره سالهای 1380 لغایت 1383 تا پایان سال 1392 تمدید شده بود که بر اساس مصوبه جدید هیئت وزیران، اعتبار این کارتها تا پایان سال 1394 تمدید می شود.
منبع :جام جم انلاین
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: manamilad ، aghaghia ، hamid_nazanin ، kage.omid ، nedaba ، nasim ، H Pier ، rezahoorjandi ، محبت ، amin arefi ، Sam2014 ، kiana11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان