کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-12-31 ساعت 01:54)farshadm999 نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 01:17)masoud z نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 00:39)ماتیتی نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 00:25)farshadm999 نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 00:17)KIMIA2005 نوشته:  دوست عزیز شما در حال حاضر آمریکا هستید ؟؟

خیر سوئد زیست می‌کنم، ایشالا اگه خدا بخواد ۱ ضرب قراره بریم آمریکا اگه نخواست هم که .... Big GrinBig GrinBig Grin

شما که در سوید با ان سیستم نیمه سوسیالیستی و تامین اجتماعی قوی نسبت به سایر کشورها گلایه دارید چگونه میخواهید در سیستم بی رحم سرمایه داری آمریکا دوام بیارید؟ شاید به امید پیدا کردن شغل و درامد بیشتر!! به هر حال امیدوارم در مورد آمریکا تحقیق کامل را کرده باشی تا خدایی نکرده از چاله به چاه نباشه.ضمنا شما که در سوید زندگی میکنی قاعدتا در همان کشور میبایستی مصاحبه بشی که از هر لحاظ براتون بهتره چرا ابوظبی؟
موفق باشید.
گلایمون که بخاطر شرایط سوئد نیست بالاخره هر جایی‌ خوبیو بعدی داره، آمریکا وضعیتش خیلی‌ از اینجاها بهتره اروپا وقت تلف کردنه. در مورد مصاحبه متأسفانه خانومم برندهٔ اصلی‌ هستن و مشکل زبان دارن بخاطر این ترجیح میدیم ابوظبی باشه که مصاحبه فارسی باشه.
ما بارسلونا زندگی‌ می‌کنیم و رفتیم مادرید برای مصاحبه. خوبی‌ خیلی‌ داشت، یکیش اینکه اصلا از ما کارت پایان خدمت نخواست، همین توی ترکیه برای خیلی‌ها دلیل کلیرنس هستش،

اگر هم یک نفر از خونواده توی سفارت به انگلیسی صحبت کنه کافیه، اون‌ها خودشون میدونند که لاتاری برنده شده، یعنی‌ اینکه جریان شانس هست و بعدا میری میسازی همه چیز رو، سخت نمیگیرند،

ما اینجا می‌تونستیم انگلیسی یا اسپانیای صحبت کنیم، ضمنا اگر هم مدت زیادی سوئد زندگی کردی، دیگه اصلا سخت نمیگیرند، میگن که طرف خودش بهتر میدونه جای جدید چیجوری شروع کنه.

براتون آرزوی موفقیت می‌کنم و ویزای یکضرب.
***Case No: 2014000]- کنسولگری: مادرید - تعداد: ۳ نفر - تاریخ رویت: ۹ می‌‌ - ارسال مدارک: ۱۹ جون - کارنت: نیمهٔ آگوست ۲۰۱۳- تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر- ویزا یک ضرب‌مقصد:لوس انجلس‌-تاریخ ورود :7 آوریل
تشکر کنندگان: قصه گو ، manamilad ، pari pariaaa ، nasim ، kage.omid ، m_yek ، amin arefi ، محبت
من هم سال میلادی را به همه دوستان مهاجرسرا تبریک می گم....به امید خبرهای خوب و خوشایند در این سال برای همه دوستان مهاجر..Shy
بال پرواز نداریم.......ولی فکر پرواز داریم
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
فکرشو بکنید....به سلامتی سال دیگه همچین شبی بیرون از خونه هامون به همراه دوستان جدید خارجیمون داریم به آتیش بازی سال نو نگاه می کنیم . و از اونجا پیغام میدیم به دوستان 2015 که عزیزان نگران نباشید ، کار شما هم جور میشه...انشالله تا اون موقع همه با تنی سالم و روحیه ای شاد و یه کار مناسب با حقوق خوب و ساکن یه خونه دلخواه (اجاره ای یا شخصی) در کنار خانواده هامون به استقبال سال نو بریم. خداوندا تنهامون نذار!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
دوست عزیز mitramin براتون یه پیغام خصوصی فرستادم ، حتما چک کن. ممنون
خوشحالم.
تشکر کنندگان:
سلام آیا برای لاتاری 2014 مرحله دومی اعلام شده یا نه ؟ اگر نشده خبر دارید اعلام میشه یانه ؟اگر آره زمانش چه وقته؟
ممنون
تشکر کنندگان: محبت
(2013-12-31 ساعت 23:09)negar_karimi6 نوشته:  سلام آیا برای لاتاری 2014 مرحله دومی اعلام شده یا نه ؟ اگر نشده خبر دارید اعلام میشه یانه ؟اگر آره زمانش چه وقته؟
ممنون
امسال مرحله دومی اعلام نمی شه ....
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: manamilad ، pari pariaaa ، محبت
(2013-12-31 ساعت 23:27)Visas نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 08:39)Visas نوشته:  سلام به همه دوستان
چند تا سوال. اول اینکه بعد از ورود به آمریکا چطور باید اون ادرسی رو که تو فرم ها نوشته بودیم رو عوض کنیم؟ و اینکه آیا کسی که هنوز گرین کارتش به دستش نرسیده میتونه تو آمریکا کار کنه یا نه؟

یکی نیست جواب ما رو بده؟

پس از ورود به آمریکا توی فرودگاه میتونید آدرس رو تغیییر بدید.
میتونه کار بکنه ولی هر جا بری باید مدارک اقامت که احتمالا سوشیال نامبر هستش رو میخوان .
تشکر کنندگان: manamilad ، pari pariaaa ، rezahoorjandi ، محبت ، lira
(2013-12-31 ساعت 23:09)negar_karimi6 نوشته:  سلام آیا برای لاتاری 2014 مرحله دومی اعلام شده یا نه ؟ اگر نشده خبر دارید اعلام میشه یانه ؟اگر آره زمانش چه وقته؟
ممنون

نه مرحله دوم اعلام نشده. برای امسال همه قبول شده ها رو در یک مرحله اعلام کردند و قرار نیست مرحله دوم اعلام بشه،البته من فکر میکنم اگر اعلام می کردن خیلی بهتر بود به خاطر اینکه نشون می داد ویزا هاشون رو دستشون باد کرده خیال ما هم راحتتر میشد! Tongue
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، pari pariaaa ، محبت
چند تا سوال. اول اینکه بعد از ورود به آمریکا چطور باید اون ادرسی رو که تو فرم ها نوشته بودیم رو عوض کنیم؟ و اینکه آیا کسی که هنوز گرین کارتش به دستش نرسیده میتونه تو آمریکا کار کنه یا نه؟

یکی نیست جواب ما رو بده؟

سلام من جواب شما روبا اطمینان میدم

برای تغییر آدرس اصلا ذهنتونو مشغول نکنید اگر هنوز مصاحبه نرفتید آدرس جدید رو روز مصاحبه به افیسر بدید به دوشکل
یا اینکه همون فرم مربوط به ادرس رو از نو دانلود کنید و آدر س جدید رو وارد کنید یا روی برگه ای تمیز آدرس جدید رو بنویسید و روز مصاحبه به افیسر بدید اگر هم مصاحبه رفتید که باز نگرانی نداره روزی که به فرودگاه امریکا میرسید یعنی به اولین فرودگاهی که تو امریکا وارد میشید وقتی اون پاکت زرد رو که سفارت داده بهشون تحویل میدید بگید آدرسو میخوام عوض کنن دیگه اونا راهنماییتون میکنن
پس ذهنتونو روی مسائلی که راه حلش به این راحتیه نزارید
و اما سوال بعدیتون
داشتن سوشیال مهمه برای کار کردن نه داشتن گرین کارت
چون هر اپلیکیشنی درسایت بخواید پر کنید ازشما شماره سوشیال نامبر رومیحوان و اگر نداشته باشید نمی نونید به مرحله بعدی درخواست کار برید
و در آخر هستن کسانی که قوم و خویشی دارند که بند پ ( پارتی ) رو در کمال خوش شانسی در مورد شما به مرحله اجرا میزارن و بهتون کار میدند تا زمانیکه سوشیال نامبرتون بیاد
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، rezahoorjandi ، nazanin fatemi ، amin arefi ، محبت ، manamilad
(2014-01-01 ساعت 00:27)negar_karimi6 نوشته:  

یکی نیست جواب ما رو بده؟

سلام من جواب شما روبا اطمینان میدم

برای تغییر آدرس اصلا ذهنتونو مشغول نکنید اگر هنوز مصاحبه نرفتید آدرس جدید رو روز مصاحبه به افیسر بدید به دوشکل
یا اینکه همون فرم مربوط به ادرس رو از نو دانلود کنید و آدر س جدید رو وارد کنید یا روی برگه ای تمیز آدرس جدید رو بنویسید و روز مصاحبه به افیسر بدید اگر هم مصاحبه رفتید که باز نگرانی نداره روزی که به فرودگاه آمریکا میرسید یعنی به اولین فرودگاهی که تو آمریکا وارد میشید وقتی اون پاکت زرد رو که سفارت داده بهشون تحویل میدید بگید آدرسو میخوام عوض کنن دیگه اونا راهنماییتون میکنن
پس ذهنتونو روی مسائلی که راه حلش به این راحتیه نزارید
و اما سوال بعدیتون
داشتن سوشیال مهمه برای کار کردن نه داشتن گرین کارت
چون هر اپلیکیشنی درسایت بخواید پر کنید ازشما شماره سوشیال نامبر رومیحوان و اگر نداشته باشید نمی نونید به مرحله بعدی درخواست کار برید
و در آخر هستن کسانی که قوم و خویشی دارند که بند پ ( پارتی ) رو در کمال خوش شانسی در مورد شما به مرحله اجرا میزارن و بهتون کار میدند تا زمانیکه سوشیال نامبرتون بیاد
خوب یکی اینکه من تمام مراحل رو گذروندم. وقتی هم وارد آمریکا شدم همچنان آدرس ثابتی نداشتم که بخوام عوضش کنم تو فرودگاه .حالا باید چیکارش کنم؟ بعد در مورد کار من در حال حاضر هیچ تخصصی ندارم. یعنی اگه بخوام تو مثلا فروشگاه کار کنم بازم نیاز به سوشال نامبر هست؟
شماره کیس: 2014AS26xx
تاریخ رویت قبولی: 2 May
کنسولگری: ایروان
تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر
ارسال فرمهای سری اول: اواخر May
کارنت شدن کیس: سری سوم
مصاحبه: 18 December
دریافت کلیرنس: یک ضرب
دریافت ویزا:23 December
ورود به آمریکا: 25 December
دریافت گرین کارت:؟
جمع تقریبی هزینه‌ها:140 تومان پست + 100 تومان ترجمه + ادامه دارد
تشکر کنندگان:
(2013-12-31 ساعت 10:04)محبت نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 01:54)farshadm999 نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 01:17)masoud z نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 00:39)ماتیتی نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 00:25)farshadm999 نوشته:  خیر سوئد زیست می‌کنم، ایشالا اگه خدا بخواد ۱ ضرب قراره بریم آمریکا اگه نخواست هم که .... Big GrinBig GrinBig Grin

شما که در سوید با ان سیستم نیمه سوسیالیستی و تامین اجتماعی قوی نسبت به سایر کشورها گلایه دارید چگونه میخواهید در سیستم بی رحم سرمایه داری آمریکا دوام بیارید؟ شاید به امید پیدا کردن شغل و درامد بیشتر!! به هر حال امیدوارم در مورد آمریکا تحقیق کامل را کرده باشی تا خدایی نکرده از چاله به چاه نباشه.ضمنا شما که در سوید زندگی میکنی قاعدتا در همان کشور میبایستی مصاحبه بشی که از هر لحاظ براتون بهتره چرا ابوظبی؟
موفق باشید.
گلایمون که بخاطر شرایط سوئد نیست بالاخره هر جایی‌ خوبیو بعدی داره، آمریکا وضعیتش خیلی‌ از اینجاها بهتره اروپا وقت تلف کردنه. در مورد مصاحبه متأسفانه خانومم برندهٔ اصلی‌ هستن و مشکل زبان دارن بخاطر این ترجیح میدیم ابوظبی باشه که مصاحبه فارسی باشه.
سلام
من در خصوص مهاجرت از دوستان خوبم خواهش میکنم تحقیق بیشتری داشته باشن و در صورتیکه پشتوانه های لازم رو ندارن چه به لحاظ مادی و چه علمی و حتی عاطفی تعللی داشته باشن در این امر، مهاجرت بازی نیست و نمیشه بهش به عنوان تفریح و سرگرمی نگاه کرد.
همین رفتن به سفارت طی 2مرحله یا حتی یک مرحله و دریافت بلیط و اولین پرواز به آمریکا و همینطور دریافت گرین کارت و اقامت حتی کوتاه در آمریکا هزینه ش سر به فلک میکشه و آیا بپذیرن پاس سفید بدن بهتون که تا 2سال نرید یا خیر و همچنین تمدید بی فایده گرین کارت بدون هدفی در آینده به نظر منطقی و درست نمیاد متاسفانه دوستانی هستن که الان و حتی بعد از مصاحبه رفتن با هم صحبت میکنیم که آیا اصلا صلاح هست برای اقامت برن یا خیر و تازه الان دارن داشته هاشون رو در کفه ترازو میذارن و آنچه را که قراره در اونجا به دست بیارن و گاها در توهم سیر میکنن.
باید واقعیات رو دید و نمیشه چشم بسته وارد سیستم بی رحم سرمایه داری شد و باید شرایط روحی و مالی رو در نظر داشت، من نمیگم مهاجرت بده چون اگر اینطور بود بعد 37سال زندگی و داشتن 2فرزند نمیومدم کار و زندگی رو بی دلیل و بی برنامه رها کنم و از پشت میز مدیریتم و با داشتن فوق لیسانس برم دوره کارآموزی فنی و حرفه ای و از الان پذیرفتم که باید نوع دیگه ای از زندگی با شرایطی بی رحم و خاص در انتظارمه اونجا برای من میز و خونه مبله آماده نیست اونجا ارتباطات قوی و ضعیف در انتظار من نیست و خیلی از مزایای اینجا در اونجا نیست و بی دروغ میگم اگر حضور بچه هام نبود، قویترین انگیزه و هدف من که همون رشد و ترقی اونهاست و داشتن مدارک عالیه و پاس و تابعیت آیندشون 1درصد هم در لاتاری شرکت نمیکردم چه برسه به هزینه کردن برا بقیه ش.
به هر حال هدف من از نگارش این مطالب این بود که با توجه به داشتن دوستان زیاد موفق و ناموفق در امر مهاجرت لازم بود و وظیفه دونستم که به برخی دوستان بگم که احساسی تصمیم نگیرن و به واقعیات این امر آگاه باشن چرا که اگر قرار باشه وارد زندگیی بشن که فقط بر پایه شانس اتفاق افتاده که همون برنده شدن در لاتاریه و به همین امید رو به جلو برن، پس خداشون به دادشون برسهWink کوچیک همه امین
دست همه پدرومادرای فداکارو می بوسیم.
تشکر کنندگان: m_yek ، pari pariaaa ، محبت ، قصه گو ، KIMIA2005 ، derakht01
سلام به همه دوستان خوب خودم؛
اینجا، تهران، الان من تازه بیدار شدم... داره برف می باره... امروزم که اولین روز کریسمس2014 هستش و هوا هم هوای برفی و ...
به امید خدا آرزو می کنم سال دیگه کریسمس رو توی آمریکا باشیم و با دوستامون جشن بگیریم...
فقط امید هستش که آدمو زنده نگه می داره...
موفق باشین

تشکر کنندگان: Kamyar.A ، rezahoorjandi ، ramaya ، m_yek ، pari pariaaa ، noobnoobi ، amin arefi ، محبت ، manamilad ، قصه گو ، tenese
با سلام و تبریک سال نو میلادی به همه دوستان Smile
کریسمس برفی تون مبارک و با امید به کریسمس 2015 در آ م ر ی ک ا Smile
شاد و خندون باشید Smile
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، m_yek ، kage.omid ، pari pariaaa ، H Pier ، noobnoobi ، MEHR52 ، amin arefi ، محبت ، nasim ، Sara_lphmkf ، rainyboy ، iris ، manamilad ، قصه گو ، ramaya
سلام دوستان خوبم و تبریک سال نو میلادی
بامید داشتن سالی پر ازسلامتی و خبرهای خوش برای همه Smile

می خواستم بدونم اگر اظهار کنیم که در ایران شرکت داشتیم باید مدارک مربوط به آن یعنی مالیاتی و ثبت و در صورت انحلال مدارک انحلال آن را هم باید ترجمه کنیم و روز مصاحبه با خودمون ببریم ؟
ممنون
شماره کیس:2014AS000061xx / برنده: خودم/تاریخ روئت قبولی در سایت:2می/ تعداد افراد کیس :2 نفر / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:08jun/ ارسال از طریق : ایمیل با کمک دوستان خوب مهاجر سراSmile کارنت: آپریل نامه دوم:شب چهارشنبه سوری
مصاحبه :14 میBig Grin /وضعیت کلیرنس /آپدیت های خودم و همسر:14 ,15 و16 ،20 مي، 11 ژوئن ،14 آگوست
تشکر کنندگان: m_yek ، noobnoobi
(2014-01-01 ساعت 11:29)taleghani نوشته:  سلام دوستان خوبم و تبریک سال نو میلادی
بامید داشتن سالی پر ازسلامتی و خبرهای خوش برای همه Smile

می خواستم بدونم اگر اظهار کنیم که در ایران شرکت داشتیم باید مدارک مربوط به آن یعنی مالیاتی و ثبت و در صورت انحلال مدارک انحلال آن را هم باید ترجمه کنیم و روز مصاحبه با خودمون ببریم ؟
ممنون
سلام
خیر نیازی به این موارد نیست علی الخصوص در صورت داشتن مدارک تحصیلی مناسبSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: taleghani ، Sara_lphmkf ، manamilad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان