کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-01-08 ساعت 00:45)آینده روشن نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 15:19)aghaghia نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 14:58)آینده روشن نوشته:  سلام دوستان عزیز میشه لطفا به سوال من هم افراد با سابقه مهاجر سرا پاسخ بدن من هم ویزا رو گرفتم ولی به خاطر اینکه درسم داره تموم میشه به 1 ماه زمان لازم دارم بعد به آمریکا برم سوال من اینه که آیا میشه ویزایی رو که سفارت تو آنکارا داده میشه تمدید کرد یعنی 1یا 2 ماه تمدید کرد بعد به آمریکا رفت
تقاضای کمک از دوستان دارم ممنون از راهنمایی شما

سلام دوست عزیز، شما از برندگان 2014 هستید و ویزا گرفتید؟ اگر برای امسال باشید و حتی در اکتبر هم ویزا گرفته باشید2-3 ماه دیگه وقت دارید که برید! ولی اگر از بچه های 2013 هستید و مهلت ویزاتون داره منقضی میشه باید خدمتتون عرض کنم که خیر امکانپذیر نیست.... ویزا ها حداکثر 6 ماه مهلت دارند از زمان صدور و در آنکارا این مسئله به مدت زمان باقی مونده از مدیکال هم مربوط میشه...

با تشکر از aghaghiya عزیز بابت پاسخ به بنده ولی من شاید نتونستم درست توضیح بدم من ویزام تا ماه جون june 2014 مهلت داره من میخواستم بدونم ممکنه 2 ماه بیشتر از ماه جون که ویزام تموم میشه تمدید کرد تا درسم رو تموم کنم بازم تشکر میکنم که پاسخ منو بدید

من جواب سوالت را دقیق نمی دونم اما پیشنهاد می کنم زودتر از امتحانت یه سفر برو اولین ورودت را انجام بده، مثلا عید برو یک هفته بمون برگرد. اگر هم می تونی 30-40 روز بمون گرین کارتت را بگیر برگرد. (البته عملا 3-4 تومن بلیط ضرر می کنی دیگه)
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
(2014-01-08 ساعت 00:56)iris نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 14:58)آینده روشن نوشته:  سلام دوستان عزیز میشه لطفا به سوال من هم افراد با سابقه مهاجر سرا پاسخ بدن من هم ویزا رو گرفتم ولی به خاطر اینکه درسم داره تموم میشه به 1 ماه زمان لازم دارم بعد به آمریکا برم سوال من اینه که آیا میشه ویزایی رو که سفارت تو آنکارا داده میشه تمدید کرد یعنی 1یا 2 ماه تمدید کرد بعد به آمریکا رفت

سلام دوست عزیز، شما از برندگان 2014 هستید و ویزا گرفتید؟ اگر برای امسال باشید و حتی در اکتبر هم ویزا گرفته باشید2-3 ماه دیگه وقت دارید که برید! ولی اگر از بچه های 2013 هستید و مهلت ویزاتون داره منقضی میشه باید خدمتتون عرض کنم که خیر امکانپذیر نیست.... ویزا ها حداکثر 6 ماه مهلت دارند از زمان صدور و در آنکارا این مسئله به مدت زمان باقی مونده از مدیکال هم مربوط میشه...

با تشکر از aghaghiya عزیز بابت پاسخ به بنده ولی من شاید نتونستم درست توضیح بدم من ویزام تا ماه جون june 2014 مهلت داره من میخواستم بدونم ممکنه 2 ماه بیشتر از ماه جون که ویزام تموم میشه تمدید کرد تا درسم رو تموم کنم بازم تشکر میکنم که پاسخ منو بدید

من جواب سوالت را دقیق نمی دونم اما پیشنهاد می کنم زودتر از امتحانت یه سفر برو اولین ورودت را انجام بده، مثلا عید برو یک هفته بمون برگرد. اگر هم می تونی 30-40 روز بمون گرین کارتت را بگیر برگرد. (البته عملا 3-4 تومن بلیط ضرر می کنی دیگه)

خیر دوست عزیز امکان نداره، شما قبل ار انقضای مهلت ویزاتون باید برین حتما، پیشنهاد دوست عزیزمون درست و بجاست... شما باید قبل از مصاحبه رفتن فکرش رو میکردین و مصاحبه تون رو یکم عقب مینداختین که الان دیگه گذشته و باید حتما قبل از اون 6 ماه وارد بشید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2014-01-07 ساعت 16:45)محبت نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 16:14)iris نوشته:  می شه بگی بر چه اساسی می گی اگر سفر خارجی داشته باشیم پاسپورت قدیمی لازمه! چه اهمیتی داره من اولین بار اینو می شنوم
سلام
'iris عزیز در سفرنامه های بچه های قدیمی من هم خوندم که پاسپورت قدیمیشون رو درخواست کرده بودن و عموما کسانی بودن که فرم 9سوالی گرفته بودن و سفرهای خارج از کشور در چند نوبت داشتن اما این موضوع به آفیسر ربط داره و تشخیصش اما در مدارک خواسته شده من هم هیچ کجا ندیدم این مورد رو که پاس قدیمی رو میخوان و در هر صورت تشخیص آفیسرهWink

دوست گرامی شما هر سفارتی برای ویزا بری همین سیستم هستش.
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، محبت
من هنوز روی بردن پاسپورت قدیمی قانع نشدم، برا اینکه به نظرم کاملا غیر منطقی هست، فکر کنم اگر مواردی بودند که ازشون درخواست پاسپورت قدیمی را کردند کیس های خاصی بودند. برای عموم صدق نمی کنه، اگرنه در سایت دی وی جزو مدارک می نوشت، الان منتظرم این دوستمون برن مصاحبه و ببینم ازشون می خوان یا نه، تازه این دوستمون هم شرایطش با ما متفاوت هست، چون ویزای اقامت مالزی دارند و اونجا زندگی می کنند. فعلا بذارید ببینیم تجربه های جدید چی خواهد بود.
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: ghafari88 ، محبت ، pari pariaaa ، morteza88
دوستان آیا کسی ایمیلی مبنی بر تغییر زمان مصاحبه دریافت کرده؟ میخواستم بدونم آیا باید برای ابوظبی هم، برای تایید ما باید ایمیل بزنیم؟
ایمیل دریافتی از این آدرس هست:
From: "Abu Dhabi, IV" <AbuDhabiIV@state.gov>

خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه، زمان مصاحبه ما نزدیکه
ممنون
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان:
(2014-01-07 ساعت 20:35)iris نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 16:46)rezahoorjandi نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 16:14)iris نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 15:39)rezahoorjandi نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 15:07)iris نوشته:  رو چه سندی می گید پاسپورت قدیمی لازمه!!! اصلا هم لازم نیست، اون دوستمون که آفیسر بهش گفته پاسپورت قبلیت را بیار چون رفته مصاحبه کرده کپی پاسپورتاش و مدارکش را تحویل داده ، بنابراین وقتی پاسپورتش را عوض کنه معلومه که پاسپورت قدیمش را می خوان . اما ایشون هنوز مصاحبه نرفتند و با توجه به اینکه هیچ جایی از فرمهایی که ارسال کردیم شماره پاسپورت ننوشتیم بنابراین اصلا پاسپورت قدیمی نمی خواد.
اگر سفر خارجی داشته باشه بخصوص اینکه مدت اقامتش بیش از 6 ماه باشه ممکنه لازم بشه. اگر 1% هم نیاز باشه پس بهتره که دنبالشون باشه.
حالا اگه اینطور که ایشون میفرمایند سفری باهاش نرفتن که لازم نیست و در ضمن مفقود هم شده که دیگه کاریش نمیشه کرد.

می شه بگی بر چه اساسی می گی اگر سفر خارجی داشته باشیم پاسپورت قدیمی لازمه! چه اهمیتی داره من اولین بار اینو می شنوم
دوست عزیز بر اساس خوانده های مهاجرسرا
چون ما 2 سال مالزی بودیم و پاسهامونو عوض کردیم راجع بهش تحقیق کردم و خوندم که اصل و کپی پاس قدیمی نیازه، ضمن اینکه الان اقدام کردم واسه عدم سوء پیشینه از مالزی. پس مطمئناً لازم میشه صفحه ویزای دانشجویی و علت سفر و ماندن اونجا. من ریسک نمیکنم و میبرم با خودم.
اگر ابهامی در این موضوع هست مدیران با تجربه لطفاً راهنمایی بفرمایند. Smile

پیروز باشید، بعد از مصاحبه خبرشو بهمون بده.
ممنونم، اما پاسپورتِ قدیمیه من و همسرم گم شده، یعنی‌ من گذاشتمش ایران خونه مامانم ، و مامانم پیداش نمی‌کنه. حالا چیکار کنم؟ اسکنشو دارم اما مامانم پیداش نمی‌کنه، میگه نیست، Sad
تشکر کنندگان:
بچه ها جواب منو بدین لطفا Sad(

(2014-01-08 ساعت 12:47)derakht01 نوشته:  دوستان آیا کسی ایمیلی مبنی بر تغییر زمان مصاحبه دریافت کرده؟ میخواستم بدونم آیا باید برای ابوظبی هم، برای تایید ما باید ایمیل بزنیم؟
ایمیل دریافتی از این آدرس هست:
From: "Abu Dhabi, IV" <AbuDhabiIV@state.gov>

خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه، زمان مصاحبه ما نزدیکه
ممنون
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان:
(2014-01-08 ساعت 13:55)mahsa_en نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 20:35)iris نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 15:39)rezahoorjandi نوشته:  اگر سفر خارجی داشته باشه بخصوص اینکه مدت اقامتش بیش از 6 ماه باشه ممکنه لازم بشه. اگر 1% هم نیاز باشه پس بهتره که دنبالشون باشه.
حالا اگه اینطور که ایشون میفرمایند سفری باهاش نرفتن که لازم نیست و در ضمن مفقود هم شده که دیگه کاریش نمیشه کرد.

می شه بگی بر چه اساسی می گی اگر سفر خارجی داشته باشیم پاسپورت قدیمی لازمه! چه اهمیتی داره من اولین بار اینو می شنوم
چون ما 2 سال مالزی بودیم و پاسهامونو عوض کردیم راجع بهش تحقیق کردم و خوندم که اصل و کپی پاس قدیمی نیازه، ضمن اینکه الان اقدام کردم واسه عدم سوء پیشینه از مالزی. پس مطمئناً لازم میشه صفحه ویزای دانشجویی و علت سفر و ماندن اونجا. من ریسک نمیکنم و میبرم با خودم.

پیروز باشید، بعد از مصاحبه خبرشو بهمون بده.
ممنونم، اما پاسپورتِ قدیمیه من و همسرم گم شده، یعنی‌ من گذاشتمش ایران خونه مامانم ، و مامانم پیداش نمی‌کنه. حالا چیکار کنم؟ اسکنشو دارم اما مامانم پیداش نمی‌کنه، میگه نیست، Sad

استرس به خودت راه نده، اصلا پاسپورت قدیمیت نیاز نیست، خودت موقع مصاحبه سوتی نده تا وارد می شی به افیسر بگی پاسپورت قدیمیم را نیاوردم اون اصلا ازت نمی خواد. اصلا نگران نباش
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، محبت ، pari pariaaa
(2014-01-07 ساعت 17:39)farshadm999 نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 15:39)rezahoorjandi نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 15:07)iris نوشته:  رو چه سندی می گید پاسپورت قدیمی لازمه!!! اصلا هم لازم نیست، اون دوستمون که آفیسر بهش گفته پاسپورت قبلیت را بیار چون رفته مصاحبه کرده کپی پاسپورتاش و مدارکش را تحویل داده ، بنابراین وقتی پاسپورتش را عوض کنه معلومه که پاسپورت قدیمش را می خوان . اما ایشون هنوز مصاحبه نرفتند و با توجه به اینکه هیچ جایی از فرمهایی که ارسال کردیم شماره پاسپورت ننوشتیم بنابراین اصلا پاسپورت قدیمی نمی خواد.
اگر سفر خارجی داشته باشه بخصوص اینکه مدت اقامتش بیش از 6 ماه باشه ممکنه لازم بشه. اگر 1% هم نیاز باشه پس بهتره که دنبالشون باشه.

لطفا بحث رو تموم کنید ، بدونه شک بدونه حتی ۱ ذره تردید پاسپورت قدیمیتون لازمه ، همونطوری که وقتی‌ تو فرم مینیویس لیسانس هستید باید ترجمه دانشنامه ببرید وقتی‌ هم میگید ۱ سال فلان جا زندگی‌ کردم و دانشجو بودم باید ویزا اون ۱ سال که دانشجو بودید رو نشون بدید حالا یا ویزا یه کارت الکترنیکی یا استیکر تو پاسپورتتون. هر چیزی که تو فرم نوشتید باید ارائه بدید اگه نوشتید قراره تو سفارت لزگی برقصید باید لزگی برقصید. خیلی‌ واضح ۲۰۰۰۰ بر همه جایه سایت نوشته هر چیزی که تو فرمهتون مینویسید مدرکشو باید داشته باشید.

دوستان حالا اگه یکی‌ نمی‌دونسته و الان پاسسو پیدا نمی‌کنه چه کنه؟ کسی‌ هیچ ایده ای‌ داره؟
تشکر کنندگان:
(2014-01-08 ساعت 15:56)mahsa_en نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 15:39)rezahoorjandi نوشته:  اگر سفر خارجی داشته باشه بخصوص اینکه مدت اقامتش بیش از 6 ماه باشه ممکنه لازم بشه. اگر 1% هم نیاز باشه پس بهتره که دنبالشون باشه.

لطفا بحث رو تموم کنید ، بدونه شک بدونه حتی ۱ ذره تردید پاسپورت قدیمیتون لازمه ، همونطوری که وقتی‌ تو فرم مینیویس لیسانس هستید باید ترجمه دانشنامه ببرید وقتی‌ هم میگید ۱ سال فلان جا زندگی‌ کردم و دانشجو بودم باید ویزا اون ۱ سال که دانشجو بودید رو نشون بدید حالا یا ویزا یه کارت الکترنیکی یا استیکر تو پاسپورتتون. هر چیزی که تو فرم نوشتید باید ارائه بدید اگه نوشتید قراره تو سفارت لزگی برقصید باید لزگی برقصید. خیلی‌ واضح ۲۰۰۰۰ بر همه جایه سایت نوشته هر چیزی که تو فرمهتون مینویسید مدرکشو باید داشته باشید.

دوستان حالا اگه یکی‌ نمی‌دونسته و الان پاسسو پیدا نمی‌کنه چه کنه؟ کسی‌ هیچ ایده ای‌ داره؟

دوست عزیز من توی پاسپورت قدیمیم ویزای اقامت داشتم که مربوط به محل زندگی قبلم بود توی پاسپورت جدیدم حداقل 10 تا ویزای توریستی چپسبونده بودن و تقریبا همش سیاه بود و مهر ورود و خروج هم زورکی جا میشد . افیسر نه از سفر هام پرسید نه از پاسپورت قدیمیم .
تشکر کنندگان: H Pier ، rezahoorjandi ، iris ، pari pariaaa
(2014-01-08 ساعت 00:56)iris نوشته:  

با سلام
تا آنجایی که من میدونم برای دفعه اول به هیچ وجه نباید با تاخیر وارد بشید برای دفعات بعد اگر زیر یکسال باشه با یکم توضیح در فرودگاه مشکل حل میشه و شایدم یه وقت دادگاه بهتون بدن که آنجا دللیل تاخیرتون رو توضیح بدید ولی به نظر من شما ریسک نکن و یک سفر برو و گرین کارتتو بگیرو برگرد به قول دوستمون اینطوری نهایتا 8-9 تومن ضرر میکنید (هزینه بلیط و هزینه های جانبی)
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
تشکر کنندگان: H Pier ، kage.omid ، pari pariaaa
(2014-01-08 ساعت 16:51)Aardalan نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 16:14)iris نوشته:  می شه بگی بر چه اساسی می گی اگر سفر خارجی داشته باشیم پاسپورت قدیمی لازمه! چه اهمیتی داره من اولین بار اینو می شنوم

دوست عزیز من توی پاسپورت قدیمیم ویزای اقامت داشتم که مربوط به محل زندگی قبلم بود توی پاسپورت جدیدم حداقل 10 تا ویزای توریستی چپسبونده بودن و تقریبا همش سیاه بود و مهر ورود و خروج هم زورکی جا میشد . افیسر نه از سفر هام پرسید نه از پاسپورت قدیمیم .

مرسیییییییییییی اردلان خیلی عالی بود کامنتت ، از ابهام خارجمون کردید.
تشکر کنندگان: محبت ، Sara_lphmkf ، ghafari88 ، pari pariaaa ، noobnoobi
سلام دوستان
کسی هست که راجب بردن حیوان خانگی به آمریکا اطلاعاتی داشته باشه، من میخوام سگمم با خودم ببرم.
اینکه کارهای پزشکیش کجاست و چقدر طول میکشه؟ و چه شرایطی باید داشته باشه؟ و...
تشکر کنندگان:
(2014-01-09 ساعت 00:39)ehsan2012 نوشته:  سلام دوستان
کسی هست که راجب بردن حیوان خانگی به آمریکا اطلاعاتی داشته باشه، من میخوام سگمم با خودم ببرم.
اینکه کارهای پزشکیش کجاست و چقدر طول میکشه؟ و چه شرایطی باید داشته باشه؟ و...

قبلا هم نوشته بودم
به یک دامپزشک مراجعه کنید ، جزئیات دقیقتر رو بهتون خواهند گفت
اما
نکته اول : یک میکروچیپ در بدن حیوان خانگی قرارداده میشود.
نکته دوم : شرکتهای هوایی اروپایی نسبت به شرکتهای عربی همکاری بیشتری در مورد انتقال حیوانات انجام میدهند.
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: ghafari88 ، محبت ، pari pariaaa ، H Pier ، amin arefi ، قصه گو ، EKAM
(2014-01-08 ساعت 21:42)iris نوشته:  
(2014-01-08 ساعت 16:51)Aardalan نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 16:46)rezahoorjandi نوشته:  دوست عزیز بر اساس خوانده های مهاجرسرا

مرسیییییییییییی اردلان خیلی عالی بود کامنتت ، از ابهام خارجمون کردید.

سلام دوستان عزیز، من الان از مصاحبه برگشتم و خدا رو شکر ویزای یک ضرب گرفتم، راجع به پاسپورتِ قدیمی‌، صبح که داشتم مدارکو میدادم ازم سوال کردن، من گفتم که ندارم، بعد عصر که برا مصاحبه رفتم اصلا آفیسر هیچ سوالی‌ از من نپرسید راجع به پاس قدیمی‌، یه چیز جالب دیگه هم این بود که حتا نامه بانک رو از من نگرفت و گفت واسه دی وای لاتاری اصلا نامه بانک لازم نیست و فقط تحصیلات مهمه و عدمِ سو پیشینه. البته من تو مالزی رفتم مصاحبه، و اصلا راجع به ترکیه و دوبی‌ نمیدونم این چقد مصداق داره. به هر حل خواستم باهاتون در جریان بذارم. اگه هر سوالی هست من در خدمتتون هستم. ایشالا همتون موفق باشین.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان