کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-01-11 ساعت 00:57)araaaash نوشته:  سلام
میدونم جواب این سوالو 1 زمانی میدونستم ! امان از روزگار...
دوستان اگه 1ضرب بگیریم چند روز بعد میشه آمریکا بود؟

سلام دوست عزیز، شما پاسپورت ویزا خورده رسید بدستتون میتونید همون موقع برید اونور، به شرط داشتن بلیط البته Big Grin
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2014-01-11 ساعت 01:01)aghaghia نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 00:57)araaaash نوشته:  سلام
میدونم جواب این سوالو 1 زمانی میدونستم ! امان از روزگار...
دوستان اگه 1ضرب بگیریم چند روز بعد میشه آمریکا بود؟

سلام دوست عزیز، شما پاسپورت ویزا خورده رسید بدستتون میتونید همون موقع برید اونور، به شرط داشتن بلیط البته Big Grin

سلام بانو
عرض ادب
منظورم اینه که بعد مصاحبه همون موقه که پاسو با ویزا نمیدن؟ میدن؟:ی
چند روز بعد تحویل میدن؟
کیس نامبر: AS ***22
کنسولگری:انکارا--> ابوظبی

تشکر کنندگان: aghaghia ، قصه گو ، manamilad
سفارت ابوظبی (تجربه شخصی):
1- ورود به داخل سفارت و گرفتن شماره
2- تحویل مدارک به باجه
3- پرداخت هزینه سفارت
4- انگشت نگاری
5- مصاحبه داخل اتاقک
کارت صورتی = شما ویزا گرفنی
برگه آبی = چک و نقص مدرک
برگه سفید = ریجکت
6- برگشت به سفارت و گرفتن ویزا
[/quote]

ما در ابوظبي مصاحبه داشتيم ،برگه ي سفيد كليرنس دريافت كرديم ، در حالي كه نقص پرونده هم نداشتيم. برنده من بودم و ظاهراً همسرم كليرنس خورده Sadهرچند توي سايت سيس اسم سه نفرمون ميادBig Grin رنگ برگه ها مهم نيست ولي كاشكي يه نفر كه قراره بره مصاحبه از آفيسر بپرسهTongue
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: nasim ، rezahoorjandi ، محبت ، EKAM ، ali99sh ، amin arefi ، manamilad
سلام یک سوال واسم پیش اومده که حسابی استرس گرفتم, من تو ثبت نام اولیه لاتاری یه اشتباه داشتم اونم این هست که من اون موقع دانشجوی هند بودم و یک سال دیگه از درسم مونده بود و توی قسمتی که پرسیده شده بود در حال حاضر کجا زندگی می کنید فکر میکنم زدم ایران به جای هند, ولی فرم های ارسالی به KCC را درست پر کردم (نوشتم که دانشجوی هند هستم و حتی آدرس هند را نوشتم) و الان 5 ماه میشه که درسم تمام شده و کلا برگشتم ایران میخواستم مطمئن شم این موضوع مشکلی به وجود میاره یا نه؟ ممنون می شم جواب بدید
تشکر کنندگان:
سلام : چگونه بأيد سايت ceac را چك كرد و ببيينم ويزا آماده شده يا نه ؟ ميشه از اول توضيح دهيد. ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-01-11 ساعت 08:19)sun shine نوشته:  سلام یک سوال واسم پیش اومده که حسابی استرس گرفتم, من تو ثبت نام اولیه لاتاری یه اشتباه داشتم اونم این هست که من اون موقع دانشجوی هند بودم و یک سال دیگه از درسم مونده بود و توی قسمتی که پرسیده شده بود در حال حاضر کجا زندگی می کنید فکر میکنم زدم ایران به جای هند, ولی فرم های ارسالی به KCC را درست پر کردم (نوشتم که دانشجوی هند هستم و حتی آدرس هند را نوشتم) و الان 5 ماه میشه که درسم تمام شده و کلا برگشتم ایران میخواستم مطمئن شم این موضوع مشکلی به وجود میاره یا نه؟ ممنون می شم جواب بدید
سلام
خیر دوست خوبم این موضوع مشکلی برای شما بوجود نمیاره و بهتره فرمها رو با آدرس جدید آپدیت کنید و برای KCCارسال کنید.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، manamilad
(2014-01-11 ساعت 09:33)sani1348 نوشته:  سلام : چگونه بأيد سايت ceac را چك كرد و ببيينم ويزا آماده شده يا نه ؟ ميشه از اول توضيح دهيد. ممنون
سلام

به سایت CEACاز زبان عمو سعید یه نگاه بنداز همه چیز کامل توضیح داده شده.

تشکر کنندگان: amin arefi ، manamilad
(2014-01-11 ساعت 08:04)قصه گو نوشته:  سفارت ابوظبی (تجربه شخصی):
2- تحویل مدارک به باجه
3- پرداخت هزینه سفارت
4- انگشت نگاری
5- مصاحبه داخل اتاقک
برگه آبی = چک و نقص مدرک
برگه سفید = ریجکت

ما در ابوظبي مصاحبه داشتيم ،برگه ي سفيد كليرنس دريافت كرديم ، در حالي كه نقص پرونده هم نداشتيم. برنده من بودم و ظاهراً همسرم كليرنس خورده Sadهرچند توي سايت سيس اسم سه نفرمون ميادBig Grin رنگ برگه ها مهم نيست ولي كاشكي يه نفر كه قراره بره مصاحبه از آفيسر بپرسهTongue
[/quote]

من وقتي سفارت بودم كسايي كه كسري مدارك داشتند يا كليرنس همراه برگه سفيد گرفتن كه اوضاع احوالشون بهتره (هورااااااااااا براي قصه گوWink)
كيس هاي اصلي كه كليرنس خوردن برگه آبي گرفتن.
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: قصه گو ، amin arefi ، محبت ، kage.omid ، manamilad
(2014-01-11 ساعت 10:38)EKAM نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 08:04)قصه گو نوشته:  سفارت ابوظبی (تجربه شخصی):
2- تحویل مدارک به باجه
3- پرداخت هزینه سفارت
4- انگشت نگاری
5- مصاحبه داخل اتاقک
برگه آبی = چک و نقص مدرک
برگه سفید = ریجکت

من وقتي سفارت بودم كسايي كه كسري مدارك داشتند يا كليرنس همراه برگه سفيد گرفتن كه اوضاع احوالشون بهتره (هورااااااااااا براي قصه گوWink)
كيس هاي اصلي كه كليرنس خوردن برگه آبي گرفتن.
[/quote]

یه سوال ؟
این امکان وجود داره که مثلاً کیس اصلی کیلرنس خورده باشه و همراه ویزا گرفته باشه؟ مثل زن و شوهر ها
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: manamilad
(2014-01-11 ساعت 11:20)م.ق نوشته:  یه سوال ؟
این امکان وجود داره که مثلاً کیس اصلی کیلرنس خورده باشه و همراه ویزا گرفته باشه؟ مثل زن و شوهر ها
سلام
خیر چنین اتفاقی نمی افته.

تشکر کنندگان: manamilad ، Sara_lphmkf
(2014-01-11 ساعت 14:00)محبت نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 11:20)م.ق نوشته:  یه سوال ؟
سلام
خیر چنین اتفاقی نمی افته.

چرا دوست عزیز میشه ! من مصاحبه رفتم یه خانواده 4 نفری اومدن که خانوم و 2 تا بچه ها گرفتند واقا کلیرنس خورد !
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: javadi436 ، Sara_lphmkf ، lottery_23 ، rezahoorjandi ، nasim
مرسی، آیا بردنِ پاس پورت‌های قدیمی‌ الزامی؟ از شما خواستن؟ من گمشون کردم، حالا چیکار کنم؟
[/quote]

دوست عزیزم 4 یا 5 پست بالاتر یکی از دوستان جواب دادن که پاسپورت قدیمیشون رو هم خواسته بودند اگر هم قبلاً سفر خارجی رفته باشید که قطعاً باید پاستون رو ببرید
[/quote]

رو چه سندی می گید پاسپورت قدیمی لازمه!!! اصلا هم لازم نیست، اون دوستمون که آفیسر بهش گفته پاسپورت قبلیت را بیار چون رفته مصاحبه کرده کپی پاسپورتاش و مدارکش را تحویل داده ، بنابراین وقتی پاسپورتش را عوض کنه معلومه که پاسپورت قدیمش را می خوان . اما ایشون هنوز مصاحبه نرفتند و با توجه به اینکه هیچ جایی از فرمهایی که ارسال کردیم شماره پاسپورت ننوشتیم بنابراین اصلا پاسپورت قدیمی نمی خواد.
[/quote]
اگر سفر خارجی داشته باشه بخصوص اینکه مدت اقامتش بیش از 6 ماه باشه ممکنه لازم بشه. اگر 1% هم نیاز باشه پس بهتره که دنبالشون باشه.
حالا اگه اینطور که ایشون میفرمایند سفری باهاش نرفتن که لازم نیست و در ضمن مفقود هم شده که دیگه کاریش نمیشه کرد.
[/quote]
دوست عزیز اگر زمان ثبت نام PTT از پاس قدیم استفاده کردید و الان که هنوز مصاحبه نشدید فقط نیاز دارید که با پاس جدید دوباره PTT ثبت نام کنید در مورد سفرهای خارجی اگر نیاز باشد یک فرم 9 سوالی براتون ایمیل می کنن بعد از مصاحبه که باید پر کنید و بفرستید.
اگر بعد از مصاحبه پاس جدید گرفتید باید پاس قدیم را با خودتون ببرید و در صورت مفقودی بنده توصیه می کنم مستندی که نشان بدهد پاس قدیم مفقود شده است با خود ببرید.
تشکر کنندگان: nasim
(2014-01-11 ساعت 09:48)محبت نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 09:33)sani1348 نوشته:  سلام : چگونه بأيد سايت ceac را چك كرد و ببيينم ويزا آماده شده يا نه ؟ ميشه از اول توضيح دهيد. ممنون
سلام

سلام؛ من شماره كيس خودم رو مي زنم پيغام ميده:
Your search did not return any data
چيكار بايد كنم كه نكردم ؟
2014AS000068XX (+همسرم) | سفارت: آنكارا > ابوظبي| کارنت: 10th of April مصاحبه: 4th week of June ویزا : ورود به آمریکا: |
آدمی که منتظر است هیچ نشانه ای ندارد
فقط با هر صدایی برمیگردد
تشکر کنندگان:
(2014-01-11 ساعت 15:02)mehdikhosro نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 09:48)محبت نوشته:  
سلام

سلام؛ من شماره كيس خودم رو مي زنم پيغام ميده:
Your search did not return any data
چيكار بايد كنم كه نكردم ؟
دوست عزيز شما کاري نبايد بکني. من هم که مي زنم نمي شناسه. فعلاً صبر کن برو مصاحبه بعد تشريف بياريد چک کنيد.
***2014AS3
تاریخ ارسال فرم های اول: 9 jun
کارنت: 11 دسامبر
مصاحبه: February
دریافت ویزا:‌ یک ضرب
تشکر کنندگان: manamilad ، Sara_lphmkf ، محبت
(2014-01-11 ساعت 09:44)محبت نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 08:19)sun shine نوشته:  سلام یک سوال واسم پیش اومده که حسابی استرس گرفتم, من تو ثبت نام اولیه لاتاری یه اشتباه داشتم اونم این هست که من اون موقع دانشجوی هند بودم و یک سال دیگه از درسم مونده بود و توی قسمتی که پرسیده شده بود در حال حاضر کجا زندگی می کنید فکر میکنم زدم ایران به جای هند, ولی فرم های ارسالی به KCC را درست پر کردم (نوشتم که دانشجوی هند هستم و حتی آدرس هند را نوشتم) و الان 5 ماه میشه که درسم تمام شده و کلا برگشتم ایران میخواستم مطمئن شم این موضوع مشکلی به وجود میاره یا نه؟ ممنون می شم جواب بدید
سلام
خیر دوست خوبم این موضوع مشکلی برای شما بوجود نمیاره و بهتره فرمها رو با آدرس جدید آپدیت کنید و برای KCCارسال کنید.
ممنون از جوابتون ولی من از لحاظ نامه های ارسالی به KCC مشکلی ندارم مشکل من توی ثبت نام اولیه lottery هست که نگرانم به خاطر match نبودن اطلاعات case را reject کنن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان