کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام دوستان عزیز، من الان از مصاحبه برگشتم و خدا رو شکر ویزای یک ضرب گرفتم، راجع به پاسپورتِ قدیمی‌، صبح که داشتم مدارکو میدادم ازم سوال کردن، من گفتم که ندارم، بعد عصر که برا مصاحبه رفتم اصلا آفیسر هیچ سوالی‌ از من نپرسید راجع به پاس قدیمی‌، یه چیز جالب دیگه هم این بود که حتا نامه بانک رو از من نگرفت و گفت واسه دی وای لاتاری اصلا نامه بانک لازم نیست و فقط تحصیلات مهمه و عدمِ سو پیشینه. البته من تو مالزی رفتم مصاحبه، و اصلا راجع به ترکیه و دوبی‌ نمیدونم این چقد مصداق داره. به هر حل خواستم باهاتون در جریان بذارم. اگه هر سوالی هست من در خدمتتون هستم. ایشالا همتون موفق باشین.
مدیران عزیز شما هم جواب سوال من رو نمیدونید؟؟؟

(2014-01-08 ساعت 14:02)derakht01 نوشته:  بچه ها جواب منو بدین لطفا Sad(

(2014-01-08 ساعت 12:47)derakht01 نوشته:  دوستان آیا کسی ایمیلی مبنی بر تغییر زمان مصاحبه دریافت کرده؟ میخواستم بدونم آیا باید برای ابوظبی هم، برای تایید ما باید ایمیل بزنیم؟
ایمیل دریافتی از این آدرس هست:
From: "Abu Dhabi, IV" <AbuDhabiIV@state.gov>

خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه، زمان مصاحبه ما نزدیکه
ممنون
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان:
(2014-01-08 ساعت 12:47)derakht01 نوشته:  دوستان آیا کسی ایمیلی مبنی بر تغییر زمان مصاحبه دریافت کرده؟ میخواستم بدونم آیا باید برای ابوظبی هم، برای تایید ما باید ایمیل بزنیم؟
ایمیل دریافتی از این آدرس هست:
From: "Abu Dhabi, IV" <AbuDhabiIV@state.gov>

خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه، زمان مصاحبه ما نزدیکه
ممنون

دوست عزیز سفرنامه آقای غفاری رو مطالعه کنید....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: derakht01 ، amin arefi ، قصه گو ، mehrdad pharm ، آلیس-1980 ، pari pariaaa
(2014-01-09 ساعت 16:56)mahsa_en نوشته:  سلام دوستان عزیز، من الان از مصاحبه برگشتم و خدا رو شکر ویزای یک ضرب گرفتم، راجع به پاسپورتِ قدیمی‌، صبح که داشتم مدارکو میدادم ازم سوال کردن، من گفتم که ندارم، بعد عصر که برا مصاحبه رفتم اصلا آفیسر هیچ سوالی‌ از من نپرسید راجع به پاس قدیمی‌، یه چیز جالب دیگه هم این بود که حتا نامه بانک رو از من نگرفت و گفت واسه دی وای لاتاری اصلا نامه بانک لازم نیست و فقط تحصیلات مهمه و عدمِ سو پیشینه. البته من تو مالزی رفتم مصاحبه، و اصلا راجع به ترکیه و دوبی‌ نمیدونم این چقد مصداق داره. به هر حل خواستم باهاتون در جریان بذارم. اگه هر سوالی هست من در خدمتتون هستم. ایشالا همتون موفق باشین.

ایول، مبارکت باشه، دیدی گفتم بهت نگران نباش، مصاحبه چطور بود چه سوالاتی پرسیدند؟ آفیسر سفارت در کوالامپور انگلیسی ساده و روان صحبت می کنند یا خفن سریع؟
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: hamid_nazanin ، قصه گو ، pari pariaaa ، ojee
(2014-01-09 ساعت 23:16)H Pier نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 20:48)niloo-kh نوشته:  به نظزتون 2 تا قالیچه برای فروش ببریم آمریکا ؟ کسانی که رفتن و بردن تجربه ای دارن؟
لطفا سریع پاسخ بدید.

تا اونجا که اطلاع دارم بردن قالیچه و گلیم ایرانی قاچاق حساب میشه. کمی دقت کنین و به سایت گمرک فرودگاه و یا ... بروید و لیست اقلام مجوز دار رو ببینید.

جدی ؟؟ یعنی‌ اگه فرش با خودمون ببریم قاچاقه؟
خوشحالم.
تشکر کنندگان: محبت ، pari pariaaa
(2014-01-09 ساعت 20:48)niloo-kh نوشته:  به نظزتون 2 تا قالیچه برای فروش ببریم آمریکا ؟ کسانی که رفتن و بردن تجربه ای دارن؟
لطفا سریع پاسخ بدید.
سلام
به نظر من پولشو بیارین خیلی بهتره ، من یکی از دوستام آودره و اینجا فروشگاهها خیلی ازش ارزون میخرن ،مگر اینکه به مشتری بفروشه که اونم خودش یه کاریه...
اگه آوردین اطلاع بدین اینها رو هم بفرستیم باهم بفروشینشون شاید یه بیزینس شد واسه خودش Big Grin
شماره کیس:Case Number 2012AS00011xxx
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:دسامبر
تاریخ دریافت ویزا: 2011 Dec
ورود :Apr 2012
محل زندگی :Orange County
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، ماتیتی
(2014-01-09 ساعت 23:35)farshadm999 نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 23:16)H Pier نوشته:  
لطفا سریع پاسخ بدید.

تا اونجا که اطلاع دارم بردن قالیچه و گلیم ایرانی قاچاق حساب میشه. کمی دقت کنین و به سایت گمرک فرودگاه و یا ... بروید و لیست اقلام مجوز دار رو ببینید.

جدی ؟؟ یعنی‌ اگه فرش با خودمون ببریم قاچاقه؟

البته من تو تاپیک چه چیزها میتوانیم با خود ببریم؟ با خود ببریم میدیدم از افراد پارسال که قالیچه بردند. و صحبتم را تصحیح میکنم که قالی های با متراژ پایین و غیر عتیقه ممنوعیتی از لحاظ خروج و تعداد ندارد.
اما به سایت گمرک هم توجه کنین.
مقررات گمركي مربوط به كالاي همراه مسافر
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: محبت ، pari pariaaa ، kage.omid ، ماتیتی
لطفا سریع پاسخ بدید.
سلام
اصلا فکر خوبی نیست دوست خوبم، ولی قاچاق هم نیستSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، H Pier ، sophia ، ماتیتی ، ffrfar ، rezahoorjandi
یه سوال در حد اماتور برام پیش اومده Big Grin میخواستم ببینم اتفاقایی که توی سفارت واسمون میوفته چیا هستن. منظورم انواع حالت هایی که ممکنه پیش بیاد برامون و برگه هایی که میدن دستمون.

تشکر کنندگان: lighter ، ojee
(2014-01-10 ساعت 11:09)rainyboy نوشته:  یه سوال در حد اماتور برام پیش اومده Big Grin میخواستم ببینم اتفاقایی که توی سفارت واسمون میوفته چیا هستن. منظورم انواع حالت هایی که ممکنه پیش بیاد برامون و برگه هایی که میدن دستمون.
دریافت کارت سفید--------------> ویزای یک ضرب و عشق و حال Wink Smile
دریافت کارت آبی-----------------> کلیرنس و صابر بودت تا 3 ماه Sad
دریافت کار قرمز------------------> رد شدن و بازگشت قهرمانانه به وطن Big Grin
شما بگو منظورت از انواع حالات چیه خو؟؟؟؟ Big Grin من یه سری حالات رو گفتم
تشکر کنندگان: lighter ، artam2 ، H Pier ، rainyboy ، EKAM ، محبت ، taleghani ، kage.omid ، rezahoorjandi ، manamilad ، noobnoobi ، pari pariaaa ، sophia ، ojee ، nasim
پس جریان کارت صورتی چیه که تو سفرنامه های پارسال خوندم ؟ بچه هایی که یه ضرب گرفته بودن برگه صورتی گرفته بودن!!!!
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: Prometheus ، pari pariaaa ، محبت ، MEHR52
(2014-01-10 ساعت 20:36)manamilad نوشته:  پس جریان کارت صورتی چیه که تو سفرنامه های پارسال خوندم ؟ بچه هایی که یه ضرب گرفته بودن برگه صورتی گرفته بودن!!!!

فکر کنم جریان این رنگها در هر سفارتی یه مدل هست.
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: lottery_23 ، pari pariaaa ، محبت ، niloo-kh ، manamilad
(2014-01-10 ساعت 20:40)iris نوشته:  
(2014-01-10 ساعت 20:36)manamilad نوشته:  پس جریان کارت صورتی چیه که تو سفرنامه های پارسال خوندم ؟ بچه هایی که یه ضرب گرفته بودن برگه صورتی گرفته بودن!!!!

فکر کنم جریان این رنگها در هر سفارتی یه مدل هست.

در آنکارا برگه های که قبلا آبی بودن حالا صورتی شده و به افرادی که کلیر و نقص مدرک میخورند داده میشه
تشکر کنندگان: محبت ، manamilad ، MEHR52
(2014-01-10 ساعت 11:09)rainyboy نوشته:  یه سوال در حد اماتور برام پیش اومده Big Grin میخواستم ببینم اتفاقایی که توی سفارت واسمون میوفته چیا هستن. منظورم انواع حالت هایی که ممکنه پیش بیاد برامون و برگه هایی که میدن دستمون.

سفارت ابوظبی (تجربه شخصی):
1- ورود به داخل سفارت و گرفتن شماره
2- تحویل مدارک به باجه
3- پرداخت هزینه سفارت
4- انگشت نگاری
5- مصاحبه داخل اتاقک
کارت صورتی = شما ویزا گرفنی
برگه آبی = چک و نقص مدرک
برگه سفید = ریجکت
6- برگشت به سفارت و گرفتن ویزا
شماره کیس: 2014AS00002xxx
کارنت/نامه دوم: Nov سفارت: Abu Dhabi مصاحبه: Jan ویزا یکضرب، ورود به خارج! May دریافت سوشیال: May دریافت گرین کارت: Jul
تشکر کنندگان: ffrfar ، Prometheus ، pari pariaaa ، محبت ، iris ، rainyboy ، nasim ، rezahoorjandi ، amin arefi ، manamilad
سلام
میدونم جواب این سوالو 1 زمانی میدونستم ! امان از روزگار...
دوستان اگه 1ضرب بگیریم چند روز بعد میشه امریکا بود؟
کیس نامبر: AS ***22
کنسولگری:انکارا--> ابوظبی

تشکر کنندگان: NEURON

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان