کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-01-11 ساعت 14:45)mechanicalengineer نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 14:00)محبت نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 11:20)م.ق نوشته:  یه سوال ؟
این امکان وجود داره که مثلاً کیس اصلی کیلرنس خورده باشه و همراه ویزا گرفته باشه؟ مثل زن و شوهر ها
سلام
خیر چنین اتفاقی نمی افته.

چرا دوست عزیز میشه ! من مصاحبه رفتم یه خانواده 4 نفری اومدن که خانوم و 2 تا بچه ها گرفتند واقا کلیرنس خورد !
بله ممکنه بعضی از اعضای کیس ویزا بگیرن و بعضی نگیرن ولی این در صورتی هست که برنده اصلی کلیرینس نخورده باشه که در مورد کیس بالا فقط آقا کلیرینس خوردن و چون خانم برنده بودن بهمراه بچه ها ویزا گرفتن... اگر برنده اصلی کلیرینس بخوره به هیچ وجه به بقیه اعضای کیس هم ویزا نمیدن....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: قصه گو ، H Pier ، ffrfar ، EKAM ، mehrdad pharm ، Sara_lphmkf ، محبت ، rezahoorjandi ، nasim
(2014-01-11 ساعت 15:26)farzadsmile نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 15:02)mehdikhosro نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 09:48)محبت نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 09:33)sani1348 نوشته:  سلام : چگونه بأيد سايت ceac را چك كرد و ببيينم ويزا آماده شده يا نه ؟ ميشه از اول توضيح دهيد. ممنون
سلام

به سایت CEACاز زبان عمو سعید یه نگاه بنداز همه چیز کامل توضیح داده شده.

سلام؛ من شماره كيس خودم رو مي زنم پيغام ميده:
Your search did not return any data
چيكار بايد كنم كه نكردم ؟
دوست عزيز شما کاري نبايد بکني. من هم که مي زنم نمي شناسه. فعلاً صبر کن برو مصاحبه بعد تشريف بياريد چک کنيد.
آخه توي توضيحات از زبان عمو سعيد، گفتن كه قبل از مصاحبه هم شماره كيس رو ميشناسه و حتي توي جدولشون هم تاريخ هاي چك كردن كيس نامبر از قبل از مصاحبه اومده!!! چرا حالا كيس ما رو نميشناسه؟؟؟
2014AS000068XX (+همسرم) | سفارت: آنكارا > ابوظبي| کارنت: 10th of April مصاحبه: 4th week of June ویزا : ورود به آمریکا: |
آدمی که منتظر است هیچ نشانه ای ندارد
فقط با هر صدایی برمیگردد
تشکر کنندگان:
(2014-01-11 ساعت 17:08)mehdikhosro نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 15:26)farzadsmile نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 15:02)mehdikhosro نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 09:48)محبت نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 09:33)sani1348 نوشته:  سلام : چگونه بأيد سايت ceac را چك كرد و ببيينم ويزا آماده شده يا نه ؟ ميشه از اول توضيح دهيد. ممنون
سلام

به سایت CEACاز زبان عمو سعید یه نگاه بنداز همه چیز کامل توضیح داده شده.

سلام؛ من شماره كيس خودم رو مي زنم پيغام ميده:
Your search did not return any data
چيكار بايد كنم كه نكردم ؟
دوست عزيز شما کاري نبايد بکني. من هم که مي زنم نمي شناسه. فعلاً صبر کن برو مصاحبه بعد تشريف بياريد چک کنيد.
آخه توي توضيحات از زبان عمو سعيد، گفتن كه قبل از مصاحبه هم شماره كيس رو ميشناسه و حتي توي جدولشون هم تاريخ هاي چك كردن كيس نامبر از قبل از مصاحبه اومده!!! چرا حالا كيس ما رو نميشناسه؟؟؟

دوست عزیز اگر همون توضیحات رو کامل بخونید گفتن که واسه یکسریا رو هم همون پارسال هم نمیشناخته و یا اصلا بچه های ایروان رو اصلا پوشش نمیداد تا اواخر ماه آگوست... در کل مورد مهمی نیست که بخواید ذهنتون رو درگیرش کنید، اصل سایت سفارت هاست که اگر کلیر بشید شماره تون رو میذارن روی سایت...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: manamilad ، Sara_lphmkf ، محبت
همسر بنده برنده لاتاری 2013 است و ما هفته اول فوریه 2014 به آمریکا نقل مکان می‌کنیم برای زندگی بهتر.
همسر بنده تقریبا 5 میلیارد تومان ارث پدری بهشون رسیده می‌خواستم ببینم چگونه می تونیم این پول رو وارد ایالات متحده بکینم که بتونیم کاری باهاش راه بندازیم. از قوانین انتقال پول برای برندگان لاتاری اطلاع ندارم اگر ممکنه راهنمایی کنید سپاسگزارم.
CN:20138xxx/ دونفر / آنکارا / مصاحبه آخر آگوست/ یکضرب/کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mehrdad pharm
(2014-01-11 ساعت 22:51)niloo-kh نوشته:  همسر بنده برنده لاتاری 2013 است و ما هفته اول فوریه 2014 به آمریکا نقل مکان می‌کنیم برای زندگی بهتر.
همسر بنده تقریبا 5 میلیارد تومان ارث پدری بهشون رسیده می‌خواستم ببینم چگونه می تونیم این پول رو وارد ایالات متحده بکینم که بتونیم کاری باهاش راه بندازیم. از قوانین انتقال پول برای برندگان لاتاری اطلاع ندارم اگر ممکنه راهنمایی کنید سپاسگزارم.
کاش اين طوري رقم رو اعلام نمي کرديد. چون ما يکمي سکته مي زنيم خيليه 5 ميليارد. Cool
من فکر مي کنم که شما بايد بيشتر و بيشتر پرس و جو کنيد يا حداقل از يه کارمند بانک باسابقه بپرسيد. فکر کنم اينطوري خيلي بهتر باشه.
***2014AS3
تاریخ ارسال فرم های اول: 9 jun
کارنت: 11 دسامبر
مصاحبه: February
دریافت ویزا:‌ یک ضرب
تشکر کنندگان: قصه گو ، manamilad ، Sara_lphmkf ، محبت
(2014-01-11 ساعت 22:51)niloo-kh نوشته:  همسر بنده برنده لاتاری 2013 است و ما هفته اول فوریه 2014 به آمریکا نقل مکان می‌کنیم برای زندگی بهتر.

مبلغ زیادی هست بهتون تبریک مگم .ولی این پولو نمیشه یک جا برد آمریکا برید توی سایتهای بزینس و بزینس بخرید اصلا با وکیل کار نکنید چون اصلا سواد ندارن کافیه سرچ کنید توی گوگل Businesses For Sale in california
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: قصه گو ، manamilad ، Sara_lphmkf ، محبت
با سلام.. شما ابتدا بايد مجوز لازم براي انتقال اين مبلغ رو از OFAC بگيري(بدون مجوز امكان بلوكه شدنش بسيار زياده)..پيشنهاد ميكنم كليه اسناد و مدارك مربوط به اين مبلغ رو ترجمه و به همراه اصلش در اولين ورود با خودتون ببريد .. قبل از پر كردن فرمها حتما يا يك حسابدار مشورت كنيد. فكر نميكنم در سال اول مالياتي بهش تعلق بگيره..
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، محبت ، manamilad
(2014-01-12 ساعت 00:54)mehrdad pharm نوشته:  
با سلام.. شما ابتدا بايد مجوز لازم براي انتقال اين مبلغ رو از OFAC بگيري(بدون مجوز امكان بلوكه شدنش بسيار زياده)..پيشنهاد ميكنم كليه اسناد و مدارك مربوط به اين مبلغ رو ترجمه و به همراه اصلش در اولين ورود با خودتون ببريد .. قبل از پر كردن فرمها حتما يا يك حسابدار مشورت كنيد. فكر نميكنم در سال اول مالياتي بهش تعلق بگيره..

سلام ضمن تایید نوشته های اقا مهرداد تا انجاییکه من اطلاع دارم شما 8 ماه پس از ورود فرصت انتقال پول را دارید بنابراین پیشنهاد میکنم عجله نکنید و قسمت اصلی این میلغ را میتوانید پس از ورود و تحقیقات کامل در مورد سرمایه گذاری و اخذ مجوز اوفک و باز کردن حساب بانکی از طریق یک صرافی معتبر انتقال دهبد.
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان: محبت ، mehrdad pharm ، manamilad
این امکان وجود داره که مثلاً کیس اصلی کیلرنس خورده باشه و همراه ویزا گرفته باشه؟ مثل زن و شوهر ها
سلام

چرا دوست عزیز میشه ! من مصاحبه رفتم یه خانواده 4 نفری اومدن که خانوم و 2 تا بچه ها گرفتند واقا کلیرنس خورد !
سلام
دوست خوبم بدون برنده اصلی اصلا سایر اعضاء نمیتونن وارد خاک آمریکا بشن، مگر اینکه کیس اصلی جلوتر و یا همراهشون باشه پس صدور ویزا کلا بی معنیه و در خصوص فرمایش شما کیس اصلی خانم خونه بودن و با بچه ها ویزاشون رو گرفتن و مرد خونواده کلیرنس میخوره تا تکلیفش معلوم بشه نمونه ش پدی عزیز که پارسال خانم و بچه هاش ویزا گرفتن ولی خودش متاسفانه پشت در کلیرنس موند و ویزا تمام شد.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: masoud z ، mehrdad pharm ، manamilad
سلام دوستان، من فوریه مصاحبه دارم، اما بانک استیتمنت رو تو نوامبر گرفتم. به نظرتون اشکالی نداره این فاصله زمانی؟
شماره کیس: **2014AS00035 سفارت: Ankara -->Abu Dhabi تعداد افراد کیس: 2 نفر ارسال اولین فرمها: 9 june ارسال فرمهای اصلاح شده: ایمیل در 21 july تاییدیه: 14 september تاریخ مصاحبه: 3 فوریه ابوذبی مقصد: هنوز نامعلوم
تشکر کنندگان: ojee
(2014-01-12 ساعت 10:44)elilucky نوشته:  سلام دوستان، من فوریه مصاحبه دارم، اما بانک استیتمنت رو تو نوامبر گرفتم. به نظرتون اشکالی نداره این فاصله زمانی؟
با سلام
دوست عزیز ممکنه قبول نکنند و ارزش ریسک نداره. به نظر من اواخر ژانویه یا اوایل فوریه بگیرید بهتره. Smile
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
تشکر کنندگان: محبت ، EKAM ، ojee
سلام

بله می شه . سال های پیش هم بودن کیس هایی که یکی از اعضا ویزا گرفته اونکی کلیرنس خورده
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان:
(2014-01-12 ساعت 10:44)elilucky نوشته:  سلام دوستان، من فوریه مصاحبه دارم، اما بانک استیتمنت رو تو نوامبر گرفتم. به نظرتون اشکالی نداره این فاصله زمانی؟

ببین من این و مطمین نیستم اما رفتی بانک بگو واسه سفارت می خوای ببین تاریخشو برات تغییر می دن که مجبور نباشی دوباره موجودی و حساب به حساب کنی( البته اگه توی حسابت اون مقدار پول نیست در حال حاضر)
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: محبت
با سلام خدمت دوستان عزیز
یک سوال جهت اطلاع، راجع به اینکه اگر کسی اونجا نتونست تو 6 ماه اول کار پیدا کنه، دولت اونجا کمک و یا تسهیلاتی به مهاجرهای لاتاری میده یا نه؟ Cool
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
تشکر کنندگان:
Sad3هفته دیگه مصاحبمونه تو ابوظبی. بدجوری نگرانم چون مجبورم با مدرک موقتم و فقط با مهر مترجم برم برای مصاحبه . کسی میدونه که این موضوع ممکنه باعث ریجکت شدن بشه یا نه ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان