کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-01-12 ساعت 21:05)محبت نوشته:  
(2014-01-12 ساعت 20:24)kamranh نوشته:  سلام
می خواستم بدونم دوستانی که دیپلم فنی حرفه ایی داشتن و البته مدرک دانشگاهی گرفتن (لیسانس یا بالاتر) آفیسر از شون در مورد این مطلب که شما 11 سال درس خوندید بعد رفتین دانشگاه چیزی پرسیده یا خیر من به چند تا از دوستان پیام شخصی دادم ولی جوابی نگرفتم ؟؟؟
سلام
دوست خوبم بله این اتفاق افتاده در سالهای قبل و ریز نمرات دانشگاه رو هم برده بودن در صورتیکه آفیسر بپرسه بگن تعدادی واحد رو در دانشگاه به جای پیش دانشگاهی پاس کردن و البته حالتی بوده که آفیسر اصلا چیزی در خصوص دیپلم و پیش نپرسیده و لیسانس رو قبول کرده و اصلا دیپلم رو نخواسته.
با سلام
آخرین مدرک را از شما میخواهند اگر مدرک دانشگاهی دارید ریز نمرات اون را ازتون میگیرند من جفتشو برده بودم ولی فقط مدارک دانشگاه را ازم گرفت
وزارت آموزش و پرورش تو خیابان طالقانی بعد از حافظ دست راست بود اگر اشتباه نکنم میتونید مدرک دانشگاهتون را با خودتون ببرید یک نامه میدن به شما که توش نوشته شما مجاز به رفتن دانشگاه هستید دروسی که پاس کردید (در دانشگاه) حکم پیش دانشگاهی را دارد
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
تشکر کنندگان: farshadm999 ، Sara_lphmkf ، محبت ، manamilad
(2014-01-13 ساعت 00:41)mahdii نوشته:  
می خواستم بدونم دوستانی که دیپلم فنی حرفه ایی داشتن و البته مدرک دانشگاهی گرفتن (لیسانس یا بالاتر) آفیسر از شون در مورد این مطلب که شما 11 سال درس خوندید بعد رفتین دانشگاه چیزی پرسیده یا خیر من به چند تا از دوستان پیام شخصی دادم ولی جوابی نگرفتم ؟؟؟
سلام
دوست خوبم بله این اتفاق افتاده در سالهای قبل و ریز نمرات دانشگاه رو هم برده بودن در صورتیکه آفیسر بپرسه بگن تعدادی واحد رو در دانشگاه به جای پیش دانشگاهی پاس کردن و البته حالتی بوده که آفیسر اصلا چیزی در خصوص دیپلم و پیش نپرسیده و لیسانس رو قبول کرده و اصلا دیپلم رو نخواسته.
با سلام
آخرین مدرک را از شما میخواهند اگر مدرک دانشگاهی دارید ریز نمرات اون را ازتون میگیرند من جفتشو برده بودم ولی فقط مدارک دانشگاه را ازم گرفت
وزارت آموزش و پرورش تو خیابان طالقانی بعد از حافظ دست راست بود اگر اشتباه نکنم میتونید مدرک دانشگاهتون را با خودتون ببرید یک نامه میدن به شما که توش نوشته شما مجاز به رفتن دانشگاه هستید دروسی که پاس کردید (در دانشگاه) حکم پیش دانشگاهی را دارد

آقا مدرک من موقته قبول می‌کنن ؟؟
خوشحالم.
تشکر کنندگان:
(2014-01-13 ساعت 00:43)farshadm999 نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 00:41)mahdii نوشته:  
سلام
با سلام

آقا مدرک من موقته قبول می‌کنن ؟؟
سلام
اقا من همین الان رفتم آموزش و پرورش ( تقاطع طالقانی نبش ایرن شهر جنوبی ) طبقه چهارم اتاق 406 بعد گفتم نامه معادل سازی کاردانی به پیش می خوام گفت برای آمریکا منم گفتم بله خیلی سریع نامشو برام پرینت کرد بهم دادش بعد فقط مدرک کاردانیتو نگاه می کنه بعد من اصل مدرک کاردانیم چون دست دانشگاه لیسانس هستش کپی برابر اصلشو و اصل ریز نمراتمو نگاه کرد گفت مورد نداره نامه را صادر کرد خیلی هم سریع و بعد از اتاق 406 میرید انتهای سالن برای ثبت و مهر و امضای نامه و یک کپی از نامه را دوباره می برید اتاق 406 همیییییییییییییین .....
و حالا باید این نامه را فقط بدین دارالترجمه ترجمه بشه ...
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، nedaba ، amin arefi ، manamilad
ببخشید دوستان انگار کسی به topic مکاتبات دیگر سری نمی زنه ومنم به ناچار اینجا سوالم را مطرح می کنم Shy
من می خواستم فرم 230 همسرم را در قسمت شغلش کاملتر پر کنم ودوباره ارسال کنم برای KCC .می خواستم بدونم:
1-موضوع subjet ارسالی را که می خواهم بفرستم چی بنویسم؟
2- متن update ی که میخوام ارسال کنم چی بنویسم بهتره؟
3-و در آخرفقط فرم 230 همسرم را که می خواهم update کنم ارسال کنم و بقیه را که تغییری ندارند را نفرستم ؟
مرسی

--------------------------------------------------------------------------------
شماره کیس:2014AS000061xx / برنده: خودم/تاریخ روئت قبولی در سایت:2می/ تعداد افراد کیس :2 نفر / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:08jun/ ارسال از طریق : ایمیل با کمک دوستان خوب مهاجر سراSmile کارنت: آپریل نامه دوم:شب چهارشنبه سوری
مصاحبه :14 میBig Grin /وضعیت کلیرنس /آپدیت های خودم و همسر:14 ,15 و16 ،20 مي، 11 ژوئن ،14 آگوست
تشکر کنندگان:
[quote='taleghani' pid='456783' dateline='1389604536']
ببخشید دوستان انگار کسی به topic مکاتبات دیگر سری نمی زنه ومنم به ناچار اینجا سوالم را مطرح می کنم Shy
من می خواستم فرم 230 همسرم را در قسمت شغلش کاملتر پر کنم ودوباره ارسال کنم برای KCC .می خواستم بدونم:
3-و در آخرفقط فرم 230 همسرم را که می خواهم update کنم ارسال کنم و بقیه را که تغییری ندارند را نفرستم ؟
مرسی

--------------------------------------------------------------------------------
برنده اصلی ایشون هستن؟
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: taleghani
(2014-01-13 ساعت 13:45)taleghani نوشته:  ببخشید دوستان انگار کسی به topic مکاتبات دیگر سری نمی زنه ومنم به ناچار اینجا سوالم را مطرح می کنم Shy
مرسی

نظر من اینه که فرمهاتون رو آپدیت و پرینت کنید اما روز مصاحبه به آفیسر تحویل بدید. به این شکل راحت تر هستید. کیس های زیادی این کار رو انجام دادند و میدهند و مورد نگران کننده ای نیست.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: ffrfar ، nedaba ، nazanin fatemi ، taleghani ، nasim ، manamilad
(2014-01-13 ساعت 17:05)H Pier نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 13:45)taleghani نوشته:  ببخشید دوستان انگار کسی به topic مکاتبات دیگر سری نمی زنه ومنم به ناچار اینجا سوالم را مطرح می کنم Shy
مرسی

نظر من اینه که فرمهاتون رو آپدیت و پرینت کنید اما روز مصاحبه به آفیسر تحویل بدید. به این شکل راحت تر هستید. کیس های زیادی این کار رو انجام دادند و میدهند و مورد نگران کننده ای نیست.
من هم مواردی رو به سابقه شغلیه همسرم می خوام اضافه کنم و فرمهای اپدیت شده رو روز مصاحبه تحویل افیسر می دم به نظرم اینجوری بهتره
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: taleghani ، H Pier ، manamilad
سلام

اگه کسی‌ بخواد از طریق تحصیل در کالج برای رفتن به آمریکا اقدام کند و ویزا بگیرد چه شرایطی باید داشته باشه و چه طور میتونه اقدام کنه البته از طریق اروپا

تشکر کنندگان:
(2014-01-11 ساعت 19:34)aghaghia نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 17:08)mehdikhosro نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 15:26)farzadsmile نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 15:02)mehdikhosro نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 09:48)محبت نوشته:  سلام

به سایت CEACاز زبان عمو سعید یه نگاه بنداز همه چیز کامل توضیح داده شده.

سلام؛ من شماره كيس خودم رو مي زنم پيغام ميده:
Your search did not return any data
چيكار بايد كنم كه نكردم ؟
دوست عزيز شما کاري نبايد بکني. من هم که مي زنم نمي شناسه. فعلاً صبر کن برو مصاحبه بعد تشريف بياريد چک کنيد.
آخه توي توضيحات از زبان عمو سعيد، گفتن كه قبل از مصاحبه هم شماره كيس رو ميشناسه و حتي توي جدولشون هم تاريخ هاي چك كردن كيس نامبر از قبل از مصاحبه اومده!!! چرا حالا كيس ما رو نميشناسه؟؟؟

دوست عزیز اگر همون توضیحات رو کامل بخونید گفتن که واسه یکسریا رو هم همون پارسال هم نمیشناخته و یا اصلا بچه های ایروان رو اصلا پوشش نمیداد تا اواخر ماه آگوست... در کل مورد مهمی نیست که بخواید ذهنتون رو درگیرش کنید، اصل سایت سفارت هاست که اگر کلیر بشید شماره تون رو میذارن روی سایت...

دوستان عزيز سلام : تا اينجانب بنده تمام مراحل كاري ام رابا اطلاعات جامع وكامل عموسعيد پيش بردم و در اين خصوص هم خيلي كامل توضيح دادن شما هم كمي حوصله كن و با تجربه بالا مديران خصوصا" عموسعيد برو جلو به اميد خدا نتيجه خوب و مطلوبي مي گيري بنده كه به شخصه تا اينجاكارهامو پيش بردم مديون عمو سعيد هستم ، در ضمن اين هفته نوبت مصاحبه منه برام دعا كنيد به اميد ويزاي يك ضرب
تشکر کنندگان: nasim ، آلیس-1980 ، Sara_lphmkf ، ffrfar ، manamilad
به یک نفر گفته بودن برو از محل خدمتت نامه بگیر ترجمه کن بیار سفارت
تشکر کنندگان:
(2014-01-13 ساعت 21:48)nazanin fatemi نوشته:  [quote='H Pier' pid='456834' dateline='1389616528']
[quote='taleghani' pid='456783' dateline='1389604536']

بنده اصلی خودم هستم نسیم جان
من از این جهت می خواهم فرمها را آپدیت کنم بفرستم که از الان اگر می خوان تحقیقاتی کنند این کار را انجام بدهند و کلیرنس ما با توجه به اینکه من در شرکتی که تحت تحریم هست کار می کنم بالطبع کلیر می خورم و دوم اینکه فایل ما **61 هست و فرصت کافی نداریم برای کلیرنس طولانی از الان بفرستم که بعداً از آن ور وقت کم نیاریم برای کلیر شدن به امید خدا .
و به نظر من اگر کسی شرایط من را دارد و می خواهد چیزی به فرمهایش اضافه یا تغییری دهد بهتر است برای کوتاه کردن پروسه چک این کار را از همین حالا انجام دهد.
البته این نظر شخصی من استWink
شماره کیس:2014AS000061xx / برنده: خودم/تاریخ روئت قبولی در سایت:2می/ تعداد افراد کیس :2 نفر / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:08jun/ ارسال از طریق : ایمیل با کمک دوستان خوب مهاجر سراSmile کارنت: آپریل نامه دوم:شب چهارشنبه سوری
مصاحبه :14 میBig Grin /وضعیت کلیرنس /آپدیت های خودم و همسر:14 ,15 و16 ،20 مي، 11 ژوئن ،14 آگوست
تشکر کنندگان: محبت ، nasim ، Sara_lphmkf ، ffrfar ، manamilad
با سلام من می خواستم یه خواهشی بکنم اونم اینکه یه فروم درست کنید راجع به نوع پوشش و لباس خانمها و آقایون روز مصاحبه .جاش خالی اینجاShy
کیس نامبر : ##49
تاریخ رویت قبولی :4 می
ارسال فرمها :20 می
تاریخ مصاحبه :w1 آپریل
سفارت :ابوظبی
تعداد :2 نفر
نتیجه مصاحبه : برگه آبی

آپدیت ها : روز مصاحبه . روز بعد از مصاحبه . 8جولای آپ همگانی. یک هفته بعد آپ با ایمیل . 18 آگوست آپ از آمریکا 19 آگوست هردو از سفارت
تشکر کنندگان: محبت ، bayat_r
(2014-01-14 ساعت 10:04)shilan نوشته:  با سلام من می خواستم یه خواهشی بکنم اونم اینکه یه فروم درست کنید راجع به نوع پوشش و لباس خانمها و آقایون روز مصاحبه .جاش خالی اینجاShy

اینجا رو بخون داریم:
http://mohajersara.com/thread-1754.html?...B%8C%D9%85
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، محبت ، rezahoorjandi ، nasim ، aghaghia ، noobnoobi ، ffrfar ، manamilad ، mehrdad pharm
چقدر زود میگذره انگار همین دیروز بود که ما هم می اومدیم اینجا و دلواپس مصاحبه بودیم.....
قدر زندگی و این لحظه ها رو بدونید و بیشتر و بیشتر پیش خونواده تون باشید.....
اگر هدف دارید و به آینده امیدوارید بیایید اینجا وگرنه .....
چقدر زود گذشت....امروز هفت ماهه که من اومدم .... خدایا شکرت که لاتاری رو آفریدی Smile
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
دوستان ، این خانم وحدتی رو کجا میشه پیدا کرد و مشخصات بهشون داد ؟ جدول امسال رو ایشون درست میکنن دیگه درسته؟
F2A

ارسال مدارک Jan/30
دريافت فرم رسيد : Feb/02
انتقال مدارك به سرويس سنتر كاليفرنيا :Aug/28
تاريخ اپروو: Sep/24
...
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان