کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-01-15 ساعت 12:53)mmoarefparvar نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 08:45)manamilad نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 16:17)mmoarefparvar نوشته:  سلام
من متاسفانه خیلی دیر متوجه شدم که برنده شدیم و تازه 3 هفته است که فرم DS230 و DSP122 را فرستاده ام ولی تا الان هنوز هیچ جوابی نگرفتم!
در ضمن تازه متوجه شدم که در فرم اولیه ثبت نام که در سال 2012 پر کردم 2 اشتباه کرده ام. یکی اینکه فامیل شوهرم که اپلیکنت اصلی است را یک حرف A کم گذاشته ام و همچنین تاریخ تولدش را هم تاریخ واقعی نوشتم نه تاریخی که در پاسپورت و شناسنامه ثبت شده. در صورت امکان لطفا من را راهنمایی کنید که آیا راهی برای اصلاح این اشتباه است و همچنین آیا ممکن است که به دلیل این مغایرت ما را حذف کنند؟
سوال دیگر اینکه وقتی فرم ها را می فرستیم چقدر بعد باید کنتاکی به ما جواب دهد و نامه دوم بیاید؟
متشکرم

دوست عزیز من درست متوجه شدم و شما نوشتید (فرم اولیه ثبت نام در سال 2012!!!!) یا اینکه اشتباه تایپیه؟!!! من نفهمیدم الان متوجه برنده شدنتون در لاتاری کدوم سال شدید؟

سلام مجدد
ما برنده سال 2014 هستیم. منظورم از فرم اولیه همان فرم ثبت نام در لاتاری 2014 است که در سال 2012 آن را ارسال کردیم و جواب آن از 1 می 2013 داده شد. در آن فرم من اشتباهاتی که در بالا توضیح دادم را کردم. ولی فرم DS230 - DSP122 را درست پر کردم.
کیس نامبر ما هم 38XX است.
لطفا من را راهنمایی کنید چون هنوز هیچ تاییدیه ای از کنتاکی که بگوید فرمهای ما را دریافت کردند نگرفته ام. تا آنجا که دیدم به محض ارسال فرمها حداکثر تا 5 روز همه تاییدیه گرفته اند و بعد هم کارنت شدند.
از راهمانیی شما پیشاپیش متشکرم

با پست فرستادید با ایمیل کردین؟؟ نگران نباشید. یه ایمیل به کی سی سی بزنید و از شون بخواید که مدارکتون به دستشون رسیده یه خیر. مطمئنا پاسخ میدن. در روز مصاحبه میتونید به آفیسر قضیه رو توضیح بدید با در دست داشتم فرم های اصلاح شده جدید. نگران نباشید. برای اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر هم مراجعه کنید.
http://mohajersara.com/thread-6457-post-...#pid456495
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، قصه گو ، manamilad
سلام، دوستان عزیز، کسی‌ اینجا هست که بتونه منو راهنمایی کنه که چطورpayment دوم ($۱۶۵) را باید پرداخت کرد؟
تشکر کنندگان:
(2014-01-13 ساعت 21:48)nazanin fatemi نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 17:05)H Pier نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 13:45)taleghani نوشته:  ببخشید دوستان انگار کسی به topic مکاتبات دیگر سری نمی زنه ومنم به ناچار اینجا سوالم را مطرح می کنم Shy
من می خواستم فرم 230 همسرم را در قسمت شغلش کاملتر پر کنم ودوباره ارسال کنم برای KCC .می خواستم بدونم:
1-موضوع subjet ارسالی را که می خواهم بفرستم چی بنویسم؟
2- متن update ی که میخوام ارسال کنم چی بنویسم بهتره؟
3-و در آخرفقط فرم 230 همسرم را که می خواهم update کنم ارسال کنم و بقیه را که تغییری ندارند را نفرستم ؟
مرسی

--------------------------------------------------------------------------------

نظر من اینه که فرمهاتون رو آپدیت و پرینت کنید اما روز مصاحبه به آفیسر تحویل بدید. به این شکل راحت تر هستید. کیس های زیادی این کار رو انجام دادند و میدهند و مورد نگران کننده ای نیست.
من هم مواردی رو به سابقه شغلیه همسرم می خوام اضافه کنم و فرمهای اپدیت شده رو روز مصاحبه تحویل افیسر می دم به نظرم اینجوری بهتره

دوست عزیز منم فرمهام آپدیت کردم ولی دیگه نفرستادم و روز مصاحبه به افیسر گفتم این تغییراته منه و اونم از روی فرمهای جدید باهام مصاحبه کرد نگران نباش
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، قصه گو ، manamilad
(2014-01-15 ساعت 13:03)ostokhan نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 08:45)manamilad نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 16:17)mmoarefparvar نوشته:  سلام
من متاسفانه خیلی دیر متوجه شدم که برنده شدیم و تازه 3 هفته است که فرم DS230 و DSP122 را فرستاده ام ولی تا الان هنوز هیچ جوابی نگرفتم!
در ضمن تازه متوجه شدم که در فرم اولیه ثبت نام که در سال 2012 پر کردم 2 اشتباه کرده ام. یکی اینکه فامیل شوهرم که اپلیکنت اصلی است را یک حرف A کم گذاشته ام و همچنین تاریخ تولدش را هم تاریخ واقعی نوشتم نه تاریخی که در پاسپورت و شناسنامه ثبت شده. در صورت امکان لطفا من را راهنمایی کنید که آیا راهی برای اصلاح این اشتباه است و همچنین آیا ممکن است که به دلیل این مغایرت ما را حذف کنند؟
سوال دیگر اینکه وقتی فرم ها را می فرستیم چقدر بعد باید کنتاکی به ما جواب دهد و نامه دوم بیاید؟
متشکرم

دوست عزیز من درست متوجه شدم و شما نوشتید (فرم اولیه ثبت نام در سال 2012!!!!) یا اینکه اشتباه تایپیه؟!!! من نفهمیدم الان متوجه برنده شدنتون در لاتاری کدوم سال شدید؟

سلام مجدد
ما برنده سال 2014 هستیم. منظورم از فرم اولیه همان فرم ثبت نام در لاتاری 2014 است که در سال 2012 آن را ارسال کردیم و جواب آن از 1 می 2013 داده شد. در آن فرم من اشتباهاتی که در بالا توضیح دادم را کردم. ولی فرم DS230 - DSP122 را درست پر کردم.
لطفا من را راهنمایی کنید چون هنوز هیچ تاییدیه ای از کنتاکی که بگوید فرمهای ما را دریافت کردند نگرفته ام. تا آنجا که دیدم به محض ارسال فرمها حداکثر تا 5 روز همه تاییدیه گرفته اند و بعد هم کارنت شدند.

با پست فرستادید با ایمیل کردین؟؟ نگران نباشید. یه ایمیل به کی سی سی بزنید و از شون بخواید که مدارکتون به دستشون رسیده یه خیر. مطمئنا پاسخ میدن. در روز مصاحبه میتونید به آفیسر قضیه رو توضیح بدید با در دست داشتم فرم های اصلاح شده جدید. نگران نباشید. برای اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر هم مراجعه کنید.

با DHL فرستادم. و در تاریخ 26.12.2013 DHL پیغام داده که مدارک تحویل شده. با شماره ای که گفتید تماس گرفتم. ایشان می گویند که باید وکیل بگیری تا وکیل این اشتباه را درست کند. به نظر شما این کار را بکنم؟
Case No.2014000038XX
رویت قبولی : 20 نوامبر
ارسال مدارک : 18 دسامبر
نامه دوم : 17 ژانویه
وقت سفارت : هفته اول مارچ
دریافت ویزا : 5 مارچ (یکضرب)
ورود به آمریکا : 21 June
Smile
تشکر کنندگان:
(2014-01-15 ساعت 14:23)ostokhan نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 14:08)mmoarefparvar نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 08:45)manamilad نوشته:  دوست عزیز من درست متوجه شدم و شما نوشتید (فرم اولیه ثبت نام در سال 2012!!!!) یا اینکه اشتباه تایپیه؟!!! من نفهمیدم الان متوجه برنده شدنتون در لاتاری کدوم سال شدید؟

سلام مجدد

با DHL فرستادم. و در تاریخ 26.12.2013 DHL پیغام داده که مدارک تحویل شده. با شماره ای که گفتید تماس گرفتم. ایشان می گویند که باید وکیل بگیری تا وکیل این اشتباه را درست کند. به نظر شما این کار را بکنم؟

به نظر من لازم نیست. این اشتباهی است که ممکنه هر کسی انجام بده. بنابراین همه که نمیتونن وکیل بگیرن. شما پرینت بگبر و روز مصاحبه به آفیسر نشون بده. همین کافیه. فرم های اصلاح شدت رو هم که قبلا فرستادی کی سی سی . فقط شما یه دونه استعلام وصول مدارک رو از کی سی سی بگیر
از راهنمایی که کردین واقعا متشکرم. یک سوال دیگر اینکه برای گرفتن تاییدیه فقط کیس نامبر و اسم کافی است؟ آیا با فرمت خاصی باید ایمیل را بنویسم؟
Case No.2014000038XX
Smile
تشکر کنندگان:
(2014-01-15 ساعت 14:35)mmoarefparvar نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 12:53)mmoarefparvar نوشته:  سلام مجدد

به نظر من لازم نیست. این اشتباهی است که ممکنه هر کسی انجام بده. بنابراین همه که نمیتونن وکیل بگیرن. شما پرینت بگبر و روز مصاحبه به آفیسر نشون بده. همین کافیه. فرم های اصلاح شدت رو هم که قبلا فرستادی کی سی سی . فقط شما یه دونه استعلام وصول مدارک رو از کی سی سی بگیر
از راهنمایی که کردین واقعا متشکرم. یک سوال دیگر اینکه برای گرفتن تاییدیه فقط کیس نامبر و اسم کافی است؟ آیا با فرمت خاصی باید ایمیل را بنویسم؟

مشخصات شامل کیس نامبر-اسم-تاریخ تولد را در سمت راست بالای هر ایمیلی که به کی سی سی میزنی باید بنویسی
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: manamilad ، محبت
(2014-01-15 ساعت 17:19)alimomen نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 14:35)mmoarefparvar نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 13:03)ostokhan نوشته:  با پست فرستادید با ایمیل کردین؟؟ نگران نباشید. یه ایمیل به کی سی سی بزنید و از شون بخواید که مدارکتون به دستشون رسیده یه خیر. مطمئنا پاسخ میدن. در روز مصاحبه میتونید به آفیسر قضیه رو توضیح بدید با در دست داشتم فرم های اصلاح شده جدید. نگران نباشید. برای اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر هم مراجعه کنید.

مشخصات شامل کیس نامبر-اسم-تاریخ تولد را در سمت راست بالای هر ایمیلی که به کی سی سی میزنی باید بنویسی
تاریخ تولدی که اول در فرم ثبت نام نوشتم و اشتباه است را بنویسم و یا تاریخ صحیح که در فرم DS-230 نوشته ام؟
Case No.2014000038XX
Smile
تشکر کنندگان:
تاریخی که در ثبت نام اولیه وارد کردید.

[/quote]
تاریخ تولدی که اول در فرم ثبت نام نوشتم و اشتباه است را بنویسم و یا تاریخ صحیح که در فرم DS-230 نوشته ام؟
[/quote]
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان: قصه گو ، manamilad ، محبت
من باز با سوال برگشتم :دی
من سابقه بیمه اصلا ندارم و فقط یه بار تو فنی حرفه ای یه دوره ای تدریس کردم. بعد چند وقت پیش به من گفتن که اسممو به عنوان مربی فنی حرفه ای ثبت کردن که بین المللی هم هست. به نظرتون بگم پاک کنن یا مشکلی پیش نمیاد؟

یه سوال دیگه هم در مورد پزشکی بود که من جایی خوندم دندونا رو هم چک می کنن. حالا اگه دندون شکسته داشته باشیم یا اینجور موارد چی میشه؟

سوال بعدی هم من یه ترم یه دانشگاهی درس خوندم که مدرکی هم ازش ندارم. اینو باید تو سوابق تحصیل ذکر کنم حتما یا نه ؟ اگه ذکر کردم باید مدرک ارايه بدم یا نه ؟

تشکر کنندگان: pari pariaaa
(2014-01-16 ساعت 10:08)rainyboy نوشته:  من باز با سوال برگشتم :دی
من سابقه بیمه اصلا ندارم و فقط یه بار تو فنی حرفه ای یه دوره ای تدریس کردم. بعد چند وقت پیش به من گفتن که اسممو به عنوان مربی فنی حرفه ای ثبت کردن که بین المللی هم هست. به نظرتون بگم پاک کنن یا مشکلی پیش نمیاد؟

یه سوال دیگه هم در مورد پزشکی بود که من جایی خوندم دندونا رو هم چک می کنن. حالا اگه دندون شکسته داشته باشیم یا اینجور موارد چی میشه؟

سوال بعدی هم من یه ترم یه دانشگاهی درس خوندم که مدرکی هم ازش ندارم. اینو باید تو سوابق تحصیل ذکر کنم حتما یا نه ؟ اگه ذکر کردم باید مدرک ارايه بدم یا نه ؟
دوست عزیز در مدیکال به دندون اصلا کاری ندارن. سوال دومت هم وقتی مدرکی نداری برای چی اشاره کنی. زیاد سخت نگیر به خودت آسونتر از این حرفاس که ما فکر میکنیم.
2014AS7xx،یک نفر،ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، کلییرنس، آپدیتها: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه،15و30می،26،24،23،20،13،12،5،3 جون و 27 کلییر بعد از 192 روز، دریافت ویزا 11جولای
سفرنامه
تشکر کنندگان: محبت ، rainyboy ، قصه گو ، manamilad ، pari pariaaa
با سلام
دوستان آیا فقط برنده اصلی باید 12 سال تحصیل داشته باشه یا همراهانش هم باید 12 سال رو داشته باشن؟
***2014AS3
تاریخ ارسال فرم های اول: 9 jun
کارنت: 11 دسامبر
مصاحبه: February
دریافت ویزا:‌ یک ضرب
تشکر کنندگان:
(2014-01-16 ساعت 13:45)farzadsmile نوشته:  با سلام
دوستان آیا فقط برنده اصلی باید 12 سال تحصیل داشته باشه یا همراهانش هم باید 12 سال رو داشته باشن؟

دوست عزیز کلیه شروط فقط واسه شخص برنده است و شرایط تحصیل همراه تاثیری روی روند اداری نداره
کیس نامبر: 2014AS42XX___کارنت: 9 ژانویه ___نامه دوم : 17 ژانویه ___سفارت: انکارا ___تعداد نفرات: 2_____ مصاحبه: هفته اخر مارچ_____اپدیت Sad27،28 مارچ)
(10،24،28،29 اپریل)(15،20،24،28،29،30 می)_______ کلیر : (30 می ، فقط یک نفر)
تشکر کنندگان: farzadsmile ، noobnoobi ، Sara_lphmkf ، قصه گو ، azadeh2014 ، manamilad
(2014-01-16 ساعت 13:45)farzadsmile نوشته:  با سلام
سلام
فقط شخص برنده.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

با سلام و آرزوي گرفتن ويزا براي همه دوستان ٢٠١٤عزيز. من تجربه سال گذشتم شايد به دردتون بخوره.. منم يكسري از اطلاعات رو اشتباه وارد كرده بودم.. قبل از مصاحبه هم فرم هاي اصلاح شده را برايشان ايميل كردم، ولي روز مصاحبه ،هنگام تحويل عكس و گرفتن مدارك اضافي ،قبل از شروع مصاحبه دوباره توضيح دادم كه من يكسري جاها رو اشتباه پر كردم، و اون خانوم فرم ها رو داد كه من اصلاح كنم و من فرمها رو كه از قبل تايپ شده داشتم جايگزين كردم:
اولا به هيچ عنوان نگران نباشيد، تمام اشتباهات رو تا قبل از قسم خوردن ميتونيد اصلاح كنيد و مشكلي پيش نمياد،(مثل تاريخ ها، اسپل فاميلي ، نوع مدرك تحصيلي و..)،
به هر دليلي هيچ كدوم از اشتباهها كه من از دو ماه پيش براشون اصلاحيشو فرستاده بودم ، تصحيح نشده بود، بلكه براشون علامت سوال بود و بعد از پرسيدن مجدد ،افيسر در زمان مصاحبه اونها رو تو سيستم اصلاح كرد .
از زمان مصاحبه به بهترين شكل ممكن استفاده كنيد و سعي كنيد همونجا افيسر رو قانع كنيد( هر چند كه خيلي سخته).حداقل حسنش اينه كه اگه هم كليرانس بخوريد ، احتمالا زمانش كمتر ميشه. 
اگر ميدونيد كه شانس يك ضرب داريد ولي به هر دليلي افيسر داره برگه صورتي يا آبي با پاسپورت ميده بهتون ( يعني بهتون كليرنس ميزنه ) سعي كنيد مصاحبه را يكجوري ادامه بديد.. مثلا اگه شغلتون غير دولتيه ،و از شما نپرسيده بهش بگيد.كلا هر چيزي كه ازتون نپرسيده و فكر ميكنيد تاثير مثبت داره بهش بگيد و يادآوري كنيد.يادتون باشه كه تو اون لحظه افيسره كه ميتونه آخرين تصميم رو بگيره.. سفرنامه بچه هاي ٢٠١٣ رو هم بخونيد. با آرزوي بهترين ها براي همه شما دوستان خوبم.
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
سلام به همه
من تو visa boulletin چک کردم زده که تا آخر مارچ تا شماره 4325 واسه سفارت میرن اینجوری که من حساب کردم با ماهی حدود 600-700نفر از اسیا من تا سال 2015 هم نوبتم نمیشه که؟ قضیه چه جوریه؟
شماره کیس 2014as7###/ سفارت : ایروان/ 1 نفر /مصاحبه : هفته آخر جولای /کلیرنس هم خوردم مثل مرد /مقصد : دالاس / اگه خدا بخواد جور میشه ما هم میریم
تشکر کنندگان: قصه گو ، manamilad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان