کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
براشان پیغام خصوصی بذارین

(2014-01-14 ساعت 13:19)demented نوشته:  دوستان ، این خانم وحدتی رو کجا میشه پیدا کرد و مشخصات بهشون داد ؟ جدول امسال رو ایشون درست میکنن دیگه درسته؟
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان: محبت
(2014-01-14 ساعت 13:54)derakht01 نوشته:  براشان پیغام خصوصی بذارین

(2014-01-14 ساعت 13:19)demented نوشته:  دوستان ، این خانم وحدتی رو کجا میشه پیدا کرد و مشخصات بهشون داد ؟ جدول امسال رو ایشون درست میکنن دیگه درسته؟

http://mohajersara.com/user-56678.html خانم رزی وحدتی
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: محبت ، manamilad
سلام
من متاسفانه خیلی دیر متوجه شدم که برنده شدیم و تازه 3 هفته است که فرم DS230 و DSP122 را فرستاده ام ولی تا الان هنوز هیچ جوابی نگرفتم!
در ضمن تازه متوجه شدم که در فرم اولیه ثبت نام که در سال 2012 پر کردم 2 اشتباه کرده ام. یکی اینکه فامیل شوهرم که اپلیکنت اصلی است را یک حرف A کم گذاشته ام و همچنین تاریخ تولدش را هم تاریخ واقعی نوشتم نه تاریخی که در پاسپورت و شناسنامه ثبت شده. در صورت امکان لطفا من را راهنمایی کنید که آیا راهی برای اصلاح این اشتباه است و همچنین آیا ممکن است که به دلیل این مغایرت ما را حذف کنند؟
سوال دیگر اینکه وقتی فرم ها را می فرستیم چقدر بعد باید کنتاکی به ما جواب دهد و نامه دوم بیاید؟
متشکرم
Case No.2014000038XX
رویت قبولی : 20 نوامبر
ارسال مدارک : 18 دسامبر
نامه دوم : 17 ژانویه
وقت سفارت : هفته اول مارچ
دریافت ویزا : 5 مارچ (یکضرب)
ورود به آمریکا : 21 June
Smile
تشکر کنندگان: قصه گو
آقای بیات ممنون از جوابتون اگه یادتون باسه من وقتی ایران بودین با شما تماس گرفتم .من برا 2014 گفتم که اگه همینجا یه تاپیک ظاهرو لباس روز مصاحبه باشه بهتر.Rolleyes
کیس نامبر : ##49
تاریخ رویت قبولی :4 می
ارسال فرمها :20 می
تاریخ مصاحبه :w1 آپریل
سفارت :ابوظبی
تعداد :2 نفر
نتیجه مصاحبه : برگه آبی

آپدیت ها : روز مصاحبه . روز بعد از مصاحبه . 8جولای آپ همگانی. یک هفته بعد آپ با ایمیل . 18 آگوست آپ از آمریکا 19 آگوست هردو از سفارت
تشکر کنندگان: bayat_r
(2014-01-14 ساعت 16:36)shilan نوشته:  آقای بیات ممنون از جوابتون اگه یادتون باسه من وقتی ایران بودین با شما تماس گرفتم .من برا 2014 گفتم که اگه همینجا یه تاپیک ظاهرو لباس روز مصاحبه باشه بهتر.Rolleyes

دوست عزیز، 2014 یا 2013 نداره، شما هر جور راحتید برید و لباس بپوشید، نکته مهم اینه که از آرایش غلیظ و شنیون و این مسائل پرهیز کنید و با یک ظاهر ساده ولی شیک در مصاحبه شرکت کنید، این مسئله ای نیست که بشه برای همه یک نسخه پیچید، همون تاپیک نکات خیلی خوبی داره، در ضمن اگر سفرنامه دوستان رو بخونید بعضی از دوستان اشاره کردن چی پوشیدن روز مصاحبه... موفق باشید.

در ضمن دوستان 2014 ای میتونند به این تاپیــــــــک مراجعه کنند و نظر خودشون و یا تجربه شون رو در این مورد به اشتراک بذارن....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: farshadm999 ، H Pier ، ffrfar ، noobnoobi ، kage.omid ، محبت ، bayat_r ، manamilad ، amin arefi
(2014-01-14 ساعت 18:29)aghaghia نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 16:36)shilan نوشته:  آقای بیات ممنون از جوابتون اگه یادتون باسه من وقتی ایران بودین با شما تماس گرفتم .من برا 2014 گفتم که اگه همینجا یه تاپیک ظاهرو لباس روز مصاحبه باشه بهتر.Rolleyes

دوست عزیز، 2014 یا 2013 نداره، شما هر جور راحتید برید و لباس بپوشید، نکته مهم اینه که از آرایش غلیظ و شنیون و این مسائل پرهیز کنید و با یک ظاهر ساده ولی شیک در مصاحبه شرکت کنید، این مسئله ای نیست که بشه برای همه یک نسخه پیچید، همون تاپیک نکات خیلی خوبی داره، در ضمن اگر سفرنامه دوستان رو بخونید بعضی از دوستان اشاره کردن چی پوشیدن روز مصاحبه... موفق باشید.

در ضمن دوستان 2014 ای میتونند به این تاپیــــــــک مراجعه کنند و نظر خودشون و یا تجربه شون رو در این مورد به اشتراک بذارن....

پاپیون بزنیم؟؟ Big GrinBig Grin
خوشحالم.
تشکر کنندگان: H Pier ، ffrfar ، godot ، noobnoobi ، محبت ، manamilad
(2014-01-14 ساعت 16:17)mmoarefparvar نوشته:  سلام
من متاسفانه خیلی دیر متوجه شدم که برنده شدیم و تازه 3 هفته است که فرم DS230 و DSP122 را فرستاده ام ولی تا الان هنوز هیچ جوابی نگرفتم!
در ضمن تازه متوجه شدم که در فرم اولیه ثبت نام که در سال 2012 پر کردم 2 اشتباه کرده ام. یکی اینکه فامیل شوهرم که اپلیکنت اصلی است را یک حرف A کم گذاشته ام و همچنین تاریخ تولدش را هم تاریخ واقعی نوشتم نه تاریخی که در پاسپورت و شناسنامه ثبت شده. در صورت امکان لطفا من را راهنمایی کنید که آیا راهی برای اصلاح این اشتباه است و همچنین آیا ممکن است که به دلیل این مغایرت ما را حذف کنند؟
سوال دیگر اینکه وقتی فرم ها را می فرستیم چقدر بعد باید کنتاکی به ما جواب دهد و نامه دوم بیاید؟
متشکرم

سلام وعرض تبریک
کیس نامبرتون با حذف دو شماره آخر اعلام کنید تا دوستان بتونن بهتر راهنمائی کنن
کیس نامبر:2014AS000031$$- تعداد :4نفر-تاریخ رویت :october-ارسال فرم ها:october11-تائیدیه: october16-کارنتBig Grinecember 11-نامه دوم:یک هفته بعداز کارنتی-مصاحبه:هفته اول February ابوظبی-ویزا:یکضرب

تشکر کنندگان: محبت ، manamilad
(2014-01-14 ساعت 18:41)farshadm999 نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 18:29)aghaghia نوشته:  در ضمن دوستان 2014 ای میتونند به این تاپیــــــــک مراجعه کنند و نظر خودشون و یا تجربه شون رو در این مورد به اشتراک بذارن....

پاپیون بزنیم؟؟ Big GrinBig Grin

آقا فرشاد، گفتم توی اون تاپیک دیگه :Cool: ولی شما اگر دوست دارین بزنین Big Grin هر کس هرچی راحته باهاش بپوشه بهتره بالاخره باید چند ساعتی اونجا باشید Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: farshadm999 ، محبت ، manamilad ، pari pariaaa
یه سوالی‌ برام پیش اومده من سابقه کاریم توی شرکت خودم بوده یه شرکت فینگیلی داشتم مهرش برام مونده بود خودم مهر زدم، الان اینا از کجا می‌فهمن این شرکت خصوصیه دولتی نیست؟ دیتا بیسی چیزی از شرکت‌های دولتی دارن؟ یا خودم باید بگم خصوصی؟
خوشحالم.
تشکر کنندگان:
سلام به همه ،، برندهٔ کیس همسرم هستن و ایشون خانه دار هم هستند ، خودمم کار آزاد دارم و حدود ۱۵ سال سابقهٔ‌ کار تو یه قنادی دارم ،، با توجه به اینکه نفر اصلی‌ خانم من هستند آیا خود منم باید مدرکی‌ که اشتغال منو ثابت کنه ارائه کنم ؟
کیس نامبر **2014AS00053 برندهٔ اصلی‌ خانمم, جمعا ۳ نفر
رویت قبولی ۵ نوامبر ، ارسال مدارک ۱۱ نوامبر ، دریافت ایمیل همان روز ،سفارت آنکارا ,دریافت نامهٔ دوم ۱۷ مارس ،،مصاحبه نیمهٔ اول می ،
آپدیتها
۹may ،۱۳may، ۱۵may، ۱۲june ، ۲۲july، ۲۳july، ۲۵july، ۳۱july ، ۱aug ، ۴aug
۵aug ,۱۳ aug,۱۴ aug,۲۲aug, ۲۹aug,۱۵ sep,۱۶sep
تشکر کنندگان:
(2014-01-15 ساعت 00:46)atial نوشته:  سلام به همه ،، برندهٔ کیس همسرم هستن و ایشون خانه دار هم هستند ، خودمم کار آزاد دارم و حدود ۱۵ سال سابقهٔ‌ کار تو یه قنادی دارم ،، با توجه به اینکه نفر اصلی‌ خانم من هستند آیا خود منم باید مدرکی‌ که اشتغال منو ثابت کنه ارائه کنم ؟

سلام دوست عزیز، وقتی شما بگید که شغلتون آزاد هست دیگه نیازی به ارائه مدرک نیست و بیشترین حساسیت درباره برنده اصلی هست و اونطور که من تو سفرنامه ها خوندم برای آقایون وقتی که کیس همراه هستند بیشتر درباره سربازیشون سئوال می شه اما برای اینکه مطمئن بشید می تونید سفرنامه های دوستان رو بخونید
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، قصه گو ، atial
متشکرم

دوست عزیز من درست متوجه شدم و شما نوشتید (فرم اولیه ثبت نام در سال 2012!!!!) یا اینکه اشتباه تایپیه؟!!! من نفهمیدم الان متوجه برنده شدنتون در لاتاری کدوم سال شدید؟
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: nasim ، m_yek ، Sara_lphmkf
با سلام .چند وقت پیش اگه اشتباه نکنم توی تاپیک از هر دری سخنی میخوندم که به یکی از برندگان 2013 بابت گرفتن اولین سیتیزن شیپی 2013 ها تبریک میگفتن و قضیه به دنیا اومدن فرزندشون توی آمریکا بود میخواستم بدونم مگه به دنیا اوردن فرزند توی آمریکا باعث گرفتن سیتی زن شیپی خارج از زمان و شرایط میشه ؟ و آیا امریکا از قانون خاک تبعیت میکنه؟
کیس:2014AS73## -- تعداد3 - ایروان- جامانده از لاتاری 2014
دورها آوایی است که مرا می خواند...
تشکر کنندگان: taleghani ، pari pariaaa ، قصه گو ، manamilad
(2014-01-15 ساعت 09:15)shayesteh نوشته:  با سلام .چند وقت پیش اگه اشتباه نکنم توی تاپیک از هر دری سخنی میخوندم که به یکی از برندگان 2013 بابت گرفتن اولین سیتیزن شیپی 2013 ها تبریک میگفتن و قضیه به دنیا اومدن فرزندشون توی آمریکا بود میخواستم بدونم مگه به دنیا اوردن فرزند توی آمریکا باعث گرفتن سیتی زن شیپی خارج از زمان و شرایط میشه ؟ و آیا آمریکا از قانون خاک تبعیت میکنه؟
خیر به دنیا آمدن فرزند باعث سیتی زن شدن خارج از زمان نمی شه. فقط اون بچه ای که به دنیا اومده سیتی زن هست و پدر و مادر بعد از مدت زمان لازم و مراحلی که هست سیتی زن خواهند شد.
***2014AS3
تاریخ ارسال فرم های اول: 9 jun
کارنت: 11 دسامبر
مصاحبه: February
دریافت ویزا:‌ یک ضرب
تشکر کنندگان: artam2 ، EKAM ، m_yek ، Sara_lphmkf ، poem ، ffrfar ، pari pariaaa ، قصه گو ، manamilad ، amin arefi
(2014-01-15 ساعت 08:45)manamilad نوشته:  
متشکرم

دوست عزیز من درست متوجه شدم و شما نوشتید (فرم اولیه ثبت نام در سال 2012!!!!) یا اینکه اشتباه تایپیه؟!!! من نفهمیدم الان متوجه برنده شدنتون در لاتاری کدوم سال شدید؟

سلام مجدد
ما برنده سال 2014 هستیم. منظورم از فرم اولیه همان فرم ثبت نام در لاتاری 2014 است که در سال 2012 آن را ارسال کردیم و جواب آن از 1 می 2013 داده شد. در آن فرم من اشتباهاتی که در بالا توضیح دادم را کردم. ولی فرم DS230 - DSP122 را درست پر کردم.
کیس نامبر ما هم 38XX است.
لطفا من را راهنمایی کنید چون هنوز هیچ تاییدیه ای از کنتاکی که بگوید فرمهای ما را دریافت کردند نگرفته ام. تا آنجا که دیدم به محض ارسال فرمها حداکثر تا 5 روز همه تاییدیه گرفته اند و بعد هم کارنت شدند.
از راهمانیی شما پیشاپیش متشکرم
Case No.2014000038XX
رویت قبولی : 20 نوامبر
ارسال مدارک : 18 دسامبر
نامه دوم : 17 ژانویه
وقت سفارت : هفته اول مارچ
دریافت ویزا : 5 مارچ (یکضرب)
ورود به آمریکا : 21 June
Smile
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، قصه گو ، manamilad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان