کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-01-17 ساعت 13:52)amir_leo نوشته:  سلام به همه
من تو visa boulletin چک کردم زده که تا آخر مارچ تا شماره 4325 واسه سفارت میرن اینجوری که من حساب کردم با ماهی حدود 600-700نفر از اسیا من تا سال 2015 هم نوبتم نمیشه که؟ قضیه چه جوریه؟
نگران این موضوع نباشید حساب کتاب اونطوری نداره
1 بار ممکن 200 نفر کارنت بشن 1 بار 2000 نفر اما همه مصاحبه می کنن .
کیس نامبر : 2013AS4### / سفارت : آنکارا / ساکن: San Francisco /دریافت ویزا : 9 May
تشکر کنندگان: amir_leo ، ffrfar ، محبت ، قصه گو ، ebi1344 ، manamilad ، pari pariaaa
(2014-01-11 ساعت 16:11)sun shine نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 09:44)محبت نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 08:19)sun shine نوشته:  سلام یک سوال واسم پیش اومده که حسابی استرس گرفتم, من تو ثبت نام اولیه لاتاری یه اشتباه داشتم اونم این هست که من اون موقع دانشجوی هند بودم و یک سال دیگه از درسم مونده بود و توی قسمتی که پرسیده شده بود در حال حاضر کجا زندگی می کنید فکر میکنم زدم ایران به جای هند, ولی فرم های ارسالی به KCC را درست پر کردم (نوشتم که دانشجوی هند هستم و حتی آدرس هند را نوشتم) و الان 5 ماه میشه که درسم تمام شده و کلا برگشتم ایران میخواستم مطمئن شم این موضوع مشکلی به وجود میاره یا نه؟ ممنون می شم جواب بدید
سلام
خیر دوست خوبم این موضوع مشکلی برای شما بوجود نمیاره و بهتره فرمها رو با آدرس جدید آپدیت کنید و برای KCCارسال کنید.
ممنون از جوابتون ولی من از لحاظ نامه های ارسالی به KCC مشکلی ندارم مشکل من توی ثبت نام اولیه lottery هست که نگرانم به خاطر match نبودن اطلاعات case را reject کنن

من راستش جوابم را نگرفتم اگه می شه و کسی می دونه واسم توضیح بده مرسی
تشکر کنندگان:
دوستان کسی‌ اینجا مهندس عمران هست؟Cool
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من بعد از اینکه به سفارت ایمیل دادم که وضعیتم چطوره ، بلافاصله تو سایت سیس اپدیت شدم ! حالا میخواستم ببینم این خوبه و چه معنی داره ؟
وداستانش چیه که امسال اینقدر دارن دیر اعلام میکنن کیسهای کلیر شده رو ، کسی اطلاعی داره علت چی میتونه باشه ؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان:
با سلام
من 1 سوال راجع به پاسپورت داشتم اینکه اسم من قبلا در پاس همسرم بود و بعد من پاس جدا گرفتم میخواستم بدونم پاس همسرم هم باید تعویض بشه که اسم من توش نباشه؟
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: مهدی 2014
(2014-01-18 ساعت 09:45)mechanicalengineer نوشته:  سلام دوستان من بعد از اینکه به سفارت ایمیل دادم که وضعیتم چطوره ، بلافاصله تو سایت سیس اپدیت شدم ! حالا میخواستم ببینم این خوبه و چه معنی داره ؟
وداستانش چیه که امسال اینقدر دارن دیر اعلام میکنن کیسهای کلیر شده رو ، کسی اطلاعی داره علت چی میتونه باشه ؟
دوست عزیز طبق گفته عمو سعید در تاپیک کلیرنس 2013 آپدیتی که بدون ارسال ایمیل و یا تماس تلفنی انجام شود می تواند خوب و مثبت تلقی شود.
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، manamilad ، mehrdad pharm ، Sara_lphmkf ، pari pariaaa ، maria2000 ، محبت
(2014-01-18 ساعت 14:01)m_nikparvaz نوشته:  با سلام
من 1 سوال راجع به پاسپورت داشتم اینکه اسم من قبلا در پاس همسرم بود و بعد من پاس جدا گرفتم میخواستم بدونم پاس همسرم هم باید تعویض بشه که اسم من توش نباشه؟

سلام
به نظر من اگه اعتبار پاسپورتشون کافی هست لزومی نداره که تعویض کنید!
پاس ما هم به همین صورت بود...
البته تعویض پاس قبل از اتمام اعتبار (زیر 1 سال) شرایط خاص خودشو داره!
موفق باشید.
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، manamilad ، Sara_lphmkf ، pari pariaaa ، محبت
(2014-01-18 ساعت 17:10)مهدی 2014 نوشته:  

سلام
موفق باشید.
ممنون از جوابتون ولی با توجه به کیس نامبرمون که اینطور که حساب کردم مصاحبمون احتمالا در خرداد ماه باشه و پاس همسرم تا خرداد 94 اعتبار داره باز هم نیازی به تعویض هست
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: maria2000
(2014-01-18 ساعت 17:46)m_nikparvaz نوشته:  

سلام
موفق باشید.
ممنون از جوابتون ولی با توجه به کیس نامبرمون که اینطور که حساب کردم مصاحبمون احتمالا در خرداد ماه باشه و پاس همسرم تا خرداد 94 اعتبار داره باز هم نیازی به تعویض هست

اگه خرداد مصاحبه بشین پاس ایشون 1 سال کامل اعتبار دارن که کافیه!
ولی اگه عین من وسواس دارین می تونین عوضش کنین! تشریف می برین اداره گذرنامه ( خ ستارخان ) و یه درخواستی می دین راجع به اینکه من به اعتبار بیشتر واسه گذرنامم نیاز دارم واسه ادامه تحصیل خارج از ایران و ازین حرفا... اون درخواستو تایید می کنن و می دین پ +10 واسه ادامه کاراش... (چون پ+10 درخواستای بالاتر از یک سالو قبول نمی کنه و حتما این تاییدیه رو باید بگیرید).
در هر صورت تصمیم نهایی با خودتونه...
موفق باشین
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، manamilad ، Sara_lphmkf ، pari pariaaa ، maria2000 ، محبت
(2014-01-18 ساعت 17:58)مهدی 2014 نوشته:  
(2014-01-18 ساعت 17:46)m_nikparvaz نوشته:  

سلام
موفق باشید.

اگه خرداد مصاحبه بشین پاس ایشون 1 سال کامل اعتبار دارن که کافیه!
ولی اگه عین من وسواس دارین می تونین عوضش کنین! تشریف می برین اداره گذرنامه ( خ ستارخان ) و یه درخواستی می دین راجع به اینکه من به اعتبار بیشتر واسه گذرنامم نیاز دارم واسه ادامه تحصیل خارج از ایران و ازین حرفا... اون درخواستو تایید می کنن و می دین پ +10 واسه ادامه کاراش... (چون پ+10 درخواستای بالاتر از یک سالو قبول نمی کنه و حتما این تاییدیه رو باید بگیرید).
در هر صورت تصمیم نهایی با خودتونه...
موفق باشین
پاسپورت من هم ۱ سال ازش مونده، ۱ سال موردی نداره، ایشالا ۱ ضرب میگیریم پسمونو آمریکا تمدید می‌کنیم
خوشحالم.
تشکر کنندگان: manamilad ، Mana Moli ، Sara_lphmkf ، pari pariaaa ، محبت
اینکه میگن تا پایان همون سال جاری اگه بهت ویزا دادن میتونی بری و گرنه کنسل میشه ، پس چرا الان کسانی که دارن کلیر میشن تو سایت سفارت ارمنستان بعضیا از 2012 و 2013 کلیر میشن داستان چیه پس
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: ojee ، Hassan2014 ، pari pariaaa ، maria2000
سلام دوستان من 27 fvr
8اسفند مصاحبه دارم ایروان ارمنستان اگه کسی همزمان با من هست لطفا پیغام بده خصوصی متشکرم بچه ها
92/11/8
تشکر کنندگان:
(2014-01-20 ساعت 12:33)Mana Moli نوشته:  سلام دوستهای عزیزِ مهاجر،

اگر کسی‌ ( که برندهٔ اصلی‌ باشه) بعد از مصاحبه و دریافت ویزا از همسرش جدا بشه، توی جریانِ مهاجرتشون مشکلی‌ پیش میاد؟
تا زماني كه شما زن و شوهر قانوني بوده ايد و ويزا در اون بازه براي شما صادر شده باشه ،به شرط ورود برنده اصليDV1 , زير مجموعه ها هم ميتوانند وارد آمريكا شوند و در صورت داشتن شرايط براي سيتيزن شدن هم اقدام كنند.
لينكش:
http://www.justanswer.com/topics-dv/
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: Mana Moli ، Sara_lphmkf ، manamilad ، maria2000 ، محبت
(2014-01-20 ساعت 12:55)mehrdad pharm نوشته:  

اگر کسی‌ ( که برندهٔ اصلی‌ باشه) بعد از مصاحبه و دریافت ویزا از همسرش جدا بشه، توی جریانِ مهاجرتشون مشکلی‌ پیش میاد؟
تا زماني كه شما زن و شوهر قانوني بوده ايد و ويزا در اون بازه براي شما صادر شده باشه ،به شرط ورود برنده اصليDV1 , زير مجموعه ها هم ميتوانند وارد آمريكا شوند و در صورت داشتن شرايط براي سيتيزن شدن هم اقدام كنند.
لينكش:

مرسی‌ از جواب سریع و کاملتون،

فقط یه سوال یعنی‌ اینکه حتما باید ورودِ اول باهم باشه یا اینکه من می‌تونم برم و برگردم و ایشون هم خودش (قبل از ابطالِ ویزا) وارد آمریکا بشه؟

موقع سیتیزن شدن ممکن مشکلی‌ برامون پیش بیاد، یا اینکه این مساله ربطی‌ نخواهد داشت؟
تشکر کنندگان:
(2014-01-20 ساعت 13:31)Mana Moli نوشته:  
(2014-01-20 ساعت 12:55)mehrdad pharm نوشته:  

لينكش:

مرسی‌ از جواب سریع و کاملتون،

فقط یه سوال یعنی‌ اینکه حتما باید ورودِ اول باهم باشه یا اینکه من می‌تونم برم و برگردم و ایشون هم خودش (قبل از ابطالِ ویزا) وارد آمریکا بشه؟

موقع سیتیزن شدن ممکن مشکلی‌ برامون پیش بیاد، یا اینکه این مساله ربطی‌ نخواهد داشت؟
افراد زير مجموعه ميتوانند(بايد) همراه يا بعد از برنده اصلي تا زمان اعتبار ويزا وارد شوند..
جدايي (پس از دريافت گرين كارد يا مهر ورود كه مثل گرين كارده) مشكلي رو براي گرفتن سيتيزن شدنDV2 ايجاد نميكنه..
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: Mana Moli ، manamilad ، shayesteh ، محبت ، Sara_lphmkf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان