کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-12 ساعت 11:04)lilac نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 10:59)vistac نوشته:  سلام
1- موقع رفتن به سفارت مدارک تحصیلی همسر هم لازمه؟
2- برای ارسال مدارک 2 قطعه عکس همسر هم باید با عکس برنده ارسال بشه؟
3- فرم 122 و 230 وقتی مشخصات خواسته باید مشخصات برنده رو بنویسیم یا 122 برنده 233 همسر برنده؟

1- بله دیپلم و آخرین مدرک همسرتون رو همراه ببرید.

2- بله برای تمام افراد کیس هر نفر دو قطعه عکس ارسال کنید.

3- فرم 122 فقط برای برنده اصلی و فرم 230 را برای همه افراد کیس برنده اصلی و همراهان پر کنید.

دوستان چند سوال ...

مدارک تحصیلی همراهان یعنی همسر و فرزند را باید یرا مصاحبه با خود برد ؟ ترجمه مدارک تحصیلی همراهان نیاز هست برا مصاحبه یا فقط ترجمه مدارک برنده ؟
اگر فرزند هنوز دیپلم نگرفته نیاز هست گواهی تحصیل و یا مدرک تحصیلی فرزند رابرا مصاحبه با خود برد ؟
اگر فرمها را باایمیل ارسال کنیم فقط نیاز هست عکسها را بالای فرم 230 پیوست کرده و به همراه اون فایل عکسها را نیزضمیمه فرمها باایمیل بفرستیم ؟
تمامی فرمها ی تکمیل شده متعلق به برنده اصلی و همراهان و فایل عکسها و بارکد قبولی رو در یک فولدر قرار داده و بدون انکه فولدر رافشرده کنیم به متن ایمیل پیوست کنیم و برای kccبفرستیم؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: payam62
(2013-05-12 ساعت 16:37)م.ق نوشته:  دوستانی که امسال برنده شدید ، آیا شما هم به این فکر کردین که ادامه مراحل رو با این شرکت ها که آگهی میدن واسه کمک به مثلاً پر کرن فرم ها و ادامه مراحل تا قبولی بدین واستون انجام بدن. آیا به نظر شما میشه اعتماد کرد؟

آخه کار اونقدر سخت و شاقی نیست که خودتون نتونین انجام بدین! چرا پول بی زبون رو بریزیم تو حلقوم این جور افراد، البته این نظرِ منه Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: rainyboy ، rezagh ، r_ent ، KIMIA2005 ، hossien_501
(2013-05-12 ساعت 17:36)aghaghia نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 16:37)م.ق نوشته:  دوستانی که امسال برنده شدید ، آیا شما هم به این فکر کردین که ادامه مراحل رو با این شرکت ها که آگهی میدن واسه کمک به مثلاً پر کرن فرم ها و ادامه مراحل تا قبولی بدین واستون انجام بدن. آیا به نظر شما میشه اعتماد کرد؟

آخه کار اونقدر سخت و شاقی نیست که خودتون نتونین انجام بدین! چرا پول بی زبون رو بریزیم تو حلقوم این جور افراد، البته این نظرِ منه Smile

حق با شماست . شاید به این دلیل که فکر میکنم تجربه دارن و ممکن هست من جایی اشتباه کنم و بعدا ضرر ببینم.
البته میگن بهتره که کیس نمبرمون رو به کسی ندیم تا تقلب نکنن باهاش
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: aghaghia ، payam62 ، KIMIA2005
دوستان سلام
میخواستم بدونم کلّا از نظر هزینه ها برای مصاحبه ومدیکال و هزینه های رفت و برگشت و ... کدامیک هزینه هاش مناسب تره و کمتر در میاد ؟ ایروان یا ابوظبی‌؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-12 ساعت 10:53)shimoda نوشته:  [quote='parmisv' pid='335146' dateline='1368339418']
من28 سالمه و فقط درس خوندم فوق لیسانسم رو تمام کردم و هیچ سابقه کاری ندارم چون اینجا خوندم من 2 سال باید سابقه کار داشته باشم ؟ و تو سفارت میگن میپرسن ممنون از وقتی که برای پاسخ میذارید

دوست عزیز و دیگر دوستان عزیزم
این سوال توی همین تاپیک بارها جواب داده شده, با یه سرچ یا یه کم گشتن جواب بیشتر سوالهاتون رو پیدا می کنید
// اگر دیپلم 12 ساله نداشته باشید باید 2 سال سابقه کار داشته باشید
شما که می فرمایید فوق لیسانس دارید پس نیازی به سابقه کار ندارید
[/quot

مرسی از جوابتون چون من خودم اینو میدونستم بعضی از دوستان منو توشک انداختن بازم هم سپاسگذارم

كيس نامبر : 2014AS000002$$ ------- تعداد افراد: 2 نفر ---- مصاحبه : ابوظبي ---- تاريخ مصاحبه : 12دسامبر
آپديت ها : 12دسامبر- 10 فوريه - 14می با ایمیل - 29 می فقط همسرم اپدیت شد
1جون فقط همسر اپدیت شد و کلیر شدیم در 1 جون هر دو نفر-2 جون هم با م مجدد اپدیت شدیم

چه خوب است بردباری,
چه ارزشمنداست شکیبایی,
سخت وبسیارسخت است,
تلخ است ولی ثمره ای شیرین دارد.
تشکر کنندگان: kage.omid ، payam62 ، KIMIA2005
(2013-05-12 ساعت 21:53)parmisv نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 10:53)shimoda نوشته:  [quote='parmisv' pid='335146' dateline='1368339418']
من28 سالمه و فقط درس خوندم فوق لیسانسم رو تمام کردم و هیچ سابقه کاری ندارم چون اینجا خوندم من 2 سال باید سابقه کار داشته باشم ؟ و تو سفارت میگن میپرسن ممنون از وقتی که برای پاسخ میذارید

این سوال توی همین تاپیک بارها جواب داده شده, با یه سرچ یا یه کم گشتن جواب بیشتر سوالهاتون رو پیدا می کنید
[/quot

مرسی از جوابتون چون من خودم اینو میدونستم بعضی از دوستان منو توشک انداختن بازم هم سپاسگذارم

ما که دیپلم 11 ساله داریم کارودانشه باید چه کنیم؟درخواست پیش دانشگاهی دادم ولی میگن از مهر باید بیایی تا دی یا بهمن بهت پیش رو بدیم.سابقه کارم ندارم آیا اگر فقط دیپلم رو ببرم باعث میشه پروندم ریجکت بشه؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: payam62 ، KIMIA2005
دوستان میشه بگید چه ساعاتی میتونیم با kcc تماس داشته یاشیم و سوالاتمونو بپرسیم؟
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-05-12 ساعت 21:57)kage.omid نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 21:53)parmisv نوشته:  

[/quot

ما که دیپلم 11 ساله داریم کارودانشه باید چه کنیم؟درخواست پیش دانشگاهی دادم ولی میگن از مهر باید بیایی تا دی یا بهمن بهت پیش رو بدیم.سابقه کارم ندارم آیا اگر فقط دیپلم رو ببرم باعث میشه پروندم ریجکت بشه؟

اگر سابقه کار با شرایطی که سفارت میخواد ندارید حتماً به فکر تهیه مدرک پیش دانشگاهی تا قبل از مصاحبه باشید.
تشکر کنندگان: r_ent ، KIMIA2005
(2013-05-12 ساعت 17:25)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 11:04)lilac نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 10:59)vistac نوشته:  سلام
1- موقع رفتن به سفارت مدارک تحصیلی همسر هم لازمه؟
2- برای ارسال مدارک 2 قطعه عکس همسر هم باید با عکس برنده ارسال بشه؟
3- فرم 122 و 230 وقتی مشخصات خواسته باید مشخصات برنده رو بنویسیم یا 122 برنده 233 همسر برنده؟

1- بله دیپلم و آخرین مدرک همسرتون رو همراه ببرید.

2- بله برای تمام افراد کیس هر نفر دو قطعه عکس ارسال کنید.

3- فرم 122 فقط برای برنده اصلی و فرم 230 را برای همه افراد کیس برنده اصلی و همراهان پر کنید.

دوستان چند سوال ...

مدارک تحصیلی همراهان یعنی همسر و فرزند را باید یرا مصاحبه با خود برد ؟ ترجمه مدارک تحصیلی همراهان نیاز هست برا مصاحبه یا فقط ترجمه مدارک برنده ؟
اگر فرزند هنوز دیپلم نگرفته نیاز هست گواهی تحصیل و یا مدرک تحصیلی فرزند رابرا مصاحبه با خود برد ؟
اگر فرمها را باایمیل ارسال کنیم فقط نیاز هست عکسها را بالای فرم 230 پیوست کرده و به همراه اون فایل عکسها را نیزضمیمه فرمها باایمیل بفرستیم ؟
تمامی فرمها ی تکمیل شده متعلق به برنده اصلی و همراهان و فایل عکسها و بارکد قبولی رو در یک فولدر قرار داده و بدون انکه فولدر رافشرده کنیم به متن ایمیل پیوست کنیم و برای kccبفرستیم؟

lممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر
تشکر کنندگان:
با سلام.آیا میشه هم زمان با طی مراحل لاتاری از دانشگاهی بورسیه هم گرفت؟
زنده ایم با امید
تشکر کنندگان:
(2013-05-12 ساعت 17:36)aghaghia نوشته:  
به شخصه به غیر از مسائل مادی
این کار رو از نظر امنیتی هم توصیه نمی کنم شما تمام اطلاعات رو در اختیار افراد نا شناس می گذارید که ممکن است یک یا دو سال بعد براتون درد سر بشه
Cool
قطعا وکیل بهتر از شرکت است چون مشخص است قابل پیگیری است و از نظر قانونی وظایفی دارد اما برای لاتاری هیچ وکیلی نیاز نیست . کارها بسیار ساده تر از ان است که فکرش رو بکنید اولش به نظر سخت می رسه چند روز همین جاها بچرخید عادت می کنید.
موفق باشید
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: aghaghia ، payam62 ، behzad2013 ، KIMIA2005
(2013-05-13 ساعت 00:18)majid0000000000 نوشته:  با سلام.آیا میشه هم زمان با طی مراحل لاتاری از دانشگاهی بورسیه هم گرفت؟
فکر نمی کنم مشکلی باشه ،البته اگر مطمئن هستید که بورسیه رو زودتر از مصاحبه می گیرد
اگر بهتون بورسیه ندن و شما چون واسه دانشگاه اقدام کردین متوجه بشن باید حدودا حداقل 100 هزار دلار برای تمکن مالی ارائه بدین
منطقی است که تحصیل رو بگذارید بعد از اوکی شدن ویزا و در مصاحبه ویزا هم نگین که بعدا می خواهید در شروع تحصیل کنید، بگید که یکی دو سال بعد ،چون بعد از ورود هزینه های تحصیل بعد از یک تا یک سال بستگی به ایالت کاهش می یابد. حداقل یک سوم می شود.

(2013-05-12 ساعت 23:17)حسن پیری نوشته:  توی انتخاب سفارت .. میخواستم ایروان بزنم اما قیمت بلیط هواپیماش 2 برابر آنکارا و دبی هست. نظرتون چیه دوستان آنکارا بهتر نیست؟
تجربه امسال نشون می ده ایروان از آنکارا و ابوظبی ارزون تر هست همه چیش
حالا نمی دونم شما چی پیدا کردی ایروان رو خیلی ها اولا زمینی می رن
بعدم بازم درست بگیر ، ببین مثلا از مشهد پرواز داره یا نه ؟
بازم تجربه امسال نشون داده که ایروان و ابوظبی از هرنظر از انکارا بهتر بودن
من خودم رفتم انکارا، در کل برای ویزا یک ضربی ها خیلی فرقی نمی کنه اما کلیر انکارا امسال طولی شده و یک سری داستان ها هم داشته
حالا بازم خود دانیBig GrinCoolTongue
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: H Pier ، payam62 ، KIMIA2005 ، hossien_501
ای بابا کلافه شدم هر چی این مشخصات رو میزنم تا نتیجه رو بزنم میگه مشخصات درست نیست..مگه میشه .... همه رو هم درست با دقت 1000 باز میزنم..حتی از اون برگه تاییده اخر هم عکس دارم ..حاضرم هر کدام از دوستان خواستند بفرستم براشون تا ببینند مشکل از منه یا اونا...
سلام دوستان . همسرم برنده شده بود و ما 2 روز پیش مدارک اولیه و برتشون میل کردیم( عکس + فرم ds230 +DSP122+فرمی که برنده شدمشونو نشون می داد ) حالا ما باید صبر کنین تا کنتامی به ما ایمیل بزنه و تاریخ محاصبه و مشخص کنه ؟ یا باید خودمون توی CSC ثبت نام کنیم و بعد از کارنت شدن یه وقت مصاحبه بگیریم . خدا وکیلی دارم دیگه گیج می شم .!
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، godot
(2013-05-13 ساعت 02:02)sadeghi897 نوشته:  [quote='majid0000000000' pid='335640' dateline='1368388081']
با سلام.آیا میشه هم زمان با طی مراحل لاتاری از دانشگاهی بورسیه هم گرفت؟
فکر نمی کنم مشکلی باشه ،البته اگر مطمئن هستید که بورسیه رو زودتر از مصاحبه می گیرد
اگر بهتون بورسیه ندن و شما چون واسه دانشگاه اقدام کردین متوجه بشن باید حدودا حداقل 100 هزار دلار برای تمکن مالی ارائه بدین
منطقی است که تحصیل رو بگذارید بعد از اوکی شدن ویزا و در مصاحبه ویزا هم نگین که بعدا می خواهید در شروع تحصیل کنید، بگید که یکی دو سال بعد ،چون بعد از ورود هزینه های تحصیل بعد از یک تا یک سال بستگی به ایالت کاهش می یابد. حداقل یک سوم می شود.

(2013-05-12 ساعت 23:17)حسن پیری نوشته:  توی انتخاب سفارت .. میخواستم ایروان بزنم اما قیمت بلیط هواپیماش 2 برابر آنکارا و دبی هست. نظرتون چیه دوستان آنکارا بهتر نیست؟
تجربه امسال نشون می ده ایروان از آنکارا و ابوظبی ارزون تر هست همه چیش
حالا نمی دونم شما چی پیدا کردی ایروان رو خیلی ها اولا زمینی می رن
بعدم بازم درست بگیر ، ببین مثلا از مشهد پرواز داره یا نه ؟
بازم تجربه امسال نشون داده که ایروان و ابوظبی از هرنظر از انکارا بهتر بودن
من خودم رفتم انکارا، در کل برای ویزا یک ضربی ها خیلی فرقی نمی کنه اما کلیر انکارا امسال طولی شده و یک سری داستان ها هم داشته
حالا بازم خود دانیBig GrinCoolTongue
[/quote
میشه راهنمایم کنید اگه تو مصاحبه بگیم میخوایم درس بخونیم اونجا مشکل ایجاد میشه ؟ یعنی بگم تو این یه سال مثلا میخوام کار کنم ؟

میشه راهنمایم کنید اگه تو مصاحبه بگیم میخوایم درس بخونیم اونجا مشکل ایجاد میشه ؟ یعنی بگم تو این یه سال مثلا میخوام کار کنم ؟

كيس نامبر : 2014AS000002$$ ------- تعداد افراد: 2 نفر ---- مصاحبه : ابوظبي ---- تاريخ مصاحبه : 12دسامبر
آپديت ها : 12دسامبر- 10 فوريه - 14می با ایمیل - 29 می فقط همسرم اپدیت شد
1جون فقط همسر اپدیت شد و کلیر شدیم در 1 جون هر دو نفر-2 جون هم با م مجدد اپدیت شدیم

چه خوب است بردباری,
چه ارزشمنداست شکیبایی,
سخت وبسیارسخت است,
تلخ است ولی ثمره ای شیرین دارد.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان