کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
xxxxx نوشته: من در حال گرفتن لیسانسم (تا دو ترم دیگه)
مدرک فوق دیپلم و دیپلم دارم...
به نظرتون لازمه برای اینکه اثبات کنم در حال گرفتن لیسانسم ، گواهی اشتغال به تحصیلم رو ترجمه کنم ؟
نداشتن پایان خدمت نقص مدارک حساب میشه ؟
در جواب این ناقص بودن چی باید گفت ؟؟؟
من دانشجو هستم و با عقد وثیقه میخام روز مصاحبه حاضر شم
در نهایت باید عذر خواهی کنم بابت سوالات زیادم

حتما لازمه گواهی اشتغال به تحصیلتون رو ببرید که مشخص کنه معافیت تحصیلی دارید.
تشکر کنندگان: lonelyman ، mohammad19911991 ، payam62 ، KIMIA2005
من یه مشکلی دارم .الان میخوام برم عکس بندازم که بفرستم با فرم های سری اول .اما توی دستورالعمل های کنسولگری که میرم (آنکارا) نوشته عکسی میخوان که دیجیتال نباشه و با دوربینی که فیلم میخوره انداخته شده باشه!!!
1-عکسهای فرم های سری 1 باید با عکسی که میفرستم بعدا آنکارا یکی باشه ؟
2-اونایی که سفارتشون آنکارا بوده و هست ، شماها در مورد عکس چیکار کردین؟مهمه واقعا دیجیتال و غیر دیجیتال؟
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-05-03 ساعت 01:14)r_ent نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 13:52)payman115 نوشته:  دوستان میشه الان ازدواج کرد دیر نیست به نظرتون؟ یا اینکه بزارم بره ؟

نه اصلا دير نيست وقت زياد دارين هول نشين البته هرچه زودتر بهتر
تنها راه اينكه بتونين با هم برين همينه كه الان با هم ازدواج كنين و اگه شرايط فراهمه زودتر عقد كنين
بقيه توضيحاتو ميتونين تو تاپيك ازدواج بعد از قبولي سال ٢٠١٣ بخونين
اين روزا هي با هم عكس بگيرين و تاريخ هم پايين عكس باشه ترجيحا

دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع داشتم شما باید همون اول تو فرمهای ثبت نامبون کسایی که با شما میخواستن بیان رو نوشته باشید.
کیس نامبر :***2012AS32
رویت قبولی :10 جولای
رسیدن فرم ها :۲۱ جولای
تعداد افراد کیس :۲ نفر
تاریخ مصاحبه : ۲۷ اگوست
محل مصاحبه :ابوظبی
دریافت ویزا : خانم ۱ضرب و آقا کلیرنس
تاریخ کلیر شدن : (19 سپتامبر)
تاریخ ورود به ايالات متحده : 2.20.2013
(2013-05-02 ساعت 03:27)نیما6446 نوشته:  با سلام به تمام دوستان
یه سوال داشتم
من کیس نامبرا AUS000076xx

سوال من اینه که معمولا تو سال های اخیر تا چه شماره کیس نامبری کارنت می شه و آیا شانسی واسه من هست؟ ممنونم

نیما جان ضمن تبریک به شما.تمام افراد قبول شده 100 درصد کارنت میشوند و برای مصاحبه میروند.Big Grin
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: aghaghia ، payam62 ، iman63ir ، KIMIA2005
سلام دوستان
من امروز رفتم از دانشگاهم واسه گرفتن مدرک دیپلم سوال کردم گفتن به هیچ وجه تا زمان فارغ التحصیلی تون مدرک بهتون نمی دیم.(حتی با گذاشتن وثیقه)فقط گفتن می تونیم کپی شو دستتون بدیم.Sad
کپی مدرک دیپلم ارزشی ام داره؟!می تونه کارمو راه بندازه؟
من چیکار کنم حالا؟Sad
بعد من توی فرم 122 زدم تیر سال آینده درسم تموم می شه.حالا واسه مصاحبه(می دونم خیلی وقت دارم ولی باید بدونم دیگه!)گواهی اشتغال به تحصیل آخرین مدرکمو ببرم کافیه؟!
شماره کیس:2014AS000054XX / تاریخ روئت قبولی در سایت:2MAY / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:22MAY / سفارت: انکارا / تاریخ مصاحبه: 14 می / ویزای یک ضرب / مقصد:واشینگتن دی سی!
(2013-05-11 ساعت 23:05)Lemony نوشته:  سلام دوستان
من امروز رفتم از دانشگاهم واسه گرفتن مدرک دیپلم سوال کردم گفتن به هیچ وجه تا زمان فارغ التحصیلی تون مدرک بهتون نمی دیم.(حتی با گذاشتن وثیقه)فقط گفتن می تونیم کپی شو دستتون بدیم.Sad
کپی مدرک دیپلم ارزشی ام داره؟!می تونه کارمو راه بندازه؟
من چیکار کنم حالا؟Sad
بعد من توی فرم 122 زدم تیر سال آینده درسم تموم می شه.حالا واسه مصاحبه(می دونم خیلی وقت دارم ولی باید بدونم دیگه!)گواهی اشتغال به تحصیل آخرین مدرکمو ببرم کافیه؟!

توی سایت رسمی لاتاری نوشته کپی آخرین مدرک تحصیلی. به نظر من کپی دیپلم رو به همراه گواهی اشتغال به تحصیل رو ببر واسه ترجمه و به دانشگاه بگو برات نامه گواهی رو برای دانشگاه آمریکا یا یک چیز شبیه به این بزنه. بازم اساتید نظر بدن بهتره.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: moon_rose ، Lemony ، KIMIA2005
(2013-05-11 ساعت 22:47)mo897sa نوشته:  
(2013-05-03 ساعت 01:14)r_ent نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 13:52)payman115 نوشته:  دوستان میشه الان ازدواج کرد دیر نیست به نظرتون؟ یا اینکه بزارم بره ؟

نه اصلا دير نيست وقت زياد دارين هول نشين البته هرچه زودتر بهتر
تنها راه اينكه بتونين با هم برين همينه كه الان با هم ازدواج كنين و اگه شرايط فراهمه زودتر عقد كنين
بقيه توضيحاتو ميتونين تو تاپيك ازدواج بعد از قبولي سال ٢٠١٣ بخونين
اين روزا هي با هم عكس بگيرين و تاريخ هم پايين عكس باشه ترجيحا

دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع داشتم شما باید همون اول تو فرمهای ثبت نامبون کسایی که با شما میخواستن بیان رو نوشته باشید.

دوست گرامی اصلا دیر نیست به این تاپیک مراجعه کنید: http://mohajersara.com/thread-6462.html
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: گل نهال ، sadeghi897 ، KIMIA2005
من نمیدونم چرا برای وارد کردن اطلاعاتم که ببنیم قبول شدم یا نه این ارور رو میزنه ..همه چیزم درستم میزنم..
http://upload.tehran98.com/img1/d06iikwh...56mh3k.jpg
(2013-05-11 ساعت 22:41)pari pariaaa نوشته:  من یه مشکلی دارم .الان میخوام برم عکس بندازم که بفرستم با فرم های سری اول .اما توی دستورالعمل های کنسولگری که میرم (آنکارا) نوشته عکسی میخوان که دیجیتال نباشه و با دوربینی که فیلم میخوره انداخته شده باشه!!!
1-عکسهای فرم های سری 1 باید با عکسی که میفرستم بعدا آنکارا یکی باشه ؟
2-اونایی که سفارتشون آنکارا بوده و هست ، شماها در مورد عکس چیکار کردین؟مهمه واقعا دیجیتال و غیر دیجیتال؟
1- نه نباشه.البته اگر هم باشه مشكلي نيست.
2- شما تشزيف ببريد عكاسي اونا خودشون ميدونن چه كار كنن.منظور اين هست كه عكس فوري نباشه.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: lilac ، payam62 ، pari pariaaa ، KIMIA2005
(2013-05-12 ساعت 09:27)air_damned نوشته:  من نمیدونم چرا برای وارد کردن اطلاعاتم که ببنیم قبول شدم یا نه این ارور رو میزنه ..همه چیزم درستم میزنم..
کسی نیست جواب مارو بده
20142A5 Confirmation Number هست ..همه رو بخدا درست میزنم ..باز میگه اشتباه وارد کردی..
(2013-05-12 ساعت 10:08)air_damned نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 09:27)air_damned نوشته:  من نمیدونم چرا برای وارد کردن اطلاعاتم که ببنیم قبول شدم یا نه این ارور رو میزنه ..همه چیزم درستم میزنم..
کسی نیست جواب مارو بده
20142A5 Confirmation Number هست ..همه رو بخدا درست میزنم ..باز میگه اشتباه وارد کردی..

شما شاید جای اسم و فامیل رو جابجا زدی یا اینکه مثلا اگر فامیل یا اسمتون دو قسمتی بوده در قسمت میدل نِیم زدین، این حالت ها رو هم امتحان کنید.
یا اسم پدرتون رو در میدل نیم زدین. از این اتفاقات زیاد افتاده، باز هم امتحان کنید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: air_damned ، KIMIA2005
معمولا در بین کیس های پایین اگر اعلام کنن حدودا تاریخ مصاحبه رو چند ماه بعد اعلام میکنن
موفق باشید SmileSmile
تشکر کنندگان:
من28 سالمه و فقط درس خوندم فوق لیسانسم رو تمام کردم و هیچ سابقه کاری ندارم چون اینجا خوندم من 2 سال باید سابقه کار داشته باشم ؟ و تو سفارت میگن میپرسن ممنون از وقتی که برای پاسخ میذارید

كيس نامبر : 2014AS000002$$ ------- تعداد افراد: 2 نفر ---- مصاحبه : ابوظبي ---- تاريخ مصاحبه : 12دسامبر
آپديت ها : 12دسامبر- 10 فوريه - 14می با ایمیل - 29 می فقط همسرم اپدیت شد
1جون فقط همسر اپدیت شد و کلیر شدیم در 1 جون هر دو نفر-2 جون هم با م مجدد اپدیت شدیم

چه خوب است بردباری,
چه ارزشمنداست شکیبایی,
سخت وبسیارسخت است,
تلخ است ولی ثمره ای شیرین دارد.
(2013-05-12 ساعت 10:15)aghaghia نوشته:  
کسی نیست جواب مارو بده

شما شاید جای اسم و فامیل رو جابجا زدی یا اینکه مثلا اگر فامیل یا اسمتون دو قسمتی بوده در قسمت میدل نِیم زدین، این حالت ها رو هم امتحان کنید.
یا اسم پدرتون رو در میدل نیم زدین. از این اتفاقات زیاد افتاده، باز هم امتحان کنید.

شما شاید بجای صفر oh میزنید یا بجای oh صفر میزنید یا در مورد حرف ال را با آی اشتباه میزنی
موفق باشید SmileSmile
تشکر کنندگان: air_damned ، KIMIA2005
(2013-05-12 ساعت 10:50)yoosef61 نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 10:15)aghaghia نوشته:  
کسی نیست جواب مارو بده

شما شاید بجای صفر o میزنید یا بجای o صفر میزنید یا در مورد حرف ال را با آی اشتباه میزنی

نه دوست من دقیقا همه رو درست میزنم...شاید بخاطر اینترنت باشه..باید از منزل هم بعدا امتحان کنم..

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان