کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دوستان معمولا از روزي كه شماره كيس كارنت ميشه تا اومدن نامه دوم چقدر زمان ميبره و تا مصاحبه چقدر ؟
تاپيك انتظار براي مصاحبه حذف شده؟
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان: zakieg
سلام دوستان من 1 هفته پیش مدارک رو ارسال کردم
2 تا ایمل اومد ولی وقت مصاحبه و مکانش نبود بنظرتون بعد از ارسال مدارک چند روز بعد تاریخ مصاحبه رو میگن.
کیس نامبر:***2014AS00017
رویت قبولی:من اصلا تو فکرش نبودمCool jun
تعداد افراد کیس:7 نفر
کارنت:????
مصاحبه:????
ویزا:????
تشکر کنندگان:
(2014-03-10 ساعت 14:30)kamix نوشته:  دوستان معمولا از روزي كه شماره كيس كارنت ميشه تا اومدن نامه دوم چقدر زمان ميبره و تا مصاحبه چقدر ؟

مال ما یه یک هفته ای طول کشید تا هم ایمیلش بیاد هم نامه دوم جایگزین شه
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: Sam2014
(2014-03-10 ساعت 12:17)Amir jan نوشته:  سلام
ما چهار نفر هستیم که قرار است به انکارا برویم با دو فرزند 3و13ساله همه واکسن ها رو هم زدیم (انسیتو پاستور تجریش) کسی از دوستان هست که بدونه هزینه دکتر اونگان و سفارت خانه چقدر می شود
با سلام خدمت شما دوست عزیز
سوالتان مربوط به تاپیک " واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی " است . به این تاپیک مراجعه و مخصوصاً پست های اول تاپیک را مطالعه کنید .
برای اطلاعات کامل می توانید به سایت دکتر اونگان مراجعه کنید و برای قیمت ها به این آدرس بروید:

http://www.doctorun.com/en/fees

هزینه س ف ا ر ت هم نفری 330 دلار.
موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: alitab ، Amir jan
(2014-03-10 ساعت 15:00)nasim نوشته:  
(2014-03-10 ساعت 14:30)kamix نوشته:  دوستان معمولا از روزي كه شماره كيس كارنت ميشه تا اومدن نامه دوم چقدر زمان ميبره و تا مصاحبه چقدر ؟

دوست عزيز بعد از اين كه نامه دوم اومد چند روز بعد معمولا وقت مصاحبه است؟
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان:
(2014-03-10 ساعت 18:06)kamix نوشته:  

سلام :زمان دقیقی نمیشه گفت ولی معمولا 1الی 2هفته ودر بعضی موارد بیشتر طول میکشه.نامه دوم پسر من دقیقا 2هفته بعد جایگزین شد.و فاصله اش با مصاحبه حدودا 30-40 روزه.
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: aghaghia ، azadeh2014 ، ماتیتی
(2014-03-10 ساعت 18:06)kamix نوشته:  

نامه دوم من بعد از 5 روز جایگزین شد و بیش از 2 ماه با مصاحبه فاصله داشت
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان: aghaghia ، ffrfar ، azadeh2014 ، 5ina ، noobnoobi ، ماتیتی
با احترام

دوستانی که درمحدوده یکشنبه تا یکشنبه هفته بعدش میتونن آنکارا باشن و مناسب برای زمان مصاحبشون هم هست، رفت و برگشت ماهان خرید از طریق خود سایت شرکت هواپیمایی ماهان ویژه نوروز هر نفر 600 هزار تومن

همین بلیط را من امروز اینترنتی خریدم
دفترهای هوایی همین پرواز را قیمت 720 هزار تومن میدادن
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: noobnoobi ، ماتیتی ، ramaya ، amin arefi
سلام دوستان، من چطور میتونم اطلاعات راجع به نقص مدرک پیدا کنم؟ ما در ایروان نقص مدرک خوردیم و میخوام ببینم الان مدارک رو چه‌طور برای سفارت بفرستم؟
تشکر کنندگان:
سلام
ذوستان چه عاملی هست که کیس در مرحله اداری refused شود ؟؟ اصلا توی لاتاری همچین حالتی هست یا خیر ؟؟؟
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان:
(2014-03-11 ساعت 18:26)kamranh نوشته:  سلام
ذوستان چه عاملی هست که کیس در مرحله اداری refused شود ؟؟ اصلا توی لاتاری همچین حالتی هست یا خیر ؟؟؟

این که بگی اصلا وجود نداره که صحیح نیست. ولی قریب به اتفاق کسانی که اصولا اف بی آی چک میخورن مشکلی براشون پیش نمیاد و ویزا رو میگیرن. تو این چند سال اخیر ایرانیها نسبت به سایر کشورها بیشتر دچار چک میشن
تشکر کنندگان: ماتیتی
سلام. مدیران محترم امسال چرا تاپیک شمارش معکوس برای لاتاری 2015 درست نکردین؟
تشکر کنندگان: ramaya ، Harmony
(2014-03-11 ساعت 18:01)sally86 نوشته:  سلام دوستان، من چطور میتونم اطلاعات راجع به نقص مدرک پیدا کنم؟ ما در ایروان نقص مدرک خوردیم و میخوام ببینم الان مدارک رو چه‌طور برای سفارت بفرستم؟
ما سفارتمون ابوظبي بوده ولي توي صفحه اصلي اين مراحل رو بايد ميرفتيم شما اينارو ببينين داره؟
١. I already had my immigrant visa interview in Abu Dhabi.
٢. صفحه contact us باز ميشه
٣. در قسمت issue , گزينه I have provided missing documents رو ميزنين
٤. مدارك رو اتچ ميكنيد
موفق باشيد
تشکر کنندگان: aghaghia ، azadeh2014
دوستان من هیچ اطلاعاتی ندارم که بعد از این که قرعه کشی انجام شد وبرنده شدیم به ترتیب چه کارایی باید بکنیم و چه مدارکی باید بفرستیم و برای مساحبه چه مدارکی؟وقتی برنده شدیم خودشون اطلاع میدن که باید چه کارایی و چه مراحلی رو طی کنیم؟
تشکر کنندگان:
(2014-03-12 ساعت 00:53)mahsa.a نوشته:  دوستان من هیچ اطلاعاتی ندارم که بعد از این که قرعه کشی انجام شد وبرنده شدیم به ترتیب چه کارایی باید بکنیم و چه مدارکی باید بفرستیم و برای مساحبه چه مدارکی؟وقتی برنده شدیم خودشون اطلاع میدن که باید چه کارایی و چه مراحلی رو طی کنیم؟

لاتاری از آغاز تا پایان رو از امضای من مطالعه کنید!!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ramaya ، azadeh2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان