کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دوستان عزیزی که در غرب تهران ساکنند برای چک کردن عدم خروج از کشور می تونند به اداره گذرنامه واقع در ابتدای شهرارا ساختمان شماره 2 طبقه سوم مراجعه کنند.
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: ramaya ، hamid.eng ، alitab ، amin arefi ، azadeh2014 ، Sam2014 ، خسته از وطن
سلام دوستان

وقتی که به مصاحبه میریم خودمون باید مشخص کنیم که کدام شهر یا ایالت می خوایم بریم ؟ ویا اینکه آدرس محلی که می خوایم زندگی کنیم باید مشخص کنیم؟

تشکر کنندگان:
(2014-03-12 ساعت 12:08)rainbow21 نوشته:  سلام دوستان

وقتی که به مصاحبه میریم خودمون باید مشخص کنیم که کدام شهر یا ایالت می خوایم بریم ؟ ویا اینکه آدرس محلی که می خوایم زندگی کنیم باید مشخص کنیم؟

بله خودتون باید مشخص کنید. آدرس هم باید خودتون مشخص کنید و بهشون بگید ولی در صورتی که خواستید آدرس رو تغییر بدید میتونید بعد از وارد شدن به خاک آمریکا آدرس جدید رو بدید تا براتون تغییر بدن
تشکر کنندگان:
(2014-03-12 ساعت 12:08)rainbow21 نوشته:  سلام دوستان

نه لازم نیست دقیقا از الان مشخص کنید ک چه شهری میخواید برید. فقط یه جا تو فرمها هست که یه آدرس ازتون میخواد که بعدا انشالله گرین کارت را به اون آدرس بفرستن اون باید مشخص باشه... آفیسر فقط این آدرس را از ما پرسید و گفت چه نسبتی باهاتون داره. ولی نپرسید کجا میخواید برید برای زندگی!.... به فرض هم که بپرسه شما میتونید بگی به همون آدرس میرید. و بعدا اگه تغییر هم بکنه مشکلی نداره. خلاصه که آفیسر کاری نداره شما میخواید کجا زندگی کنید ولی فقط آدرس محلی که قراره گرین کارتها اونجا فرستاده بشه و توی فرمها هم نوشتید را ازتون میخواد.
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
تشکر کنندگان: Prometheus
سلام لطفا در مورد این اصطلاحات توضیح بدین ممنون :
1-csc یا 2- kcc یا 3-کلیرنس 4-کارنت و اگر مواردی دیگر هم هست ممنون میشم توضیح بدین
تشکر کنندگان:
(2014-03-12 ساعت 07:28)atriana نوشته:  دوستان عزیزی که در غرب تهران ساکنند برای چک کردن عدم خروج از کشور می تونند به اداره گذرنامه واقع در ابتدای شهرارا ساختمان شماره 2 طبقه سوم مراجعه کنند.
این دقیقا یعنی چی چه چیزیو باید چک کرد؟
تشکر کنندگان:
(2014-03-12 ساعت 13:30)nokia73amin نوشته:  سلام لطفا در مورد این اصطلاحات توضیح بدین ممنون :
1-csc یا 2- kcc یا 3-کلیرنس 4-کارنت و اگر مواردی دیگر هم هست ممنون میشم توضیح بدین

پست اول تایپک CSC و بولتن ویزا و کلیرینس 2014 رو مطالعه کنید، به جواب همه سوالاتتون میرسید، برای همه تاپیک ها در پست اول توضیحات کافی و خلاصه شده وجود دارد...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Sam2014 ، آلیس-1980 ، vahidhm ، pari pariaaa
(2014-03-12 ساعت 14:14)haniehkb نوشته:  
(2014-03-12 ساعت 07:28)atriana نوشته:  دوستان عزیزی که در غرب تهران ساکنند برای چک کردن عدم خروج از کشور می تونند به اداره گذرنامه واقع در ابتدای شهرارا ساختمان شماره 2 طبقه سوم مراجعه کنند.
این دقیقا یعنی چی چه چیزیو باید چک کرد؟
عزیز چک کنید که به هر دلیل ممنوع الخروج نباشید مثلاً پرونده مالیاتی ، بدهکاری ، احکام محاکم قضایی و غیره.
چون اگر خدای ناکرده ممنوع الخروج باشید دم گیت تو فرودگاه بهتون اطلاع می دهند و از سفر باز می مانید که برای ماها اصلاً صرف ندارهSad
موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: nazanin fatemi ، ماتیتی ، pari pariaaa ، Lemony
سلام دوستان
ببخشید کسی می دونه برای گرفتن عدم سو پیشینه از کشور امارات در دبی (برای افراد ساکن دبی) به کجا باید مراجعه کنم و مراحلش چی هست؟ممنون می شم اگه راهنمایی فرمایید.باتشکر
2014AS74xx , تاريخ رويت:11 May , ارسال فرمها:17 june با DHL, سفارت:ابوظبی، مصاحبه:هفته دوم june، ویزا:یکضرب
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-03-12 ساعت 15:05)meisam14 نوشته:  سلام دوستان
ببخشید کسی می دونه برای گرفتن عدم سو پیشینه از کشور امارات در دبی (برای افراد ساکن دبی) به کجا باید مراجعه کنم و مراحلش چی هست؟ممنون می شم اگه راهنمایی فرمایید.باتشکر

http://www.dubai.ae/en/Lists/HowToGuide/...aspx?ID=30
خوشحالم.
تشکر کنندگان: meisam14
(2014-03-12 ساعت 14:08)aghaghia نوشته:  
(2014-03-12 ساعت 13:13)m_nikparvaz نوشته:  پس سایت https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...d=91411080 چرا آپدیت نمی شه؟

دوست عزیز این صفحه احتمالا اوائل ماه آینده آپدیت میشه، اگر به تاریخ بالای صفحه توجه کنید، سوم مارس آپدیت شده! پس به این زودی 2باره آپدیت نمیشه...

(2014-03-12 ساعت 15:05)meisam14 نوشته:  سلام دوستان

دوست عزیز شما میتونید از مرکز مراقبات نزدیک ملا پلازا سو پیشینه بگیرید
فقط برای خارج از کشور اونجا صادر میکنه یادتون نره بگید برای کجا لازم دارین
کیس نامبر:***2014AS00017
رویت قبولی:من اصلا تو فکرش نبودمCool jun
تعداد افراد کیس:7 نفر
کارنت:????
مصاحبه:????
ویزا:????
تشکر کنندگان: meisam14
(2014-03-12 ساعت 00:16)Arash2013 نوشته:  
(2014-03-11 ساعت 18:01)sally86 نوشته:  سلام دوستان، من چطور میتونم اطلاعات راجع به نقص مدرک پیدا کنم؟ ما در ایروان نقص مدرک خوردیم و میخوام ببینم الان مدارک رو چه‌طور برای سفارت بفرستم؟
ما سفارتمون ابوظبي بوده ولي توي صفحه اصلي اين مراحل رو بايد ميرفتيم شما اينارو ببينين داره؟
١. I already had my immigrant visa interview in Abu Dhabi.
٢. صفحه contact us باز ميشه
٣. در قسمت issue , گزينه I have provided missing documents رو ميزنين
٤. مدارك رو اتچ ميكنيد
موفق باشيد

بسیار ممنون، اما در سفارت ایروان چنین چیزی وجود نداره، آیا میشه پست کرد براشون؟
تشکر کنندگان:
(2014-03-12 ساعت 21:51)sally86 نوشته:  
(2014-03-12 ساعت 00:16)Arash2013 نوشته:  
(2014-03-11 ساعت 18:01)sally86 نوشته:  سلام دوستان، من چطور میتونم اطلاعات راجع به نقص مدرک پیدا کنم؟ ما در ایروان نقص مدرک خوردیم و میخوام ببینم الان مدارک رو چه‌طور برای سفارت بفرستم؟
ما سفارتمون ابوظبي بوده ولي توي صفحه اصلي اين مراحل رو بايد ميرفتيم شما اينارو ببينين داره؟
١. I already had my immigrant visa interview in Abu Dhabi.
٢. صفحه contact us باز ميشه
٣. در قسمت issue , گزينه I have provided missing documents رو ميزنين
٤. مدارك رو اتچ ميكنيد
موفق باشيد

بسیار ممنون، اما در سفارت ایروان چنین چیزی وجود نداره، آیا میشه پست کرد براشون؟

بهترین راه سئوال مستقیم از خود سفارت است و خیلی هم راحت و سریع جواب میدهند اگر در مورد متن انگلیسی مشکلی بود متن را بنویسید من در حد توان و سایر دوستان در حد عالی در خدمتیم
کیس نامبر : **51 - مصاحبه : ایروان 9 آپریل - برنده : همسر
آپدیتها :
همسر : 10 آپریل ، 14 ژولای ( با ایمیل ) ، 19 آگوست ، 2 سپتامبر
خودم : 11 آپریل ، 18 و 19 آگوست
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ما هفته اول 2014 رفتیم سفارت آمریکا در ابوظبی و هنوز جواب نيومده. کاری کنیم؟
CN: 2014AS----21xx
ABU DHABI

Cleared 2 June 2014 with 1 other family member
تشکر کنندگان: pari pariaaa
من یک ماه دیگر مصاحبه دارم میخوام فرامو آپدیت کنم و آدرس عموم رو اضافه کنم ..به نظرتون فایده داره یا دیره دیگه
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان