کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-03-14 ساعت 00:17)benitto نوشته:  سلام دوستان
ما هفته اول 2014 رفتیم سفارت آمریکا در ابوظبی و هنوز جواب نيومده. کاری کنیم؟

دوست عزیز از این لحاظ با دیگر دوستان همدرد هستید کاری هم از دستمون بر نمیاد جز انتظار... فقط می تونی ایمیل بزنی و جویا وضعیت کیستون شی موفق باشید
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: pari pariaaa
(2014-03-14 ساعت 11:18)amaka747 نوشته:  من یک ماه دیگر مصاحبه دارم میخوام فرامو آپدیت کنم و آدرس عموم رو اضافه کنم ..به نظرتون فایده داره یا دیره دیگه

چرا که نه !!.. دوست عزیز حتی می تونی روز مصاحبه ادرس رو تغییر دهی و فرمهای اپدیت شده رو تحویل بدی موفق باشی
تشکر کنندگان: pari pariaaa
(2014-03-14 ساعت 12:57)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-03-14 ساعت 11:18)amaka747 نوشته:  من یک ماه دیگر مصاحبه دارم میخوام فرامو آپدیت کنم و آدرس عموم رو اضافه کنم ..به نظرتون فایده داره یا دیره دیگه

چرا که نه !!.. دوست عزیز حتی می تونی روز مصاحبه ادرس رو تغییر دهی و فرمهای اپدیت شده رو تحویل بدی موفق باشی

بعد . ببخشید تغییری در روز مصاحبه نمیدن چون اینا از قبلش تحقیق میکنن در مورد اطلاعاتی که دادیم
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان:
(2014-03-14 ساعت 14:51)amaka747 نوشته:  

بعد . ببخشید تغییری در روز مصاحبه نمیدن چون اینا از قبلش تحقیق میکنن در مورد اطلاعاتی که دادیم
به نیابت از علی آقا.
نه عزیز تغییر آدرس هیچ خلل و تاخیری در روند مصاحبه ایجاد نمیکنه. بعضی از دوستان یک ضربی همون روز مصاحبه آدرس رو ارائه کردند. ضمنا شما حتی زمان ورود به آمریکا و در فرودگاه نیز میتونین آدرس رو تغییر بدین پس مسئله چندان مهمی نیست اما وجود آدرس و شماره تلفن در روز مصاحبه جزو ملزومات است.
بدرود.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، amaka747 ، mohsenmb ، ramaya ، rezahoorjandi

نه برادر من شما وقتی واسه مصاحبه به سفارت مراجعه کردی و ادرس جدید و فرم ها ی اپدیت شده رو همون موقع تحویل دادی که دیگه نمیگن بفرمایید برید بهتون خبر میدیم باز بیاید واسه مصاحبه Wink
بعد مصاحبه باز هم اونقدرا فرصت دارن واسه تحقیق و بررسی و از این حرفا... نگرانشون نباش موفق باشید
تشکر کنندگان: H Pier ، lighter ، amaka747 ، rezahoorjandi
دوستان عزیز

من چندین بار دیدم دوستان در مورد پلیس ریکورد سوال پرسیدن که باید از کجا بگیرن برای کسانی‌ که خارج از ایران بودند

در خود سایت سفارت در صفحهٔ ۴ در قسمت پلیس ریکرد با زدن اسم کشور مورد نظر تمام اطلاعات مربوط و مکان مورد نظر را در آن‌ کشور زده که از کجا برای هر کشور باید اقدام کنند امیدوارم که مفید باشد برای دوستان باشد برای دوستان

تشکر کنندگان: H Pier ، KIMIA2005 ، amaka747 ، mohsenmb ، rezahoorjandi
یه سوالی داشتم:
از دفتر قطری بلیط برای شیکاگو خریدم ایا ویزای قطر رو هم بایستی بگیرم چون کانکشن پرواز به امریکا هست؟

کسی در مورد تغییر ادرس برای دریافت گرین کارد اطلاعات دقیقی داره؟
تشکر کنندگان:
(2014-03-14 ساعت 21:40)SNSH نوشته:  یه سوالی داشتم:
از دفتر قطری بلیط برای شیکاگو خریدم ایا ویزای قطر رو هم بایستی بگیرم چون کانکشن پرواز به آمریکا هست؟

کسی در مورد تغییر ادرس برای دریافت گرین کارد اطلاعات دقیقی داره؟
خیر نیازی به ویزا نیست
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: SNSH
(2014-03-14 ساعت 15:41)KIMIA2005 نوشته:  

نه برادر من شما وقتی واسه مصاحبه به سفارت مراجعه کردی و ادرس جدید و فرم ها ی اپدیت شده رو همون موقع تحویل دادی که دیگه نمیگن بفرمایید برید بهتون خبر میدیم باز بیاید واسه مصاحبه Wink
بعد مصاحبه باز هم اونقدرا فرصت دارن واسه تحقیق و بررسی و از این حرفا... نگرانشون نباش موفق باشید

این جواب به من داد ک سی سی بعد از این که آپ دیت کردم با آدرس جدید .گیج میزنه بعضی وقتا ک سی سی:Big Grin
Thank you for your inquiry

KCC is not authorized to assist you with this issue. Please direct your inquiry to the Citizenship and Immigration Services (CIS) at 1-800-375-5283 or visit http://www.uscis.gov .
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان:
(2014-03-14 ساعت 22:49)amaka747 نوشته:  
(2014-03-14 ساعت 15:41)KIMIA2005 نوشته:  

این جواب به من داد ک سی سی بعد از این که آپ دیت کردم با آدرس جدید .گیج میزنه بعضی وقتا ک سی سی:Big Grin
Thank you for your inquiry

KCC is not authorized to assist you with this issue. Please direct your inquiry to the Citizenship and Immigration Services (CIS) at 1-800-375-5283 or visit http://www.uscis.gov .
دوست گرامی با سلام
پرونده شما الان در سفارت مربوطه تحت رسیدگیه و نه KCC . بنابراین هر آپدیت یا درخواستی دارید باید با سفارت مکاتبه کنید. بعدشم عوض کردن آدرس رو حتی توی فرودگاه عمه ریکا هم می تونید انجام بدهید .
به عقیده بنده اگر ضروری نیست اطلاعات کیستون رو تغییر ندهید .
موفق و پیروز باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: amaka747
یکسال پیش همین روز مصاحبه داشتم ...یادش بخیر....خیلی زود شما هم میایید میگید یادش بخیر....فقط آرامش خودتون رو در تمام مراحل ، از مصاحبه تا اومدن و شروع زندگی حفظ کنید....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
مرسی بیات جان بابت امید که به بچه ها میدی

انشالله موفق باشی و سایه تجربه شما بالای سر همه ما 2014 ای ها Smile
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

تشکر کنندگان: قصه گو ، alitab ، adonis2006 ، 5ina
دوستان يكي از عزيزان مهاجرسرا در يك پستي "نمونه سوالات آفیسر" را تهيه و گردآوري كرده بود ...متاسفانه نتونستم پيداش كنم...هر كي از دوستان لينكش رو داره لطفاً برام بذاره...ممنون...
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: ffrfar ، 5ina
(2014-03-15 ساعت 16:58)hamid.eng نوشته:  دوستان يكي از عزيزان مهاجرسرا در يك پستي "نمونه سوالات آفیسر" را تهيه و گردآوري كرده بود ...متاسفانه نتونستم پيداش كنم...هر كي از دوستان لينكش رو داره لطفاً برام بذاره...ممنون...

بروید به تاپیک سفر به امارات
در پست شماره 9 لینک سوالات مصاحبه موجود است.
تشکر کنندگان: hamid.eng ، alitab ، 5ina ، adonis2006 ، قصه گو
سلام هر کسی از بچه های 2014 اطلاعات و یا کمکی بخواد من در خدمتش هستم چون من هم قبل از اومدن به آمریکا از خیلی ها کمک گرفتم حتی الامکان و با خودم عهد کردم که به بچه های دیگه هم کمک کنم و روشنشون کنم بابت آمریکا
ایمیل من هم هستش masoud5438@yahoo.com

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان