کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دوستان کسی میدونه برنامه درمان مجانی ب کجا رسید؟
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-03-28 ساعت 17:49)mehdi.topol نوشته:  دوستان کسی میدونه برنامه درمان مجانی ب کجا رسید؟

به هیچ جا دوست من تقریبا سالی‌ مینیمم ۵۰۰۰$ بذرید کنار برای بیمه‌ اون بیمه‌ هم تازه باز عین بیمه‌ خدماتی اروپا نیست که برید بیمارستان کلا بکوبید برید بالا مفتو مجانی‌، یه قسمتی‌ از هزینه دارمان رو پوشش میده.

آمریکا جایی‌ نیست که خدمات دولتی دریافت کنید. هر چند سیستم امریکایی رو بسیار دوست میدارم.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: kage.omid ، alitab ، noobnoobi ، ماتیتی
(2014-03-28 ساعت 18:39)farshadm999 نوشته:  
(2014-03-28 ساعت 17:49)mehdi.topol نوشته:  دوستان کسی میدونه برنامه درمان مجانی ب کجا رسید؟

به هیچ جا دوست من تقریبا سالی‌ مینیمم ۵۰۰۰$ بذرید کنار برای بیمه‌ اون بیمه‌ هم تازه باز عین بیمه‌ خدماتی اروپا نیست که برید بیمارستان کلا بکوبید برید بالا مفتو مجانی‌، یه قسمتی‌ از هزینه دارمان رو پوشش میده.

آمریکا جایی‌ نیست که خدمات دولتی دریافت کنید. هر چند سیستم آمریکایی رو بسیار دوست میدارم.

تایپیکی دارین بشه در مورد بیمه مطالعه کرد؟
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2014-03-28 ساعت 19:37)noobnoobi نوشته:  

آمریکا جایی‌ نیست که خدمات دولتی دریافت کنید. هر چند سیستم آمریکایی رو بسیار دوست میدارم.

اما من شنیدم که اجرایی شده که....
تشکر کنندگان:
سلام بر همه دوستان عزیز.
برای کسی که قبلا عمل جراحی داشته،انگار باید سوابق پزشکی را ببره به دکتر نشون بده.من عمل دیسک کمر داشتم و الان کا ملا اکی هستم،فکر میکنید این مساله روند معاینات پزشکی را پیچیدهتر و طولانیتر میکنه؟؟؟
دوم من برگه خلاصه پرونده جراحیم را دارم،که دکترا همه چیز را به انگلیسی توضیح دادن،فقط اسم من و پزشک معالج اون بالا به فارسی نوشته شده،ایا نیازی هست برگه را برای دکتر انکارا ترجمه کنم؟؟
سوم اینکه ایا تو سفارت و مصاحبه ممکنه موردی در این ارتباط پیش بیاد؟خیلی نگرانم.Sad
لطفا دوستهای با تجربه راهنماییهای لازم را مبذول فرمایید.با تشکر.
Smile*let's keep on trying and hope the best will happen*Smile
تشکر کنندگان:
(2014-03-28 ساعت 20:02)mehdi.topol نوشته:  

من هم شنیدم قانونیکه به قانون بیمه اوباما معروفه از سال 2014 اجرایی شده البته سعی میکنم خبر دقیق رو بدم. امیدوارم درست باشه
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: alitab ، noobnoobi ، محبت
(2014-03-29 ساعت 09:18)blueskysam نوشته:  سلام بر همه دوستان عزیز.
برای کسی که قبلا عمل جراحی داشته،انگار باید سوابق پزشکی را ببره به دکتر نشون بده.من عمل دیسک کمر داشتم و الان کا ملا اکی هستم،فکر میکنید این مساله روند معاینات پزشکی را پیچیدهتر و طولانیتر میکنه؟؟؟
دوم من برگه خلاصه پرونده جراحیم را دارم،که دکترا همه چیز را به انگلیسی توضیح دادن،فقط اسم من و پزشک معالج اون بالا به فارسی نوشته شده،ایا نیازی هست برگه را برای دکتر انکارا ترجمه کنم؟؟
سوم اینکه ایا تو سفارت و مصاحبه ممکنه موردی در این ارتباط پیش بیاد؟خیلی نگرانم.Sad
تو رو خدا حتی یه برگه سفید اضافی هم با خودتون نبرید چون هیچ ارزشی نداره و جز اینکه خودتون و فرد مقابل رو اذیت کنید کمکی بهتون نمیکنه فقط فقط فقط مدارکی که ازتون خواستن.
بعضی وقتا کار از محکم کاری عیب میکنه
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: alitab ، محبت
(2014-03-29 ساعت 11:08)farshad varaste نوشته:  
(2014-03-29 ساعت 09:18)blueskysam نوشته:  سلام بر همه دوستان عزیز.
تو رو خدا حتی یه برگه سفید اضافی هم با خودتون نبرید چون هیچ ارزشی نداره و جز اینکه خودتون و فرد مقابل رو اذیت کنید کمکی بهتون نمیکنه فقط فقط فقط مدارکی که ازتون خواستن.
بعضی وقتا کار از محکم کاری عیب میکنه

سلام دوست عزیز،

این متن چیزیه که خود سایت doctorun.com گفته:
If you have a disease in your history if you have a chronic disease or if you ever had any important operation, translation of your medical documents and treatment plan, or if you have a psychiatric disease, if you use any medicine for psychotic treatment, if you use sedatives or relaxants your physicians’ treatment plan will be useful for the panel physician

،و در پاسخ به سالی‌ که دکتر میپرسه آیا عمل جراحی داشتین،باید چی‌ بگیم؟اگه بگیم آره،میگه چی‌،و بگیم چی‌ میگه سوابقش کو؟اون موقع باید چه کار کنیم،اینه که من دوست دارم دوستانی که موارد مشابه داشتن نظر بدن.
تشکر کنندگان:
(2014-03-28 ساعت 17:31)noobnoobi نوشته:  
(2014-03-28 ساعت 16:16)ostokhan نوشته:  
(2014-03-28 ساعت 15:39)farshadm999 نوشته:  
(2014-03-28 ساعت 15:35)noobnoobi نوشته:  
(2014-03-28 ساعت 15:25)farshadm999 نوشته:  از اینجا میتونید خیلی‌ راحت اینترنتی درخواست گواهینامه بدید.

http://tac.org.ir/TacDetailsPage.asp?idn=7

در ضمن توجه داشته باشید که گواهینامه بین المللی فقط و فقط در کنار اصل گواهینامه ایران اعتبار داره تو همون سایت هم کامل توضیح داده.

در ضمن بعضی‌ کشور‌ها کسایی که پرمننت رزیدنس هستن (مثل شما که با گیرین کرد تشریف میبرید) نمی‌تونن با گواهینامه بین‌المللی رانندگی‌ کنن و باید گواهینامه اونجارو بگیرن بازم میگم راجع به آمریکا نمیدونم بهتره سوال کنید.

مرسی از پاسختون

یعنی تا قبل از گرفتن گواهینامه در آمریکا نمیتونم رانندگی کنم درسته؟

میگم در مورد آمریکا اصلا مطمئن نیستم ولی‌ ماسلن تو اروپا اگه شما اقامت دائم داشته باشید اصلا نمی‌تونید با بین المللی رانندگی‌ کنید.

در مورد آمریکا بهتره از یه مطالعه بپرسید که در صورتی‌ که گیرین کارت دارید می‌شه با بین المللی رانندگی‌ کرد یا خیر.

در ضمن بازم تاکید می‌کنم گواهینامه بین المللی حتما باید کنارش گواهینامه ایرانتون باشه.

لازمه اضافه کنم که در اکثر ایالت های یو اس شما میتونی با گواهینامه بین المللی رانندگی کنی البته عمدتا تا 3 ماه بعد از ورودتون و بعد از اون به شما ایراد میگیرن. پس بهتره هر چه سریعتر شما برید دنبال گواهینامه و تا وقتی که بگیرید میتونید با بین المللیتون رانندگی کنید. ولی در معدود ایالتهایی هم هست که کلا بین المللی رو قبول ندارند مثل میشیگان. امیدوارم کمک کرده باشم بهتون

خوب حدودا 60 تومان هزینش هست . اگر نصفشون قبول نکن یا 3 ماه بیشتر اعتبار نداره برای کم شدن هزینش:

با ترجمه گواهینامه نمیشه رانندگی کرد؟(ایالت کالیفرنیا میرم)
من از یکی از مهاجرسراییهای 2013 شنیدم که با ترجمه گواهینامه هم تونسته دو ماه رانندگی کنه البته فکر نمیکنم اینکار قانونی باشه. در ضمن از اونجاییکه گواهینامه بین المللی کلا سه ماه اعتبار داره به صرفه نیست که آدم هزینه و زمان صرفش کنه واسه سه ماه
تشکر کنندگان: alitab ، noobnoobi
دوستان نتایج گرین کارت 2015 چه تاریخی رو سایت میره ؟
تشکر کنندگان: ojee ، saeed2014 ، 5ina
33 روز دیگه یکم ماه می که میشه 11 اردیبهشت
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: saeed2014 ، noobnoobi ، amir-inFo ، hamid_fs3 ، محبت ، lighter
Smile 
(2014-03-29 ساعت 16:41)ostokhan نوشته:  
(2014-03-29 ساعت 12:35)amir-inFo نوشته:  دوستان نتایج گرین کارت 2015 چه تاریخی رو سایت میره ؟

11 اردیبهشت برابر با اول مارچ 2014. راس ساعت 20:30 شب به وقت تهران
Cool

نتایج لاتاری گرین کارد روز اول می اعلام میشه و فکر میکنم منظور دوستمون هم اول می هست نه اول مارچ.Wink
تشکر کنندگان: Sam2014 ، farshad varaste ، noobnoobi ، hamid_fs3 ، poem ، محبت ، battosai
سلام و عرض ادب
2 تا سوال از خدمت شما
اول اینکه در موقع ارسال فرم اولی، با اینکه خدمت من در سپاه بوده ولی چون معادل انگلیسی را پیدا نکردم،عنوان خدمت را army ذکر کردم و در آپدیت کردن فرمها و ارسال مدارک هم به این موضوع اشاره نکردم
خواهشم و سوالم اینه که آیا در روز مصاحبه این موضوع را قبل از سوگند یادآوری کنم یا اینکه احتیاج نیست

دوم اینکه در فرم اولی عنوان کرده بودم شاغل هستم ولی به دلیل کافی بودن مدرک تحصیلی ، دیگه مدرک شغلی را ترجمه و ارسال نکردم
آیا ایراد داره یا نه
ممنون از لطفتون
خواهش میکنم در صورت امکان پاسخ سوال منو بدین
حقیقتا نگران این موضوعم
بازهم ممنون.
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان:
(2014-03-30 ساعت 02:19)اسفند89 نوشته:  سلام و عرض ادب
2 تا سوال از خدمت شما
اول اینکه در موقع ارسال فرم اولی، با اینکه خدمت من در سپاه بوده ولی چون معادل انگلیسی را پیدا نکردم،عنوان خدمت را army ذکر کردم و در آپدیت کردن فرمها و ارسال مدارک هم به این موضوع اشاره نکردم
خواهشم و سوالم اینه که آیا در روز مصاحبه این موضوع را قبل از سوگند یادآوری کنم یا اینکه احتیاج نیست

دوم اینکه در فرم اولی عنوان کرده بودم شاغل هستم ولی به دلیل کافی بودن مدرک تحصیلی ، دیگه مدرک شغلی را ترجمه و ارسال نکردم
آیا ایراد داره یا نه
ممنون از لطفتون
خواهش میکنم در صورت امکان پاسخ سوال منو بدین
حقیقتا نگران این موضوعم
بازهم ممنون.

سلام دوست عزیز، مورد اول رو مطرح کنید ولی مورد دوم مشکلی نداره، نیازی به ارائه مدرک اشتغال به کار نیست، اگر مدرک تحصیلی کافی دارید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: banafsh14 ، farshad varaste ، اسفند89 ، noobnoobi ، amin arefi ، mahdibashoma
(2014-03-28 ساعت 20:02)mehdi.topol نوشته:  

بیمه سلامت فکر میکنم از ابتدای اپریل اجباری شده باشه (چون از محل کار ما که اینطوری به ما گفتن که باید از اول اپریل بیمه باشیم) ما هم (من و همسرم) واسه اوباما کر اقدام کردیم و اونا هم فکر میکنم از روی میزان درامد ما یا چیزای دیگه که من اخر هم نفهمیدم گفتن باید 110 دلار ماهانه بدین (تازه این ارزون ترینش بود)و مسلما کمتر هم هزینه ها رو پوشش میده (البته قیمتش نزدیک 400 دلار بود که بقیش رو اوباما جون متقبل شدنBig Grin )مجانی هم داشت که به ما ندادن Sad
تشکر کنندگان: اسفند89 ، noobnoobi ، kage.omid ، farshad varaste ، lighter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان