کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-03-22 ساعت 17:21)shalgham نوشته:  دوستان سلام
یک سئوالی دارم که ممنون میشم به من پاسخ بدید. لطفا فقط موثق باشه.
من گرین کارت دارم ولی به خاطر اینکه بخشی از درس و بخشی از سرباازیم مونده مجبورم بیش از دو سال ایران بمونم. دیروز که برای اولین بار پس از دریافت گرین کارت وارد فرودگاه واشنگتن شدم افسر از من سئوال کرد قبلا چقدر اینجا بودی گفتم حدودا یک ماه. گفت چند ماه ایران بودی گفتم کمتر از ۶ ماه. پرسید این دفعه چقدر قراره اینجا بمونی ، من صداقتم گل کرد گفتم چون یه سری کارای ناتموم دارم ۲۰ روز می مونم و میرم به جاش دفعه بعدی که اومدم پاس سفید می گیرم، که افسره گفت نه همین دفعه اقدام کن و بعدش هم توی پاسپورتم نوشت:
ARC
Out 6 Month adviced I327
حالا من اگر همین دفعه برای پاس سفید اقدام کنم کارام تموم نمیشه که سر وقت اینجا باشم و اگر هم اقدام نکنم می ترسم دفعه بعدی یعنی حدود یک سال دیگه که میام و می خوام برای پاس سفید اقدام کنم بهم گیر بدن و گرین کارتم رو بگیرن. لطفا راهنماییم کنید. نمی دونم میشه بریم ایران اعلام مفقودی بدیم پاس جدید بگیریم که این کامنت توش نباشه؟ اگر نمی گفتم چند روز دیگه برمی گردیم که برای بار اول خروج این کامنت رو برامون نمی نوشت.
دوست گرام این کار شما ریسک داره. اگه پاس سفید بگیریرد و بیش از 2 سال هم ایران بمونید به محض ورود به آمریکا شما بازخواست میشید. البته افرادی بودن که مشکلی براشون نیاده به محض ورود ولی قریب به اتفاق افراد پس از ورود در فرودگاه گرین کارتشون ضبط میشه و به دادگاه ارجاع میشن که قاضی با حکم خودش میتونه گرین کارت رو باطل کنه و دست شما به هیچ جایی بند نیستو مگر اینکه یه دلیل خیلی معتبر برای قاضی بیارید که بیخیال قضیه شه وفقط یه جریمه مالی براتون ببره. شما پاس سفید رو بگیر و قبل از اتمام مهلت بیا به آمریکا یه مدتی بمون دوباره برگرد ایران. به هر حال سبک سنگین کن ببین چطور میتوونی. ولی اون ریسک بالا هم رو در نظر بگیر که ممکنه برای همیشه گرین رو از دست بدی. من سر از اون کدی که آفیسر نوشته برات در نیاوردم. شاید اصلا ربطی به اینکه پاس سفید رو الان بگیری نداره و یه چیز دیگه هست. از اونطرف اعلام مفقودی پاس هم چیز جالبی نیست و درگیری های خودشو داره و توصیه نمیشه. توصیه من اینه که همون پاس سفید رو بگیر. حالا تا 2 سال دیگه خدا بزرگه و شاید تا اون موقع کارت درست شد. موفق باشی
تشکر کنندگان: محبت ، shalgham ، rezahoorjandi
(2014-03-22 ساعت 18:25)spring4940 نوشته:  با سلام،

کسی از دوستان اطلاع دارن که :
1- پاسپورت فرد برنده برای مصاحبه چه مدت باید اعتبار داشته باشد؟
2- از زمانی که برای دکتر مراجعه میکنیم به پزشک تا وقت مصاحبه باید در آنکارا حضور داشته باشیم یا میتونیم بریم و برگردیم؟

ممنون از کمکتون

کیس نامبر : 10XX وقت مصاحبه: هفته اول می

1- حداقل شش ماه. در غیر اینصورت تعویض کنید.
2- میتونید برگردید. مشکلی نیست ولی وقتتون کمه. جواب مدیکال حداکثر 48 ساعت آماده هست. مگر اینکه یه چند روز قبل از مصاحبه مدیکال رو انجام بدید و برگردید و مجددا برای مصاحبه راهی آنکارا شه. هزینه رفت و آمدتون در اینصورت زیاد میشه Shy
تشکر کنندگان: ffrfar ، rezahoorjandi
دوستان سلام عید همگی مبارک من شب عید مدارکم را برای آنکارا با آرامکس ارسال کردم ولی الان آرامکس رسید داده که رسیده سفارت آمریکا در استانبول دو هفته دیگه هم مصاحبه دارم به نظز شما چی کار کنم
کیس:2014AS000045XX...مصاحبه:4نفر آنکارا دریافت برگه صورتی... کلیر بعد از ۱۴۴ روز با تلفن دریافت ویزا ۲سپتامبر ورود به آمریکا ۲۶ سپتامبر
تشکر کنندگان: ffrfar
(2014-03-24 ساعت 09:47)اصان نوشته:  دوستان سلام عید همگی مبارک من شب عید مدارکم را برای آنکارا با آرامکس ارسال کردم ولی الان آرامکس رسید داده که رسیده سفارت آمریکا در استانبول دو هفته دیگه هم مصاحبه دارم به نظز شما چی کار کنم

سلام، عید شما هم مبارک.
یعنی چی؟ یعنی آدرس رو اشتباه نوشتین؟ باید دوباره بفرستین یا با سفارت مکاتبه کنید در این مورد و بپرسین چیکار باید بکنید و می تونید روز مصاحبه مدارک رو همراهتون ببرید!!!!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: alitab ، ffrfar ، farshad varaste
(2014-03-24 ساعت 12:02)aghaghia نوشته:  
(2014-03-24 ساعت 09:47)اصان نوشته:  دوستان سلام عید همگی مبارک من شب عید مدارکم را برای آنکارا با آرامکس ارسال کردم ولی الان آرامکس رسید داده که رسیده سفارت آمریکا در استانبول دو هفته دیگه هم مصاحبه دارم به نظز شما چی کار کنم

سلام، عید شما هم مبارک.
یعنی چی؟ یعنی آدرس رو اشتباه نوشتین؟ باید دوباره بفرستین یا با سفارت مکاتبه کنید در این مورد و بپرسین چیکار باید بکنید و می تونید روز مصاحبه مدارک رو همراهتون ببرید!!!!

نه دوست عزیز آدرس را درست نوشتم چون قبضش رو دارم ظاهرا پست اشتباه کرده متاسفانه آرامکس همه رفتن تعطیلات نوروز و جواب نمیدنSad
کیس:2014AS000045XX...مصاحبه:4نفر آنکارا دریافت برگه صورتی... کلیر بعد از ۱۴۴ روز با تلفن دریافت ویزا ۲سپتامبر ورود به آمریکا ۲۶ سپتامبر
تشکر کنندگان: aghaghia
سال نو بر همه ایرانیان مبارک
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
تشکر کنندگان: ffrfar ، bahram2014 ، ostokhan ، noobnoobi ، ramaya ، lighter ، farshad varaste
از دوستانی که ظرف روزهای اخیر رفتن مصاحبه تقاضا میشود که سفرنامه خود را بنویسند . ما هفته اینده مصاحبه داریم و دوست داریم اطلاعاتمون را به روز کنیم...باسپاس
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: alitab ، noobnoobi ، Lemony ، nazanin fatemi
(2014-03-25 ساعت 08:32)اصان نوشته:  

سلام، عید شما هم مبارک.

نه دوست عزیز آدرس را درست نوشتم چون قبضش رو دارم ظاهرا پست اشتباه کرده متاسفانه آرامکس همه رفتن تعطیلات نوروز و جواب نمیدنSad
سلام دوست عزیز ؛آرامش خودتونو حفظ کنید .اینجا تعطیله و اصلا مهم نسیت شما با نمایندگی آرامکس توی استانبول تماس بگیرید(شماره اشو توی سایتشون پیدا کنید) و تلفنی مشکلتونو بگید ....اگر شما آدر س را درست نوشته باشید مشکل اونهاست و در اسرع وقت کارشمارو درست میکنن اگر بکنفر که به ترکی استانبولی تسلط داشته باشه براتون اینکارو بکنه بهتره ....مطمئن باشید درست میشه
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: ffrfar ، taleghani ، aghaghia ، farshad varaste ، اصان ، Lemony
با سلام .این فرم contact information sheet چیه دقیقا؟ دوستان میگن باید قبل از مصاحبه همراه باقی مدارک فرستاد سفارت .قسمت اخر فرم ادرس در ا،م.ری.ک.ا رو میخواد با تلفن و ادرس ایمیل ،ایا اجباریه؟ ایمیل چه کسی؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
چیز مهمی نیست یعنی؟
تشکر کنندگان: alitab ، reasonable
(2014-03-26 ساعت 11:14)abbas09 نوشته:  
(2014-03-25 ساعت 08:32)اصان نوشته:  

سلام، عید شما هم مبارک.
برای من هم استانبول تو سایت زده ولی با ارامکس که صحبت کردم میگه بعدش رفته انکارا حالا باید با خود سفارت مکاتبه کنیم میلی که باید ازشون پیگیری کنیم چی هست؟
دوست عزیز نگران نباشید کمی صبر داشته باشید . بعد از استانبول به آنکارا میرسه.
2014AS7xx،یک نفر،ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، کلییرنس، آپدیتها: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه،15و30می،26،24،23،20،13،12،5،3 جون و 27 کلییر بعد از 192 روز، دریافت ویزا 11جولای
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2014-03-26 ساعت 12:14)k98k نوشته:  با سلام .این فرم contact information sheet چیه دقیقا؟ دوستان میگن باید قبل از مصاحبه همراه باقی مدارک فرستاد سفارت .قسمت اخر فرم ادرس در ا،م.ری.ک.ا رو میخواد با تلفن و ادرس ایمیل ،ایا اجباریه؟ ایمیل چه کسی؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

چیز مهمی نیست یعنی؟
تشکر کنندگان:
(2014-03-26 ساعت 12:45)k98k نوشته:  
(2014-03-26 ساعت 12:14)k98k نوشته:  با سلام .این فرم contact information sheet چیه دقیقا؟ دوستان میگن باید قبل از مصاحبه همراه باقی مدارک فرستاد سفارت .قسمت اخر فرم ادرس در ا،م.ری.ک.ا رو میخواد با تلفن و ادرس ایمیل ،ایا اجباریه؟ ایمیل چه کسی؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

چیز مهمی نیست یعنی؟

فرم اطلاعات تماس و ارتباط برقرار کردن با شماست. این که باید قبل از مصاحبه باید میفرستادید رو نمیدونم ولی گمون کنم روز مصاحبه تون هم میتونید کیستون رو آپدیت و کامل کنید. دوستانی بودند که برخی فرم ها رو روز مصاحبه تحویل داده بودند البته این کار ریسک داره ولی کلا امکانپذیره. بله نوشتن آدرس و مشخصات اجباریه. چون گرین کارت رو به آدرسی که شما نوشتید خواهند فرستاد البته در صورت تغییر هم میتونید بعدا آدرس رو تغییر بدید ولی فعلا باید یه آدرسی تو فرم بنویسید. ایمیل چه کسی؟ خوب معلومه ایمیل خودتون. میخواستید مگه ایمیل کی رو بنویسید؟؟ Big Grin Big Grin Smile
تشکر کنندگان: k98k
سلام
دوستان الان من صفحه فی بوک خانم آفیسر ابوظبی را پیدا کردم نمی شه ازش سوال پرسید ؟؟
چند بار خواستم ازش سوال بکنم هی گفتم بزار این هفته هم تموم بشه حتما آپدیت می شه ولی نه مثل اینکه خبری نیستش ما را فراموش کردن ...
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان:
(2014-03-26 ساعت 12:58)ostokhan نوشته:  
(2014-03-26 ساعت 12:45)k98k نوشته:  

چیز مهمی نیست یعنی؟

فرم اطلاعات تماس و ارتباط برقرار کردن با شماست. این که باید قبل از مصاحبه باید میفرستادید رو نمیدونم ولی گمون کنم روز مصاحبه تون هم میتونید کیستون رو آپدیت و کامل کنید. دوستانی بودند که برخی فرم ها رو روز مصاحبه تحویل داده بودند البته این کار ریسک داره ولی کلا امکانپذیره. بله نوشتن آدرس و مشخصات اجباریه. چون گرین کارت رو به آدرسی که شما نوشتید خواهند فرستاد البته در صورت تغییر هم میتونید بعدا آدرس رو تغییر بدید ولی فعلا باید یه آدرسی تو فرم بنویسید. ایمیل چه کسی؟ خوب معلومه ایمیل خودتون. میخواستید مگه ایمیل کی رو بنویسید؟؟ Big Grin Big Grin Smile

اگه كسي نداشت چي ؟
برا اونا كه هيچكسي رو تو اونجا نداره ( مثل خود من Sad ) چيكار بايد بكنه؟
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان لینک این فایل اکسل را میشه بزارید من می خوام آپدیت جدیدشو دانلود کنم اگه آپدیت شده باشه البته ؟؟
مرسی
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: alitab

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان