کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
فوري فوري،
سلام، من هفته بعد ايشالا راهي هستم به ديار غربت، سوالم اينه مني كه هزينه گرين كارت هنوز ندادم ، رفتم اونجا تو فرودگاه اون هزينه رو ازم ميگيرن ؟ يا بهتره قبل رفتنم بدم ؟؟؟؟؟؟
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
تشکر کنندگان: ramaya
ببخشید من سوالم را اینجا مطرح می کنم هیچ تاپیک بازی را پیدا نکردم که بپرسم
تاریخ اعلام نتایج لاتاری ۲۰۱۵ کی هستش؟
تشکر کنندگان:
(2014-03-27 ساعت 20:03)Niyousha نوشته:  فوري فوري،
سلام، من هفته بعد ايشالا راهي هستم به ديار غربت، سوالم اينه مني كه هزينه گرين كارت هنوز ندادم ، رفتم اونجا تو فرودگاه اون هزينه رو ازم ميگيرن ؟ يا بهتره قبل رفتنم بدم ؟؟؟؟؟؟
به کجا چنین شتابان گون از نسیم پرسید
سفرت به خیر اما تو و دوستی خدا را چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی
به شکوفه ها به باران برسان سلام ما را
من نمی دونم ولی حتما توی فرودگاه ازتون می گیرن ....
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: alitab ، Niyousha ، farshad varaste
(2014-03-27 ساعت 20:30)Polonium نوشته:  ببخشید من سوالم را اینجا مطرح می کنم هیچ تاپیک بازی را پیدا نکردم که بپرسم
تاریخ اعلام نتایج لاتاری ۲۰۱۵ کی هستش؟
www.timeanddate.com/countdown/generic?iso=20140501T2030&p0=246&msg=2015+Result++By+usamohajer
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان:
(2014-03-27 ساعت 20:56)kamranh نوشته:  
(2014-03-27 ساعت 20:03)Niyousha نوشته:  فوري فوري،
به کجا چنین شتابان گون از نسیم پرسید
سفرت به خیر اما تو و دوستی خدا را چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی
به شکوفه ها به باران برسان سلام ما را
من نمی دونم ولی حتما توی فرودگاه ازتون می گیرن ....
به سلامتی ایشاا..... اگه وقت دارید از همینجا بپردازید وگرنه نگران نباشید بعد از اسکان یافتن وخستگی در کردن بپردازید. موفق باشی دوست عزیز و دست راستتون رو سر همه ی ما منتطران....Big Grin
تشکر کنندگان: alitab ، Niyousha ، Lemony ، farshad varaste
1:من پرینت پست را براشون فرستادم 2 هفته پیش ولی نمی دونم چرا دوباره اینو فرستادن؟
Before coming to our office for an interview, all immigrant visa applicants need to register their passport pickup location through usvisa-info.com or by calling 0850 252 6355 (from Turkey) / (703) 439-2348 (from the U.S.). Please note that each passport holder needs to register visa pickup location separately. After successful registry, please print the receipt and bring it with you on your interview date.
On the day of your interview, please bring the following documents to our office and hand them to the Consular Greeter in the following order:
2:مدارکی که گفتن ببرم سفارت را این رو نمی دونم چیه از کجا باید فرم را دانلود کنم؟
A list of your complete travel history (list of countries travelled to, dates in Gregorian calendar, purpose of travels, visa type)
3:این فرم را کسی تا حالا پر کرده
All male applicants aged between 18 and 25 needs to bring a signed copy and submit Selective Service Form http://photos.state.gov/libraries/turkey.../Selective Service Farsi Turkish.pdf on the
تشکر کنندگان:
(2014-03-27 ساعت 23:52)negar.ar نوشته:  1:من پرینت پست را براشون فرستادم 2 هفته پیش ولی نمی دونم چرا دوباره اینو فرستادن؟
Before coming to our office for an interview, all immigrant visa applicants need to register their passport pickup location through usvisa-info.com or by calling 0850 252 6355 (from Turkey) / (703) 439-2348 (from the U.S.). Please note that each passport holder needs to register visa pickup location separately. After successful registry, please print the receipt and bring it with you on your interview date.
On the day of your interview, please bring the following documents to our office and hand them to the Consular Greeter in the following order:
2:مدارکی که گفتن ببرم سفارت را این رو نمی دونم چیه از کجا باید فرم را دانلود کنم؟
A list of your complete travel history (list of countries travelled to, dates in Gregorian calendar, purpose of travels, visa type)
3:این فرم را کسی تا حالا پر کرده
All male applicants aged between 18 and 25 needs to bring a signed copy and submit Selective Service Form http://photos.state.gov/libraries/turkey.../Selective Service Farsi Turkish.pdf on the

1. اگر فرستادین پرینت ثبت نامcsc رو که دیگه مشکلی نیست، 2. فرم خاصی نداره، خودتون توی یه کاغذ A4 لیست مسافرت های خارجی تون رو با تاریخ مینویسید حالا دستی یا تایپی، برای اطمینان اگر پاسپورت قدیمی هم دارین همراه ببرین.
3. واسه آقایونه 18 تا 25 سال هست، فرم تعهد خدمت سربازیه که فرمالیته هست ولی باید آقایون ر این سن پر کنند.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ffrfar ، reasonable
سلام خدمت دوستان گل

سوالم اینکه:
برای رانندگی تو کالیفرنیا باید گواهینامه بین المللی بگیرم یا ترجمه گواهینامه؟

و از کجا باید گواهینامه بین المللی رو بگیرم؟
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-03-28 ساعت 14:49)noobnoobi نوشته:  سلام خدمت دوستان گل

سوالم اینکه:

از اینجا میتونید خیلی‌ راحت اینترنتی درخواست گواهینامه بدید.

http://tac.org.ir/TacDetailsPage.asp?idn=7

در ضمن توجه داشته باشید که گواهینامه بین المللی فقط و فقط در کنار اصل گواهینامه ایران اعتبار داره تو همون سایت هم کامل توضیح داده.

در ضمن بعضی‌ کشور‌ها کسایی که پرمننت رزیدنس هستن (مثل شما که با گیرین کرد تشریف میبرید) نمی‌تونن با گواهینامه بین‌المللی رانندگی‌ کنن و باید گواهینامه اونجارو بگیرن بازم میگم راجع به آمریکا نمیدونم بهتره سوال کنید.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: noobnoobi ، exxedus ، Saeedv13 ، moqadam
(2014-03-28 ساعت 15:25)farshadm999 نوشته:  

سوالم اینکه:

در ضمن توجه داشته باشید که گواهینامه بین المللی فقط و فقط در کنار اصل گواهینامه ایران اعتبار داره تو همون سایت هم کامل توضیح داده.

در ضمن بعضی‌ کشور‌ها کسایی که پرمننت رزیدنس هستن (مثل شما که با گیرین کرد تشریف میبرید) نمی‌تونن با گواهینامه بین‌المللی رانندگی‌ کنن و باید گواهینامه اونجارو بگیرن بازم میگم راجع به آمریکا نمیدونم بهتره سوال کنید.

مرسی از پاسختون

یعنی تا قبل از گرفتن گواهینامه در آمریکا نمیتونم رانندگی کنم درسته؟
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
(2014-03-28 ساعت 15:35)noobnoobi نوشته:  

سوالم اینکه:

مرسی از پاسختون

میگم در مورد آمریکا اصلا مطمئن نیستم ولی‌ ماسلن تو اروپا اگه شما اقامت دائم داشته باشید اصلا نمی‌تونید با بین المللی رانندگی‌ کنید.

در مورد آمریکا بهتره از یه مطالعه بپرسید که در صورتی‌ که گیرین کارت دارید می‌شه با بین المللی رانندگی‌ کرد یا خیر.

در ضمن بازم تاکید می‌کنم گواهینامه بین المللی حتما باید کنارش گواهینامه ایرانتون باشه.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: noobnoobi
(2014-03-28 ساعت 15:39)farshadm999 نوشته:  

سوالم اینکه:

مرسی از پاسختون

میگم در مورد آمریکا اصلا مطمئن نیستم ولی‌ ماسلن تو اروپا اگه شما اقامت دائم داشته باشید اصلا نمی‌تونید با بین المللی رانندگی‌ کنید.

در مورد آمریکا بهتره از یه مطالعه بپرسید که در صورتی‌ که گیرین کارت دارید می‌شه با بین المللی رانندگی‌ کرد یا خیر.

در ضمن بازم تاکید می‌کنم گواهینامه بین المللی حتما باید کنارش گواهینامه ایرانتون باشه.

لازمه اضافه کنم که در اکثر ایالت های یو اس شما میتونی با گواهینامه بین المللی رانندگی کنی البته عمدتا تا 3 ماه بعد از ورودتون و بعد از اون به شما ایراد میگیرن. پس بهتره هر چه سریعتر شما برید دنبال گواهینامه و تا وقتی که بگیرید میتونید با بین المللیتون رانندگی کنید. ولی در معدود ایالتهایی هم هست که کلا بین المللی رو قبول ندارند مثل میشیگان. امیدوارم کمک کرده باشم بهتون
تشکر کنندگان: noobnoobi ، taleghani ، ماتیتی ، farshad varaste
دوستان عزیزی که تازه از دبی برگشته اند آیا تو فرودگاه دبی چمدون مسافران باز و کاملا بررسی میشه و یا فقط از دستگاه عبور میدن؟
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
(2014-03-28 ساعت 16:50)hamid.eng نوشته:  دوستان عزیزی که تازه از دبی برگشته اند آیا تو فرودگاه دبی چمدون مسافران باز و کاملا بررسی میشه و یا فقط از دستگاه عبور میدن؟

از زیر دستگاه رد می‌شه و اگه شک کنن چمدون هم باز می‌کنن.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: farshad varaste ، azadeh2014
(2014-03-28 ساعت 16:16)ostokhan نوشته:  
(2014-03-28 ساعت 15:39)farshadm999 نوشته:  

سوالم اینکه:

مرسی از پاسختون

لازمه اضافه کنم که در اکثر ایالت های یو اس شما میتونی با گواهینامه بین المللی رانندگی کنی البته عمدتا تا 3 ماه بعد از ورودتون و بعد از اون به شما ایراد میگیرن. پس بهتره هر چه سریعتر شما برید دنبال گواهینامه و تا وقتی که بگیرید میتونید با بین المللیتون رانندگی کنید. ولی در معدود ایالتهایی هم هست که کلا بین المللی رو قبول ندارند مثل میشیگان. امیدوارم کمک کرده باشم بهتون

خوب حدودا 60 تومان هزینش هست . اگر نصفشون قبول نکن یا 3 ماه بیشتر اعتبار نداره برای کم شدن هزینش:

با ترجمه گواهینامه نمیشه رانندگی کرد؟(ایالت کالیفرنیا میرم)
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadm999 ، farshad varaste

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان