کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام اساتید @
خوب زحمت کشیدن تاپیک شمارش معکوس 2015 رو هم قفل کردن
من موندم دو نفر ذهنشون خرابه ارجیف میگن بهنر نیست اون دونفر فقط دسترسیشون قطع بشه ؟
تا یهو به کل تاپیک قفل بشه !
بنده به شخصه داشتم از تجربیات بعضی از دوستان استفاده می کردم ! حالا هر جور صلاحه
ممنون
روز خوش
مـا هـا زندگــــــــــــی نـمـیـکـنـیــم، نفــــــــس میکشیـــــم . . .

ششمین سال شد . ملالی نیس ولی فکر میکنید چرا اینجاییم ؟
تشکر کنندگان: m_yek ، samansaba
(2014-04-11 ساعت 00:11)sedighe3336 نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 14:13)aghaghia نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 14:11)ramaya نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 00:55)sedighe3336 نوشته:  اگه یه ضرب ویزارو بدن حضوری باید رفت واسه گرفتن ویزا یا پیکآپ مدارک باید گرفت و اونا واسمون پست میکنند؟ اگه باید پیکاپ گرفت روند کار چیه؟
مرسی

سلام شما اطلاعاتی از خودتون ندادین مثلا اینکه کدوم سفارت هستین چون ایروان وابوظبی و آنکارا باهم متفاوته ولی در مورد آنکارا مثلا شما وقتی کارنت شدی و نامه دومت اومد باید خودت دفتر پستی نزدیک به هتلت را مشخص کنی که به امید خدا ویزای یکضرب بگیری چند روز بعد باید بری به اون دفتر سربزنی و با یه کارت شناسایی تحویل بگیری در مورد بقیه سفارتها دقیق نمیدونم ولی مثل اینکه میگن فلان روز بیا گذرنامه اتو تحویل بگیر در یه ساعت مشخص.بهرحال اگر ویزاتون یکضرب باشه پاستونو نگه میدارن وگرنه بهتون با یه برگه پس میدن وتوضیح میدن که چکار باید بکنید (در تمام سفارتها)
در تکمیل گفته ای دوستمون باید بگم پاسپورت به هیج وجه پست نمیشه و پیکاپ پاسپورت هم فقط در سفارت ابوظبی ممکنه، برای ایروان باید یکی از اعضای کیس بره بگیره، برای آنکارا رو هم که گفتن...
سللام ، ممنون واسه پاسخ گویی
من مصاحبه ام توی ابوظبی است ، راستش یکی از دوستان به من گفت باید پیکاپ مدارک بگیری و حضوری نمی تونی بری بگیری ، اما اینطور که من بررسی کردم اکثرا حضوری ویزارو دریافت کردند... پس مشکلی نیس در این مورد؟
در مورد ترجمه ی مدرک هم مهر دادگستری اصلا اهمیتی نداره؟
سلام
لطفا دوستانیکه به هر علتی امضا ندارن، وقتی سوالی میپرسن یه اطلاعاتی از کیسشون بدن که پاسخ مناسب دریافت کنن. به خدا درست کردن یه امضای معمولی و ساده نه اطلاعات خاصی در اختیار کسی قرار میده نه مشکل ا م ن ی ت ی داره، ولی اگه یه پاسخ اشتباه بگیرید ممکنه خیلی براتون گرون تموم بشه پس همین حالا زحمت درست کردن یه امضا رو در تنظیمات حساب کاربریتون بکشید. در مورد سوال دوستمون چون من بررسی کردم برای ابوظبی، نیازی به حضور یکی از اعضای کیس برای دریافت ویزا نیست و هرکسی که پاسپورتها رو ببره میتونه ویزا رو بگیره، ولی به دلایل مختلف بهتره خود شخص یا یکی از نزدیکان مورد اعتماد اینکارو بکنه. در مورد ترجمه مدارک هم برای مصاحبه، هیچکدوم از اونها نیازی به تایید دادگستری نداره ولی برای ادامه زندگی در آمریکا ممکنه بعضیا رو لازم باشه که به تایید برسونید.
موفق باشید
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: kage.omid ، estanfordbineh
سلام دوستان عزیز لطفا به این نکته توجه کنید !!

اگه برای گرفتن دلار یا درهم یا غیره به صرافی ها مراجعه میکنید حتما ازشون بپرسید که تاریخ اون پول نگذشته باشه چون یکی از دوستام دلار گرفته از صرافی ولی تاریخ پولش گذشته بود و در کشور غربت اذیت شده بود و مجبور شد بیاد ایران و زیر قیمت بفروشه چون از اون صرافی که خریده بود قبول نمیکرد
قبل از خرید مشخصات پول جدید هر کشور را از اینترنت سرچ کنید و سعی کنید یک رسید خرید از صرافی ها بگیرید لطفا
شماره کیس:**2014AS000051 خودم تنها هستم Cool مصاحبم 23 آپریل ابوظبی >>>> ويزا يك ضررررررررررررب >>>>> به لطف خدا Smile
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، amin arefi
(2014-02-26 ساعت 20:24)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-02-26 ساعت 20:09)najmekazeminejad نوشته:  سلام من تازه از مصاحبه برگشتم و یه ضرب ویزا گرفتم...مصاحبم ابوظبی بود
متاسفانه اون پاکتیو که همراه ویزا بهم دادن اشتباها باز کردم .
الان باید چیکار کنم؟؟؟
ترو خدا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

دوست عزیز اولاتبریک میگم ویزای یکضربتون رو و در رابطه با سوالتون به احتمال زیاد بایستی به سفارت مراجعه کنید تا مجددا پاکت راپلمپ کنند البته برای اطمینان ابتدا به سفارت ایمیل بزنید و در این خصوص مکاتبه نمایید

سلام...ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن.من چن بار ایمیل زدم سفارت و باهاشون مکاتبه کردم گفتم که تو فرودگاه ایران افسر ایرانی واسم پارش کرده.اینو یکی از دوستان که در امریکا زندگی میکنه از وکیلش پرسید و گفت اینجوری گفته که بگو توی فرودگاه همچین اتفاقی افتاده واسم.خلاصه سفارت جواب داد که مشکلی نیست فقط باید پاکت رو برگردونید که دوباره پلمب بشه.پاکت رو توسط یکی از دوستام(لاله ی عزیز) فرستادم سفارت و خداروشکر مشکلی پیش نیومد و دوباره پلمبش کردن واسم.حواستون باشه عین من ازین اشتباها نکنید.
تشکر کنندگان: ali3875 ، m.sabet ، estanfordbineh
(2014-02-26 ساعت 20:14)yami نوشته:  
(2014-02-26 ساعت 20:09)najmekazeminejad نوشته:  سلام من تازه از مصاحبه برگشتم و یه ضرب ویزا گرفتم...مصاحبم ابوظبی بود
متاسفانه اون پاکتیو که همراه ویزا بهم دادن اشتباها باز کردم .
الان باید چیکار کنم؟؟؟
ترو خدا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

حالا توش چی هست؟ حداقل بگین این همه مردم این پاکت رو میگیرن میبرن آخرش هم نفهمیدیم که توش چی هست.
نگران نباشید، اینجا خوندم یکی دو بار که راه حل داره. فکر کنم دوستان بزودی راهنمایی کنن.
چیز خاصی توش نیس فقط همون چیزایی که بهشون تحویل میدیم مثل ترجمه مدارک و گواهی موجودیو ازین چیزا + چن تا کاغذ که دستی پر شده و اسم و مشخصاتو این چیزا توش وارد شده.خداروشکر من پاکتو فرستادم سفارت و دوباره پلمبش کردن واسم.مفصل تو پیج 180 اگه اشتباه نکنم گفتم جریانو.
تشکر کنندگان: m.sabet ، Fifi2015 ، mohsenmb ، alitab ، gema ، estanfordbineh
(2014-04-11 ساعت 10:52)m_yek نوشته:  سلام دوستان عزیز لطفا به این نکته توجه کنید !!

اگه برای گرفتن دلار یا درهم یا غیره به صرافی ها مراجعه میکنید حتما ازشون بپرسید که تاریخ اون پول نگذشته باشه چون یکی از دوستام دلار گرفته از صرافی ولی تاریخ پولش گذشته بود و در کشور غربت اذیت شده بود و مجبور شد بیاد ایران و زیر قیمت بفروشه چون از اون صرافی که خریده بود قبول نمیکرد
قبل از خرید مشخصات پول جدید هر کشور را از اینترنت سرچ کنید و سعی کنید یک رسید خرید از صرافی ها بگیرید لطفا

داداش یعنی پی تاریخش گذشته؟ نگرفتم؟ توضیح بده
تشکر کنندگان: alitab ، gema
(2014-04-11 ساعت 11:43)ostokhan نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 10:52)m_yek نوشته:  سلام دوستان عزیز لطفا به این نکته توجه کنید !!

خواهش می کنم توضیح دهید مگر دلار تاریخ گذشته داریم؟
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: alitab ، farshadm999 ، محبت
(2014-04-11 ساعت 13:22)مامان خانم نوشته:  

به حق چیز‌های نشنیده! مگه شیر میهن خریدید؟
https://answers.yahoo.com/question/index...906AAU4X7t
خوشحالم.
تشکر کنندگان: محبت ، farshad varaste ، estanfordbineh
(2014-04-11 ساعت 13:55)farshadm999 نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 13:22)مامان خانم نوشته:  

به حق چیز‌های نشنیده! مگه شیر میهن خریدید؟
https://answers.yahoo.com/question/index...906AAU4X7t
من امروز برای اولین بار دلار های جدید را دیدم نوار میانی دلار حالت سه بعدی دارد اما دیروز که خودم دلار گرفتم همان دلار های مدل قدیمی را به ما داد. اما خوب به مورد دلار تاریخ گذشته برخورد نکرده بودم چون فکر می کردم صرافی مرجعی برای خرید دلار اصل است البته بعضی صرافی ها دلار ها را مهر می کنن.به هر حال ممنون از پاسختان آقای فرشاد
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
سلام, من به تازگی مصاحبه داشتم و افیسر بهم گفت ویزای خودم و دخترم صادر میشه ولی همسرم کلیرنس خورد و قرار شد چند روز بعد برم سفارت برای گرفتن ویزا (ارمنستان).
ولی روز موعود در کمال تعجب در ورودی سفارت بهم گفتن که تلفنی با شخصی صحبت کنم, اون شخص ازم دوباره در مورد کارم پرسید و گفت که سیستم عکس دختر 5 ماهه ام رو نپذیرفته و ازم خواست برگردم ایران و زمان کلیر شدن همسرم با عکس جدید دخترم برای گرفتن هر سه ویزا برگردم ایروان. اما هیچ برگه ای به من ندادن.
الان واقعا نمیدونم کیس من دقیقا چه.مفهومی داره.
خواهشا راهنماییم کنید, خیلی نگرانم
تشکر کنندگان:
(2014-04-11 ساعت 02:07)majid7 نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 02:02)hamid_nazanin نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 01:59)majid7 نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 01:49)hamid_nazanin نوشته:  دوستان عزیز می‌شه لطفا این خط رو که مربوط به فرم ۲۳۰ هست ترجمه کنین که منظورش چی‌ هست?

An alien determined by the Attorney General to have knowingly made a frivolous application for asylum

کدوم بخش سوال چند؟/
با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز من این قسمت رو خوندم فقط یه جواب کلی‌ داده که این قسمت رو یعنی‌ سوال ۴۰ بند کا را بزنین نه،من می‌خواستم مفهوم این خط رو بدونم

دوست من تو امضای من پایین این پست قسمت لاتاری از اغاز تا پایان بخش فرم 230 برو بهتر و واضح تر کمکت میکنه

با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز من این قسمت رو خوندم فقط یه جواب کلی‌ داده که این قسمت رو یعنی‌ سوال ۴۰ بند کا را بزنین نه،من می‌خواستم مفهوم این خط رو بدونم

تشکر کنندگان:
(2014-04-11 ساعت 15:30)hamid_nazanin نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 02:07)majid7 نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 02:02)hamid_nazanin نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 01:59)majid7 نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 01:49)hamid_nazanin نوشته:  دوستان عزیز می‌شه لطفا این خط رو که مربوط به فرم ۲۳۰ هست ترجمه کنین که منظورش چی‌ هست?

An alien determined by the Attorney General to have knowingly made a frivolous application for asylum

کدوم بخش سوال چند؟/

دوست من تو امضای من پایین این پست قسمت لاتاری از اغاز تا پایان بخش فرم 230 برو بهتر و واضح تر کمکت میکنه

منظورش اینه که میخواهید پ نا ه ن د ه بشی یا نه
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: hamid_nazanin

آیا اطمینان دارید که در مورد دلار آمریکا در خاک آمریکا این مورد صادق هست ؟
تشکر کنندگان: adonis2006
(2014-04-11 ساعت 15:51)behfaza نوشته:  

قبول نکردن دلار با سال های پایین از قبل هم در ایران و بعضی کشورهای دیگه بوده و هست و سلیقه ای ، قانونی نیست ، کسایی هم که قبول نمیکنن دلیلشون اینه که چون تقلبی بودن و اصل بودن دلارای رایج و روز رو راحت تر از قدیمی میشه تشخیص داد
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
تشکر کنندگان: adonis2006 ، farshad varaste ، estanfordbineh
(2014-04-11 ساعت 16:11)mehdir نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 15:51)behfaza نوشته:  

قبول نکردن دلار با سال های پایین از قبل هم در ایران و بعضی کشورهای دیگه بوده و هست و سلیقه ای ، قانونی نیست ، کسایی هم که قبول نمیکنن دلیلشون اینه که چون تقلبی بودن و اصل بودن دلارای رایج و روز رو راحت تر از قدیمی میشه تشخیص داد
در مورد دلار باید بگم فقط تو ایرانه که به این تاریخ روی پول توجه میشه و خودما هم بر همین اساس سعی میکنیم که از 2003 به بالا بخریم اما در کشورهای دیگه همین که تقلبی نباشه براشون کافیه برای همین بهتره از صرافی معتبر خرید کنید و اصولا منشا پول مشخص باشه خیلی بهتره.
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: محبت ، adonis2006 ، farshad varaste ، estanfordbineh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان