کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-04-10 ساعت 12:01)farshad varaste نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 09:43)negar.ar نوشته:  سلام این فرمی هست که سفارت داده می خواستم ببینم fbi خورده یا نه ؟ فقط باید برگه بانکشو هر وقت که خواست ببره ؟یا اینکه منتظر کلیر شدن باشه؟

[عکس: 39040244626755619029.jpg][/URL][/img]

[img][عکس: 86678505431933031353.jpg][/img]

این هم برگه بانکش اصل هم بوده ولی بهش سفارت گفته اصل برگه را بیار بعد هم گفته سر برگه بانک نباید این طوری باشه. ازبانک صادرات پرسیدم گفت ما قبلا می فرستادیم تهران (چون من اصفهانم) ولی چند وقته که از تهران این فرمتو به ما دادن گفتن خودتون روی این فرمت پرینت بگیرین. حالا به نظرتون من چی کار کنم؟
[img][عکس: 13699916534944162010.jpg][/img]
سلام دوست عزیز
بنظرم تشریف ببرید بانک صادرات حسابتون رو خالی کنید و تو نزدیکترین بانک پاسارگاد حساب باز کنید و در کمتر از ده دقیقه نامه تمکن بدون مشکلی رو در یک برگه شکیل و به زبان انگلیسی دریافت کنید. اینجوری دیگه هیچ استرسی ندارید. بانکهای دولتی کلا...
با آرزوی موفقیت

تاریخ باز کردن حساب فکر کنم مهم باشه.؟؟؟
بعد نگن چرا بانکتو عوض کردی؟
fbi چک چی خورده؟
تشکر کنندگان:
(2014-04-10 ساعت 00:55)sedighe3336 نوشته:  اگه یه ضرب ویزارو بدن حضوری باید رفت واسه گرفتن ویزا یا پیکآپ مدارک باید گرفت و اونا واسمون پست میکنند؟ اگه باید پیکاپ گرفت روند کار چیه؟
مرسی

سلام شما اطلاعاتی از خودتون ندادین مثلا اینکه کدوم سفارت هستین چون ایروان وابوظبی و آنکارا باهم متفاوته ولی در مورد آنکارا مثلا شما وقتی کارنت شدی و نامه دومت اومد باید خودت دفتر پستی نزدیک به هتلت را مشخص کنی که به امید خدا ویزای یکضرب بگیری چند روز بعد باید بری به اون دفتر سربزنی و با یه کارت شناسایی تحویل بگیری در مورد بقیه سفارتها دقیق نمیدونم ولی مثل اینکه میگن فلان روز بیا گذرنامه اتو تحویل بگیر در یه ساعت مشخص.بهرحال اگر ویزاتون یکضرب باشه پاستونو نگه میدارن وگرنه بهتون با یه برگه پس میدن وتوضیح میدن که چکار باید بکنید (در تمام سفارتها)
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: aghaghia ، farshad varaste ، azadeh2014 ، kage.omid ، lighter
(2014-04-10 ساعت 14:11)ramaya نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 00:55)sedighe3336 نوشته:  اگه یه ضرب ویزارو بدن حضوری باید رفت واسه گرفتن ویزا یا پیکآپ مدارک باید گرفت و اونا واسمون پست میکنند؟ اگه باید پیکاپ گرفت روند کار چیه؟
مرسی

سلام شما اطلاعاتی از خودتون ندادین مثلا اینکه کدوم سفارت هستین چون ایروان وابوظبی و آنکارا باهم متفاوته ولی در مورد آنکارا مثلا شما وقتی کارنت شدی و نامه دومت اومد باید خودت دفتر پستی نزدیک به هتلت را مشخص کنی که به امید خدا ویزای یکضرب بگیری چند روز بعد باید بری به اون دفتر سربزنی و با یه کارت شناسایی تحویل بگیری در مورد بقیه سفارتها دقیق نمیدونم ولی مثل اینکه میگن فلان روز بیا گذرنامه اتو تحویل بگیر در یه ساعت مشخص.بهرحال اگر ویزاتون یکضرب باشه پاستونو نگه میدارن وگرنه بهتون با یه برگه پس میدن وتوضیح میدن که چکار باید بکنید (در تمام سفارتها)
در تکمیل گفته ای دوستمون باید بگم پاسپورت به هیج وجه پست نمیشه و پیکاپ پاسپورت هم فقط در سفارت ابوظبی ممکنه، برای ایروان باید یکی از اعضای کیس بره بگیره، برای آنکارا رو هم که گفتن...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ramaya ، farshad varaste ، azadeh2014 ، kage.omid
(2014-04-10 ساعت 12:25)negar.ar نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 12:01)farshad varaste نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 09:43)negar.ar نوشته:  سلام این فرمی هست که سفارت داده می خواستم ببینم fbi خورده یا نه ؟ فقط باید برگه بانکشو هر وقت که خواست ببره ؟یا اینکه منتظر کلیر شدن باشه؟

[عکس: 39040244626755619029.jpg][/URL][/img]

[img][عکس: 86678505431933031353.jpg][/img]

این هم برگه بانکش اصل هم بوده ولی بهش سفارت گفته اصل برگه را بیار بعد هم گفته سر برگه بانک نباید این طوری باشه. ازبانک صادرات پرسیدم گفت ما قبلا می فرستادیم تهران (چون من اصفهانم) ولی چند وقته که از تهران این فرمتو به ما دادن گفتن خودتون روی این فرمت پرینت بگیرین. حالا به نظرتون من چی کار کنم؟
[img][عکس: 13699916534944162010.jpg][/img]
سلام دوست عزیز
بنظرم تشریف ببرید بانک صادرات حسابتون رو خالی کنید و تو نزدیکترین بانک پاسارگاد حساب باز کنید و در کمتر از ده دقیقه نامه تمکن بدون مشکلی رو در یک برگه شکیل و به زبان انگلیسی دریافت کنید. اینجوری دیگه هیچ استرسی ندارید. بانکهای دولتی کلا...
با آرزوی موفقیت

تاریخ باز کردن حساب فکر کنم مهم باشه.؟؟؟
بعد نگن چرا بانکتو عوض کردی؟
fbi چک چی خورده؟
نه نگران نباشید .بانک پاسارگاد یا پارسیان میتونید حساب باز کنید و همون روز یا چند روز بعد برید برگه تمکن بگیرید .مال پاسارگاد که همون توی شعبه براتون میزنه و هولوگرام هم میچسبونه 6500تومن هم البته بهمن ماه از ما گرفت .سفارتم قبول کرد بدون چون وچرا.پارسیان هم شعب ارزی بسرعت میدن بهتون.(مهم موجودی اینها گردش مالی ازتون نمیخوان)
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: farshad varaste ، azadeh2014 ، kage.omid ، lighter
(2014-04-10 ساعت 14:22)ramaya نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 12:25)negar.ar نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 12:01)farshad varaste نوشته:  [quote='negar.ar' pid='476852' dateline='1397106814']
سلام این فرمی هست که سفارت داده می خواستم ببینم fbi خورده یا نه ؟ فقط باید برگه بانکشو هر وقت که خواست ببره ؟یا اینکه منتظر کلیر شدن باشه؟
سلام دوست عزیز
با آرزوی موفقیت
دوستان لطفا پست هایی که دارای عکس می باشد را برای پاسخ دادن عکس های پیوست شده را پاک کنید که اینقدر فروم نا مرتب و زیاد نشه با تشکر
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: قصه گو ، farshad varaste
سلام و درود بر شما دوستان عزیز و گرامی،
آیا عکّاسی خوب در تهران میشناسید که آدم هم برای سفارت و هم مدارک پزشکی آنجا دوباره عکس بگیرد؟
هم از لحاظ فنّی و هم هنری کیفیت خوب داشته باشه و منصف باشد، یک بار عکس بگیرد و در دو قطع ۵در۵ و نمیدانم فکر کنم دکتر ۳.۵در۴.۵ بخواهد تحویل بدهد؟ اگر به آدم ایمیل هم بکند که دیگر بینظیر و محشر است.
اگر آدرس و شماره تلفن بدهید حالا اینجا یا با پیام خصوصی خیلی ممنون میشوم.
تشکر بابت لطف و راهنمائی
تشکر کنندگان: ali3875
[quote='ah1004' pid='477080' dateline='1397135820']
آیا عکّاسی خوب در تهران میشناسید که آدم هم برای سفارت و هم مدارک پزشکی آنجا دوباره عکس بگیرد؟
هم از لحاظ فنّی و هم هنری کیفیت خوب داشته باشه و منصف باشد، یک بار عکس بگیرد و در دو قطع ۵در۵ و نمیدانم فکر کنم دکتر ۳.۵در۴.۵ بخواهد تحویل بدهد؟ اگر به آدم ایمیل هم بکند که دیگر بینظیر و محشر است.
تشکر بابت لطف و راهنمائی

اگه تهران هستید مجتمع تجاری زیر برج اسکان تقاطع ولی عصر و میرداماد
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
اگه لطف کنید دقیق بگید که چطوری میفهمیم کلیر شدیم. فقط از اپدیت ها یا از چیز دیگه?
تشکر کنندگان:
(2014-04-10 ساعت 18:41)ali3875 نوشته:  [quote='ah1004' pid='477080' dateline='1397135820']
تشکر بابت لطف و راهنمائی

اگه تهران هستید مجتمع تجاری زیر برج اسکان تقاطع ولی عصر و میرداماد
سلام سر فاطمی عکاسی اسکان 88904468 بچه های خیلی خوبی هستن ودر ضمن منصف و با ادب.جهت اطلاع باید بگم توی آنکار ازتون خودشون عکس میگیرن و علی رغم اینکه توی فرمها نوشته عکس همراه داشته باشید ازتون عکسی دریافت نمیکنن بلکه خودشون دوربین گذاشتن میشینید روی صندلی و همونجا عکستونو میگیرن
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، estanfordbineh
(2014-04-10 ساعت 14:13)aghaghia نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 14:11)ramaya نوشته:  
مرسی

در تکمیل گفته ای دوستمون باید بگم پاسپورت به هیج وجه پست نمیشه و پیکاپ پاسپورت هم فقط در سفارت ابوظبی ممکنه، برای ایروان باید یکی از اعضای کیس بره بگیره، برای آنکارا رو هم که گفتن...
سللام ، ممنون واسه پاسخ گویی
من مصاحبه ام توی ابوظبی است ، راستش یکی از دوستان به من گفت باید پیکاپ مدارک بگیری و حضوری نمی تونی بری بگیری ، اما اینطور که من بررسی کردم اکثرا حضوری ویزارو دریافت کردند... پس مشکلی نیس در این مورد؟
در مورد ترجمه ی مدرک هم مهر دادگستری اصلا اهمیتی نداره؟
تشکر کنندگان:
(2014-04-10 ساعت 01:48)kooshamostofi نوشته:  با سلام به دوستان عزیز ....
یه سوالی به تازگی برام پیش اومده که میخواستم دوستانه با تجربه راهنمایی بفرمایند .... پیشاپیش ممنونم.
طبق تعریف سایت سفارت آمریکا، کارت پایان خدمت شامل اطلاعاتی از جمله ارگان خدمت، قد، رنگ چشم، گروه خونی و .... که البته مهمترین آنها ارگانی که در آن خدمت کرده اید، است. من کارت پایان خدمتم رو عوض کردم و جدید گرفتم. توی کارت جدید هیچکدام از این اظلاعات وجود ندارد. از اونجایی که حدث میزنم محل خدمت در گرفتن ویزای یک ضرب تاثیر بسیار دارد، طبق چه سندی این اطلاعات رو بررسی میکنند؟ ممکنه مشکلی باشه؟ دوستان کسی با کارت پایان خدمت جدید مصاحبه رفته؟ ممنون میشم در این زمینه تجاربتون رو با من در میون بذارید ...

سلام دوست عزيز
ما هم چون مي دونيم ممكنه كلير بشيم چون اينها آلرژي به سربازي دارند كساني كه قبلاً سربازي رفته اند. همسر من هم رفت كارتشو عوض كنه تازه ايشان ارتش رفته بود .
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز می‌شه لطفا این خط رو که مربوط به فرم ۲۳۰ هست ترجمه کنین که منظورش چی‌ هست?

An alien determined by the Attorney General to have knowingly made a frivolous application for asylum

تشکر کنندگان:
(2014-04-11 ساعت 01:49)hamid_nazanin نوشته:  دوستان عزیز می‌شه لطفا این خط رو که مربوط به فرم ۲۳۰ هست ترجمه کنین که منظورش چی‌ هست?

An alien determined by the Attorney General to have knowingly made a frivolous application for asylum

کدوم بخش سوال چند؟/
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
(2014-04-11 ساعت 01:59)majid7 نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 01:49)hamid_nazanin نوشته:  دوستان عزیز می‌شه لطفا این خط رو که مربوط به فرم ۲۳۰ هست ترجمه کنین که منظورش چی‌ هست?

کدوم بخش سوال چند؟/

40,K

تشکر کنندگان:
(2014-04-11 ساعت 02:02)hamid_nazanin نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 01:59)majid7 نوشته:  

کدوم بخش سوال چند؟/

40,K

دوست من تو امضای من پایین این پست قسمت لاتاری از اغاز تا پایان بخش فرم 230 برو بهتر و واضح تر کمکت میکنه
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: samansaba ، farshad varaste

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان