کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام و خسته نباشید.
من برنده ی لاتاری 2014 هستم . و حدودا دو هفته دیگه زمان مصاحبه ما توی ابوظبی است .
سوال من این است که آیا مدرک تحصیلی همسرم نیز مهم است یا فقط مدرک تحصیلی برنده ی لاتاری را میگیرند ؟ چون مدرک موقت همسرم موجوده اما اصلش خیر ، ازونجا که من برنده ی لاتاری هستم آیا این مشکل ساز است؟
راستی واسه کارای مدیکال کجا ارزانتر است؟ازونجا که ما واکسنامونو زدیم چقد هزینه ازمون میگیرن؟ و همچنین هزینه ای که توی سفارت میگیرن چند درهم است؟ ببخشید انقدر سوال پرسیدم.
اها راستی یه سوال دیگه اگه یه ضرب ویزارو بدن حضوری باید رفت واسه گرفتن ویزا یا پیکآپ مدارک باید گرفت و اونا واسمون پست میکنند؟ اگه باید پیکاپ گرفت روند کار چیه؟
مرسی
تشکر کنندگان:
(2014-04-09 ساعت 21:31)sedighe3336 نوشته:  سلام و خسته نباشید.
من برنده ی لاتاری 2014 هستم . و حدودا دو هفته دیگه زمان مصاحبه ما توی ابوظبی است .
سوال من این است که آیا مدرک تحصیلی همسرم نیز مهم است یا فقط مدرک تحصیلی برنده ی لاتاری را میگیرند ؟ چون مدرک موقت همسرم موجوده اما اصلش خیر ، ازونجا که من برنده ی لاتاری هستم آیا این مشکل ساز است؟
راستی واسه کارای مدیکال کجا ارزانتر است؟ازونجا که ما واکسنامونو زدیم چقد هزینه ازمون میگیرن؟ و همچنین هزینه ای که توی سفارت میگیرن چند درهم است؟ ببخشید انقدر سوال پرسیدم.
اها راستی یه سوال دیگه اگه یه ضرب ویزارو بدن حضوری باید رفت واسه گرفتن ویزا یا پیکآپ مدارک باید گرفت و اونا واسمون پست میکنند؟ اگه باید پیکاپ گرفت روند کار چیه؟
مرسی

اصولا مدرک تحصیلیه برندرو بررسی میکنن ولی سعی کنید اصل مدرک همسرتونو جور کنید اگه امکانش هست ..واسه مدیکالم باید برید بیمارستان nmc دبی
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: Tabassomshojaat
سلام دوستان
من یه مشکل بسیار مهم دارم که خیلی نگرانم کرده.
من مدارک تحصیلیم رو گم کردم ( دیپلم و پیش داشنگاهی )
حالا میخوام بدونم که المثنی بهم میدن یا نه ؟
شنیدم که گواهی فقط میدن .
اون گواهی برای سفارت ارزشی داره یا نه ؟
خواهش میکنم دوستان با تجربه بهم کمک کنن . چون نزدیک کارنت شدنم و خیلی استرس دارم .Sad
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat
(2014-04-09 ساعت 22:09)ibehnam نوشته:  سلام دوستان
خواهش میکنم دوستان با تجربه بهم کمک کنن . چون نزدیک کارنت شدنم و خیلی استرس دارم .Sad

بله یه کپی برابر اصل میدن که میبرید دارالترجمه دادگستری وبعد از اون اداره کل آموزش وپروش تا تایید بشه
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: farshadm999 ، Tabassomshojaat ، azadeh2014
(2014-04-09 ساعت 22:14)shadi79 نوشته:  

بله یه کپی برابر اصل میدن که میبرید دارالترجمه دادگستری وبعد از اون اداره کل آموزش وپروش تا تایید بشه

ممنونم دوست عزیز
سوال مهمم اینه که برای سفارت قابل قبوله این ؟
با این همه هزینه ای که میخوام بکنم و برم آنکارا یه وقت نگن قبل نیست ؟!
هزینه به کنار چی میشه اوضام ؟!
کسی تا حالا بوده که همچین مشکلی داشته باشه ؟
من بیچاره اومدم مدارکم رو آماده کنم برای دارالترجمه که متوجه شدم. زمین و زمان رو گشتم .... SadSadSadSadSad
خوشبختانه کپیش رو دارم
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

ساکن San Francisco
تشکر کنندگان: shadi79 ، alitab
دوست عزیز من هم همینکار رو کردم و مشکلی پیش نیامد
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: alitab ، azadeh2014
(2014-04-09 ساعت 22:23)shadi79 نوشته:  دوست عزیز من هم همینکار رو کردم و مشکلی پیش نیامد

آقا من واقعاً عذر میخوام که انقدر خنگم
الآن چک کردم دیدم کارنت شدم استرسم چند برابر شد.

من دقیقاً چی کار کنم الآن ؟
کپی دیپلم و پیش رو ببرم دادگستری ؟ ( وقتی اصلش نیست چه جوری برابر اصل میکنن ؟ )
بعد ببرم آموزش و پرورش ؟
میشه دقیق بگید شما چی کار کردید ؟

ساکن San Francisco
تشکر کنندگان: farshadm999
آیاممکن هست که به ما ویزا نرسه کیس نامبر 7500؟
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-04-09 ساعت 22:18)ibehnam نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 22:14)shadi79 نوشته:  

ممنونم دوست عزیز
سوال مهمم اینه که برای سفارت قابل قبوله این ؟
با این همه هزینه ای که میخوام بکنم و برم آنکارا یه وقت نگن قبل نیست ؟!
هزینه به کنار چی میشه اوضام ؟!
کسی تا حالا بوده که همچین مشکلی داشته باشه ؟
من بیچاره اومدم مدارکم رو آماده کنم برای دارالترجمه که متوجه شدم. زمین و زمان رو گشتم .... SadSadSadSadSad
خوشبختانه کپیش رو دارم

دوست عزيز مشكلي نيست اول اداره آموزش و پرورش براي تأييد فكر كنم خ سپهبد قرني بود . دوم دارالترجمه سوم تأييد دادگستري
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: قصه گو ، ibehnam
اگه یه ضرب ویزارو بدن حضوری باید رفت واسه گرفتن ویزا یا پیکآپ مدارک باید گرفت و اونا واسمون پست میکنند؟ اگه باید پیکاپ گرفت روند کار چیه؟
مرسی
تشکر کنندگان:
(2014-04-09 ساعت 22:31)شید نوشته:  آیاممکن هست که به ما ویزا نرسه کیس نامبر 7500؟

بله هر چیزی امانپذیر است ولی شما خوشبین باشید و امیدتون به خدا
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان عزیز ....
یه سوالی به تازگی برام پیش اومده که میخواستم دوستانه با تجربه راهنمایی بفرمایند .... پیشاپیش ممنونم.
طبق تعریف سایت سفارت آمریکا، کارت پایان خدمت شامل اطلاعاتی از جمله ارگان خدمت، قد، رنگ چشم، گروه خونی و .... که البته مهمترین آنها ارگانی که در آن خدمت کرده اید، است. من کارت پایان خدمتم رو عوض کردم و جدید گرفتم. توی کارت جدید هیچکدام از این اظلاعات وجود ندارد. از اونجایی که حدث میزنم محل خدمت در گرفتن ویزای یک ضرب تاثیر بسیار دارد، طبق چه سندی این اطلاعات رو بررسی میکنند؟ ممکنه مشکلی باشه؟ دوستان کسی با کارت پایان خدمت جدید مصاحبه رفته؟ ممنون میشم در این زمینه تجاربتون رو با من در میون بذارید ...
2011: Not selected
2012: Not selected
2013: Not selected
2014: Selected - 2014AS7722 از بازماندگان
2015: Not selected
2016: Not selected
2017: Not Selected
2018: I Will Be Selecetd !!!!!
تشکر کنندگان:
سلام این فرمی هست که سفارت داده می خواستم ببینم fbi خورده یا نه ؟ فقط باید برگه بانکشو هر وقت که خواست ببره ؟یا اینکه منتظر کلیر شدن باشه؟

[عکس: 39040244626755619029.jpg][/URL][/img]

[img][عکس: 86678505431933031353.jpg][/img]

این هم برگه بانکش اصل هم بوده ولی بهش سفارت گفته اصل برگه را بیار بعد هم گفته سر برگه بانک نباید این طوری باشه. ازبانک صادرات پرسیدم گفت ما قبلا می فرستادیم تهران (چون من اصفهانم) ولی چند وقته که از تهران این فرمتو به ما دادن گفتن خودتون روی این فرمت پرینت بگیرین. حالا به نظرتون من چی کار کنم؟
[img][عکس: 13699916534944162010.jpg][/img]
تشکر کنندگان: samansaba ، حاجی واشنگتن
(2014-04-09 ساعت 21:31)sedighe3336 نوشته:  سلام و خسته نباشید.
مرسی
سلام
مدرک موقت هم ببرید مشکلی نداره. nmc دبی یا ابوظبی بهترین جاست. تاپیک واکسیناسیون و سفرنامه هارو حتما مطالعه کنید.
موفق باشید
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان:
(2014-04-10 ساعت 09:43)negar.ar نوشته:  سلام این فرمی هست که سفارت داده می خواستم ببینم fbi خورده یا نه ؟ فقط باید برگه بانکشو هر وقت که خواست ببره ؟یا اینکه منتظر کلیر شدن باشه؟

[عکس: 39040244626755619029.jpg][/URL][/img]

[img][عکس: 86678505431933031353.jpg][/img]

این هم برگه بانکش اصل هم بوده ولی بهش سفارت گفته اصل برگه را بیار بعد هم گفته سر برگه بانک نباید این طوری باشه. ازبانک صادرات پرسیدم گفت ما قبلا می فرستادیم تهران (چون من اصفهانم) ولی چند وقته که از تهران این فرمتو به ما دادن گفتن خودتون روی این فرمت پرینت بگیرین. حالا به نظرتون من چی کار کنم؟
[img][عکس: 13699916534944162010.jpg][/img]
سلام دوست عزیز
بنظرم تشریف ببرید بانک صادرات حسابتون رو خالی کنید و تو نزدیکترین بانک پاسارگاد حساب باز کنید و در کمتر از ده دقیقه نامه تمکن بدون مشکلی رو در یک برگه شکیل و به زبان انگلیسی دریافت کنید. اینجوری دیگه هیچ استرسی ندارید. بانکهای دولتی کلا...
با آرزوی موفقیت
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: kage.omid ، estanfordbineh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان