کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-04-12 ساعت 22:38)shazad نوشته:  .
سلام دوستان

همه می دونیم که قبل از امضای فرم ها باید قسم بخوریم.

اما ...

چطور قسم می خوریم؟ یه متن می دن که بخونیم؟ یه چیزی می گن ما هم تکرار می کنیم؟ چجوری؟

ممنون

دوست عزیز دست راست رو بلند می کنی و از روی متنی که به شیشه باجه مصاحبه قرار دارد قسم میخوری
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: m_yek ، Lemony ، kage.omid ، محبت ، banafsh14
(2014-04-11 ساعت 18:45)majid7 نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 18:31)ibehnam نوشته:  سلام
من خواهش میکنم یکی جواب منو دقیق بده
من مدرک تحصیلیم رو گم کردم ( دیپلم و پیش )
دوستان هر کدوم یه راهنمایی کردن ! گیج شدم
میشه دقیق بگید من کجا برم ؟؟؟ SadSadSad

اموزش پرورش نمیده؟؟

اميدوارم اسم مدرستون را بدونيد
اول مدرسه اگه منحل شده باشه از منطقه مال ما منحل شده بود ولي تو همون مدرسه كه اسمش عوض شده بود دفتر دار سال تحصيلي را پرسيد از كارنامه كپي گرفت كپي را بردم منطقه بعد اداره آموزش پرورش كل بعد تأديه از آموزش و پرورش بعد دارالترجمه بعد دادگستري .
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: محبت ، ibehnam ، estanfordbineh
سلام دوستان csc برای کسانی که مصاحبه ایروان هستند که نیاز نیست؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2014-04-13 ساعت 09:19)arhamkhash نوشته:  سلام دوستان csc برای کسانی که مصاحبه ایروان هستند که نیاز نیست؟
با تشکر
خیر نیازی نیست دوست عزیز
تشکر کنندگان: محبت ، gema ، arhamkhash
دوستان اگه قبول شدیم وقتی به اونجا بریم بهمون پاسپورت امر.یکایی میدن فورا؟
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-04-13 ساعت 20:55)..... نوشته:  دوستان اگه قبول شدیم وقتی به اونجا بریم بهمون پاسپورت امر.یکایی میدن فورا؟
آقا چه عجله ایی داری شما ماشالا..
اول باید به سلامتی قبول شی بعد باید منتظر باشی شمارتون کارنت بشه بعد باید منتظر بشی بری مصاحبه اگه ویزای یکضرب گرفتین که کلی مبارکتون باشه اگه نه باید یه 2 الی 6 ماه انتظار بکشین تا ویزاتون صادر بشه بعدش به سلامتی باید برین آمریکا بعدش باید گرین کارت بگیرین یه 5 سال دوباره منتظر می شید تا بهتون پاسپورت بدهند ...
در کل به نظر من فورا بهتون پاسپورت می دن ...Big GrinBig GrinBig Grin
موفق باشید
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
(2014-04-13 ساعت 22:58)..... نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 21:30)farshadm999 نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 20:55)..... نوشته:  دوستان اگه قبول شدیم وقتی به اونجا بریم بهمون پاسپورت امر.یکایی میدن فورا؟

شوخی‌ بود دیگه نه؟ Big GrinBig Grin

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ای بابا.نخندین بهم گناه دارما
سلام
نگران نباش این جا هیج کس کسی را دست نمی اندازد اما برای این که اطلاعاتت بالا برود تاپیک های مربوط به زندگی در امریکا را بخوان اما در مورد سوالتان قبولی اول وشروع انتظار است در بهترین حالت بعد از هفت خان رستم وارد امریکا می شوی و بسته به نوع تحصیلات وتجربه کاریت باید کار پیدا کنی که به قول دوستان ندانستن زبان تقریبا احتمال یافتن کار را صفر می کند مگر این که سرمایه اولیه خوبی داشته باشید پس از 5 سال می توانید تقاضا اقامت کنید که 2.5 سال از ان را باید کاملا در امریکا باشید تازه یک امتحان می دهید بعد از قبولی پاس امریکا را می گیرید موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: m_yek ، ramaya ، artam2 ، ffrfar ، poem ، Lemony ، samansaba ، pari pariaaa ، noobnoobi ، kage.omid ، lighter ، amin arefi ، gema ، rajabi1354 ، estanfordbineh
(2014-04-14 ساعت 00:34)مامان خانم نوشته:  

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
سلام
نگران نباش این جا هیج کس کسی را دست نمی اندازد اما برای این که اطلاعاتت بالا برود تاپیک های مربوط به زندگی در آمریکا را بخوان اما در مورد سوالتان قبولی اول وشروع انتظار است در بهترین حالت بعد از هفت خان رستم وارد آمریکا می شوی و بسته به نوع تحصیلات وتجربه کاریت باید کار پیدا کنی که به قول دوستان ندانستن زبان تقریبا احتمال یافتن کار را صفر می کند مگر این که سرمایه اولیه خوبی داشته باشید پس از 5 سال می توانید تقاضا اقامت کنید که 2.5 سال از ان را باید کاملا در آمریکا باشید تازه یک امتحان می دهید بعد از قبولی پاس آمریکا را می گیرید موفق باشید

با سلام خدمت دوستان
ممنون از جوابتون.من تقریبا دو سال تو این انجمنم و مطالبو می خونم.تمام مراحل رو هم میدونم.متاسفانه هیچکدوم منظور سوال منو نفهمیدین.
منظور من این است که امریکایها می تونند بدون ویزا به خیلی از کشورهای دیگه سفر کنند وقتی یه فرد مثل ما که تازه قبول می شویم می توانیم از این امکان استفاده کنیم؟البته بعد از گرفتن گرین کارد.اگه میشه چطور؟
تشکر کنندگان: farshadm999 ، noobnoobi ، rajabi1354 ، estanfordbineh
(2014-04-14 ساعت 11:45)..... نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 00:34)مامان خانم نوشته:  

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
سلام
نگران نباش این جا هیج کس کسی را دست نمی اندازد اما برای این که اطلاعاتت بالا برود تاپیک های مربوط به زندگی در آمریکا را بخوان اما در مورد سوالتان قبولی اول وشروع انتظار است در بهترین حالت بعد از هفت خان رستم وارد آمریکا می شوی و بسته به نوع تحصیلات وتجربه کاریت باید کار پیدا کنی که به قول دوستان ندانستن زبان تقریبا احتمال یافتن کار را صفر می کند مگر این که سرمایه اولیه خوبی داشته باشید پس از 5 سال می توانید تقاضا اقامت کنید که 2.5 سال از ان را باید کاملا در آمریکا باشید تازه یک امتحان می دهید بعد از قبولی پاس آمریکا را می گیرید موفق باشید

با سلام خدمت دوستان
ممنون از جوابتون.من تقریبا دو سال تو این انجمنم و مطالبو می خونم.تمام مراحل رو هم میدونم.متاسفانه هیچکدوم منظور سوال منو نفهمیدین.
منظور من این است که آمریکایها می تونند بدون ویزا به خیلی از کشورهای دیگه سفر کنند وقتی یه فرد مثل ما که تازه قبول می شویم می توانیم از این امکان استفاده کنیم؟البته بعد از گرفتن گرین کارد.اگه میشه چطور؟
دوست من شما با داشتن گیرین کارت فقط میتونی‌ بدون ویزا به کانادا سفر کنی‌ ولی‌ برای کشور‌های دیگه عین یک ایرانی‌ باید برای ویزا اپلای‌ کنی‌ ولی‌ چون اقامت دائم آمریکا رو دارید گرفتن ویزا اینقدری سخت نخواهد بود.
خوشحالم.
سلام دوستان
سایت یا کتابی رو سراغ دارین که راجع به شاخص های آب و هوایی، جمعیتی،اجتماعی، و شغلی هر ایالت آمریکا (ترجیحا هر شهر آن) اطلاعات مفیدی رو در اختیار من بذاره؟
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: rajabi1354
با سلام دوستان من فرم ویزا برای سفارت ا. م. ر. ی. ک. ا. در ایروان را از کجا میتونم بگیرم؟ میشه لینک دانلود یا فایل PDF آن را برای من بگذلرید با تشکر
تشکر کنندگان:
(2014-04-14 ساعت 21:11)smart3461 نوشته:  سلام دوستان
سایت یا کتابی رو سراغ دارین که راجع به شاخص های آب و هوایی، جمعیتی،اجتماعی، و شغلی هر ایالت آمریکا (ترجیحا هر شهر آن) اطلاعات مفیدی رو در اختیار من بذاره؟

سلام دوست عزیز شما تمام این اطلاعات رو در فرومهای مختلفی که در همین مهاجرسرا دوستان تهیه کرده اند میتونید پیدا کنید.در ضمن با کمی جستجو توی گوگل اطلاعات خوبی بدست میارید .
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: smart3461
سلام به همه دوستان عزیز.
راستش من نمیدونستم در رابطه با سئوال من تاپیکی هست یا نه؟
ایا برای برندگان لاتاری تمهیداتی هست در هنگام ورود به امریکا؟ مثلا مهاجرین کانادا کلاسهای زبان و اموزش های اولیه برای پیدا کردن کار و غیره مجانی هستش. ایا امریکا هم چنین شرایطی را دارد؟
Case Number: 2014AS73XX/ تعداد افراد کیس: 1 نفر/مدیکال: 31may/ زمان و مکان مصاحبه: 1-5 جون، ابوظبی/ ویزا: xxxxxx/ مقصد نهایی: xxxxx
تشکر کنندگان: gema
(2014-04-15 ساعت 11:17)SARA13949 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز.
راستش من نمیدونستم در رابطه با سئوال من تاپیکی هست یا نه؟
ایا برای برندگان لاتاری تمهیداتی هست در هنگام ورود به آمریکا؟ مثلا مهاجرین کانادا کلاسهای زبان و اموزش های اولیه برای پیدا کردن کار و غیره مجانی هستش. ایا آمریکا هم چنین شرایطی را دارد؟
خیر دوست عزیز از این خبرا متاسفانه نیست.
موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2014-04-15 ساعت 07:45)arhamkhash نوشته:  با سلام دوستان من فرم ویزا برای سفارت ا. م. ر. ی. ک. ا. در ایروان را از کجا میتونم بگیرم؟ میشه لینک دانلود یا فایل PDF آن را برای من بگذلرید با تشکر

دوست عزیز فرم ویزا رو توی تاپیک سفر به ارمنستان جهت مصاحبه می تونی پیدا کنی
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: aghaghia ، arhamkhash ، gema ، noobnoobi ، estanfordbineh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان