کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-04-16 ساعت 12:25)arezoosharifi نوشته:  سلام دوستان
کسی اینجا میدونه که برای ورود به سفارت در ابوظبی هر نفر چند دلار باید پرداخت کنند؟
خود سفارت كه هزينه ورودي نداره
شما فقط داخل سفارت براي ويزاي لاتاري به ازاي هر نفر 330 دلار پرداخت ميكنيد
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: estanfordbineh
(2014-04-16 ساعت 12:25)arezoosharifi نوشته:  سلام دوستان
کسی اینجا میدونه که برای ورود به سفارت در ابوظبی هر نفر چند دلار باید پرداخت کنند؟
سفارت هزینه ورودی ندارد .
اما داخل سفارت بعد از تحویل مدارک یک فیش به مبلغ 330 $ برای هر فرد متقاضی ویزا از یکروزه تا صدساله باید بپردازید و به میزان لازم دلار خرد همراه داشته باشید .
تشکر کنندگان: ramaya ، noobnoobi ، estanfordbineh
سلام دوستان... کسانی که خرید خدمت هستند در کارت های جدید هوشمند براشون چی نوشته میشه و نوع معافیت چی ذکر میشه؟ با تشکر
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: noobnoobi
سلام دوستان

روز مصاحبه میتونیم فرم‌ها رو که برخی‌ تغیرات را وارد کردیم را آپدیت کرد و تحویل داد مشکلی‌ نیست؟

(2014-04-16 ساعت 21:05)hamid_nazanin نوشته:  سلام دوستان

روز مصاحبه میتونیم فرم‌ها رو که برخی‌ تغیرات را وارد کردیم را آپدیت کرد و تحویل داد مشکلی‌ نیست؟

بله میشه
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: aghaghia ، محبت ، noobnoobi ، farshad varaste
(2014-04-16 ساعت 19:10)azadeh2014 نوشته:  سلام دوستان... کسانی که خرید خدمت هستند در کارت های جدید هوشمند براشون چی نوشته میشه و نوع معافیت چی ذکر میشه؟ با تشکر
نوشته میشه: موارد خاص ... حداقل در مورد خود من اینطور نوشته
اگر به سایت نیروی انتظامی مراجعه کنید معافیت سه چهار نوع هست و موارد خاص جزو یکی از این انواع هست.
موفق و پیروز باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، محبت ، noobnoobi ، samansaba
لطفا یکی‌ به من کمک کنه خواهش می‌کنم

کسی‌ می‌دونه فرم ۲۶۰ چی‌ هست؟

با سلام ،یک سوال داشتم:
من متاهل هستم و موقع ثبت نام هم خوب مشخصات همسرم را توی فرم نوشتم... اگه خدا خواست و امسال قبول شدم به همسرم هم گرین کارت تعلق می گیره یا فقط به عنوان همراهه و فقط ویزا بهش میدن؟...و اگه فرم 230 رو فقط واسه خودم پر کردم و برا kcc فرستادم تو مصاحبه گیر نمی دن (آخه ممکنه کسی بخواد با اینکه متاهل ولی در مرحله اول خودش تنهایی بره و گرین رو دریافت کنه...) که چرا باهمسرت نمیری ...
تشکر کنندگان: محبت ، noobnoobi
(2014-04-17 ساعت 13:11)aiwa نوشته:  با سلام ،یک سوال داشتم:
من متاهل هستم و موقع ثبت نام هم خوب مشخصات همسرم را توی فرم نوشتم... اگه خدا خواست و امسال قبول شدم به همسرم هم گرین کارت تعلق می گیره یا فقط به عنوان همراهه و فقط ویزا بهش میدن؟...و اگه فرم 230 رو فقط واسه خودم پر کردم و برا kcc فرستادم تو مصاحبه گیر نمی دن (آخه ممکنه کسی بخواد با اینکه متاهل ولی در مرحله اول خودش تنهایی بره و گرین رو دریافت کنه...) که چرا باهمسرت نمیری ...
سلام
دوست خوبم اولا که امیدوارم برنده بشید و دوم بله برای همه اعضای کیس گرین کارت صادر میشه و برای همه اعضای خانواده باید 230 رو پر کنید و حتما تمام اعضاء خانواده میبایست در زمان مصاحبه حاضر باشن ولی بعدش برنده اصلی فقط میتونه به تنهایی بره .
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: noobnoobi ، majid7 ، kage.omid ، gema ، pari pariaaa
دوستان لطفا شماره تلفن سفارت اوظبی که اپراتور فارسی داره را برام بذارین...ممنون
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
سلام دوستان
من یه سوال داشتم
من توی فرم هام که قبلا برای kcc ارسال کردم سوابق شغلی خودمو نوشتم، یعنی اینکه از چه سالی تا چه سالی کجاها کار کردم.
حالا سوالم اینه :
آیا باید از همه اون شرکتها گواهی اشتغال بکار بگیرم؟
یا اینکه از آخرین محل اشتغالم (محل کار فعلیم) گواهی بگیرم؟
یا اصلا نیازی به گواهی کار نیست؟
چون یکی بهم می گفت چون مدرک فوق لیسانس دارم براشون مهم نیست که کار هم میکنم یا نه، همون مدرک کافیه
کیس نامبر:**78 .............تعداد افراد: خودم و همسرم و دختر 3 ساله ام............سفارت: آنکارا که به ابوظبی تغییرش دادن........زمان مصاحبه: هفته آخر جولاي
(2014-04-17 ساعت 21:21)mamandiana نوشته:  سلام دوستان
من یه سوال داشتم
من توی فرم هام که قبلا برای kcc ارسال کردم سوابق شغلی خودمو نوشتم، یعنی اینکه از چه سالی تا چه سالی کجاها کار کردم.
حالا سوالم اینه :
آیا باید از همه اون شرکتها گواهی اشتغال بکار بگیرم؟
یا اینکه از آخرین محل اشتغالم (محل کار فعلیم) گواهی بگیرم؟
یا اصلا نیازی به گواهی کار نیست؟
چون یکی بهم می گفت چون مدرک فوق لیسانس دارم براشون مهم نیست که کار هم میکنم یا نه، همون مدرک کافیه

اگر شما از طریق ویزای لاتاری شرکت کرده اید نیازی به دریافت
کواهی اشتغال نیست و مدرک تحصیلی که اینجا اعلام کردید کافیه.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: aghaghia ، noobnoobi ، gema ، pari pariaaa ، محبت ، m_yek ، Sam2014 ، mamandiana
(2014-04-17 ساعت 13:24)محبت نوشته:  
سلام
دوست خوبم اولا که امیدوارم برنده بشید و دوم بله برای همه اعضای کیس گرین کارت صادر میشه و برای همه اعضای خانواده باید 230 رو پر کنید و حتما تمام اعضاء خانواده میبایست در زمان مصاحبه حاضر باشن ولی بعدش برنده اصلی فقط میتونه به تنهایی بره .
پس تا اینجا اینطور متوجه شدم که برای تمام اعضای کیس گرین کارت صادر میشه و همه ی اعضا باید روز مصاحبه سفارت باشن... درسته؟خوب برای دریافت گرین کارتها(برنده و اعضای کیس) میشه به تنهایی سفر کرد واونها رو گرفت؟ اگه زحمتی نیست تاپیک مربوط به این مبحث رو برام بزارید ممنون میشم......
(2014-04-18 ساعت 13:37)aiwa نوشته:  
(2014-04-17 ساعت 13:24)محبت نوشته:  
سلام

پس تا اینجا اینطور متوجه شدم که برای تمام اعضای کیس گرین کارت صادر میشه و همه ی اعضا باید روز مصاحبه سفارت باشن... درسته؟خوب برای دریافت گرین کارتها(برنده و اعضای کیس) میشه به تنهایی سفر کرد واونها رو گرفت؟ اگه زحمتی نیست تاپیک مربوط به این مبحث رو برام بزارید ممنون میشم......

نه نمیشه دوست من. حنما باید قبل از تاریخ انقضا ویزاها تمامی افراد وارد آمریکا شوند. بعد میتوانند برای مدت کوتاهی برگردن یا پاس سفید بگیرن و به مدت دوسال ایران باشند. موفق باشید
کیس نام: **69 2014AS0000- رویت قبولی: 11 می - ارسال فرمها: 27 می -دریافت تاییدیه: 5 جون -ابوظبی - 2 نفر- کارنت: آپریل- نامه دوم: 17 آپریل- مصاحبه : 5 جون. رویت درسیس 14 می. آپدیت : 5 جون هر دو ، 6 جون کیس اصلی. 15 جون با ایمیل. 30جون نفر دوم. 8 جولای هر دو. 6آگوست نفر اصلی. 28 آگوست هر دو

خدایا، نگاهم به دستهای توست. مرا مثل همیشه یاری کن.
تشکر کنندگان: noobnoobi ، aiwa
آیا با هنر رزومه نویسی آشنا هستید؟

رزومه یک شناسنامه کاری و تحصیلی است که برای ارزیابی صحت دانش، مهارت و سوابق هر جویای کار، در رشته‌های مختلف به کارفرما ارائه می‌شود. وی نیز برای مطالعه هر رزومه بین ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه وقت صرف می‌کند. بنابراین باید آنقدر کوتاه و مفید بنویسید که علاوه بر بیان دقیق و صریح مطالب و مدارک، درعین حال توانایی‌های شما نیز مشخص شود.

رزومه نویسی

برای آشنایی بیشتر با نحوه ارسال یک رزومه کاری به الگوی زیر دقت کنید.

اصول یک رزومه شامل موارد زیر می‌شود:

• اطلاعات شخصی

• سوابق تحصیلی

• سوابق شغلی

• مهارت‌ها

• افتخارات

عضویت در انجمن‌ها و گروه‌های حرفه‌ای

آثار و انتشارات

علایق جنبی

در این بخش هر قسمت نیز برای ارائه توضیحات بیشتر برای کارفرما و مدیرتکمیل می‌شود که درواقع رزومه شما باید تحت همین الگو نوشته و ارسال شود.

مشخصات فردی

این قسمت طبق الگوی زیر تنها توصیفی اجمالی از وضعیت و شرایط کنونی و محل جغرافیایی شما است که اغلب برای برقراری ارتباط کارفرما با شما و ویژگی‌های شخصی تکمیل می‌شود.

نام:

نام خانوادگی:

شماره تماس:

شماره همراه:

پست الکترونیک: (ایمیل)

تاریخ تولد:

محل تولد:

وضعیت تاهل:

آدرس محل سکونت:

مشخصات تحصیلی:

شما موظفید که در این مرحله بالاترین مدرک تحصیلی و مدارج عالی خود را با ذکر نام دانشگاه و محل اخذ مدرک درج نمایید. برای برخی از کارفرمایان دانشگاه محل تحصیل و برای برخی دیگر، رشته و مهارت‌های عملی مورد نظر است. بنابراین هرچه سطح دانش و مهارت شما بالاتر باشد، احتمال موفقیت افزایش می‌یابد.

سوابق شغلی:

مهم‌ترین بخش رزومه‌های کاری مربوط به سوابق و مهارت‌های اجرایی کارجویان است، به بیان دیگر تفاوت‌ها و ویژگی‌های هرفرد دراین بخش مشخص خواهد شد. براساس اولویت‌های کاری و سال‌های احراز پست‌های مختلف باید هرکدام مطابق با همان سال در رزومه نوشته شود. نکته قابل توجه در این قسمت تنوع پست‌های کاری است، شاید در نگاه اول مدیر و یا مسئول پذیرش نگاه خویش را به سابقه، سمت و درنهایت محل و نام شرکتی که درآن فعالیت کرده‌اید معطوف کند. بنابراین مهم‌ترین سمت‌ها را ذکر کنید.

مهارت‌ها

هر مهارتی امتیازی است برای موفقیت و متفاوت نشان دادن توانایی‌ها، این بخش مربوط به توانایی‌ها و آموخته‌های شماست که طی دوران تحصیل درقبل و یا بعد از دانشگاه کسب کرده‌اید. مهارت‌هایی نظیر گذراندن دوره‌های مختلف آموزشی، کلاس‌های زبان، کامپیوتر، الکترونیک و یا هرچیزی که به اشتغال شما کمک کند. این بخش مزیت‌ها و استعدادهای شما را دربرابر دیگران نشان خواهد داد.

افتخارات و علایق

متناسب با استعدادها و توانایی‌هایی که دارید، می‌توانید در رشته‌ها و مهارت‌های مختلف صاحب سبکی جدید شوید. چنین ویژگی‌هایی جزو امتیازات برتر شما نسبت به متقاضیان دیگر محسوب می‌شود.

آنچه نباید در رزومه نوشت:

بهتر است تلاش کنید از پر گویی و کش دار کردن موضوع پرهیز کنید.

در رزومه استفاده از جدول و نمودار ممنوع است.

ازفونت های ساد و رایج استفاده کنید استفاده از فونت های فانتزی و غیر مرسوم مناسب نیست.

در رزومه به وجوه تمایز خودتان باسایرین اشاره کنید آنچه همه دارند به کار نمی آید!

متن روزمه بایدخبری باشد از فعل های گذشته و آینده و سبک داستان نویسی خودداری کنید.

.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان