کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-04-14 ساعت 21:11)smart3461 نوشته:  سلام دوستان
سایت یا کتابی رو سراغ دارین که راجع به شاخص های آب و هوایی، جمعیتی،اجتماعی، و شغلی هر ایالت آمریکا (ترجیحا هر شهر آن) اطلاعات مفیدی رو در اختیار من بذاره؟
سلام
فکر میکنم اینا براتون مفید باشه:
http://www.numbeo.com/cost-of-living/gmaps.jsp
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?...iWUE#gid=0
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: amin arefi ، noobnoobi ، smart3461
(2014-04-15 ساعت 11:17)SARA13949 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز.
راستش من نمیدونستم در رابطه با سئوال من تاپیکی هست یا نه؟
ایا برای برندگان لاتاری تمهیداتی هست در هنگام ورود به آمریکا؟ مثلا مهاجرین کانادا کلاسهای زبان و اموزش های اولیه برای پیدا کردن کار و غیره مجانی هستش. ایا آمریکا هم چنین شرایطی را دارد؟

نه دوست عزیز.شما افرادی که باکیس پناهندگی میروند را با لاتاری اشتباه نکن.کسانی که با لاتاری به خاک امریکا میرسند همه هزینه هاشون با خودشون .ولی مثلا بعد از یکسال که توی یک شهر موندن میتونن مدرسه یا کالج مجانی یا ارزون قیمت ثبت نام کنند(البته مدارس یا کالج دولتی وگرنه خصوصی بازهم پولیه)ولی کسانی که پناهنده هستند از یکسری پشتیبانیها برخوردارن مثل کلاس زبان مجانی .البته درمورد کار بنگاهها و مراکزی هست که برای پیدا کردن کار به همه حتی خود امریکایها هم کمک میکنه
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: noobnoobi ، estanfordbineh
سلام به همه و تبريك به كارنتي هاي عزيز اين ماه.
مساله: منم كارنت شدم. مرحله‌ي بعد چيه؟ من هنوز مداركم رو ترجمه نكردم. نامه‌ي تمكن رو هم نگرفتم. واكس مرحله‌ي سوم هپاتيت همسرم و آنفلوآنزاي هر دومون مونده. هنوز اطلاعاتم رو هم در مورد سفر به ارمنستان تكميل نكردم.
امتحان تافل و جي آر اي رو هم ندادم!!!!
کیس نامبر: 2014AS69**
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفارت: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ رویت: 5 می 2013
تاریخ ارسال فرم ها: 16 جولای 2013
کارنت: 14 آپریل 2014
مصاحبه: 3 جون
وضعیت: ادمین پروسس
آپدیت ها: قبل از مصاحبه رو نمی دونستم، چک نکردم. بعد از مصاحبه (اولین بار شاید 15-16 جون چک کردم): 9 جون، 13 جولای (فقط نفر اصلی) با ایمیل، 6 و 7 آگوست
تشکر کنندگان: soli asali ، ramaya ، قصه گو ، noobnoobi
(2014-04-15 ساعت 15:25)a.rahaa نوشته:  سلام به همه و تبريك به كارنتي هاي عزيز اين ماه.
مساله: منم كارنت شدم. مرحله‌ي بعد چيه؟ من هنوز مداركم رو ترجمه نكردم. نامه‌ي تمكن رو هم نگرفتم. واكس مرحله‌ي سوم هپاتيت همسرم و آنفلوآنزاي هر دومون مونده. هنوز اطلاعاتم رو هم در مورد سفر به ارمنستان تكميل نكردم.

سلام، تبریک متقابل
باید صبر کنید نامه ی دوم بیاد که توش تاریخ و مکان مصاحبه اعلام شده که باید به ایمیلتون بیاد. از همون سایتی هم که دفعه ی اول برنده شودنتونو چک کرده بودید، می تونید چک کنید ببینید نامه ی دومتون اومده یا نه
مدارکتونو زودتر ترجمه کنید
برای نامه ی تمکن هنوز وقت هست
واکسن آنفولانزا هم ۳ ~۴ هفته قبل از مصاحبه بزنید
مطمئن نباشید مصاحبه تون ارمنستانه، شاید سفارت تغییرش بده
هر موقع کشور مصاحبه تون مشخص شد، اون موقع برید سراغ تکمیل اطلااعتتون به اون کشور
Wink
تافل و جی ار ای برای چی؟ می خواید ادامه تحصیل بدید؟
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
تشکر کنندگان: pouria.narimisa ، soli asali ، ramaya ، قصه گو
برای job offer چه فرم و مدارکی لازم است
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2014-04-15 ساعت 11:17)SARA13949 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز.
راستش من نمیدونستم در رابطه با سئوال من تاپیکی هست یا نه؟
ایا برای برندگان لاتاری تمهیداتی هست در هنگام ورود به آمریکا؟ مثلا مهاجرین کانادا کلاسهای زبان و اموزش های اولیه برای پیدا کردن کار و غیره مجانی هستش. ایا آمریکا هم چنین شرایطی را دارد؟

بله شما بعد از ورود و دريافت گرين كارت و سوشالتون ميتونيد در كالج هاي اطراف خودتون جستجو كنيد و ببينيد كدومشون دوره هاي زبان ESL رو برگزار ميكنن
اين دوره هاي زبان مجاني هست، در واقع هزينه ي اين دوره ها توسط دولت به كالج ها پرداخت ميشه. حتي اگر زبانتون خوبه هم اين دوره ها رو از دست نديد، چون مخاطب اين دوره ها تازه واردان به امريكا هستند معمولا علاوه بر زبان انگليسي سعي ميكنند شما رو با فرهنگ امريكا، تا حدي با تاريخ و قانون اساسي امريكا آشنا كنند.
معمولا توي همه ي تكنيكال كالج هايي كه دوره هاي ESL برگزار ميكنن مركز مشاوره براي پيدا كردن كار هم هست كه بصورت مجاني كمكتون ميكنن رزومه بنويسيد و كار پيدا كنيد، اصلا در ترم هاي بالا يكي از كورس ها رزومه نويسي هست كه بهتون كامل ياد ميدن.
(2014-04-15 ساعت 15:25)a.rahaa نوشته:  سلام به همه و تبريك به كارنتي هاي عزيز اين ماه.

با عرض تبریک خدمت شما دوست عزیز

شما باید نامه ی دومتون رو از سایت که جایگزین نامه ی اول شده و شامل محل و تاریخ مصاحبه میباشد رو دریافت کنید.
برای گرفتن تمکن مالی میتونید یک هفته قبل از سفرتون هم اقدام کنید
اگر کارنت شدید هر چه زودتر برای ترجمه اقدام کنید
واکسن مرحله ی سوم هپاتیت رو اگه نمیرسید بزنید موردی نداره . دکتر سفارت براتون برای آینده تاریخ معین میکنه که بعد باید بزنید
واکسن آنفولانزا برای کسانی که تاریخ مصاحبشون بعد از 31 مارچه نیازی نیست ( طبق فرموده ی دوستان و پزشک معتمد سفارت )
دوست عزیز اطلاعاتتم هر چه زودتر بروز کن در مورد سفر به ارمنستان
میتونی برای این از سفرنامه های دوستانی که به ارمنستان رفتند اطلاعات کسب کنی.

امتحان تافل و جی آر ای رو هم که اصلا" نیازی نداری
اینا فقط برای تحصیل مورد نیاز میباشند

باز هم اگه سئوالی داشتی در خدمتم
تشکر کنندگان: soli asali ، lighter ، قصه گو ، estanfordbineh
(2014-04-15 ساعت 16:25)pouria.narimisa نوشته:  

شما باید نامه ی دومتون رو از سایت که جایگزین نامه ی اول شده و شامل محل و تاریخ مصاحبه میباشد رو دریافت کنید.
واکسن مرحله ی سوم هپاتیت رو اگه نمیرسید بزنید موردی نداره . دکتر سفارت براتون برای آینده تاریخ معین میکنه که بعد باید بزنید
واکسن آنفولانزا برای کسانی که تاریخ مصاحبشون بعد از 31 مارچه نیازی نیست ( طبق فرموده ی دوستان و پزشک معتمد سفارت )

ا، جدی واکسن آنفولانزا برای مصاحبه های بعد از ۳۱ مارچ لازم نیست؟
جدیه؟ از کجا شنیدید اینو؟
تو پست مربوط به واکسن، چیزی در این مورد ننوشتن
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
تشکر کنندگان: soli asali ، estanfordbineh
(2014-04-15 ساعت 16:31)NarCssuS نوشته:  

بله دوست عزیز

دکتر شوکلا در جواب ایمیل یکی از دوستان که راجع به واکسن آنفولانزا پرسیده بود این رو گفت که بعد از 31 مارچ دیگه نیازی به این واکسن نیست.
و دلیلش هم اینه که این واکسن 6 ماه فقط مصونیت میاره و الان که ما تو فصل گرما وارد شدیم دیگه خبری از آنفولانزا نیست

ولی خوب شما میتونید برای اطمینان خاطر خودتون یک ایمیل به پزشک مورد نظرتون بزنید و این رو ازشون بپرسید
تشکر کنندگان: soli asali ، NarCssuS ، قصه گو ، estanfordbineh
درود
دوستان هنوز نامه دوم برای کارنتی های جدید تو سایت اومده یا نه ؟ من چک کردم هنوز همون نامه اول برنده شدن هست .
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو
(2014-04-15 ساعت 19:34)morteza-dm نوشته:  درود
دوستان هنوز نامه دوم برای کارنتی های جدید تو سایت اومده یا نه ؟ من چک کردم هنوز همون نامه اول برنده شدن هست .

هنوز برای همه دوستان نیامده
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: ojee ، قصه گو
دوستان عزیز من یه سوال دارم من در ایتالیا زندگی‌ می‌کنم و سؤ پیشنه را از اینجا گرفتم به زبان ایتالیای با توجه به اینکه نمیدونم سفارت انتخابی منو قبول می‌کنن یا نه آیا باید این گواهی رو به انگلیسی ترجمه کنم هم چنین کارت واکسن رو که از اینجا تکمیل کردم و در کارت زرد نوشته شده ؟

با تشکر

تشکر کنندگان:
(2014-04-16 ساعت 00:52)hamid_nazanin نوشته:  دوستان عزیز من یه سوال دارم من در ایتالیا زندگی‌ می‌کنم و سؤ پیشنه را از اینجا گرفتم به زبان ایتالیای با توجه به اینکه نمیدونم سفارت انتخابی منو قبول می‌کنن یا نه آیا باید این گواهی رو به انگلیسی ترجمه کنم هم چنین کارت واکسن رو که از اینجا تکمیل کردم و در کارت زرد نوشته شده ؟

با تشکر

دوست عزیز صبر کنید نامه دومتون بیاد، ببینید سفارت محل مصاحبه تون کجاست، اگر ناپل نبود بعد اونا رو هم ترجمه کنید به انگلیسی، تا مصاحبه حداقل 1و نیم ماه وقت دارید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: hamid_nazanin ، pouria.narimisa ، قصه گو ، rouzbehdarvishi
(2014-04-15 ساعت 16:31)NarCssuS نوشته:  

دوست عزيز من شخصاً به دكتر شوكلا ايميل زدم و گفتن بعد از ۳۱ مارچ لازم نیست و مصاحبه ما كه 1 اپريل بود (يعني فقط يكروز بعد سي و يكم) و واكسن آنفولانزا هم نزده بوديم، مشكلي پيش نيومد...بي جهت ويروس وارد بدن خودتون نكنيد ايشالا تو شش ماه دوم قبل از عزيمت به يو اس تزريق كنيد.
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: ffrfar ، pouria.narimisa ، farshad varaste ، estanfordbineh
سلام دوستان
کسی اینجا میدونه که برای ورود به سفارت در ابوظبی هر نفر چند دلار باید پرداخت کنند؟
کیس نامبر***2014AS00006
ارسال اولین فرم ها: yasam nis
زمان مصاحبه: may
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان