کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-05-03 ساعت 14:12)ali3875 نوشته:  [quote='estanfordbineh' pid='490727' dateline='1399107196']
سلام
همراه من 3 ماه به اتمام پاسپورتش مونده ،هفته دیگه آنکارا مصاحبه دارم ،آیا برای خارج شدن ایشان از ایران مانعی وجود دارد؟
[
خیر مشکلی نیست

بله مشکل داره - اخیرا پلیس ترکیه اعلام کرده که پاسپورت ایرانیها باید 6 ماهه مهلت داشته باشه - به آژانس خودتان که بلیط میگیرید مشورت کنید
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: estanfordbineh ، قصه گو
(2014-05-03 ساعت 14:38)soruosh نوشته:  
(2014-05-03 ساعت 14:12)ali3875 نوشته:  [quote='estanfordbineh' pid='490727' dateline='1399107196']
سلام
همراه من 3 ماه به اتمام پاسپورتش مونده ،هفته دیگه آنکارا مصاحبه دارم ،آیا برای خارج شدن ایشان از ایران مانعی وجود دارد؟
[
خیر مشکلی نیست

بله مشکل داره - اخیرا پلیس ترکیه اعلام کرده که پاسپورت ایرانیها باید 6 ماهه مهلت داشته باشه - به آژانس خودتان که بلیط میگیرید مشورت کنید

با سلام و احترام
در این خصوص نظر شما رو به مطلب درج شده در سایت هواپیمایی ماهان جلب می نماید

اخبار و رویدادها
اعتبار گذرنامه، شرط ورود اتباع ایرانی به خاک ترکیه

جمعه 5 اردیبهشت 1393

براساس اعلام پلیس گذرنامه ترکیه، قوانین و مقررات زیر جهت ورود به ترکیه از تاریخ 18 اوریل 2014 اجرا گردید:

مسافرانی که اعتبار گذرنامه آنها 151 روز و بیشتر باشد می توانند بدون هیچ مشکلی وارد خاک ترکیه شوند.
مسافرانی که اعتبار گذرنامه آنها 60 الی 151 روز باشد در ازای پرداخت 320 لیره ترکیه می‏توانند وارد خاک ترکیه شوند.
مسافرانی که اعتبار گذرنامه ها آنها کمتر از 60 روز باشد اجازه ورود به خاک ترکیه را ندارند و به ایران برگردانده می شوند.
در هنگام خرید و یا صدور بلیط حتما به تاریخ اعتبار گذرنامه دقت فرمائید.

لینک خبر
تشکر کنندگان: behfaza ، estanfordbineh ، azadeh2014 ، hamid_fs3 ، noobnoobi ، gema ، محبت ، قصه گو ، farshad varaste
(2014-05-03 ساعت 13:27)azadeh2014 نوشته:  
(2014-05-03 ساعت 13:01)afc30 نوشته:  سلام
خواهر من برنده گرین کارت 2014 شده البته قبلا چک کرده بودم اسمش در نیومده بود ولی الان اسمش بود
خواهرم مجرد و 23 سالشه ایا راهی هست که بتونه پدر یا مادرش رو با خودش ببره که تنها نباشه
کسی تجربه ای در این زمینه داره؟
با سلام ... خیر دوست عزیز فقط خود برنده میتونه بره ... بعد از رفتن و گرفتن گرین کارت میتونن برای پدر و مادرتون هم درخواست ویزا بدن البته نه اقامت دایم برای دید و بازدید.

بعد از 5 سال که شما باید حداقل نیمی از اون را اونجا باشی، و انشااله سیتی زن بشی، میتونی برای اقامت دائم پدرومادر اقدام کنی
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: aghaghia ، قصه گو ، farshad varaste
(2014-05-02 ساعت 19:32)ramaya نوشته:  
(2014-05-01 ساعت 12:15)blueskysam نوشته:  سلام دوستان گرامی‌

این جریان یو پی‌ اس‌ تواین سفارت آنکارا چیه؟از اینجا باید کاری براش انجام بدیم،ممنون میشم توضیح بدین چیه؟

سلام دوست عزیز جریانش اینه که شما از توی این سایت نزدیکترین دفتر پستی به محل هتلتون را نتخاب کنید تا بعد از مصاحبه ویزای یکضرب گرفتید انشالله چند روز بعد ش باید به همون دفتر پستی انتخابیتون سر بزنید و با ارائه کارت شناسایی پاسپورتتون را بگیرید

سلام مجدد و ممنون،منظور یو پی اس ,PTT هستش ؟ چون ما این ثبت نام را انجام دادیم.دیگه نیاز هست کاری انجام بدیم؟؟؟
تشکر کنندگان: ffrfar ، Lemony
(2014-05-03 ساعت 13:23)estanfordbineh نوشته:  سلام

سلام من كه خيلي از دست شما حرص خوردم . خوب يك ذره زودتر اقدام كنيد عزيزم
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: aghaghia ، estanfordbineh ، محبت ، atial ، قصه گو ، noobnoobi ، farshad varaste
(2014-05-03 ساعت 21:54)Aroma نوشته:  

سلام، حرص نخورید ، پاسپورت خودم مشکلی نداره ، همراهم این مشکل رو داره ، ایشون ویزا نمی گیره ، فقط همراه من هستند ، به تازگی متوجه شده 10 مرداد پایان تاریخ پاسپورتشه ، فقط می خواستم بدونم این مشکل قابل حله یا نه؟
تشکر کنندگان: محبت ، قصه گو
(2014-05-03 ساعت 23:45)estanfordbineh نوشته:  
(2014-05-03 ساعت 21:54)Aroma نوشته:  

سلام، حرص نخورید ، پاسپورت خودم مشکلی نداره ، همراهم این مشکل رو داره ، ایشون ویزا نمی گیره ، فقط همراه من هستند ، به تازگی متوجه شده 10 مرداد پایان تاریخ پاسپورتشه ، فقط می خواستم بدونم این مشکل قابل حله یا نه؟
سلام
با پرداخت مقداری جریمه به دولت معظم ترکیه بله مشکلی ندارید به تازگی سفری اینچنینی داشتم نگران نباشید.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

سلام
[
خیر مشکلی نیست

عزیزم خیلی هم مشکل داره چرا اشتباه راهنمایی میکنید؟؟؟ طبق قوانین پلیس گذرنامه اگر فردی پاسپورتش حتی 1روز کمتر از 6ماه زمان داشته باشه حق خروج از کشور را ندارد(حتی اگر کشور مقصد مشکلی نداشته باشه) .........پس فورا به پلیس+10دمراجعه کنید و با نشان دادن بلیط و اظهار بی اطلاعی از این قانون تقاضای پاسپورت فوری بکنید ......زمان را از دست ندهید
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: estanfordbineh
(2014-05-03 ساعت 17:53)blueskysam نوشته:  

این جریان یو پی‌ اس‌ تواین سفارت آنکارا چیه؟از اینجا باید کاری براش انجام بدیم،ممنون میشم توضیح بدین چیه؟

سلام دوست عزیز جریانش اینه که شما از توی این سایت نزدیکترین دفتر پستی به محل هتلتون را نتخاب کنید تا بعد از مصاحبه ویزای یکضرب گرفتید انشالله چند روز بعد ش باید به همون دفتر پستی انتخابیتون سر بزنید و با ارائه کارت شناسایی پاسپورتتون را بگیرید

سلام مجدد و ممنون،منظور یو پی اس ,PTT هستش ؟ چون ما این ثبت نام را انجام دادیم.دیگه نیاز هست کاری انجام بدیم؟؟؟
بله همان هست ...اگر انجام دادید خیر .مشکلی نیست
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: blueskysam ، ffrfar ، pouria.narimisa ، Lemony
(2014-05-03 ساعت 17:53)blueskysam نوشته:  

انشالله میرید مصاحبه با موفقییتSmileفقط یه کار یادتون رفت!!!!از طریق کنترل پنلتون /گزینه امضا/یه امضای ناقابل با حداقل اطلاعاتتونو بذاریدRolleyesممنون
سلام دوستان خوبم. یک سوال برای من پیش اومده گفتم اینجا مطرح کنم. ما یک فامیل دور در آمریکا داریم ولی ارتباطی باشون نداریم . حالا موقعی که افسیر پرسید اونجا فامیل دارید چی بگم؟ اگر بگم دارم آیا ممکن کلیرنس بخورم؟ چون نمی دونم فامیلمون اونجا چیکار می کنه و اصلا شغلش چی هست! ممنون می شم جواب بدید.
2014AS74xx , تاريخ رويت:11 May , ارسال فرمها:17 june با DHL, سفارت:ابوظبی، مصاحبه:هفته دوم june، ویزا:یکضرب
تشکر کنندگان: farshadm999 ، قصه گو ، noobnoobi
(2014-05-04 ساعت 20:11)meisam14 نوشته:  سلام دوستان خوبم. یک سوال برای من پیش اومده گفتم اینجا مطرح کنم. ما یک فامیل دور در آمریکا داریم ولی ارتباطی باشون نداریم . حالا موقعی که افسیر پرسید اونجا فامیل دارید چی بگم؟ اگر بگم دارم آیا ممکن کلیرنس بخورم؟ چون نمی دونم فامیلمون اونجا چیکار می کنه و اصلا شغلش چی هست! ممنون می شم جواب بدید.

دوست عزیز معمولا ازتون نمی پرسن فامیل دارین یا نه مگر اینکه خودتون بگید ویا آدرسی رو که اراءه میدید می پرسه مال چه کسی هست و اون موقع هست که ارتباط شما رو با اون کسی که درآدرس هست می پرسن
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: meisam14 ، gema ، pouria.narimisa ، قصه گو ، farshad varaste ، noobnoobi
(2014-05-04 ساعت 20:11)meisam14 نوشته:  سلام دوستان خوبم. یک سوال برای من پیش اومده گفتم اینجا مطرح کنم. ما یک فامیل دور در آمریکا داریم ولی ارتباطی باشون نداریم . حالا موقعی که افسیر پرسید اونجا فامیل دارید چی بگم؟ اگر بگم دارم آیا ممکن کلیرنس بخورم؟ چون نمی دونم فامیلمون اونجا چیکار می کنه و اصلا شغلش چی هست! ممنون می شم جواب بدید.

دوست من ، کسی‌ که من آدرسشو دادم حتا فامیلیش با من یکی‌ بود و فامیل بسیار نزدیکمون هست حتا ۱ سوال هم راجبع این نپرسید. مصاحبه کیس با کیس فرق داره.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: meisam14 ، gema ، قصه گو ، farshad varaste ، noobnoobi
سلام دوستان
من یک سوال داشتم در فرم ۱۲۲سوال ۷ که در مورد تجربه کاری در ۵ سال گذشته هست من این قسمت رو کامل پر کردم با وجودی که مدرک ۱۲ سال دیپلم کامل هست و برای روز مصاحبه من دارم فرما ارو آپدیت می‌کنم می‌خواستم بدونم این قسمت پر کردم اشکال داره یا نه؟

با تشکر

تشکر کنندگان: masoud z
(2014-05-04 ساعت 21:46)hamid_nazanin نوشته:  سلام دوستان
من یک سوال داشتم در فرم ۱۲۲سوال ۷ که در مورد تجربه کاری در ۵ سال گذشته هست من این قسمت رو کامل پر کردم با وجودی که مدرک ۱۲ سال دیپلم کامل هست و برای روز مصاحبه من دارم فرما ارو آپدیت می‌کنم می‌خواستم بدونم این قسمت پر کردم اشکال داره یا نه؟

با تشکر

سلام دوست عزیز، نیازیبه پر کردن اون قسمت نیست مگر این که بخواین از طریق سابقه کار اقدام کنید... ولی پر هم کرده باشید اتفاقی نمیفته میتونید فرم هاتون رو آپدیت کنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: meisam14 ، masoud z ، gema ، Saeedv13 ، hamid_nazanin ، farshad varaste ، mehdir ، noobnoobi ، kage.omid

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان