کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام بچه ها،
يه سوا خيلي مهم در رابطه با police certificate.
من از سال 89 تا 91 انگليس بودم و درس خوندم ولي خوب يه سه سالي ميشه برگشتم ايا بايد اين گواهي پليس و ببرم؟؟؟ اگه آره چطور بايد از ايران درخواست بدم؟؟؟
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-04-30 ساعت 17:38)mirsamh نوشته:  سلام بچه ها،
من از سال 89 تا 91 انگليس بودم و درس خوندم ولي خوب يه سه سالي ميشه برگشتم ايا بايد اين گواهي پليس و ببرم؟؟؟ اگه آره چطور بايد از ايران درخواست بدم؟؟؟
سلام دوست عزیز ؛ایرانی هایی که حداقل 6 ماه در کشور دیگری اقامت داشتند باید گواهی پلیس اون کشور رو ارائه بدن... در مورد سوال دومتون فکر میکنم این یک کار کنسولی و مربوط به سفارت هر کشوری میشه لطفآ دوستان با تجربه اگر اشتباه میکنم اصلاح فرمایند.موفق باشید
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: pari pariaaa
(2014-04-30 ساعت 15:30)atial نوشته:  سلام بر دوستان و مخصوصا دوستان با تجربه،،آیا کسی‌ از دوستان اطلاع داره که متن و یا صفحه‌ای که مربوط به گرفتن police certifictae هست که در اون نوشته شده ""کسانی که ۱ سال یا بیشتر در یک کشور دیگه زندگی‌ میکردن باید این گواهی رو بگیرند"" کجاست ؟ ،، اگر میدانند لطف کنن اونو برام بفترستن یا لینکشو اینجا بزارن ،، خیلی‌ ممنون میشم ازتون
سلام
من به تازگی ارمنستان مصاحبه داشتم و راجب زندگی خارج از ایران از من 6ماه رو پرسید ، فکر نمیکنم یکسال باشه
اگه اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنند لططا"
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
تشکر کنندگان: محبت ، pari pariaaa
(2014-04-30 ساعت 17:38)mirsamh نوشته:  سلام بچه ها،

شما باید Police Certificate حتما ببرید وگرنه نقص مدرک میخورید. برای انگلیس از اینجا میتونید در خواست بدید:

https://www.gov.uk/copy-of-police-records

هر کشور شما کافی‌ توی گوگل بزنید:

Certificate of Good conduct for XXXXX

راحت سایت مربوطه رو پیدا می‌کنید.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: atial ، mirsamh ، محبت ، aghaghia
(2014-04-30 ساعت 21:34)farshadm999 نوشته:  [quote='mirsamh' pid='487970' dateline='1398863316']
سلام بچه ها،

شما باید Police Certificate حتما ببرید وگرنه نقص مدرک میخورید. برای انگلیس از اینجا میتونید در خواست بدید:

https://www.gov.uk/copy-of-police-records

هر کشور شما کافی‌ توی گوگل بزنید:

Certificate of Good conduct for XXXXX

راحت سایت مربوطه رو پیدا می‌کنید

من هم شرایط شما رو داشتم و ویزا هم گرفتم ... police certificate را از این سایت دانلود کردم و یکی از دوستان از انگلیس برام فرستاد ... موفق باشید

http://www.acro.police.uk/police_certificates.aspx
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: mirsamh ، aghaghia ، pari pariaaa
بالاخره بعد از سه ماه و اندی کارت پایان خدمت همسرم اومد
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: anahita 62 ، aghaghia ، rainolf ، ffrfar ، azadeh2014 ، محبت ، kage.omid ، farshad varaste
سلام دوستان گرامی‌

این جریان یو پی‌ اس‌ تواین سفارت آنکارا چیه؟از اینجا باید کاری براش انجام بدیم،ممنون میشم توضیح بدین چیه؟
Smile*let's keep on trying and hope the best will happen*Smile
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آیا تاریخ ویزا قابل تمدید است؟
تشکر کنندگان: gema
(2014-05-01 ساعت 14:57)آلیس-1980 نوشته:  سلام دوستان
آیا تاریخ ویزا قابل تمدید است؟
متاسفانه خیر.....
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، gema ، محبت ، noobnoobi ، pari pariaaa ، nedaba ، قصه گو ، farshad varaste
(2014-04-30 ساعت 15:30)atial نوشته:  سلام بر دوستان و مخصوصا دوستان با تجربه،،آیا کسی‌ از دوستان اطلاع داره که متن و یا صفحه‌ای که مربوط به گرفتن police certifictae هست که در اون نوشته شده ""کسانی که ۱ سال یا بیشتر در یک کشور دیگه زندگی‌ میکردن باید این گواهی رو بگیرند"" کجاست ؟ ،، اگر میدانند لطف کنن اونو برام بفترستن یا لینکشو اینجا بزارن ،، خیلی‌ ممنون میشم ازتون
با سلام و احترام
لینک Police Certificate
Police Records
Which Applicants Need to Submit a Police Certificate
Each applicant aged 16 years or older must submit police certificates to the U.S. Embassy
8/27/13 Instructions for Selectees: Civil Documents
www.travel.state.gov/visa/visa_4760.html 4/5
or Consulate at your interview.
What Does the Applicant Submit
The applicant must submit police certificates that meet the following guidelines. The police
certificate must:
Cover the entire period of the applicant's residence in that area.
Be issued by the appropriate police authority.
Include all arrests, the reason for the arrest(s), and the disposition of each case of
which there is a record.
How to obtain a police certificate
1. Determine from which countries an applicant is required to obtain police certificates.
The table below will assist in determining from where an applicant must obtain
police certificates.
Note: Present and former residents of the United States should NOT obtain any
police certificates covering their residence in the U.S.
2. Contact the appropriate police authorities. Selecting the appropriate country from
the Reciprocity by Country page will provide you with additional information on how
to obtain a police certificate.
IMPORTANT NOTICE ABOUT POLICE CERTIFICATES: The Reciprocity by Country pages
will indicate if a country's police authorities require the submission of a specific Police
Certificate Request form. Some countries may require the submission of specific Police
Certificate Request forms in order to properly request and obtain the applicable Police
Certificate(s).
Note: Police certificates from certain countries are unavailable. More specific information is
available online on our Reciprocity by Country webpage.
When the Applicant Needs a Police Certificate
IF the applicant… AND…
THEN the applicant
تشکر کنندگان:
سلام ، من نامه سو پیشینه از کشوری که 2 سال بودم را گرفتم توی نامه نام و شماره پاسپورت من قید شده که هیچ جرمی ثبت نشده است ولی طول مدت اقامت ذکر نشده و اینکه روال کارشون همینه چون ایمیل زدم ولی گفتن همین شکلی نامرو میدن ، به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-05-01 ساعت 19:46)Ala123 نوشته:  سلام ، من نامه سو پیشینه از کشوری که 2 سال بودم را گرفتم توی نامه نام و شماره پاسپورت من قید شده که هیچ جرمی ثبت نشده است ولی طول مدت اقامت ذکر نشده و اینکه روال کارشون همینه چون ایمیل زدم ولی گفتن همین شکلی نامرو میدن ، به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟

بله همین طوریه اصلا توش نمیزنه چقدر بودید و کجا بودید، فقط می‌زنه از این شخص رکوردی مشاهده نشد.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: gema ، aghaghia ، pari pariaaa ، hamid_fs3 ، nedaba ، farshad varaste
(2014-05-01 ساعت 16:27)behfaza نوشته:  دوستان نهایتا این موضوع عکس قفسه سینه به کجارسید و آیا کسی بوده که ازش خواسته باشن ؟

عکس قفسه سینه رو کسی ازتون نمی خواد فقط جز سوابق پزشکی شما به حساب میاد
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: behfaza ، قصه گو ، farshad varaste
دوستان عزيز سلام
يكي از دوستان عزيز در تاپيك سفر به ارمنستان به تازگي برنده و ويزاي يك ضرب گرفتند كه به ايشان تبريك گفتم . ولي در آنجا سوالم را مطرح نكردم . ما هم شرايطمان مثل ايشان است ولي همسر من سربازي در ژاندارمري بوده جهت تعويض كارت پايان خدمت هم اقدام كرديم كه در راه پست مي باشد . براي بار سوم كه خرداد پارسال اقدام به ويزاي توريستي كرديم روز مصاحبه به سربازي همسرم گير داد كه كجا سرباز بودي شوهرم گفت ژاندار مري ميگفت يعني سپاه ، مي گفت نه يعني ارتش ميگفت يعني سپاه ميگفت نه همان ارتش .خلاصه بعد از شش ماه ويزاي ما طول كشيد . ببخشيد سرتان را درد آوردم از مديران مي خواستم سوال كنم آيا اف بي آي چك قبلي با اين اف بي آي چك لاتاري فرق ميكند ، آيا حدس ميزنيد ما هم كليرنس بخوريم يا نه ؟ ممنون هزار بار
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: aghaghia ، nedaba ، قصه گو ، kage.omid
سلام دوستان
میخواستم ببینم کجا میتونم اطلاع در مورد ثبت نام واسه uscis پیدا کنم اخه توی سایتش که میرم یه عالمه فرم میاد که نمی دونم کدومش درسته و اینکه اینجا خونده بودم هزینش 165 دلاره ولی توی اون سایته یه چیزای دیگه نوشته
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان