کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-05-21 ساعت 13:04)cello86 نوشته:  سلام دوستان
من می خواستم از دانشگاه گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم ولی گفت ما نمی تونیم توی گواهی اشتغال به تحصیل اسم سفارت آمریکا رو بیاریم و به جاش سفارت کانادا نوشته!!!!!..دارالترجمه می تونه اسم سفارت رو عوض بکنه ؟..آیا مشکلی پیش میاد؟..مرسی

دوست عزیز فقط متن نوشته شده را ترجمه می کنند و هیچ تغییری نباید بدهند. چون 1 درصد اگر سفارت متوجه بشه کل مدارک شما زیر سوال خواهد رفت. اگر می توانید نامه را عوض کنید و خطاب به جای خاصی ننویسید. یا بگویید بنویسند خطاب به واحد مربوطه to whome it may concern.
Case No.2014000038XX
رویت قبولی : 20 نوامبر
ارسال مدارک : 18 دسامبر
نامه دوم : 17 ژانویه
وقت سفارت : هفته اول مارچ
دریافت ویزا : 5 مارچ (یکضرب)
ورود به آمریکا : 21 June
Smile
تشکر کنندگان: aghaghia ، estanfordbineh ، cello86 ، farshad varaste
(2014-05-21 ساعت 14:56)mmoarefparvar نوشته:  
من می خواستم از دانشگاه گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم ولی گفت ما نمی تونیم توی گواهی اشتغال به تحصیل اسم سفارت آمریکا رو بیاریم و به جاش سفارت کانادا نوشته!!!!!..دارالترجمه می تونه اسم سفارت رو عوض بکنه ؟..آیا مشکلی پیش میاد؟..مرسی

دوست عزیز فقط متن نوشته شده را ترجمه می کنند و هیچ تغییری نباید بدهند. چون 1 درصد اگر سفارت متوجه بشه کل مدارک شما زیر سوال خواهد رفت. اگر می توانید نامه را عوض کنید و خطاب به جای خاصی ننویسید. یا بگویید بنویسند خطاب به واحد مربوطه to whome it may concern.

گواهی اشتغال به تحصیل نمی خواد، سفارت آخرین مدرک تحصیلیت را میخواد اگر دانشجوی لیسانس هستید پیش دانشگاهی و دیپلم اگر دانشجوی فوق لیسانس مدرک لیسانس
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: estanfordbineh ، poem ، cello86 ، farshad varaste ، noobnoobi ، shayesteh
(2014-05-18 ساعت 17:53)shahrzad001 نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 17:46)aghaghia نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 17:40)shahrzad001 نوشته:  سلام . دوستانی که به مصاحبه رفتند لطفا اطلاع بدن که باید از همه صفحات پاسپورت کپی بگیریم یا فقط صفحه اول؟ ممنونم

سلام دوست عزیز
فقط صفحه مشخصات...

ببخشید که دوباره می پرسم یعنی فقط از صفحه ای که عکسمون روش هست کپی بگیریم ؟ کپی بقیه رو نمی خوان؟
آره دوست عزيز فقط از صفحه اي كه عكس واطلاعاتتون هست كپي بگيريد. اگر احياناً ويزايي تو پاستون هست جهت اطمينان كپي بگير همرات باشه اگه خواستن
موفق باشيد
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: farshad varaste ، shahrzad001
(2014-05-21 ساعت 10:55)farshad varaste نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 23:36)kami_kami نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 22:24)Danial_4139 نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 08:53)kami_kami نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 06:04)Danial_4139 نوشته:  دوستان آخرین فایل CEAC مربوط به 10 می رو دیدم و حساب کردم : https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...1235092466

تا 8 روز پیش وضعیت به این صورته تا کیس (7421) :
(فرض بر این که تمام مصاحبه شونده های این 3 سفارت ایرانی هستن)

ابوظبی : 782 کیس
انکارا : 554 کیس
ایروان : 459 کیس

مجموع : 1795 کیس که با خانوداه حدودا به تعداد 3949 نفر میرسن .

از کیس 7425 تا 8100 با توجه به آماری که از بچه های ایران داشتیم و میدونیم تا کیس 8100 ایرانی ها تقریبا تمام میشن ، نهایتا 700 نفر دیگه (کیس و خانواده ) به این تعداد اضافه میشن .

در مجموع از 6027 نفر برنده چیزی حدود 4649 نفر فرم هاشون رو فرستادن و تعداد 3500 تا 3700 ویزا موجوده .

بریم سر اصل مطلب ، نشستم تک تک افرادی که از سفارت های آنکارا و ایروان و ابوظبی ویزا براشون صادر شده رو شمردم تا 8 روز پیش هنوز کمتر 1000 نفر موفق به دریافت ویزا شدن .

از طرفی تعداد افرادی که تو این سه سفارت ریجکت شدن یا اصلا برای مصاحبه نرفتن هم کم نبود دقیق نشمردم ولی فکر کنم حدود 400 تا 500 نفر باشن که از تعداد کل کم میشن ، اینجور که حساب کردم اگر تمام کیس هایی که قراره مصاحبه بشن برن و ریجکتی هم نداشته باشیم شاید 500~600 نفر ویزا نگیرن .

سلام
با این توضیحات شما ، یعنی از کیسهای ایرانی صددرصدشون رفتن برای مصاحبه و کسی انصراف نداده؟
واین غیر ممکنه
معمولا اگر کسی مدارکشو بفرسته kcc ، کیسش ready میخوره . یعنی برای مصاحبه آماده هستن.
اگر مصاحبه برن یا چک میخورن یا رد میشن. در این حالت عبارت ready تغییر میکنه.
اگر تغییر نکرده یعنی اینکه بنا به هر دلیلی اون کیس خودشو برای مصاحبه نرسونده به سفارت.
حالا چقدر ready داریم ؟

من نگفتم 100% رفتن برای مصاحبه ، ما 6027 نفر بردنده داشتیم از این تعداد حدود 4600 نفر ادامه دادن و باقی بیخیال شدن حالا یا نفهمیدن یا نخواستن ادامه بدن .

غیر از افراد بالا که مدارک اولیشون رو ارسال نکردن و از تعداد کل کم شده یکسری دیگه که جلوی کیسشون عبارت REFUSED نوشته شده اینا هم رد شدن که تعدادشونم کم نیست باید یکی یکی بشمارید و از تعداد 4600 نفر کم کنید .

یکسری افراد هم هستن که جلوی کیسشون زده READY ، این شامل سه نوع کیس میشه اول افرادی که هنوز تاریخ مصاحبشون نرسیده مثل اکثر افراد با کیس های بالا ، دوم افرادی که کیسشون پایین هست و مصاحبشون رو عقب انداخت و هنوز به تاریخ مصاحبشون نرسیدن و سری سوم افرادی که اصلا نرفتن و از تاریخ مصاحبشون گذشته .

ممنون از جواب خوبت.
من اول صحبتهای شما رو خوب نگرفته بودم.
معذرت
الهی شکر که این بحث ختم بخیر شد
سلام دوستان من يه أمار دقيق از فايل بالا با نرم افزار أكسل بدست اوردم كه خدمتتون عرض ميكنم :
تعداد أفراد كل مصاحبه شده تا كيس ٦٥٠٠ كه رفتن مصاحبه در سه سفارت ١٧٩٦ نفر هستند كه ٢٦ نفر رفيوض شدن ٣٩٠ نفر نرفتن مصاحبه ٥١٧ نفر ويزا گرفتن ٧٢٩ نفر در حال برسي هستند، حال با توجه به اينكه افرادي كه نرفتن به مصاحبه و رد شدن رو از ١٧٩٦ كم كنيم ١٤٠٦ كيس تا الان در أمار هستند ولي با توجه به ٦٠٢٧ نفر أعلام شده از كي سي سي به نقل از دوستمون ٤٥٠٠ نفر فرم ها رو فرستادن از ١٧٩٦ كم كنيم ٢٧٠٤ نفر ديگه در انتظار مصاحبه هستند، دوستان اگه اشتباه ميكنم كمك كنن
فكر كنم يه أمار از درصد نفرات كيس ها بهتون بدم بد نباشه!
يك نفره ٪٤٠
دو. ٪٣١.٦
سه. ٪١٧.٥
چهار. ٪١٠
پنج و شش و هفت ٪١
تشکر کنندگان: estanfordbineh ، gema ، kage.omid ، m_yek ، mehrzad2013
(2014-05-21 ساعت 15:10)iris نوشته:  

گواهی اشتغال به تحصیل نمی خواد، سفارت آخرین مدرک تحصیلیت را میخواد اگر دانشجوی لیسانس هستید پیش دانشگاهی و دیپلم اگر دانشجوی فوق لیسانس مدرک لیسانس

من دیده بودم تو سفرنامه ها بعضی گواهی اشتغال به تحصیل هم بردن..برای صدور گواهی اشتغال به تحصیل باید حتما خطاب به جایی بنویسن. به جای سفارت آمریکا چه چیزی میشه گفت؟
کیس نامبر: 2014AS66XX
سفارت: ایروان
زمان مصاحبه : هفته اول جون
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 16:24)cello86 نوشته:  

من دیده بودم تو سفرنامه ها بعضی گواهی اشتغال به تحصیل هم بردن..برای صدور گواهی اشتغال به تحصیل باید حتما خطاب به جایی بنویسن. به جای سفارت آمریکا چه چیزی میشه گفت؟
دوست عزیز من خودم زمان مصاحبه دانشجو بودم و گواهی نخواستن ازم. فقط شفاهی گفتم دانشجو ام و رشته رو پرسید و تمام. مدرک تحصیلی دیپلم رو بلاشک قبول مکیکنن ناراحت نباش
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: aghaghia ، gema ، cello86 ، noobnoobi ، shahryar7021 ، m_yek ، kage.omid
(2014-05-21 ساعت 16:56)farshad varaste نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 16:24)cello86 نوشته:  

دوست عزیز من خودم زمان مصاحبه دانشجو بودم و گواهی نخواستن ازم. فقط شفاهی گفتم دانشجو ام و رشته رو پرسید و تمام. مدرک تحصیلی دیپلم رو بلاشک قبول مکیکنن ناراحت نباش
می تونید گواهی اشتغال به تحصیل رو برای وزارت امور خارجه در خواست کنید...چون هر سفارت خونه ای زیر نظر امور خارجه است
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: cello86 ، aghaghia ، shahryar7021
(2014-05-21 ساعت 01:01)farshadm999 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 00:36)essam نوشته:  با سلام

من بنا به دلایلی خیلی دیر متوجه شدم که در لاتاری 2014 برنده شدم! فرمها رو چند روز پیش ارسال کردم با ایمیل. برای واکسنها از کی شروع کنم؟ پاستور میدان حر بهتره یا تجریش و به نظرتون کی وقت مصاحبه من میشه؟

کیس نامبرتون چه هلو هوشی؟

حدود 7000
CN: 2014AS69XX /کیس 1نفره/ مصاحبه:28 آگست، آنکارا>ابوظبی/ نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 20:04)essam نوشته:  

من بنا به دلایلی خیلی دیر متوجه شدم که در لاتاری 2014 برنده شدم! فرمها رو چند روز پیش ارسال کردم با ایمیل. برای واکسنها از کی شروع کنم؟ پاستور میدان حر بهتره یا تجریش و به نظرتون کی وقت مصاحبه من میشه؟

حدود 7000
عزیز جان برو تجریش دیگه...فقط تند نرو...موفق باشی
تشکر کنندگان: essam ، farshad varaste ، m_yek
(2014-05-21 ساعت 21:23)خسته از وطن نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 20:04)essam نوشته:  

حدود 7000
عزیز جان برو تجریش دیگه...فقط تند نرو...موفق باشی

ممنون از لطفت..
به نظرت مصاحبه من برای کی میشه؟ با توجه به اینکه دیر فهمیدم و مربوط به 2014 هستم
CN: 2014AS69XX /کیس 1نفره/ مصاحبه:28 آگست، آنکارا>ابوظبی/ نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 23:11)essam نوشته:  ممنون از لطفت..
به نظرت مصاحبه من برای کی میشه؟ با توجه به اینکه دیر فهمیدم و مربوط به 2014 هستم

احتمال بسیار زیاد ماه آگوست، چون برای جولای تاریخ مصاحبه ها رو مشخص کردن...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: essam ، meisam14 ، farshad varaste ، shahryar7021 ، mohsenmb ، noobnoobi ، nasim
(2013-05-02 ساعت 09:06)yoosef61 نوشته:  سلام میشه بگین چه مدارکی رو باید ارسال کنم آمریکا
تشکر کنندگان:
دوستان خوبم من موفق شدم ویزا رو بگیرم ، به ایران برگشتم حتما سفرنامه ی کامل خودم را می گذارم .
(2014-05-23 ساعت 15:00)estanfordbineh نوشته:  دوستان خوبم من موفق شدم ویزا رو بگیرم ، به ایران برگشتم حتما سفرنامه ی کامل خودم را می گذارم .

خیلی خیلی تبریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک
کیس نامبرتون حدود چند بود و از کدوم سفارت ویزا گرفتی؟
تشکر کنندگان: hamid_nazanin ، mohsenmb ، گلپری ، nasim
ببخشید رشته تجارت الکترونیکی در بانک دولتی جزو رشته های حسای هست لزفل جیشه ای شغل های حساس را بگید کدوماست ممنون میشم پاسخ دهید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان