کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دوستان جدول آپدیت شد ! بابت این همه تاخیر از همگی عذر خواهم بزارید به حساب درگیری های شخصی طولانی مدت ! ( من واقعا شرمنده همگی شما هستم . قولی که داده بودم خیلی با تاخیر عملی شد .) البته هنوز یکمی دیگه کار داشت اما چون فردا صبح ساعت 5 صبح راهی سفرم گفتم بزار همین طوری منتشرش کنم بعد از سفر تکمیلش میکنم.
ممکنه بعضی از دوستان اطلاعات جدیدشون رو که برای من فرستادن تو جدول نبینن! از این دسته از دوستان خواهش میکنم دوباره بفرستن اطلاعات آپدیت رو چون من تاجایی که شد پیام هام رو زیر و رو کردم.
تاریخ اعلام کارنتی ها هم به فعلا به صورت کلی و موقت هست در آپدیت بعدی با تاریخ روز اعلام میشه .
اینکه میبیند جدول از آپدیت گذشته تغییر چندانی نکرده و کیس قابل توجهی اضافه نشده واقعا تقصیر من نیست دوستان از یه تاریخی به بعد واقعا دیگه پیامی برای من نفرستادن یعنی تو 5 ماه برای من فقط حدود 25 تا 30 تا کیس جدید اطلاعات فرستادن !!
موفق باشید .
پست موقت بعد از سفر میام برمیدارم یا یکی از همکاران محترم مدیر عدم تاییدش کنه بعد از 2 روز مرسی.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: Danial_4139 ، shayesteh ، H Pier ، gema ، shadi79 ، mohsenmb ، farshad varaste ، ffrfar ، Sam2014 ، kage.omid ، essam ، nedaba ، aghaghia ، m_yek ، rezahoorjandi
سلام دوستان
دو تا سوال داشتم. 1- آیا بعد از ورود به آمریکا میشه با همون ویزا کارای سوشیال و re-entry permit رو انجام داد یا نه؟ (برای این میپرسم که بدونم حداقل زمانی که میشه آمریکا موندو کارارو انجام داد چقدره.مثلاً 2 هفته کافیه؟ با توجه به اینکه گرین کارتو میتونه شخص دیگه ای تحویل بگیره و برامون پست کنه.)
2- دقیقاً چه مدارکی رو باید برای اولین ورود به همراه داشته باشیم؟(در تاپیک اولین سفر پست به خصوصی پیدا نکردم.)
ممنون.
تشکر کنندگان:
(2014-05-28 ساعت 00:36)himmlisch نوشته:  سلام دوستان
دو تا سوال داشتم. 1- آیا بعد از ورود به آمریکا میشه با همون ویزا کارای سوشیال و re-entry permit رو انجام داد یا نه؟ (برای این میپرسم که بدونم حداقل زمانی که میشه آمریکا موندو کارارو انجام داد چقدره.مثلاً 2 هفته کافیه؟ با توجه به اینکه گرین کارتو میتونه شخص دیگه ای تحویل بگیره و برامون پست کنه.)
2- دقیقاً چه مدارکی رو باید برای اولین ورود به همراه داشته باشیم؟(در تاپیک اولین سفر پست به خصوصی پیدا نکردم.)
ممنون.

سلام
1-بله ویزا شما تا 1 سال حکم گرین کارت رو داره.و کارای سوشیال و پاس سفید رو میتونین با ویزاتون انجام بدین.
برای پاس سفید A number نیاز دارید که یه شماره 8 رقمی روی پاستون هست که بالاش نوشته Registration number, ولی مدت زمانش ایالت به ایالت فرق داره ولی برای اطلاع بیشتر به اینجا یه سر بزن.

2-مدارک لازم برای اولین ورود به غیر از پاسپورت پاکت زردیه که سفارت میده و به هیچ وجه نباید بازش کنید.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: gema ، azadeh2014 ، behfaza ، shayesteh ، kage.omid ، Sam2014 ، ffrfar ، farshad varaste ، himmlisch ، rezahoorjandi
با سلام
در مورد گوشی موبایل میخواستم بدونم که از اینجا ببریم بهتره یا اینکه اونجا ؟
و اینکه اگه از اینجا ببریم سیستمش به اونجا میخوره ؟
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان:
دوستان میشه یه سری هم به تاپیک اشتباه در ثبت مشخصات بزنید؟ من 4روزه یه سوال اونجا مطرح کردم اگه کسی بتونه کمکم کنه خیلی ممنون میشم.این پست رو هم بعدا پاک میکنم Shy
اینم سوالم:http://www.mohajersara.com/thread-6457-p...#pid502268
بازم ممنونم.
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: ffrfar
(2014-05-29 ساعت 12:41)gema نوشته:  دوستان میشه یه سری هم به تاپیک اشتباه در ثبت مشخصات بزنید؟ من 4روزه یه سوال اونجا مطرح کردم اگه کسی بتونه کمکم کنه خیلی ممنون میشم.این پست رو هم بعدا پاک میکنم Shy
اینم سوالم:http://www.mohajersara.com/thread-6457-p...#pid502268
بازم ممنونم.
اینم پاسخ
http://www.mohajersara.com/post-504149.html#pid504149
موفق باشید.Wink
تشکر کنندگان: gema
(2014-05-23 ساعت 16:31)essam نوشته:  
(2014-05-23 ساعت 15:00)estanfordbineh نوشته:  دوستان خوبم من موفق شدم ویزا رو بگیرم ، به ایران برگشتم حتما سفرنامه ی کامل خودم را می گذارم .

خیلی خیلی تبریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک
کیس نامبرتون حدود چند بود و از کدوم سفارت ویزا گرفتی؟

ممنون از لطفتون ، حدود 5500 بودم ، از آنکارا
تشکر کنندگان: ffrfar ، hamid_nazanin ، ramaya ، ali_yari5
بچه ها من ويزامو بچه ي خواهرم پاره كرده كاريش ميتونم بكنم؟
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-05-29 ساعت 18:58)Nooshinsalamat نوشته:  بچه ها من ويزامو بچه ي خواهرم پاره كرده كاريش ميتونم بكنم؟

کاری نداره میرید سفارت یکی‌ دیگه ایشو می‌کنن. ولی‌ فکر می‌کنم باید پول بدید دوباره.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: shahrzad001 ، gema ، ali_yari5
(2014-05-29 ساعت 20:03)farshadm999 نوشته:  
(2014-05-29 ساعت 18:58)Nooshinsalamat نوشته:  بچه ها من ويزامو بچه ي خواهرم پاره كرده كاريش ميتونم بكنم؟

کاری نداره میرید سفارت یکی‌ دیگه ایشو می‌کنن. ولی‌ فکر می‌کنم باید پول بدید دوباره.

مرسي farshadm999.تو همون پاس كه يه ورقش پارست مي شه يا بايد پاس جديد بگيرم؟
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-05-29 ساعت 20:19)Nooshinsalamat نوشته:  

والا بذارید عمو سعید بیاد نظرشو بگه حواسم نبود برگه پاسپورت هم پاره شده.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، قصه گو
سلام من يه سوال خيلى خاص دارم.
اگر كسى اطلاعى داره خيلى ممنون ميشم راهنماييم كنه.
من يك سگ دارم كه خيلى بهش وابسته هستم. چطور ميتونم همراه با خودم ببرمش؟
چه مراحلى داره؟ اصلاً ميتونم ببرمش يا نه؟
ممنون ميشم كمكم كنيد.
Case.N: 2014AS000074$$/ تعداد نفرات: ٢ نفر / مصاحبه: آنكارا july / ويزاى يكضرب / مقصد: كاليفرنيا
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-05-29 ساعت 20:33)farshadm999 نوشته:  
(2014-05-29 ساعت 20:19)Nooshinsalamat نوشته:  

والا بذارید عمو سعید بیاد نظرشو بگه حواسم نبود برگه پاسپورت هم پاره شده.

عمو سعيد كممممممممممككككككككككككككككككككككك
تشکر کنندگان:
آخه خواهر من پاسپورت اونم با ویزای آمریکا داخلش چیزی هست که شما بذارینش دم دست بچه که براتون پاره اش کنه؟!!Sad
من تا پاسپورت های ویزا خورده رو داخل گاو صندوق شرکت یکی از آشناها نذاشتم نتونستم سر آسوده بر بالین بذارم، بعد شما!!! ....
حالا باید اول به سفارت ایمیل بزنین و جریان رو بگین. بعد برین تقاضای پاسپورت جدید کنین و بعد هم برین سفارت تا یکی جدید براتون صادر کنن.
(2014-05-30 ساعت 06:58)Saeedv13 نوشته:  
آخه خواهر من پاسپورت اونم با ویزای آمریکا داخلش چیزی هست که شما بذارینش دم دست بچه که براتون پاره اش کنه؟!!Sad
من تا پاسپورت های ویزا خورده رو داخل گاو صندوق شرکت یکی از آشناها نذاشتم نتونستم سر آسوده بر بالین بذارم، بعد شما!!! ....
حالا باید اول به سفارت ایمیل بزنین و جریان رو بگین. بعد برین تقاضای پاسپورت جدید کنین و بعد هم برین سفارت تا یکی جدید براتون صادر کنن.

Sad چي بگم،خلم ديگه
تشکر کنندگان: mahan L ، noobnoobi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان