کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
با سلام و عرض ادب
بنده و خانمم در 14 اپریل 2014 در ارمنستان مصاحبه داشتیم که آفیسر گفت بعد از رویت ناممان در وبسایتشان بایستی تا پایان سپتامبر 2014 به آمریکا ورود کنیم حال سوال اینست تاریخ پاسپورت ما در بهمن ماه 93 منقضی میشود که البته کپی آنها را به آفیسر داده ام آیا در این تاریخی که در ایران هستیم میتوانیم در خواست پاسپورت جدید بکنیم و آنرا همراه پاسپورت قدیمی برای صدور ویزا به آفیسر ارایه دهیم یا خیر دلیل تعویض پاسپورت به دلیل برگشت خانمم بعد از چند ماه به ایران میباشد خواهشن اگر پاسخ دقیقی دارید ارایه طریق فرمایند با تشکر فراوان
تشکر کنندگان: ffrfar ، mohsenmb
(2014-05-23 ساعت 21:13)jafarlari نوشته:  با سلام و عرض ادب
بنده و خانمم در 14 اپریل 2014 در ارمنستان مصاحبه داشتیم که آفیسر گفت بعد از رویت ناممان در وبسایتشان بایستی تا پایان سپتامبر 2014 به آمریکا ورود کنیم حال سوال اینست تاریخ پاسپورت ما در بهمن ماه 93 منقضی میشود که البته کپی آنها را به آفیسر داده ام آیا در این تاریخی که در ایران هستیم میتوانیم در خواست پاسپورت جدید بکنیم و آنرا همراه پاسپورت قدیمی برای صدور ویزا به آفیسر ارایه دهیم یا خیر دلیل تعویض پاسپورت به دلیل برگشت خانمم بعد از چند ماه به ایران میباشد خواهشن اگر پاسخ دقیقی دارید ارایه طریق فرمایند با تشکر فراوان

اشکالی نداره عوض کنید اگرچه اعتبار 6 ماهه پاسپورت را دارید
از طرف دیگه خانومتون وقتی برگردند هم مشکلی براشون پیش نمیاد با استناد به تجربه یکی از دوستان که من در این سایت خوندم که به راحتی با پاسپورت تاریخ گذشته وارد ایران شدند
ولی اگر من جای شما بودم عوض می کردم
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: ffrfar ، gema ، aghaghia ، mohsenmb ، farshad varaste ، محبت ، nasim ، kage.omid
(2014-05-23 ساعت 21:13)jafarlari نوشته:  با سلام و عرض ادب
چرا که نه حتما عوض کنید بخصوص که زیر یکسال اعتبار رو راحتتر عوض میکنند....در عرض حداکثر یکماه پاس جدید میدن......و همانطور که گفتید هر دو پاس (جدید و قدیمی )رو برای صدور ویزا ارایه نمایید.
ضمنا دوست عزیز با 37 ارسال حتما امضا بسازید...
تشکر کنندگان: gema ، aghaghia ، mohsenmb ، farshad varaste ، محبت ، nasim
دوستان سلام ، روز مصاحبه من سه شبه (در ارمنستان) است و با توجه به اینکه شنبه و یک شنبه اونجا تعطیله و من شاغل هستم میشه یک متن ایمیل به انگلیسی واسه اینکه وقت مدیکال من دوشنبه یا جمعه قبلش باشه به من بدید . با تشکر فراوان
شماره کیس 2014as7###/ سفارت : ایروان/ 1 نفر /مصاحبه : هفته آخر جولای /کلیرنس هم خوردم مثل مرد /مقصد : دالاس / اگه خدا بخواد جور میشه ما هم میریم
تشکر کنندگان:
دلایل refuse شدن چه چیزهایی میتونه باشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-24 ساعت 15:52)mehdi.topol نوشته:  دلایل refuse شدن چه چیزهایی میتونه باشه؟

سلام دوست عزیز. فکرمیکنم داشتن یه سری مشاغل حساس مثلا کار در سپاه و.. و البته مجرم و خلافکار بودن و اعتیاد داشتن و یا مبتلا بودن به بیماریهای خطرناک واگیر دار مثل ایدز و... باعث refuseشدن میشه.
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: mehdi.topol ، shadi79
(2014-05-24 ساعت 16:04)gema نوشته:  
(2014-05-24 ساعت 15:52)mehdi.topol نوشته:  دلایل refuse شدن چه چیزهایی میتونه باشه؟

سلام دوست عزیز. فکرمیکنم داشتن یه سری مشاغل حساس مثلا کار در سپاه و.. و البته مجرم و خلافکار بودن و اعتیاد داشتن و یا مبتلا بودن به بیماریهای خطرناک واگیر دار مثل ایدز و... باعث refuseشدن میشه.
تعداد خیلی بیشتر از این هستش که بیماری و ....شغل و....دلیلش باشه فقط؟!؟!
تشکر کنندگان: gema

مهمترینش تفاوت بین فرم اولیه که پر کردید و واقعیتی هست که الان میگید مثلا اگر بچه داشتید و نگفتید یا متاهل بودید یا مجرد بودید و اشتباها در فرم اولیه وارد نکردید.
تر و ر ی س ت بودن ، کمونیست بودن، از نظر پزشکی فکر کنم فقط سل و تفلیس اونم با نظر آفیسر
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: gema ، mehdi.topol
(2014-05-24 ساعت 16:17)mehdi.topol نوشته:  

منظورتون اینه که با این حساب تعداد افرادی که REFUSEشدن زیاده؟ راستش به نظرم زیاد که نیست کم هم هست,اونم با شرایط فعلی جامعه ی ما...البته این بنده خداهایی که REFUSEشدن همه جنایتکار و ...نیستن! خیلی هاشون همونطور که irisعزیز گفتن تناقض بین فرم هاشون و واقعیت داشتن یا مثلا از سهمیه ی کشور دیگه ای استفاده کردن.
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: aghaghia ، H Pier ، iris ، kage.omid
(2014-05-24 ساعت 19:02)gema نوشته:  
(2014-05-24 ساعت 16:17)mehdi.topol نوشته:  

منظورتون اینه که با این حساب تعداد افرادی که REFUSEشدن زیاده؟ راستش به نظرم زیاد که نیست کم هم هست,اونم با شرایط فعلی جامعه ی ما...البته این بنده خداهایی که REFUSEشدن همه جنایتکار و ...نیستن! خیلی هاشون همونطور که irisعزیز گفتن تناقض بین فرم هاشون و واقعیت داشتن یا مثلا از سهمیه ی کشور دیگه ای استفاده کردن.
من میخوام بدونم اگر تو ثبت نام اولیه برای لاتاری کسی اسپل اسمش با پاسپورت فرق کنه اما تو فرمهای 122 و230 اصلاح کرده باشه و فرستاده باشه مشکلی براش پیش میاد؟موردمشابه ای سراغ داریدکه refuse شده باشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-24 ساعت 21:36)mehdi.topol نوشته:  من میخوام بدونم اگر تو ثبت نام اولیه برای لاتاری کسی اسپل اسمش با پاسپورت فرق کنه اما تو فرمهای 122 و230 اصلاح کرده باشه و فرستاده باشه مشکلی براش پیش میاد؟موردمشابه ای سراغ داریدکه refuse شده باشه؟
من تا حالا نشنیدم کسی اینجوری refuse شده باشه..میدونم که تعداد زیادی تا حالا این مشکل رو داشتن ولی واقعیتش چون دنبال جواب سوالای خودم بودم خیلی دقت نکردم به راهکارهای حل این مشکل. ولی واقعا بعید میدونم مشکل خاصی باشه. باز هم شما پیگیری کنید که مطمئن شید.
تشکر کنندگان: farshad varaste ، محبت ، nedaba
(2014-05-24 ساعت 21:43)gema نوشته:  
(2014-05-24 ساعت 21:36)mehdi.topol نوشته:  من میخوام بدونم اگر تو ثبت نام اولیه برای لاتاری کسی اسپل اسمش با پاسپورت فرق کنه اما تو فرمهای 122 و230 اصلاح کرده باشه و فرستاده باشه مشکلی براش پیش میاد؟موردمشابه ای سراغ داریدکه refuse شده باشه؟
من تا حالا نشنیدم کسی اینجوری refuse شده باشه..میدونم که تعداد زیادی تا حالا این مشکل رو داشتن ولی واقعیتش چون دنبال جواب سوالای خودم بودم خیلی دقت نکردم به راهکارهای حل این مشکل. ولی واقعا بعید میدونم مشکل خاصی باشه. باز هم شما پیگیری کنید که مطمئن شید.
ممنون.هرچی نزدیکتر میشیم به مصاحبه حساسیت بیخودیمون بیشتر میشه
تشکر کنندگان: gema ، محبت ، nedaba
(2014-05-24 ساعت 21:43)gema نوشته:  

من خودم یه کاراکتر فامیلم اشتباه زده بودم و هیچ مشکلی پیش نیومد معیار اونها پاسپورت هست، من حتی موقع مصاحبه اشاره ای بهش نکردم، و ویزام هم مثل پاسپورتم نوشته شده بود
تجربیات سایر دوستان هم این بوده که مشکلی پیش نمیاد میتونی قبل اینکه افیسر سوالاش را بپرسه بهش توضیح بدی
تشکر کنندگان: shahrzad001 ، farshad varaste ، محبت ، nedaba ، noobnoobi
سلام دوستان عزیز،
یه سوال،اگه ادرسی که تو امریکا دادیم را بعد از گرفتن ویزا ،نخواهیم بریم و مقصدمون کلا عوض شه یعنی بخواهیم بریم یه ایالت دیگه، ایا مشکلی هست؟ ایا کسی این تجربه را داشته؟
ممنون میشم از جوابتون پیشاپیش.
Smile*let's keep on trying and hope the best will happen*Smile
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-05-24 ساعت 23:01)blueskysam نوشته:  سلام دوستان عزیز،
یه سوال،اگه ادرسی که تو آمریکا دادیم را بعد از گرفتن ویزا ،نخواهیم بریم و مقصدمون کلا عوض شه یعنی بخواهیم بریم یه ایالت دیگه، ایا مشکلی هست؟ ایا کسی این تجربه را داشته؟
ممنون میشم از جوابتون پیشاپیش.
با سلام
هیچ مشکلی پیش نمی یاد . شما هر جا دوست داری میتونی بری عزیزBig Grin
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: aghaghia ، Rock ، gema ، blueskysam ، kage.omid ، محبت ، nedaba ، noobnoobi ، shadi79

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان