کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-06-02 ساعت 16:26)aria_9 نوشته:  سلام به همگی دوستان و اساتید یه سوال داشتم
ما یه اسپانسر خوب با وضعیت مالی خوب داریم که سیتیزن آمریکا هست و الان 40 ساله اونجاست و خانوادش آمریکایی هستن و میخواستم بدونم با داشتن این اسپانسر و داشتن چند تا سند ملک بازم نیاز به گواهی تمکن مالی تو بانک داریم !؟ چون راستش پول نقد زیاد نداریم تمامش ملک هستش !!

با سلام
مواردی که فرمودید بسیار عای است ولی بستگی به آفیسر داره
ترجیحا ریسک نکنید حتی شده به مدت یک روز هم که شده ، حساب را پر نموده و گواهی از بانک دریافت نمایید
در زمان مصاحبه ما آفیسر صرفا روی برگه تمکن مالی ما تاکید داشت
با تشکر
تشکر کنندگان: reasonable ، shahrzad001 ، محبت ، gema ، taleghani ، aria_9 ، قصه گو
اقا اين تاپيك كليرنس رو چرا بستن؟
Case No.:2014asxxx
Interview date:31 oct
Embassy:Ankara
Family No.:2
Clearance 1st person:12 Dec
Clearance 2st person:5 June
تشکر کنندگان: shadi79 ، ffrfar ، taleghani ، alitab
بدون تاپیک کلیرینس یه چیزی کمه
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: ffrfar ، حاجی واشنگتن ، taleghani ، alitab ، shilan ، farshad varaste
كاشكي يكي به من مي گفت توي اين چند ساعت كه نبودم چه اتفاقي افتاده؟
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: shadi79 ، anahita 62 ، taleghani ، محبت ، nasim ، farshad varaste
(2014-06-02 ساعت 20:01)قصه گو نوشته:  كاشكي يكي به من مي گفت توي اين چند ساعت كه نبودم چه اتفاقي افتاده؟

والا دو نفر به جون هم افتادن حرف های رکیکی زده شد البته میگن آیدی اون شخص هک شده بوده و اون حرف های رکیک از طرف ایشون نبوده
فقط آدم متاسف میشه که 4 نفر دور هم نمی تونیم با هم خوب و خوش باشیم و به عقاید هم احترام بزاریم
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان: gema ، taleghani ، m_yek ، H Pier ، محبت ، قصه گو ، noobnoobi ، nasim ، farshad varaste ، sal0811
(2014-06-02 ساعت 20:01)قصه گو نوشته:  كاشكي يكي به من مي گفت توي اين چند ساعت كه نبودم چه اتفاقي افتاده؟

ما هم كه بوديم نفهميديم،يه دفعه ريختن و پلمپش كردن.
تشکر کنندگان: taleghani ، محبت ، قصه گو ، alitab
اقايون،خانمها،اين سايت منتظرسرا جديده،اخرش vvs.ir از تو امريكا هرچي ميزنيم باز نميشه،كسي راه حلي داره؟
تشکر کنندگان:
(2014-06-02 ساعت 20:10)rtt نوشته:  

والا دو نفر به جون هم افتادن حرف های رکیکی زده شد البته میگن آیدی اون شخص هک شده بوده و اون حرف های رکیک از طرف ایشون نبوده
فقط آدم متاسف میشه که 4 نفر دور هم نمی تونیم با هم خوب و خوش باشیم و به عقاید هم احترام بزاریم

تقصیر ما چیه کهه دو نفر بجون هم افتادن Sad(((((((( تازه بعد مدتها داشتیم یکم روحیه میگرفتیم
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
تشکر کنندگان: anahita 62 ، قصه گو ، shilan ، farshad varaste
امروز آنکارا اعلام کرد؟
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: محبت ، alitab ، farshad varaste ، rezahoorjandi
(2014-06-02 ساعت 22:35)alimomen نوشته:  امروز آنکارا اعلام کرد؟
آره آپدیت کرد ولی نمیدونم چندتا کیس لاتاری بود

Embassy:Ankara/کلیرJun 27/دریافت ویزا Jul 11/ ورود به آمریکا Sep 10/ساکن ارواین
تشکر کنندگان: محبت
(2014-06-02 ساعت 22:28)teacherm نوشته:  

تقصیر ما چیه کهه دو نفر بجون هم افتادن Sad(((((((( تازه بعد مدتها داشتیم یکم روحیه میگرفتیم
سلام
من نبودم و نمیدونم جریان چی بوده اما حرف رکیک زدن تو سایتی که پر از خانمهای محترمیه که جهت کسب اطلاع اینجا اومدن و گاها همسرانشون و اقوامشون هم عضو این سایت هستن نه مردونه ست و نه انسانی، اینجا نه چاله میدونه و نه محل تراوش ادب و فکر کنید خواهر و مادر و همسر خودتون دارن این نوشته ها رو میخونن و اگر هک شدن که برای بار دوم هست داره این اتفاق می افته و مسئولین سایت بهتره براش چاره ای بیاندیشن.
ولی اینکه یه اتفاق بیافته دوست خوبم و همه بی تفاوت از کنارش رد بشیم و بگیم به من چه که دو نفر به جون هم افتادن که نفس سایت رو کلا زیر سوال بردیم و معنی کمک و همدلی رو کلا فدای منافع شخصی کردیم توی این سایت که سرشار از خانواده های محترمه جایی نباید برای این مسائل و این اشخاص باشه و اگه قرار باشه همه بی تفاوت باشیم و مدیریتش کوتاه بیاد سنگ رو سنگ بند نمیشه .
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

(2014-06-03 ساعت 00:04)محبت نوشته:  سلام
من نبودم و نمیدونم جریان چی بوده اما حرف رکیک زدن تو سایتی که پر از خانمهای محترمیه که جهت کسب اطلاع اینجا اومدن و گاها همسرانشون و اقوامشون هم عضو این سایت هستن نه مردونه ست و نه انسانی، اینجا نه چاله میدونه و نه محل تراوش ادب و فکر کنید خواهر و مادر و همسر خودتون دارن این نوشته ها رو میخونن و اگر هک شدن که برای بار دوم هست داره این اتفاق می افته و مسئولین سایت بهتره براش چاره ای بیاندیشن.
ولی اینکه یه اتفاق بیافته دوست خوبم و همه بی تفاوت از کنارش رد بشیم و بگیم به من چه که دو نفر به جون هم افتادن که نفس سایت رو کلا زیر سوال بردیم و معنی کمک و همدلی رو کلا فدای منافع شخصی کردیم توی این سایت که سرشار از خانواده های محترمه جایی نباید برای این مسائل و این اشخاص باشه و اگه قرار باشه همه بی تفاوت باشیم و مدیریتش کوتاه بیاد سنگ رو سنگ بند نمیشه .

من چون نبودم اصلاً نميتونم درك كنم.دعوا داشتيم ، زياد هم داشتيم، ولي اينكه بهم بگن فلاني اومده حرف بد زده برام سنگينه و غير قابل هضم. در ضمن طرفين دعوا بايستي محروم ميشدند،نه اينكه توي اين لحظات حساس تاپيك رو پلمپ كنيم. برخي برخوردها از اولش معلومه كه بوداره،در جا بايد باهاش برخورد بشه. مثل ديروز كه اقاقيا برخورد كرد.سياست داشته باشيم و ياد بگيريم چطور از خودمون با كلمات شايسته دفاع كنيم.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤

هک ؟ مگه شوخیه هک یه سایت اونم با این امنیت. وقتی خود طرف داره میگه اون حرفارو زده دیگه انکار کردن و این حرفارو نداره که.
در هر صورت من یکی که تصمیم گرفتم نه خودم دیگه بیام اینجا نه اجازه بدم همسرم بیاد. چند وقته که مدیرها بدلایلی که خودشون میدونند استعفا دادند، بعضی کاربران هم که از این موضوع سوءاستفاده میکنند و هرجور که میخواند جولان میدند تو سایت. اونایی که در برابر این حرکت ها نه تنها عکس العملی نشون نمیدند بلکه دفاع هم میکنند گناهشون کمتر از اون آدم نیست.
امین جان ، داداش خصوصیم موردپیدا کرده نتونسم جواب پیامتو بدم، همین جا باهات خداحافظی میکنم، خوبی بدی دیدی حلالمون کن.بازم دعا میکنم انشاله یک ضرب بگیری و زودتر رها شی.
کیس: 2014AS0064XX
ورود به آمریکا: 2014
تشکر کنندگان: محبت
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «sysmaster» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «امین 13» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «Beni2050» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «artam2» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «Arash2013» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «hosseinmm» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «(*)peymanpak» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «Sara_lphmkf» عزیزღღღ
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «مهدی 2014» عزیزღღღ

دوستان اينجا هم از دست آرزوهاي من راحتي نخواهيد داشت!!
تشکر کنندگان: alitab ، anahita 62 ، mohamad92 ، teacherm ، lighter ، nasim ، artam2 ، farshad varaste ، rezahoorjandi ، taleghani ، sal0811 ، iris
من این چند روز یکم درگیر بودم کم آنلاین شدم...اومدم دیدم همه ی مدیرها استعفا دادن! Sad عموسعید..Sad اقاقیا و ... Sadمیشه یه نفر به من بگه قضیه دقیقا چیه؟ یعنی به خاطر دعوای دو تا کاربر و حرفهای رکیکی که متاسفانه بینشون رد شده همه استعفا دادن؟؟
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: anahita 62 ، قصه گو ، farshad varaste ، taleghani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان