کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-05-30 ساعت 10:01)Nooshinsalamat نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 06:58)Saeedv13 نوشته:  
(2014-05-29 ساعت 18:58)Nooshinsalamat نوشته:  بچه ها من ويزامو بچه ي خواهرم پاره كرده كاريش ميتونم بكنم؟
آخه خواهر من پاسپورت اونم با ویزای آمریکا داخلش چیزی هست که شما بذارینش دم دست بچه که براتون پاره اش کنه؟!!Sad
من تا پاسپورت های ویزا خورده رو داخل گاو صندوق شرکت یکی از آشناها نذاشتم نتونستم سر آسوده بر بالین بذارم، بعد شما!!! ....
حالا باید اول به سفارت ایمیل بزنین و جریان رو بگین. بعد برین تقاضای پاسپورت جدید کنین و بعد هم برین سفارت تا یکی جدید براتون صادر کنن.

Sad چي بگم،خلم ديگه

اشكالي نداره دوست عزيز هر مشكلي راه حلي دارد
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: gema ، mahan L ، noobnoobi ، قصه گو ، Nooshinsalamat ، lighter
سلام دوستان لطف كنيد مراحل بعد از كلير را بگوييد . يعني آفيسر گفته سه الي چهار ماه سايت را چك كنيد هر روز بايد چك كرد يا فقط جمعه ها ؟ ممكن است زودتر از سه ماه بيايد ؟
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-05-30 ساعت 11:14)Aroma نوشته:  سلام دوستان لطف كنيد مراحل بعد از كلير را بگوييد . يعني آفيسر گفته سه الي چهار ماه سايت را چك كنيد هر روز بايد چك كرد يا فقط جمعه ها ؟ ممكن است زودتر از سه ماه بيايد ؟

سلام دوست عزيز ، اكثر ما روزي ٣-٤بار سايت ceac وسايتي كه آفيسر داده رو چك مى كنيمBig Grin
ولي به نظرم همون روزي ١ بار كافيه Tongue
ايشاللللللا كه زودتر مي ياد،نمي شه گفت حتما اون تايمي كه گفتن مي ياد.
موفق باشيد.
تشکر کنندگان: shadi79 ، mahan L ، قصه گو ، farshad varaste
(2014-05-30 ساعت 12:05)Nooshinsalamat نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 11:14)Aroma نوشته:  سلام دوستان لطف كنيد مراحل بعد از كلير را بگوييد . يعني آفيسر گفته سه الي چهار ماه سايت را چك كنيد هر روز بايد چك كرد يا فقط جمعه ها ؟ ممكن است زودتر از سه ماه بيايد ؟

سلام دوست عزيز ، اكثر ما روزي ٣-٤بار سايت ceac وسايتي كه آفيسر داده رو چك مى كنيمBig Grin
موفق باشيد.

اگر فرد برنده اصلي adminestrate processing جلوي اسمش خورده فرد دوم و سوم ready خورده را توضيح دهيد ممنون
تشکر کنندگان: mahan L ، قصه گو
(2014-05-30 ساعت 12:32)Aroma نوشته:  

موفق باشيد.

اگر فرد برنده اصلي adminestrate processing جلوي اسمش خورده فرد دوم و سوم ready خورده را توضيح دهيد ممنون

نفر دوم و سوم کلیرنس نخوردن و با کلیر شدن نفر اصلی ویزاشون آمادست .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: gema ، aghaghia ، shahrzad001 ، mahan L ، noobnoobi ، قصه گو
(2014-05-30 ساعت 12:54)Danial_4139 نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 12:32)Aroma نوشته:  

موفق باشيد.

نفر دوم و سوم کلیرنس نخوردن و با کلیر شدن نفر اصلی ویزاشون آمادست .

ممنون دوست عزيز بعداً جلوي اسم برنده مي نويسد clear يا چيز ديگري ؟
(2014-05-30 ساعت 14:36)Aroma نوشته:  ممنون دوست عزيز بعداً جلوي اسم برنده مي نويسد clear يا چيز ديگري ؟

توی سایت سیس چیزی نوشته نمیشه، شما باید این صــــفحه سایت ارمنستان رو چک کنید وقتی کیس نامبرتون اومد روی این صفحه، کلیر شدین و باید پاس هاتون رو تحویل سفارت بدین، بعد از یکی 2 روز توی سایت سیس کلمه Issued رو میبینید که یعنی ویزاتون چاپ شده و بزودی باهاتون تماس میگیرن که بیاین پاس ویزاخورده رو تحویل بگیرید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: mahan L ، kage.omid ، noobnoobi ، قصه گو ، farshad varaste
سلام
از بچه هایی که گرین کارت گرفتند ، من یه جا خوندم که روی کارت سبز امضای ما هم درج شده، نمی دونم درست فهمیدم یا نه؟ :/
سوالم اینه که این امضا را موقع اولین ورود ازمون می گیرند یا امضای قبلیمون در فرمهاست؟ اگر بدو ورود می گیرند اشکال نداره من تغییرش بدم با فرمها؟
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
(2014-05-30 ساعت 10:01)Nooshinsalamat نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 06:58)Saeedv13 نوشته:  
(2014-05-29 ساعت 18:58)Nooshinsalamat نوشته:  بچه ها من ويزامو بچه ي خواهرم پاره كرده كاريش ميتونم بكنم؟
آخه خواهر من پاسپورت اونم با ویزای آمریکا داخلش چیزی هست که شما بذارینش دم دست بچه که براتون پاره اش کنه؟!!Sad
من تا پاسپورت های ویزا خورده رو داخل گاو صندوق شرکت یکی از آشناها نذاشتم نتونستم سر آسوده بر بالین بذارم، بعد شما!!! ....
حالا باید اول به سفارت ایمیل بزنین و جریان رو بگین. بعد برین تقاضای پاسپورت جدید کنین و بعد هم برین سفارت تا یکی جدید براتون صادر کنن.

Sad چي بگم،خلم ديگه

آخییییی، می تونی بچسبونیش یا خیلی پاره کرده؟ اگر قابل چسبوندن و خوندن باشه فکر کنم موردی نداشته باشه منطقا، ( البته حتما از وکیل و سفارت سوال بپرسید) چون پاکت زردی که همراهمون می بریم به نوعی حکم ویزا برای ما داره، به نظرم کلا زیاد نگران نباش چون حل شدنی هست
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: noobnoobi ، Nooshinsalamat
(2014-05-30 ساعت 23:21)iris نوشته:  سلام
از بچه هایی که گرین کارت گرفتند ، من یه جا خوندم که روی کارت سبز امضای ما هم درج شده، نمی دونم درست فهمیدم یا نه؟ :/
سوالم اینه که این امضا را موقع اولین ورود ازمون می گیرند یا امضای قبلیمون در فرمهاست؟ اگر بدو ورود می گیرند اشکال نداره من تغییرش بدم با فرمها؟
دوست عزیز هم امضا و هم اثر انگشتتون روی گرین کارت هست که از اون به بعد باید امضاتون همون باشه. و در موقع ورود به فرودگاه از شما میگیرن درضمن فضای امضا و اثر انگشت بسیار کمه ازالان برید تمرین امضا توی جای کم بکنید.
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: noobnoobi ، قصه گو ، iris ، shahrzad001 ، gema ، farshad varaste ، azadeh2014 ، anahita 62
(2013-05-02 ساعت 09:06)yoosef61 نوشته:  سلام میشه بگین چه مدارکی رو باید ارسال کنم آمریکا
تشکر کنندگان:
(2014-05-29 ساعت 21:13)HESSIMO نوشته:  سلام من يه سوال خيلى خاص دارم.
اگر كسى اطلاعى داره خيلى ممنون ميشم راهنماييم كنه.
من يك سگ دارم كه خيلى بهش وابسته هستم. چطور ميتونم همراه با خودم ببرمش؟
چه مراحلى داره؟ اصلاً ميتونم ببرمش يا نه؟
ممنون ميشم كمكم كنيد.

تا اونجايي كه ميدونم براي بردنش شما بايد بريد واكسناشو كامل كنين و ميكروچيپ حتما داشته باشه و در آخر يه باكس چرخدار كه اندازه هاش مورد تائيد ياتا باشه تهيه كنيد من 7 سال پيش براي بردن سگمون به اروپا اين مراحل رو طي كردم.. كلينيك هاي دامپزشكي بهتر راهنمائيتون ميكنن Smile
تشکر کنندگان: gema ، محبت ، farshad varaste
سلام دوستان
اگه ممکنه منو راهنمایی کنید .
من یکی از برندگان لاتاری 2014 هستم شش ماه پیش برای مصاحبه رفتم ترکیه بعد از انجام مصاحبه گفتند که باید FBI Check بشم و جوابش تا سه ماه دیگه میاد اما جواب تا اون تاریخی که گفته بودند نیومد بعد از اون پیگیری کردم و گفتند به دلیل شلوغی ممکنه تا 6 ماه طول بکشه . 6 ماه هم تموم شد اما هنوز جواب نیومده . میخواستم ببینم کسی هست که مشکل منو داشته باشه و منو راهنمایی کنه .
تشکر کنندگان:
(2014-05-31 ساعت 14:53)mamaliloo نوشته:  سلام دوستان
اگه ممکنه منو راهنمایی کنید .
من یکی از برندگان لاتاری 2014 هستم شش ماه پیش برای مصاحبه رفتم ترکیه بعد از انجام مصاحبه گفتند که باید FBI Check بشم و جوابش تا سه ماه دیگه میاد اما جواب تا اون تاریخی که گفته بودند نیومد بعد از اون پیگیری کردم و گفتند به دلیل شلوغی ممکنه تا 6 ماه طول بکشه . 6 ماه هم تموم شد اما هنوز جواب نیومده . میخواستم ببینم کسی هست که مشکل منو داشته باشه و منو راهنمایی کنه .

با سلام
کاربر گرامی
در تاپیک کلیرینس
پر است از کیس های مشابه
لطفا به این تاپیک مراجعه فرمایید
با تشکر
تشکر کنندگان: behfaza ، gema ، farshad varaste ، mpas89 ، anahita 62 ، taleghani
سلام
کسی میتونه به من بگه که دقیقا چه مدارکی با پست به آنکارا باید ارسال کنیم؟
برای دیپلم هم باید دوره دبیرستان فرستاد هم پیش دانشگاهی؟
برگه تمکن مالی از بانک باید اصلش فرستاد؟
فرم اطلاعات هم باید فرستاد؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان