کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
هورااا برای انکارا که دیروز زحمت کشید 16 تا اعلام کرد حالا درسته هنوز از دوسفارت دیگه عقبه ولی به زودی جبران میکنن برادرای انکاراییی
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
سلام دوستان من یه مشکل خیلییییییی جدی دارم نفر برنده پرونده ما پدرم هست که دیپلم نداشت ولی چند سال پیش برای مدرک دیپلمش اقدام در واقع برای اینکه میخواست مطمین باشه درسشرو به صورت پاره وقت خوند ولی مدرک موقت داشت و موسسه ای که در اون درس خونده بود گفت که صدور اصل مدرک دیپلم 2 سال طول میکشه و ما چون که نمی دونستیم که سفارت مدرک موقت رو قبول میکنه یا نه توی فرم اولیه و توی فرم هایی که بعد از قبول شدن فرستادیم زدیم های اسکول نو دیگری ولی بعد از برنده شدن و فهمیدن اهمیت دیپلم در مصاحبه پدرم رفت دنبال مدرک دیپلمش و بلاخره این مدرک دردسر سازو گرفت ولی تاریخی که تو مدرکش زده تاریخ اتمام درسش یعنی سال 91 حالا من چی کار کنم ممکنه آفیسر بگه این که دیپلم داشته اون موقع چرا زدین نو دیگری ؟؟؟؟؟ و اینکه آیا باید فرم اصلاح شده رو با اطلاعات جدید دوباره بفرستم یا نه ؟؟؟؟خواهش میکنم کمکم کنید ..............................
تشکر کنندگان: ali3875 ، قصه گو
(2014-06-03 ساعت 11:18)pouya892 نوشته:  سلام دوستان من یه مشکل خیلییییییی جدی دارم نفر برنده پرونده ما پدرم هست که دیپلم نداشت ولی چند سال پیش برای مدرک دیپلمش اقدام در واقع برای اینکه میخواست مطمین باشه درسشرو به صورت پاره وقت خوند ولی مدرک موقت داشت و موسسه ای که در اون درس خونده بود گفت که صدور اصل مدرک دیپلم 2 سال طول میکشه و ما چون که نمی دونستیم که سفارت مدرک موقت رو قبول میکنه یا نه توی فرم اولیه و توی فرم هایی که بعد از قبول شدن فرستادیم زدیم های اسکول نو دیگری ولی بعد از برنده شدن و فهمیدن اهمیت دیپلم در مصاحبه پدرم رفت دنبال مدرک دیپلمش و بلاخره این مدرک دردسر سازو گرفت ولی تاریخی که تو مدرکش زده تاریخ اتمام درسش یعنی سال 91 حالا من چی کار کنم ممکنه آفیسر بگه این که دیپلم داشته اون موقع چرا زدین نو دیگری ؟؟؟؟؟ و اینکه آیا باید فرم اصلاح شده رو با اطلاعات جدید دوباره بفرستم یا نه ؟؟؟؟خواهش میکنم کمکم کنید ..............................

فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد فقط موقع مصاحبه فرمهاتو اصلاح کن و جدیدارو با خودت ببر ایمیل نکن روز مصاحبه با خودشون ببرن فرمهای اصلاح شده رو همراه با مدارک لازم دیگه
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: miladfr12 ، farshad varaste ، pouya892 ، قصه گو
(2014-06-03 ساعت 11:18)pouya892 نوشته:  سلام دوستان من یه مشکل خیلییییییی جدی دارم نفر برنده پرونده ما پدرم هست که دیپلم نداشت ولی چند سال پیش برای مدرک دیپلمش اقدام در واقع برای اینکه میخواست مطمین باشه درسشرو به صورت پاره وقت خوند ولی مدرک موقت داشت و موسسه ای که در اون درس خونده بود گفت که صدور اصل مدرک دیپلم 2 سال طول میکشه و ما چون که نمی دونستیم که سفارت مدرک موقت رو قبول میکنه یا نه توی فرم اولیه و توی فرم هایی که بعد از قبول شدن فرستادیم زدیم های اسکول نو دیگری ولی بعد از برنده شدن و فهمیدن اهمیت دیپلم در مصاحبه پدرم رفت دنبال مدرک دیپلمش و بلاخره این مدرک دردسر سازو گرفت ولی تاریخی که تو مدرکش زده تاریخ اتمام درسش یعنی سال 91 حالا من چی کار کنم ممکنه آفیسر بگه این که دیپلم داشته اون موقع چرا زدین نو دیگری ؟؟؟؟؟ و اینکه آیا باید فرم اصلاح شده رو با اطلاعات جدید دوباره بفرستم یا نه ؟؟؟؟خواهش میکنم کمکم کنید ..............................
n

دوست عزیز نگران نباش اون فرم جدید رو تهیه کن با اطلاعات جدید
قبل از قسم خوردن به آفیسر بگو اطلاعات فرم من تغییر کرده و ازش بخواه فرمتو عوض کنه اصلا نگران نباش مشکل بزرگ و غیر قابل حلی نیستShy
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: miladfr12 ، farshad varaste ، nasim ، pouya892 ، Tabassomshojaat ، قصه گو

پویا جان مهم اینه که پدرتون اون مدرک رو داره . اگر هیچ نپرسیدن که بروی مبارکتون نیارین . ولی یه جواب خوب و کوتاه اماده داشته باشین . مثلا تو 91 دبیرستان کامل شده . ولی خود سارا گرو به من گفت تاریخ ها مهم نیستن

پویا جان مهم اینه که پدرتون اون مدرک رو داره . اگر هیچ نپرسیدن که بروی مبارکتون نیارین . ولی یه جواب خوب و کوتاه اماده داشته باشین . مثلا تو 91 دبیرستان کامل شده . ولی خود سارا گرو به من گفت تاریخ ها مهم نیستن
تشکر کنندگان: miladfr12 ، farshad varaste ، pouya892 ، Tabassomshojaat ، قصه گو ، محبت
[quote='ali3875' pid='507465' dateline='1401777485']
آنکارا 16 تا کیس اعلام کرد

2014AS240
2014AS678
2014AS126
2014AS3048
2014AS2600
2014AS539
2014AS399
2014AS1445
2014AS3084
2014AS1404
2014AS2937
2014AS125
2014AS695
2014AS839
2014AS657
[/quot

به تمام دوستانی که کلیر شدن تبریک میگم .
ممکنه این هفته بازم اعلام کنه ؟

Embassy:Ankara/کلیرJun 27/دریافت ویزا Jul 11/ ورود به آمریکا Sep 10/ساکن ارواین
تشکر کنندگان: ali3875 ، nasim ، farshad varaste ، Tabassomshojaat ، قصه گو ، rezahoorjandi
(2014-06-03 ساعت 11:51)anahita 62 نوشته:  [quote='ali3875' pid='507465' dateline='1401777485']
آنکارا 16 تا کیس اعلام کرد

2014AS240
2014AS678
2014AS126
2014AS3048
2014AS2600
2014AS539
2014AS399
2014AS1445
2014AS3084
2014AS1404
2014AS2937
2014AS125
2014AS695
2014AS839
2014AS657
[/quot

به تمام دوستانی که کلیر شدن تبریک میگم .
ممکنه این هفته بازم اعلام کنه ؟

مطمئنا با این سرعتی که روند کلیر ها گرفتند جمعه منظر خبرهای خوب از آنکارا باشیدShy
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: abbas09 ، Tabassomshojaat ، shahryar7021 ، rezahoorjandi
خیلیییییی ممنون دوستان خیالمو راحت کردین
تشکر کنندگان: shahryar7021 ، miladfr12
(2014-04-04 ساعت 17:05)shadi79 نوشته:  
(2014-04-04 ساعت 17:03)blueskysam نوشته:  سلام دوستان،

یکی از دوستان من که برنده شده دیپلم و پیش دانشگاهی هنرستان را داره ،ایا به این قضیه در روز مصاحبه گیر میدن؟؟

خیر چرا مشکل پیش بیاد یکی از شرایط داشتن دیپلم هست که دوست شما داره

سلام من برنده ۲۰۱۵ هستم دیپلم و پیش هنرستان رو توی همون مورد دبیرستان باید بزنم دیگه؟
ممنون!
به امید موفقیت همه بچه های ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: miladfr12
(2014-06-03 ساعت 00:53)ali_yari5 نوشته:  
(2014-06-02 ساعت 20:10)rtt نوشته:  
(2014-06-02 ساعت 20:01)قصه گو نوشته:  كاشكي يكي به من مي گفت توي اين چند ساعت كه نبودم چه اتفاقي افتاده؟

والا دو نفر به جون هم افتادن حرف های رکیکی زده شد البته میگن آیدی اون شخص هک شده بوده و اون حرف های رکیک از طرف ایشون نبوده
فقط آدم متاسف میشه که 4 نفر دور هم نمی تونیم با هم خوب و خوش باشیم و به عقاید هم احترام بزاریم
هک ؟ مگه شوخیه هک یه سایت اونم با این امنیت. وقتی خود طرف داره میگه اون حرفارو زده دیگه انکار کردن و این حرفارو نداره که.
در هر صورت من یکی که تصمیم گرفتم نه خودم دیگه بیام اینجا نه اجازه بدم همسرم بیاد. چند وقته که مدیرها بدلایلی که خودشون میدونند استعفا دادند، بعضی کاربران هم که از این موضوع سوءاستفاده میکنند و هرجور که میخواند جولان میدند تو سایت. اونایی که در برابر این حرکت ها نه تنها عکس العملی نشون نمیدند بلکه دفاع هم میکنند گناهشون کمتر از اون آدم نیست.
امین جان ، داداش خصوصیم موردپیدا کرده نتونسم جواب پیامتو بدم، همین جا باهات خداحافظی میکنم، خوبی بدی دیدی حلالمون کن.بازم دعا میکنم انشاله یک ضرب بگیری و زودتر رها شی.
سلام
عزیزمی داداش حیفه شما نخوای اینجا باشی برات پیام خصوصی دادم و ایمیل هم دادم عزیز برادر امیدوارم زودتر کلیر بشی و رها بشی از این برزخ و متاسفم که اینطور باید دوستان گلی مثل شما از سایت خداحافظی کنن و برن و جای تاسف داره.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: rezahoorjandi
اسلام خدمت دوستان عزیز،ما دیروز پس از 168 روز کلیر شدیم از ابوظبی ولی این جریان سهمیه ویزا در هر ماه را برای هر سفارت نمی دونم چیه ،آدرس ویزا بلوتن را هم داده که من چیزی دستگیرم نشد، اگه کسی می دونه لطفا کمک کنه ممنون می شم
2014AS17$$ ,نامه دوم 21 اکتبر،مصاحبه :16 دسامبر ابوظبی،کلیرنس با برگه آبی،آپدیت ها 16 دسامبر،16 ژانویه ،10 فوریه و خودم 29 می،1 ژوئن خودم،کلیر :2 ژوئن،دریافت ویزا 26 ژوئن،ورود به آمریکا 27 نوامبر لس انجلس
تشکر کنندگان: miladfr12 ، rezahoorjandi
سلام
اقا من دیپلمم گم شده آیا مدرک لیسانسم را قبول می کنن ؟
تشکر کنندگان:
(2014-06-03 ساعت 15:16)qolkaram نوشته:  سلام
اقا من دیپلمم گم شده آیا مدرک لیسانسم را قبول می کنن ؟

آخرین مدرکی که اصل باشه ( نه موقت) قابل قبول هست برای سفارت. اما بی توجه به گم شدن دیپلم نباشید. چون معلوم نیست آفیسرها از شما چه مدارکی رو درخواست می کنن. اگر احیانا دیپلمتون رو هم بخوان به همین راحتی نقص مدرک می خورید و دچار پروسه ی اعصاب خورد کن کلیرنس میشید.
به عنوان یه پیشنهاد به دانشگاهتون یه سر بزنین. معمولا برای ثبت نام در مقطع کارشناسی مدرک دیپلم رو به دانشگاه ارائه می کنیم احتمال داره هنوز اونجا باشه. همونطور که مدرک من هم همونجا بود و فکر می کردم گم کردم!
موفق باشین
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: farshad varaste
شما میبایست برید آموزش پرورش درخواست یه گواهی پایان تحصیلات بکنین به جای دیپلم. بگین دیپلمتون گم شده و برای ترجمه میخواید داشته باشید. ریز نمرات هم اگر ندارید حتما ازشون بگیرید.
یه مبلغی در حدود 20-25 تومن برای پست به اداره مرکزی و برگشت و ... ازتون میگیرن اگه بگید عجله دارید فرداش هم شده که بدن این مدرک رو. تو یه پاکت دربسته مهر و موم شدن به دارالترجمه مینویسند و به شما میدن. تشریف میبرید و سریع ترجمه اش میکنید. قبلش هم نیازی نیست برین فلسطین (البته برای ریز نمرات نیازه اگر ندارید)
اصل دیپلم من هیچوقت به دستم نرسید اما این مدرک رو به همراه ریز نمرات که برای دانشگاههای اروپا میفرستادم قبول میکردند. ایشالا برای شما هم قبول کنند. دیگه کاری به جز این که نمیشه کرد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: shahryar7021 ، farshad varaste ، محبت ، hamid.eng ، reasonable

مهم اینه وقتی می رید مصاحبه مدرک دیپلم داشته باشید ، معیارشون فقط فرمهایی هست که بعد از قبول شدن ارسال کردید،
فقط ممکنه آفیسر دو سه بار بپرسه آخرین مدرکتون چیه همین
تازه دیپلم نداشتن با سابقه کاری جبران میشه
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: pouya892 ، farshad varaste ، Natasha9 ، nedali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان