کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-06-03 ساعت 15:22)Natasha9 نوشته:  
(2014-06-03 ساعت 15:16)qolkaram نوشته:  سلام
اقا من دیپلمم گم شده آیا مدرک لیسانسم را قبول می کنن ؟

آخرین مدرکی که اصل باشه ( نه موقت) قابل قبول هست برای سفارت. اما بی توجه به گم شدن دیپلم نباشید. چون معلوم نیست آفیسرها از شما چه مدارکی رو درخواست می کنن. اگر احیانا دیپلمتون رو هم بخوان به همین راحتی نقص مدرک می خورید و دچار پروسه ی اعصاب خورد کن کلیرنس میشید.
به عنوان یه پیشنهاد به دانشگاهتون یه سر بزنین. معمولا برای ثبت نام در مقطع کارشناسی مدرک دیپلم رو به دانشگاه ارائه می کنیم احتمال داره هنوز اونجا باشه. همونطور که مدرک من هم همونجا بود و فکر می کردم گم کردم!
موفق باشین

دیپلمت گم نشده ، برید مدرسه ای که آخرین سال دبیرستان تون را اونجا بودید، اگر نظام جدید هستید جایی که سال سوم دبیرستان درس خوندید نه پیش دانشگاهی
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: محبت ، farshad varaste
(2014-06-02 ساعت 16:26)aria_9 نوشته:  سلام به همگی دوستان و اساتید یه سوال داشتم
ما یه اسپانسر خوب با وضعیت مالی خوب داریم که سیتیزن آمریکا هست و الان 40 ساله اونجاست ( عموی من هستش ) و خانوادش آمریکایی هستن و میخواستم بدونم با داشتن این اسپانسر و داشتن چند تا سند ملک بازم نیاز به گواهی تمکن مالی تو بانک داریم !؟ چون راستش پول نقد زیاد نداریم تمامش ملک هستش !!

نه نیاز نیست، اسپانسر اگر داشته باشید دیگه نیاز به هیچ سند ملکی یا تمکن مالی نیست فقط همون فرمهای اسپانسری را ببرید
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: محبت ، farshad varaste ، nedali
دوستان من در زمان تکمیل فرم دانشجوی سال آخر لیسانس بودم و آخرین مدرک تحصیلی ای که در دست داشتم مدرک پیش دانشگاهیم بود.در اون زمان در فرمDSP-122 توی قسمت6bاسم دانشگاه رو آوردم و تاریخ فارغ التحصیلی ام در آینده رو هم زدم و گفتم که در پروسه ی گرفتن لیسانسم ولی در قسمت6aکه آخرین مدرک تحصیلی رو میخواد زدم
college no degree چون فکر میکردم شرایطم در اون زمان معادله با collegeاونها. حالا بعد از گذشت یک سال بنده فارغ التحصیل شدم ولی کماکان مدرک لیسانس رو ندارم (دست دانشگاهه و تا زمان مصاحبه هم به دستم نمیرسه) در نتیجه آخرین مدرک تحصیلی که در حال حاضر در دست دارم همون پیش دانشگاهیمه. آیا لازمه فرم هامو آپدیت کنم و اگه جواب مثبته در 6a و 6bچی باید بزنم؟پیشاپیش بسیار ممنونم.
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: محبت
دوستان من نمی دونستم سوالم رو کجا باید بپرسم
تو تاپیک 2015 هیچ جای مرتبطی پیدا نکردم :-(
ما قبل از برنده شدن تو لاتاری می خواستیم واسه تحصیل تو خارج از کشور اقدام کنیم و خب داشتیم رزومه مون رو درست میکردیم و هدفمون واسه سال دیگه بودو. با خوندن یکسری سفرنامه های دوستان و تاپیکای مختلف نظرای مختلفی بود که یکسری می گفتند خود تحصیل یه بحث خرج برانگیزه و ممکنه تاثیر سویی تو مصاحبمون بذاره. اگه برای چندین کشور برای تحصیل اقدام کنیم این احتمال هست که قابل پیگیری باشه و تو پروندمون تاثیر بذاره؟ و بگند شما تصمیم جدی برای مهاجرت ندارید؟!
اگه ویزای لاتاری نگیریم که یکسال و خورده ای حروم میشه و واسه تحصیل هم اقدام نکردیم.نمی خوایم مسیله تحصیل هم تاثیر سو بذاره رو پروندمون
دوستان کسی تجربه ای یا اطلاعی نداره؟ :-(
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان:
[quote='gema' pمیل فرم دانشجوی سال آخر لیسانس بودم و آخرین مدرک تحصیلی ای که در دست داشتم مدرک پیش دانشگاهیم بود.در اون زمان در فرمDSP-122 توی قسمت6bاسم دانشگاه رو آوردم و تاریخ فارغ التحصیلی ام در آینده رو هم زدم و گفتم که در پروسه ی گرفتن لیسانسم ولی در قسمت6aکه آخرین مدرک تحصیلی رو میخواد زدم
college no degree چون فکر میکردم شرایطم در اون زمان معادله با collegeاونها. حالا بعد از گذشت یک سال بنده فارغ التحصیل شدم ولی کماکان مدرک لیسانس رو ندارم (دست دانشگاهه و تا زمان مصاحبه هم به دستم نمیرسه) در نتیجه آخرین مدرک تحصیلی که در حال حاضر در دست دارم همون پیش دانشگاهیمه. آیا لازمه فرم هامو آپدیت کنم و اگه جواب مثبته در 6a و 6bچی باید بزنم؟پیشاپیش بسیار ممنونم.
[/quote]

آپدیت کن با خودت ببر ، اونجا موقع تحویل مدارک بده ، بگو مدرک لیسانسم هنوز از طرف دانشگاه آماده نبود
برا اونا داشتن پیش دانشگاهی کافیه ، خیلی ریلکس باش اصلا با استرس براشون توضیح نده یه جوری که انگار پیش پا افتاده ترین مطلب را میخوای بگی خیلی راحت مدرک پیش دانشگاهیت را بده و بگو مدرک لیسانست آماده نبود
آفیسر هم فقط ازت می پرسه که لیسانس هستی یا دیپلم بگو لیسانس ولی چون تازه درست تمام شده مدرکت آماده نبود
من توضیح اضافه نده
من خودم مدرکم فوق لیسانس بود و اشتباها تیک university degree را به جای advance degree زدم اصلا به روی خودم نیووردم فرمهام هم آپدیت نکردم ، فقط آفیسر سه بار ازم پرسید مدرکت گفتی فوق لیسانس هست همین
اما تو فرمهات را آپدیت کن چون اسم دانشگاه اینا نوشتی
تشکر کنندگان: gema
(2014-06-04 ساعت 03:28)L_haam نوشته:  دوستان من نمی دونستم سوالم رو کجا باید بپرسم
تو تاپیک 2015 هیچ جای مرتبطی پیدا نکردم :-(
ما قبل از برنده شدن تو لاتاری می خواستیم واسه تحصیل تو خارج از کشور اقدام کنیم و خب داشتیم رزومه مون رو درست میکردیم و هدفمون واسه سال دیگه بودو. با خوندن یکسری سفرنامه های دوستان و تاپیکای مختلف نظرای مختلفی بود که یکسری می گفتند خود تحصیل یه بحث خرج برانگیزه و ممکنه تاثیر سویی تو مصاحبمون بذاره. اگه برای چندین کشور برای تحصیل اقدام کنیم این احتمال هست که قابل پیگیری باشه و تو پروندمون تاثیر بذاره؟ و بگند شما تصمیم جدی برای مهاجرت ندارید؟!
اگه ویزای لاتاری نگیریم که یکسال و خورده ای حروم میشه و واسه تحصیل هم اقدام نکردیم.نمی خوایم مسیله تحصیل هم تاثیر سو بذاره رو پروندمون
دوستان کسی تجربه ای یا اطلاعی نداره؟ :-(

من تجربه ندارم در این مورد اما چیزی که طی یکسال حضورم و طی کردن پروسه لاتاری فهمیدم
اگر همزمان برای ویزای دانشجویی اقدام کنید موقع مصاحبه کیس لاتاری این تصور را به آفیسر می دید که شما صد در صد برای ادامه تحصیل میرید بنابراین یا باید حتما اسپانسر حسابی داشته باشید یا تمکن مالی خیلی بالا
اگر میتونید تمکن مالی خیلی بالا اندازه هزینه تحصیلتون کامل + هزینه زندگی بالاتر از خط فقر با توجه به تعداد نفرات کیستون اراءه بدید هیچ اشکالی نداره که برای دانشگاه همزمان اقدام کنید
تشکر کنندگان: L_haam
سلام
من برای ورودام کالیفرنیا انتخاب کردم ولی آدرس دوست ام که میخوام تو فرم وارد کنم از بوستون این می تونه اشکال داشته باشه؟
تشکر کنندگان: shahryar7021
(2014-06-04 ساعت 09:29)ara.y نوشته:  سلام
من برای ورودام کالیفرنیا انتخاب کردم ولی آدرس دوست ام که میخوام تو فرم وارد کنم از بوستون این می تونه اشکال داشته ذاشه؟

نه مشکلی نیست
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: farshad varaste ، shahryar7021 ، Natasha9
از بچه ها کسی بوده که زیر رشته پزشکی باشه و خانه دار یک ضرب بگیره.
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان ،، این سوال رو چند بار تو تاپیک کلیرنس پرسیدم ولی‌ کسی‌ جواب نداد ،اگه کسی‌ از دوستان اطلاع داره لطفا منو راهنمای کنه یا لینک موضوع مرتبطشو بده تا به اونجا مراجعه کنم ،

بعد از کلیر شدن, من اگه بخوام خودم تنها برم واسه گرفتن ویزای خودم و بقیه افراد خانواده‌ام باید چه مدارکی رو غیر از پاسپورت ببرم ، آیا وکالت نامه یا سند ازدواج یا مدارک دیگه هم لازمه ،، واسه PTT هم وقتی‌ برم پاسپورتها رو بگیرم باید مدارک خاصی‌ رو ببرم تا پاسپورت بقیه افراد خانواده رو بهم بده ؟

خیلی‌ ازتون ممنونم
کیس نامبر **2014AS00053 برندهٔ اصلی‌ خانمم, جمعا ۳ نفر
رویت قبولی ۵ نوامبر ، ارسال مدارک ۱۱ نوامبر ، دریافت ایمیل همان روز ،سفارت آنکارا ,دریافت نامهٔ دوم ۱۷ مارس ،،مصاحبه نیمهٔ اول می ،
آپدیتها
۹may ،۱۳may، ۱۵may، ۱۲june ، ۲۲july، ۲۳july، ۲۵july، ۳۱july ، ۱aug ، ۴aug
۵aug ,۱۳ aug,۱۴ aug,۲۲aug, ۲۹aug,۱۵ sep,۱۶sep
تشکر کنندگان: shahryar7021
سلام دوستان
فردا وقت مدیکال دارم. معمولا دکتر میپرسه عمل جراحی، بیماری خاص،قند خون و یا فشار خون داری؟! و اگر پرسید الکل مصرف میکنی؟ بالاخره مشروب میخوریم ما؛ دروغ بگم نه؟ اگه بگم یکم میخورم اشکالی داره؟؟؟؟
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری
تشکر کنندگان:
(2014-06-04 ساعت 14:57)p.arsa نوشته:  سلام دوستان
فردا وقت مدیکال دارم. معمولا دکتر میپرسه عمل جراحی، بیماری خاص،قند خون و یا فشار خون داری؟! و اگر پرسید الکل مصرف میکنی؟ بالاخره مشروب میخوریم ما؛ دروغ بگم نه؟ اگه بگم یکم میخورم اشکالی داره؟؟؟؟

سلام نه ابدا مشکلی نداره. میپرسن که به الکل اعتیاد دارین؟
شما هم میگین نه. حتی اگر بگین گاهی مصرف میکنین بهتون میگن مهم نیست.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: p.arsa ، nedali ، farshad varaste

اصلا در این مورد هیچ سوالی از ما نپرسید، نگران نباشید این چیزها اصلا براشون مهم نیست وگرنه ازماهم میپرسیدن
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: farshad varaste
(2014-06-04 ساعت 14:13)atial نوشته:  سلام به همه دوستان ،، این سوال رو چند بار تو تاپیک کلیرنس پرسیدم ولی‌ کسی‌ جواب نداد ،اگه کسی‌ از دوستان اطلاع داره لطفا منو راهنمای کنه یا لینک موضوع مرتبطشو بده تا به اونجا مراجعه کنم ،

بعد از کلیر شدن, من اگه بخوام خودم تنها برم واسه گرفتن ویزای خودم و بقیه افراد خانواده‌ام باید چه مدارکی رو غیر از پاسپورت ببرم ، آیا وکالت نامه یا سند ازدواج یا مدارک دیگه هم لازمه ،، واسه PTT هم وقتی‌ برم پاسپورتها رو بگیرم باید مدارک خاصی‌ رو ببرم تا پاسپورت بقیه افراد خانواده رو بهم بده ؟

خیلی‌ ازتون ممنونم

1-پاسپورتها و کپی هایش ، 2-میدونم که برای آنکارا وکالت نامه ترجمه شده به زبان ترکی استانبولی یا انگلیسی صددرصد نیازه
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: atial
(2014-06-04 ساعت 15:53)reasonable نوشته:  

اصلا در این مورد هیچ سوالی از ما نپرسید، نگران نباشید این چیزها اصلا براشون مهم نیست وگرنه ازماهم میپرسیدن
برادر اینی که میگم را از دوستم پرسیده بودن
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری
تشکر کنندگان: kamearb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان