کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-06-04 ساعت 16:17)p.arsa نوشته:  
(2014-06-04 ساعت 15:53)reasonable نوشته:  
(2014-06-04 ساعت 14:57)p.arsa نوشته:  سلام دوستان
فردا وقت مدیکال دارم. معمولا دکتر میپرسه عمل جراحی، بیماری خاص،قند خون و یا فشار خون داری؟! و اگر پرسید الکل مصرف میکنی؟ بالاخره مشروب میخوریم ما؛ دروغ بگم نه؟ اگه بگم یکم میخورم اشکالی داره؟؟؟؟

اصلا در این مورد هیچ سوالی از ما نپرسید، نگران نباشید این چیزها اصلا براشون مهم نیست وگرنه ازماهم میپرسیدن
برادر اینی که میگم را از دوستم پرسیده بودن

در مورد دخانیات معمولا سوال می کنند در مورد الکل من تا به حال نشنیدم. به هر صورت شما باید به سوالات به درستی پاسخ بدید. دروغ چرا؟
( همینطور محبت کنین یه سوال رو در چندین تاپیک نپرسید. در تاپیک مربوط به خودش بپرسید تا هم از شلوغ شدن پیج جلوگیری بشه و هم زودتر به جوابتون برسید)
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: alitab ، shahryar7021 ، p.arsa ، ffrfar ، shadi79 ، gema
سلام دوستان
یه سوالی داشتم برای روز مصاحبه با ته ریش برم مشکلی داره با توجه به این که موهای من بلنده
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان: shadi79
(2014-06-05 ساعت 13:10)kamix نوشته:  سلام دوستان
یه سوالی داشتم برای روز مصاحبه با ته ریش برم مشکلی داره با توجه به این که موهای من بلنده

مشکلی فکر نکنم باشه ولی سعی کنید شبیه به عکس پاسپورتتون باشید Smile
شماره کیس:**2014AS000051 خودم تنها هستم Cool مصاحبم 23 آپریل ابوظبی >>>> ويزا يك ضررررررررررررب >>>>> به لطف خدا Smile
تشکر کنندگان: gema

هر طوری که راحت هستید برید هیچ مشکلی پیش نمیاد
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: farshad varaste ، gema
(2014-06-05 ساعت 13:17)shadi79 نوشته:  

هر طوری که راحت هستید برید هیچ مشکلی پیش نمیاد

نه اصلا مهم نیست، من عکسی که برا ثبت نام اولیه دادم موهام فر بود عکسی که با فرمها فرستادم موهام صاف و بلند روز مصاحبه موهام کوتاه بود ، اصلا یادم نبود رفتم کوتاه کردم ، تازه عکس جدید هم ازم نخواستند
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: farshad varaste ، reasonable ، gema
فردا وقت مدیکال دارم. معمولا دکتر میپرسه عمل جراحی، بیماری خاص،قند خون و یا فشار خون داری؟! و اگر پرسید الکل مصرف میکنی؟ بالاخره مشروب میخوریم ما؛ دروغ بگم نه؟ اگه بگم یکم میخورم اشکالی داره؟؟؟؟

فشار خونت را می گیرند ، ازت می پرسند بیماری خاص یا جراحی ای قبلا داشتی یا نه ، در مورد الکل چیزی نمی پرسند
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: farshad varaste ، gema
(2014-06-04 ساعت 16:17)p.arsa نوشته:  
(2014-06-04 ساعت 15:53)reasonable نوشته:  

اصلا در این مورد هیچ سوالی از ما نپرسید، نگران نباشید این چیزها اصلا براشون مهم نیست وگرنه ازماهم میپرسیدن
برادر اینی که میگم را از دوستم پرسیده بودن

برادر در اینصورت بهتره راستشو بگید که بعدا مشکلساز نشه
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان:
(2014-06-05 ساعت 14:19)iris نوشته:  

فشار خونت را می گیرند ، ازت می پرسند بیماری خاص یا جراحی ای قبلا داشتی یا نه ، در مورد الکل چیزی نمی پرسند

سلام
برعکس شد واسه منـ فشار خون نگرفت فقط پرسید و الکل هم پرسید
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری
تشکر کنندگان:

اصلا ظاهر مهم نیست هر طوری که خودتان احساس راحتی میکنید بروید.در روز مصاحبه ما تمام ایرانیها بسیار شیک و اراسته وتر گل ورگل بودند ولی یکی پس از دیگری برگه آبی کلیرنس میگرفتند ولی تمام خارجیهایی که با دمپایی و لباس ژولیده آمده بودند یکضرب گرفتند. قصد توهین به خارجیها رو نداشتما .خودم همون روز به تک تکشون تبریک گفتم و انشاا.. که مبارکشون باشه . فقط خواستم بگم ظاهر اصلا مهم نیست دوست من سعی کنید بیشتر تمرکز روی پاسخ سوالهای افیسر داشته باشید
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: gema ، farshadm999 ، shahryar7021
دوستان امروز شانس اوردم کارای مدیکالم تمام شدـ منتظر اسانسور بودم که برم یه خانومه اومد گفت فلانی شمایید؟ گفتم اره! گفت عکس قفسه سینتون اوکی نیست دوباره بیاید بگیرید! خلاصه اگه یکم زودتر رفته بودم نمیدونم چی می شد!!!!!
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری
تشکر کنندگان: farshad varaste ، shadi79 ، shahryar7021
(2014-06-05 ساعت 15:02)reasonable نوشته:  

اصلا ظاهر مهم نیست هر طوری که خودتان احساس راحتی میکنید بروید.در روز مصاحبه ما تمام ایرانیها بسیار شیک و اراسته وتر گل ورگل بودند ولی یکی پس از دیگری برگه آبی کلیرنس میگرفتند ولی تمام خارجیهایی که با دمپایی و لباس ژولیده آمده بودند یکضرب گرفتند. قصد توهین به خارجیها رو نداشتما .خودم همون روز به تک تکشون تبریک گفتم و انشاا.. که مبارکشون باشه . فقط خواستم بگم ظاهر اصلا مهم نیست دوست من سعی کنید بیشتر تمرکز روی پاسخ سوالهای افیسر داشته باشید
درود بر دوستان
این بحث جدید نیست . درسته که هر کسی هر جور صلاحشه عمل کنه و هر جوری راحته!! البته نه هر جوری Tongue ولی دو تا نکته رو در نظر بگیرید:
1- آراستگی و تمیز بودن بستگی به شخصیت آدم ها داره . ته ریش داشتن ولی مرتب بودن این ته ریش با هر طوری دلت خواست ته ریش داشته باش کلاً فرق فوکوله.
2- ما چه کار به کار خارجیها با انواع و اقسام شکل و شمایل باید داشته باشیم. مگه ما همه چیزمون مثل اونهاست که حالا مثل بعضی هاشون ژولی پولی و کر و کثیف و غیره باشیم . ما نماینده یک فرهنگ و ملت هستیم و باید در کلاس و شان خودمون ظاهر بشیم .
مطمئن باشید در مصاحبه اگر آفیسر امتیازی برای ظاهر شما قائل نشه حداقل شما به ایشان می فهمانید که فرد نکته سنج و فهیمی هستید و به این قرار ملاقات برای مصاحبه ارج نهاده اید و برای ایشان و شما احساس بهتری را به همراه دارد.
در ضمن بر خلاف نظر دوست گرامیمون ترگل و ورگل بودن ربطی به یک ضرب یا کلیرنس نیست و همه مصاحبه فقط پاسخ به سوالات آفیسر نیست که بقیه موضوعات فراموش کنیم .
صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: farshad varaste ، shahrzad001 ، gema
(2014-06-05 ساعت 15:02)reasonable نوشته:  

خارجی‌ هم لاتاری شرکت کرده بودن؟ Big GrinBig Grin
خوشحالم.
تشکر کنندگان: farshad varaste ، shadi79 ، shahryar7021 ، Sam2014
سلام. اگر فرمهای آپدیت شده رو بخواهیم روز مصاحبه بدیم به آفیسر باید سنمون رو یک سال اضافه کنیم یا اگر تغییر آدرس داریم بنویسیم؟ تاریخ امضا رو باید جدید کنیم؟ پرینتش رنگی باشه؟
2014as7xxx، ایروان، کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2014-06-05 ساعت 14:56)p.arsa نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 14:19)iris نوشته:  

سلام
برعکس شد واسه منـ فشار خون نگرفت فقط پرسید و الکل هم پرسید

خب احتمالا چون پسرید پرسیدند
تشکر کنندگان: shahryar7021
خواهشا یکی جوابمو بده
2014as7xxx، ایروان، کلیرنس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان