کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-07-06 ساعت 15:46)farshadm999 نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 15:30)----- نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 15:18)lotus_8491 نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 14:55)----- نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 14:41)lotus_8491 نوشته:  من با همسر قبلیم میخوام ازدواج کنم
درسته میدونم
ببینید دوست عزیز
شما قبلا طلاق گرفتین و حالا شما بعد از اینکه ویزا گرفتید می خوایید با همسر قبلیتون ازدواج کنید.خب الان من فکر می کنم به خاطر ویزا هست که دوباره ازدواج می کنید(البته شاید در واقع اینطور نباشه).حالا احتمال اینکه افیسر هم همچنین فکری بکنه زیاده.به ریسکش نمی ارزه.پس بعد از اینکه رفتی اقدام کن

اگه برم آمریکا چقدر طول میکشه که بتونم بیارمش؟
فوقش یک سال

حداقل ۲ سال دوست من، حداقل تازه.

ویزا بولتن اینطوری که دوستان نوشتن ۲ سال برگشته عقب.
دوست عزیز قبلانا دو سال بود
فکر کنم الان به یه سال کاهش یافته
تشکر کنندگان: farshadm999 ، nedaba ، آلیس-1980
(2014-07-06 ساعت 15:50)----- نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 15:46)farshadm999 نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 15:30)----- نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 15:18)lotus_8491 نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 14:55)----- نوشته:  درسته میدونم
ببینید دوست عزیز
شما قبلا طلاق گرفتین و حالا شما بعد از اینکه ویزا گرفتید می خوایید با همسر قبلیتون ازدواج کنید.خب الان من فکر می کنم به خاطر ویزا هست که دوباره ازدواج می کنید(البته شاید در واقع اینطور نباشه).حالا احتمال اینکه افیسر هم همچنین فکری بکنه زیاده.به ریسکش نمی ارزه.پس بعد از اینکه رفتی اقدام کن

اگه برم آمریکا چقدر طول میکشه که بتونم بیارمش؟
فوقش یک سال

حداقل ۲ سال دوست من، حداقل تازه.

ویزا بولتن اینطوری که دوستان نوشتن ۲ سال برگشته عقب.
دوست عزیز قبلانا دو سال بود
فکر کنم الان به یه سال کاهش یافته

تا چند ماه پیش بله، متأسفانه چند ماه پیش ویزا بوللیتن ۲ سال برگشت عقب! یعنی‌ به تمام پرونده‌ها ۲ سال اضافه شد.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: samansaba ، nedaba ، pouria.narimisa ، محبت ، آلیس-1980
(2014-07-06 ساعت 13:58)himmlisch نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 13:46)Sam2014 نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 11:42)himmlisch نوشته:  سلام دوستان
تو برگه ای که سفارت میده نوشته باید از داخل یو اس حداقل 30 روز قبل از خروج برای پاس سفید اقدام کنیم. حالا اگه کمتر از 1 ماه بخوایم بمونیم تکلیف چیه؟
با سلام
1- تو کدام برگه ؟ سفارت برای Re-entry Permit مگر برگه به شما تحویل داده ؟
2- اقدام برای دریافت مجوز ورود مجدد (یا اصطلاحاً پاس سفید) پس از اولین ورود به آمریکا و فعال شدن پروسه مهاجرت و الزاماً از داخل خاک آمریکا بایستی صورت بگیره . از خارج و کنترل از راه دور نمیشه!!!
3- پروسه هم با درخواست شما و پرداخت هزینه بوسیله Money Order شروع و حداقل 40 روز زمان می بره .( دریافت تایید + تعیین محل انگشت نگاری + انجام انگشت نگاری) . بعد از انگشت نگاری شما می توانید از آمریکا خارج شوید و Re-entry Permit به آدرس US شما پست می شود و باید به دستتان برسانند چون دفعه بعد برای ورود فقط این مجوز را قبول می کنند حتی اگر زیر شش ماه برگردید .(گرین کارتتون را به تنهایی نمی پذیرند)
بنابراین باید اونقدر بمانید تا کار انگشت نگاریتون انجام بشه .

منظورم این بود که اگه بخوایم برای بار اول زیر 1 ماه بمونیم همون روز اول میشه درخواست پاس سفید کرد و بعد انگشت نگاری برگشت و کسی پاس سفیدو بگیره پست کنه یا به یه سفارت پست بشه؟ چون خوندم 14 روز برای انگشت نگاری بعد از مانی اُردر کافیه. آیا قانونی هست که باید حداقل 30 روز قبلش اقدام کرد یا برای محکم کاری میگن؟
با سلام
شما می تونید برای بار اول همون فرداش برگردی بیایی ایران ولی در صورتی که تصمیم داری Re entry Permit بگیری همون روز اول که وارد شدی اقدام کن .(حتی فرم ها را قبل از رفتن آماده کن که معطل نشی - فرم I-131 و G-1145 ). باید فرم هارا پر کنی و با Money Order پست کنی به اداره مربوطه (دقت کنید این موردش خیلی مهمه).
بعد هم باید منتظر مراحل کار باشید و همون طور که به عرضتون رسوندم مدت انتظار مشخص نیست ولی 35 تا 40 روز انتظار داره.
توصیه می کنم یه این پست مراجعه کنید چون اطلاعات بسیار مفیدی را دوستان عزیز گردآوری کردند.
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...#pid317348
و این لینک :
http://www.uscis.gov/sites/default/files...s/B5en.pdf
موفق باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: himmlisch ، ffrfar ، exxedus ، محبت ، nedaba ، آلیس-1980
سلام
در مصاحبه در مورد یکی از مدارک من ایراد گرفتن و از من خواستن که دوباره بر گردم سفارت در دومین مصاحبه که توسط فرد دیگر انجام شد بعداز کلی پرسش یک برگه به من دادن و گفتن بعداز دو ماه به یک سایت سر بزنم و اصل یکی از مدارکم نگه داشتن می خواستم بدونم این روال عادی/؟
آیا شده تا حالا کسی همون روز اول رعد کنند؟
آیا ممکن حالا که برگ صورتی دادن دعد کنند؟
تا 30 سپتامبر بیشتر ویزا به 2014 نمیدن آیا این زمان کم برای انجام پروسه کافی؟ (چونگه من شنیدم این پروسه 5 تا 6 طول می کشه)
تشکر کنندگان: آلیس-1980
(2014-07-08 ساعت 09:36)ara.y نوشته:  سلام
در مصاحبه در مورد یکی از مدارک من ایراد گرفتن و از من خواستن که دوباره بر گردم سفارت در دومین مصاحبه که توسط فرد دیگر انجام شد بعداز کلی پرسش یک برگه به من دادن و گفتن بعداز دو ماه به یک سایت سر بزنم و اصل یکی از مدارکم نگه داشتن می خواستم بدونم این روال عادی/؟
تا 30 سپتامبر بیشتر ویزا به 2013 نمیدن آیا این زمان کم برای انجام پروسه کافی؟ (چونگه من شنیدم این پروسه 5 تا 6 طول می کشه)
سلام دوست عزیز
اینا حتما رو موردی حساس شدن به همین خاطر این کار رو کردند.دارن رو شما بیشتر تحقیق می کنن
اگه بخوان کسی رو رد کنن همون روز اول رد می کنن.نگران اون نباش .فقط دعا کن کلیرنست زود تموم بشه
تشکر کنندگان: محبت ، nasim ، قصه گو ، nedaba ، azadeh2014 ، آلیس-1980
تا 30 سپتامبر بیشتر ویزا به 2013 نمیدن آیا این زمان کم برای انجام پروسه کافی؟ (چونگه من شنیدم این پروسه 5 تا 6 طول می کشه)
سلام
تا 30 سپتامبر ویزا به 2013 نمیدن؟؟؟؟!!!!! اشتباه ننوشتی.
تا بحال موردی که اصل مدرک رو نگه داشتن نداشتم ولی اگر بخوان ریجکت کنن اصلا تعارف ندارن. پس امیدوار باش و منتظرو البته صبور.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: nedaba ، azadeh2014 ، آلیس-1980
(2014-07-08 ساعت 11:29)محبت نوشته:  
سلام
تا بحال موردی که اصل مدرک رو نگه داشتن نداشتم ولی اگر بخوان ریجکت کنن اصلا تعارف ندارن. پس امیدوار باش و منتظرو البته صبور.
بله آخر ورق صورتی رنگی که میدن دقیقا نوشته شده: تحت هیچ شرایطی بعداز 30 سپتامبر ویرا صادر نمی شود.
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-07-08 ساعت 12:06)ara.y نوشته:  
(2014-07-08 ساعت 11:29)محبت نوشته:  
سلام
بله آخر ورق صورتی رنگی که میدن دقیقا نوشته شده: تحت هیچ شرایطی بعداز 30 سپتامبر ویرا صادر نمی شود.

30 سپتامبر 2014 منظورتون بود؟

اگه می خواستن ردتون کنن از همون اول می گفتن بهتون . تا سپتامبر هم چیزی نمونده پس امیدوار باشین
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: nedaba ، محبت
بچه ها آیا این درسته که به علت نداشتن کردیت در ماههای اول، ما مجبوریم که خونه را یکساله اجاره کنیم؟ مثلا 10000 دلار را یکجا بدیم؟
کیس نامبر : 2014as29XX / تاریخ مصاحبه : 30 ژانویه- ابوظبی / تعداد افراد کیس : 3 نفر / آپدیتها: 4 فوریه- ده فوریه-4 مارچ- 5 مارچ - پنجم جون- هشت جون/ کلیر : هشت جون ، ساعت 12:30 ظهر/ دریافت ویزا : 26 جون

تشکر کنندگان: Aroma ، قصه گو ، nedaba ، محبت ، nasim
سلام فردري
آره من هم شنيدم همه پول اجاره يك سال را با هم مي گيرند .
از تاپيك كليرينس فعلاً حوصله ام سر رفته . گفتم بيام يه سري به اينور بزنم
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: قصه گو ، farshadm999 ، nedaba ، azadeh2014 ، محبت ، nasim
(2014-07-08 ساعت 14:34)freddyflientstone نوشته:  بچه ها آیا این درسته که به علت نداشتن کردیت در ماههای اول، ما مجبوریم که خونه را یکساله اجاره کنیم؟ مثلا 10000 دلار را یکجا بدیم؟

راستي يادم رفت تبريك بگم . مباركه مباركه . ??? راستي همون روز كه آخرين آپديت را خورديد ، ايميل زدند براي كلير شدنتون
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: قصه گو ، nedaba ، محبت
(2014-07-08 ساعت 15:22)Aroma نوشته:  
(2014-07-08 ساعت 14:34)freddyflientstone نوشته:  بچه ها آیا این درسته که به علت نداشتن کردیت در ماههای اول، ما مجبوریم که خونه را یکساله اجاره کنیم؟ مثلا 10000 دلار را یکجا بدیم؟

راستي يادم رفت تبريك بگم . مباركه مباركه . ??? راستي همون روز كه آخرين آپديت را خورديد ، ايميل زدند براي كلير شدنتون

ممنون، ما صبح هشت جون آخرین آپدیتمون را خوردیم و ظهرش ساعت 12:30 توی سایت سفارت ابوظبی کلیر شدیم. از طریق ایمیل هیچ خبری به ما داده نشد. فقط از طریق همون سایت سفارت متوجه شدیم.
کیس نامبر : 2014as29XX / تاریخ مصاحبه : 30 ژانویه- ابوظبی / تعداد افراد کیس : 3 نفر / آپدیتها: 4 فوریه- ده فوریه-4 مارچ- 5 مارچ - پنجم جون- هشت جون/ کلیر : هشت جون ، ساعت 12:30 ظهر/ دریافت ویزا : 26 جون

تشکر کنندگان: قصه گو ، ffrfar ، nedaba ، azadeh2014 ، محبت ، عراقی
(2014-07-08 ساعت 15:18)Aroma نوشته:  سلام فردري
آره من هم شنيدم همه پول اجاره يك سال را با هم مي گيرند .
از تاپيك كليرينس فعلاً حوصله ام سر رفته . گفتم بيام يه سري به اينور بزنم

خیر دوست من فقط دپوزیت میدید.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: freddyflientstone ، قصه گو ، ffrfar ، nedaba ، محبت ، عراقی
[quote='negar.ar' pid='519764' dateline='1404838596']
١-كسي اون شمارهاي كه پايين برگه صورتي انكارا نوشته كه مي تونيم ٣ شنبه و ٥ شنبه زنگ بزنيم را داره؟ چه ساعتي بايد زنگ بزنيم
٢- وقتي من ميرم تو اين سايتhttps://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.asp شماره case number را مي زنم ميگه اين شماره موجود نيست، مگه شمارهاي كه با 2014 شروع ميشه را نبايد بزنيم?? البته من كليرنس نخورده بودم فقط نقص مدرك خورده بودم كه امروز مداركمو تحويل دادم مي خواستم از اين سايت چك كنم كه ببينم ويزام كي اماده ميشه چون گفتن ٣ تا ٥ روز كاري
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها سایت ابوظبی امروز باز نمیشه برای شما هم همینطوره ؟
تشکر کنندگان: nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان